FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

prosba o usuniecie podpisu pod avatarem

<<

yaro

Press Ganger

Frakcja: Skorne

Post piątek, 11 września 2015, 15:59

Re: prosba o usuniecie podpisu pod avatarem

Widzisz... a moze chce isc w strone taka aby odpowiadac za to co mowie jako ja a nie jako jeden z PG?
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

Kat

Post piątek, 11 września 2015, 16:02

Pamietaj ze pg to wolontariat. W momecie jakby ratowanie bezdomnych kotkow mialo by mi przeszkadzac w byciu ja zawwsze pewnie wolalbym by pozdychaly
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

yaro

Press Ganger

Post piątek, 11 września 2015, 16:21

mi nie przeszkadza w niczym. Natomiast inni maja problem z zobaczeniem lasu spoza drzew. I tu mam problem. Bycia soba nie zmienie. Jedyne co moge zmienic to to by przy moich wypowiedziach nie widnialo zawsze slowo "Pressganger" skoro niektorzy maja problem z oddzieleniem tego iz czasem jestem po prostu graczem, ktory ma prawo skrytykowac organizacje eventu ktory jest wlasnoscia Polskich graczy i kazdy powinien miec prawo go ksztaltowac, a nie Warszawskich.

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

Blady

Frakcja: Khador

Post piątek, 11 września 2015, 23:04

Yaro, chcesz abys Ty i cale srodowisko miało wpływ na takie eventy jak mpki które dzieja się w Wawie , ale jezeli takie cos jak międzynarodowy qualifier wpada ci w ręce to środowisko masz gleboko w dupie, robisz co chcesz i wychodzi ci to co ci wyszlo. Troche mniej hipokryzji.

A tak jak Kat napisal i tak zawsze będziesz kojarzony z PG.
Co do graczy z Krk i narzekan to znam jednego który armii sie pozbyl przez twoja postawę i podejscie do sprawy. Przynajmniej tylko o tobie wspominal;)
Obrazek
<<

yaro

Press Ganger

Post piątek, 11 września 2015, 23:23

Kazdy robi bledy, owszem. Sek w tym ze ja dupe ruszam nawet jak narzekam na MP-ki. Na qualifiera Wy nie przyjechaliscie. Ktora postawe wolisz?
Marudzic i jezdzic na te wazne imprezy dla srodowiska czy marudzic i zaprzepaszczac szanse? dzieki miedzy innymi waszej postawie w Polsce nie bedzie zadnego qualifiera - bo Norbert powiedzial ze frekwencja i na gnomiconie (alternative) i na poligonie byla rozczarowywujaca. Jak dostaniemy alternative na kraj to bedzie dobrze. Spoko mnie mozecie nie lubic- ale Ice od was tez dostal fajny prezent. Zanim zaczniecie rzucac kamieniami sami zastanowcie sie czy wasza postawa pomaga srodowisku.
Mimo wszystko wole sie pienic i jednak pojawiac na imprezach takich niz cieszyc sie z klap ktorymi szkodzi sie najwiecej samemu sobie.

Czy bede kojarzony? pewnie tak - nie zmienia faktu iz Bob o to prosil i z tego wzgledu utrzymuje swoja prosbe.
A co do tej osoby - coz... nie kazdemu przypadne do gustu to jest pewne. Ale bilans graczy od wielu lat mam rosnacy, wiec chyba nie jest ze mna tak zle.

