Post sobota, 22 marca 2014, 11:54

Pędzel do wynajęcia

Witajcie! Chętnie zaopiekuję się wszelkimi zleceniami malarskimi. Interesują mnie zarówno pojedyncze modele, jak i malowanie całych armii. Poziom, kolorystyka, techniki- wszystko jest do dogadania. Maluję figurki do wszystkich systemów, bardzo chętnie podejmę się malowania dużych modeli (Kolosy, Gargany, BE, Tytany, pojazdy i co tam jeszcze fabryka dała).
W Warszawie mogę odebrać modele osobiście po wcześniejszym ustaleniu i taką samą drogą wracają do zleceniodawcy. W innym przypadku wysyłka oczywiście wchodzi w grę.
Termin wykonania ustalam indywidualnie, pracuję jednak dość szybko. Zwykle pomalowanie pojedynczego modelu oddziału zajmuje mi 1-3 dni.
Zwykle w trakcie wykonywania zlecenia wysyłam na życzenie fotki mmsem pokazując postęp prac.

Zasadniczo maluję na 3 poziomy.

* TT- podstawowe cieniowanie, washe, proste podstawki (piasek i trawka)
* TT+- dopracowane cieniowanie, bardziej rozbudowane podstawki, proste efekty (osl, krew, rdza, trucizna, zacieki itp.)
* TTe- dopracowane cieniowanie, rozbudowane podstawki, dopracowane efekty, możliwość niewielkich freehandów.

Podaję ceny orientacyjne. Mogą ulegać niewielkim zmianom w zależności od skomplikowania modelu, kolorystyki i terminu wykonania. Kolejno TT/TT+/TTe

* Piechota na małych podstawkach 15/20/26
* Piechota na średnich podstawkach 20/25/30
* Kawaleria 25/30/35
* Lekkie bestie/ warjacki 50/80/100
* Ciężkie bestie/ warjacki 80/100/150
* Warcasterzy/Warlockowie (małe podstawki) 50/80/100
* Warcasterzy/ warlockowie (średnie i duże) 80/100/130
* Solosi jak piechota + 10/15 zł

Huge Base do ustalenia (zwykle między 200 a 400 zł).

Przykładowe prace:

TT

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

TT+

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

TTe

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeśli jesteś zainteresowany pisz na priv bądź maila knrd.parys@gmail.com