FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Jakie cążki precyzyjne polecacie?

<<

Hakakken

Avatar użytkownika

Posty: 216

Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2016, 19:27

Frakcja: Cygnar

Post czwartek, 6 października 2016, 18:11

Jakie cążki precyzyjne polecacie?

Jakie cążki modelarskie polecacie? Mam na myśli precyzyjne.
<<

iRukh

Avatar użytkownika

Posty: 438

Dołączył(a): poniedziałek, 21 października 2013, 20:01

Lokalizacja: Tarnowskie Góry PL / Reykjavik IC

Frakcja: Cygnar

Post czwartek, 6 października 2016, 18:15

Re: Jakie cążki precyzyjne polecacie?

do plastyku i do metalu TOPEX (ew inna marka "firmowa" hipermarketów budowlanych) najtaniej i skutecznie
Obrazek
Come to the nightmare, come to me, deep down in the dark where the devil is and me.
<<

MrTToban

Avatar użytkownika

Posty: 5

Dołączył(a): czwartek, 31 grudnia 2015, 00:23

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 24 października 2016, 13:53

Re: Jakie cążki precyzyjne polecacie?

Hej,

jeżeli poszukujesz narzędzia na lata na którym będziesz mógł polegać zawsze kiedy będziesz potrzebował, warto zaopatrzyć się w coś solidnego.

Polecam coś takiego http://www.knipex.com/index.php?id=1216 ... artID=2807

Używałem przez wiele lat tanich marketowych narzędzi i pewnikiem dalej bym ich używał, gdybym nie dostał profesjonalnych cążek (takich jak powyżej).

Rożnica jest ogromna i wykonaniu i w odczuciu jakie uczestniczy podczas używania.

Cążki tną równo, ładnie odskakują i nie klinują się podczas cięcia. Gumy na uchwytach siedzą solidnie a guma z jakiej są wykonane nie schodzi nie wyciera się i przede wszystkim nie obraca się podczas pracy. Sprężyna jest solidna i zawsze można na niej polegać.

Niestety mają jeden minus, a mianowicie cena. Za taki przyrząd trzeba zapłacić i to solidnie bo cena jest w okolicach 100.

Jednak za tą cenę dostajemy dożywotni spokój jeżeli chodzi o jakość cięcia i wykonania.

Jeżeli wykonujemy prace nie przekraczające ich możliwości to starczą dożywotnio a cena wtedy nie będzie wydawać się nam taka duża.

Moja propozycja nie ma na celu stwierdzenia że jest to najlepsze rozwiązanie, nie będę też przekonywał wszystkich do przesiadki na profesjonalne rozwiązania, do tego trzeba dojść samemu.
Proszę natomiast o nie minusowania mojej wypowiedzi przez osoby które nie korzystały z narzędzi profesjonalnych.

Pozdrawiam.

Powrót do Tutoriale i poradniki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron