FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Zamówienie zbiorcze - Faction Mystery Box

<<

Leirual

Avatar użytkownika

Posty: 820

Dołączył(a): sobota, 5 października 2013, 15:27

Lokalizacja: Rumia City

Frakcja: Legion of Everblight

Post wtorek, 20 listopada 2018, 21:11

Zamówienie zbiorcze - Faction Mystery Box

https://store.privateerpress.com/factio ... y-grab-bag

Wstępnie biorę minimum 2 a maksimum 6 kartonów (bo więcej nie mogę bez powtórek we frakcjach).
Za boks wychodzi ok. 156$ z przesyłką niezależnie od tego czy jest 2,3,4,5 czy 6 boxów. Zobaczcie sobie sami na stronie. Jak wam liczy taniej to dajcie znać, podczepię się do waszego zamówienia :)
Kurs chwilowo jest 3,78, ale dla bezpieczeństwa będę liczył 3,8.
Tym samym jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać w tym poście. Jak potwierdzę daną osobę (zmieściła się w pierwszych 5 osobach co napiszą) to osoba ta powinna zrobić przelew do końca dnia jutrzejszego w wysokości 593zł. Nie wiem jak będzie z cłem. Nie jestem wróżką więc na razie nie żądam kasy za coś co może się nie wydarzyć, ale bierzcie pod uwagę, że może zostać ono nałożone i będzie wymagana dopłata w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Konto do przelewania kasy (pisać w tytule nick z forum a jak ktoś nie ma to nazwisko :) ):
47 1160 2202 0000 0003 1952 5039
Krystian Skrzyszewski

Jeżeli ktoś mi potwierdzi, że chce boxa, a nie będę miał przelewu do godziny 21 w środę, to po prostu zamówię mniejszą ilość sztuk niż 6.

Osobiście chciałbym zgarnąć Legion, a w razie braku legionu brałbym Skorne. Piszcie jakie wy macie priorytety. Jeżeli byśmy się w jakimś stopniu pokrywali z chęciami, to ewentualnie możemy zrobić totalne losowanie, a jak ktoś wylosuje jakiś crap typu Cryx to najwyżej sprzeda albo się z kimś wymieni ;)

Jak macie jakieś pytania / sugestie to również pisać, a jak nie to czekam na zgłoszenia i kasę.
You blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water...

ObrazekObrazek
<<

Brohun

Avatar użytkownika

Posty: 223

Dołączył(a): czwartek, 28 czerwca 2018, 23:18

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 20 listopada 2018, 21:55

Re: Zamówienie zbiorcze - Faction Mystery Box

ja sie jeszcze zastanawiam ale jestem sklonny zaryzykowac jesli by sie zebrala grupa osob gdzie nikt akurat nie chce PoMu i Circle, bo pewnie jedna z tych dwóch frakcji z jakimś pradopodobieństwem będzie. Jeśli tak byśmy się złożyli w kilka osób to biorę :D
<<

Leirual

Avatar użytkownika

Posty: 820

Dołączył(a): sobota, 5 października 2013, 15:27

Lokalizacja: Rumia City

Frakcja: Legion of Everblight

Post środa, 21 listopada 2018, 09:58

Re: Zamówienie zbiorcze - Faction Mystery Box

No to chwilowo dwa boxy.
You blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water...

ObrazekObrazek
<<

Leirual

Avatar użytkownika

Posty: 820

Dołączył(a): sobota, 5 października 2013, 15:27

Lokalizacja: Rumia City

Frakcja: Legion of Everblight

Post środa, 21 listopada 2018, 18:54

Re: Zamówienie zbiorcze - Faction Mystery Box

W związku z brakiem zainteresowania zamawiam sam. Temat do zamknięcia.
You blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water...

ObrazekObrazek

Powrót do Sklepy i Usługi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron