Post niedziela, 6 stycznia 2019, 01:40

[S] Khador + pare merców

Sporo modeli do khadoru, bardzo dużo pomalowanych. Zdjęcia tutaj: https://www.dropbox.com/s/bhgpjjjwpcfs5 ... 7.zip?dl=0
Odbiór osobisty możliwy w Poznaniu.

Pomalowane:
Nietknięte / Nieskończone:
Great Bears of Gallowswood 75 - nawet nieotwarte
Uhlans x5 250 - zmagnesowane ręce, 3 gości ma na mniejsze magnesy, trzymają się spoko, ale mogłyby lepiej, dzidy są spinowane i mają dorobione "ochraniacze" przy rękojeściach; w miejscu magnesów zalepione kolczugą więc nie widać; 3 gości ma magnesy w tyłkach, ale okazało się, że to niczemu nie służy więc u reszty z tego zrezygnowałem; dziury zalepion + podkład; jeden konik nawet pomalowalowany; podstawki to jakiś piasek i gruz
Uhlans x5 250 - dzidy spinowane, ręce na magnesy, w miejscu magnesów zalepione kolczugą; zalepione dziury plus siedzonka zrobione tak, że jak nie są przyklejeni to nie spadają tak bardzo (po pomalowaniu do przyklejenia); na pdostawkach bruk z zaimpregnowanego gipsu; 2 figurki szefów
Drakhun 160 - jedyny drakhun jeżdżący na anatomicznie poprawnym ogierze; ręka z bronią zmagnesowana, jeździec do konia też, trzyma się elegancko, można nawet ręką ruszać; koń pomalowany wraz; jeździec nie skończony; wersja na piechotę ma zdrapany podkład
Fenris 100 - jeździc zmagnesowany do konia, koń skacze nad kamieniem, u konia dziury zalepione, u jeźdźca chyba cośtam jeszcze trzeba zalepić; wersja piesza przyczepiona stabilnie do pdostawki i skacze z jakiegoś kamyczka
Berserker 60 - stary metalowy, jakiś gruz na podstawce, pobryzgane sprayem

Casters:
* Karchev 220 - ręce zmagnesowane (nie ruszają się), do lewej ręki dołożona puszka mocnego full wielkości beczki
* Butcher 100 - pierwsze wydanie, na podstawce zwłoki chargera, w ręce jego głowa
* eVlad 70
* eSorscha 50
* Sorscha 45 - ta z pierwszego battleboxa
* Irusk 45 - pierwsze wydanie
* Zerkova 30 - pierwsze wydanie
* Old Witch 170

Warjacks:
* Beast 09 210 - zmagnesowane wszystko co mogłem, każda noga osobno, tyłek do katłuba, prawa ręka do kadłuba, prawa ręka do katłuba i w stawie, nogi do podstawki, wszystkim mozna ruszyc poza prawą ręką, magnesy trzymają dobrze, na tyle, że trzyma się pionowo i poziomo powierzni (na jednych ze zdjeć przyczepiony jest do mojego pc), dziury w kominach wywiercone
* Behemoth 170 - metalowy
* Spriggan 150 - ten ładny, metalowy, lanca na magnes
* Juggernaut 90 - metalowy z battleboxa
* Conquest 1200 - zmagnesowane wszystko co mogłem, ręce w dwóch miejscach, wszystkie działa, tarcze na łapach, głowa, nogi na magnes z korpusem, wszystko może się obracać, trzyma się znakomicie; w głowie jest dioda (można ją zmienić, zasilana bateryjkami do zegarka za grosze) z przyciskiem w środku kadłuba; na pdostawce jakies gruzy i water effect, kominy przewiercone; do podstawki przyklejone magnesy, kiedyś miałem płyte cd z pasującymi magnesami (łatwiej sie przesuwa po stole), ale zgubiłem (dołączam zapasowe magnesy które mozna przykleić do płyty cd jak komuś się będzie chciało); standardowa tekturka z wrakiem w komplecie

Solos:
Yuri 70
Manhunter M 45
Manhunter F 40
IF Kovnik 60
Wardog 60 - przerobiony tak, że stoi na tylnich łapach, ma grzebień jak legioniści rzymscy i wystaje mu jęzor, na podstawce ma piłeczkę do zabawy
Koldun Lord 70
Marksman 80
Markov 120 - lanca na magnes
Grigorovich 60 - lewa ręka ustawiona w dół żeby nie wyglądał jakby się właśnie potykał

Units:
Windowmakers 80 - chyba w niektórych miejscach troche farby odpadło po latach
Doom Reavers 120 - 2 gości ma troche inaczej malowane miecze
Schocktroopers 250 - customowe industrialne podstawki
Mechanicy 40 - szef + 2 gruntów, farba troche zeszła po latach
Mechanicy teletubisie 40 - tinky winky (ma torebkę), dipsy, po, weterani tacy, ze im troche antenki urwało, troche farby zeszło, ale są niepowtarzalni, brakuje tylko żółtego
WG +3WA+ UA 450 - wszyscy metalowi, jest dwóch oryginalnych szefów
Mortar 80

Merc/minion:
Eiryss 45
Gorman 45 - wygląda jak z hiszpańskiej inkwizycji
Kell Bailoch 35
Lady Aiyana & Master Holt 120
Reinholdt 50 - na głowie papacha, luneta zamieniona na butelkę
Sylys Wyshnalyr 50 - na głowie papacha, w ręce dorobiony płomień, dorobiony płaszcz, wygląda trochę jak koldun/święty mikołaj
Saxon Orik 50

Tokeny khadorskie 38.5