FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

prosba o usuniecie podpisu pod avatarem

<<

yaro

Press Ganger

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 10 września 2015, 22:37

prosba o usuniecie podpisu pod avatarem

W zwiazku z tym iz przedewszystkim uwazam sie za uzytkownika forum i normalnego czlonka spolecznosci prosze o usuniecie spod mojego avatara statusu grupy Press Ganger. Chce odpowiadac za swoje wypowiedzi jako zwykly uzytkownik forum, gracz, czlonek spolecznosci.

Gdy bede mial cos do zakomunikowania jako Pressganger to wykorzystam w tym celu tekst w takim kolorze.
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

piociek

Post piątek, 11 września 2015, 08:10

Re: prosba o usuniecie podpisu pod avatarem

Śmiechłem :D
Supersystem: Bacon
Każda dobra opowieść zaczyna się od Road Hog'a szarżującego z Masakry
<<

yaro

Press Ganger

Post piątek, 11 września 2015, 08:16

A ja nie. Mam dość wyciągania argumentów o byciu PG wtedy kiedy komuś się nie podoba co mówię. Bycie PG nie sprawia że przestałem być normalnym graczem i uczestnikiem forum. widać niektórzy nie umieją odróżnić różnych ról które człowiek pełni.

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

piociek

Post piątek, 11 września 2015, 10:49

To tak jak byś był prezydentem i poszedł do baru dać komuś w morde po pijaku bo przecież też jesteś normalnym facetem. Jeśli nie pasuje Ci że jako PG oczekuje się że będziesz dbać o wyższe standardy komunikacji na forum to możesz przecież zrezygnować z tej funkcji. Wtedy będziesz mógł się do woli wykłucać o pierdoły z kim i ile tylko chcesz.
Supersystem: Bacon
Każda dobra opowieść zaczyna się od Road Hog'a szarżującego z Masakry
<<

yaro

Press Ganger

Post piątek, 11 września 2015, 11:07

Coz, zmartwie Cie ale ta prosba jest podyktowana dokladna wykladnia stanowiska PP - jako wolontariusz PP mam prawo do wlasnego zdania jako gracza i uzytkownika forum.
Moja rola to zachecac ludzi do gry w krakowie, rekrutowac w tym miescie nowych graczy i prowadzic eventy w tym miescie - nie widze jakos negatywnych glosow od graczy Krakowskich na moj temat. Nigdzie nie jest powiedziane ze mam traktowac ulgowo wszystkich graczy i organizatorow. Mam prawo wyrazic swoje zdanie. Dostalem ponizsze wytyczne:
if you do post anything that is remotely aggressive or negative towards another PGers event, or anything for that matter, please remove the title Press Gang from your comments.

do ktorych zamierzam sie stosowac. niestety ja tego podpisu pod awatarem nie moge sam usunac wiec oczekuje tego od administratorow forum.

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

Kat

Post piątek, 11 września 2015, 12:23

Ale dalej zostanie Ci zielony nik i dalej wszyscy wiedza ze jestes pg i dalej masz byc ambasadorem swojego srodowiska a jak ambasador bedzie zachowywal sie agresywnie nikt nie bedzie chcial odwiedzic jego ludzi.

Yaro jako pressganger musisz trzymac pewien poziom i brac uwage co piszesz. Bierz przyklad z nieznajomego erlosa krukera icea olafa ktorzy maja dobra opinie jako urzytkownicy forum i nikt im nie wypomni bycia pg
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

yaro

Press Ganger

Post piątek, 11 września 2015, 13:17

i nie twierdze ze takowym nie bede Kacie gdy bedzie taka potrzeba. Ale wtedy po prostu uzyje zielonego koloru czcionki. Turnieje w ktorych planuje brac udzial sa miejscem gdzie mam prawo sie wypowiadac jako zwykly uczestnik tego eventu. Chce miec taka mozliwosc, zgodnie z zalozeniami ktore podeslal Bob. Otrzymal link do tego tematu, wiec coz - ja podjalem kroki w kierunku rozroznienia mnie-gracza od mnie-pressgangera (ambasadora). Jak uznam za stosowne cos skrytykowac to i tak to zrobie, bo ja mysle o sobie jako o graczu na tym forum i jako taki sie w 99% przypadkow wypowiadam.

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

Kat

Post piątek, 11 września 2015, 14:08

Mysle ze masz dobre rozumowanie ale mysle ze od tego jak pressgangerzy podchodza do hobby zalezy tez podejscie jego srodowiska. Jak ktos bedzie tylko maruda ktory od czasu do czasu wrzuci regulamin jakiegos turnieju to i jego gracze beda dosc oschli.

Mamy sporo nowych graczy zarowno na forum jak i ty po prostu w osrodku i imo warto wypracowac pozytywny sposob przekazu informacji:)

Ludzie i tak wypomna Ci bycie pg i jako pg Cie widza. Dbaj o dobre imie innych PG rowniez
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

yaro

Press Ganger

Post piątek, 11 września 2015, 14:21

Kat - ok, spoko zgadzam sie z tym co piszesz. Ale chcialbym miec mozliwosc tez pisac jako ja. W zyciu nigdy nie jestes tylko PG, tylko graczem, tylko TO, czy tylko policjantem. Przy paranoi ktorzy niektorzy tu prezentuja w chiwli obecnej to w MDKu w Pulawach powinienes wyciagac bloczek i wypisywac mandaty za picie piwa - w koncu oprocz bycia kumplem od gry jestes tez policjantem. Jednak potrafisz byc tez kims innym.
Ja gdy ktos pisze cos nieprzychylnego o mnie to nie lece z placzem ze ktos robi cos nie tak. Moglbym stwierdzic ze oskarzanie uzytkownika o twardoglowosc nie przystoi moderatorowi czy adminowi- potrafie odroznic te role, gdy piszesz jako inny uzytkownik a kiedy jako moderator czy admin.
Niektorzy jak widac nie potrafia odrozniac tego ze czasem pelnisz rozne funkcje- w takiej sytuacji chce miec mozliwosc ulatwienia im interpretacji swoich wypowiedzi skoro sami nie sa w stanie tego zrobic.

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

Kat

Post piątek, 11 września 2015, 15:37

Widzsz... Tylko ja ide w strone bycia kumplem i nie pisze mandatow
A ty chcesz nie byc pg by napisac komus cos przykregoja widze spora roznice:)
Następna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne forum i regulamin