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

Puchacz

Frakcja: -

Post sobota, 12 września 2015, 08:12

Może załóż sobie konto Yaro2? Będzie to konto normalnego użytkownika a nie pg, wszyscy i tak będą wiedzieli, że to Ty-gracz, a jedyną wadą jaką widzę to konieczność przelogowywania się.
czarny_mj napisał(a):Ehhh czlowiek liczył na jakeiś nowości a wy tu sobie o dupach gadacie :P
<<

yaro

Press Ganger

Post sobota, 12 września 2015, 10:32

Taka będzie ostateczność, acz jeśli dobrze pamiętam posiadanie takiego konta nie jest do końca zgodne z regulaminem co środowisko warszawskie prawdopodobnie wykorzysta bezwzględnie, wiec wolałbym załatwić to drogą formalną, zamiast livehackami

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

RiV

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post sobota, 12 września 2015, 10:54

Obawiam się, że nie bardzo da się odciąć od roli, którą się pełni w środowisku. Z mojego punktu widzenia możesz pisać dowolnym kolorem (w granicach rozsądku) i mi to nie przeszkadza, ale xywkę wciąż masz zieloną, a w podpisie wciąż jest Press Ganger. To nie jest wyrzut. Raczej stwierdzenie faktu.

IMO trzeba po prostu ważyć słowa i mieć na uwadze funkcję, którą się pełni. Sam skasowałem bardzo wiele postów przed ich wysłaniem, bo uznałem że jestem modem i pewnych rzeczy nie wypadami mówić.
PZdr
ObrazekObrazek
<<

yaro

Press Ganger

Post sobota, 12 września 2015, 12:04

Cóż, też staram się ważyć słowa, ale niestety po 20-30 razie pisania o to samo niestety dostaje się szewskiej pasji. Wbrew pozorom i poglądom nie mam nic do środowiska warszawskiego. Natomiast mam poważne ale do rzeczy które owszem są organizowane przez środowisko warszawskie ale na pewno nie są tylko sprawą środowiska. Do turniejów lokalnych i ich organizacji się nie wtracam.
Pretensje są o rzeczy obiecane i niedotrzymane, takie jak na przykład strona internetowa poprzednich mpkow.
Tak samo nie wiem dlaczego nie szło w lutym podać w przybliżeniu że mpki będą w 3 weekend listopada z zastrzeżeniem iż będzie to data orientacyjna - możliwa do przesunięcia o tydzień w przód/tył. I wszyscy byliby szczęśliwsi.
Albo kwestia fpa, dlaczego nie podano jej pod głosowanie tylko zastąpiono własnym wymysłem. Czemu to nie jest samowola podobna do tych które mi się zarzuca?
Juz nie wspominając że na chwilę ogłoszenia turnieju nie jest on zgodny z regulaminem ligi.
Zarzutów można jeszcze trochę namnozyc ale oczywiście jest to tylko moje czepialstwo, prawda?
Owszem popełniam błędy i nie wszystkie moje pomysły są super i trafione, ale nie dotyczą one na ogół imprez rangi krajowej. Które powinny jednoczyć ludzi, ale dla mnie przez chociażby sprawy powyżej jak i wygląd obecnego sezonu gdzie w efekcie 4a nawet po klapie Trójmiasta 5 masterow jest w 2 miastach. Nie wiem w którym miejscu jest to dbanie o rozwój środowiska krajowego. Patrząc na taki rozwój wypadków trudno nie być negatywnie nastawionym do pewnych działań pewnych ludzi.
Oczywiście z tej wypowiedzi spokojnej i merytorycznej zaraz zostanie wybrane do ataku na moje wypowiedzi to iż czepiam się przeniesionego do Bydgoszczy mastera, co jest najmniej ważną sprawą we wszystkim.

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

iRukh

Frakcja: Cygnar

Post sobota, 12 września 2015, 13:01

Ja piernicze zmieńcie mu ten podpis avatara (usuńcie) ale przestańcie robić taki rozpierdol z powodu kilku wyrazów. Czytam ten wątek i nie mogę uwierzyć w ten dramat. Patrzę na ligę z "boku" i jakoś nie widzę aby takie problemy roztrząsało się na turniejach co kolejny raz pokazuje, że każdy jest mocny w gębie ale przez internet, a na żywo to już nie taki bohater.
Obrazek
Come to the nightmare, come to me, deep down in the dark where the devil is and me.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne forum i regulamin