[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Fireant.pl - Podsumowania Miesiąca
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Fireant.pl - Podsumowania Miesiąca

<<

Fireant

Avatar użytkownika

Posty: 87

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:59

Frakcja: Legion of Everblight

Post niedziela, 3 listopada 2013, 21:34

Re: Fireant.pl - Podsumowania Miesiąca


---------------------------------------------------------------------------
Październik był najlepszym miesiącem tego roku i w ogóle, najlepszym w historii bloga jak dotychczas – i to po każdym względem! Nie tylko w rekordowej liczbie odwiedzin sięgającej 12 321 kliknięć, co daje całkiem niezłą średnią 397 wizyt dziennie, znacznie podwyższoną przez ostatnie dwa tygodnie, gdzie doszliśmy powoli do ładnych pięciuset kliknięć dziennie. Raduje mnie to wielce, kiedy patrzę na fakt, że jest to zaledwie mały, hobbystyczny blog całkowicie po polsku! Rekordowa jest również liczba wpisów – 24 w ciągu 31 dni! Oby w Listopadzie również udało mi się utrzymać taki trend… Niestety wiem już, że w grudniu na taką kreatywność zwyczajnie nie będę miał czasu; Nowa praca, nowe obowiązki. No, ale do dzieła, bo jest sporo tekstów do sprezentowania!

>>> <<<

































Witam gorąco w pierwszym z wielu tekstów w nowej i jakże pasjonującej serii dla miłośników Warhammera 40k… No dobrze, wiem, brzmię jak tania reklama proszku do prania z tym gościem od ‘Idź na całość’ co to Vizira reklamuje, ale co tam! Jak zapewne moi stali czytelnicy wiedzą, nie tak dawno temu porzuciłem łono figurkowych Wojennych Młotów by nurzać się w dekadenckich modelach innych systemów niczym prawdziwy Excommunicate Traitoris! Jednocześnie zarzekałem się, że jako wielki miłośnik tego groteskowo barokowego uniwersum z całą pewnością go nie porzucę! Niech ten tekst będzie dowodem mojej zawziętości i umiłowania świata, gdzie wszystko jest większe i brutalniejsze – niniejszym otwieram cykl, w którym postaram się nie tylko wyjaśnić jak powstaje zakon Kosmicznych Marines, ale też mam nadzieję pomóc wszystkim domowym astartes na stworzenie pełnoprawnej siły ku chwale Imperatora!









- Neuroshima Tactics może nie jest trupem, ale do świata żywych też bym już tego systemu nie zaliczał. Cóż, pozostaje czekać na spełnienie obietnicy, że do końca tego roku nowy nabywca licencji objawi nowe plany względem tej gry. I że będą lepsze, niż twórców gry!

- Podczas malowania znudziło mi się oglądanie Scrubs'ów po raz setny, i tym razem uznałem, że dam szansę audiobookom z The Black Library. Jak się okazało - całkiem słusznie!

- Nowe Mroczne Elfy do Warhammera Fantasy Battle, czyli pierwsza fala nowości, która ewidetnie prezentuje znaczną jakościową czkawkę u wydawcy... Czyżby zabójcze tempo wydawnicze nareszcie zaczęło się odbijać na modelach?

- Fluff, czyli Niechciany Wujek hobbysty - niby rodzina, niby należy szanować, ale większość graczy traktuje go przedmiotowo... Ot, fajny i miły, kiedy przynosi kasę, ale poza tym lepiej nie zapraszać do domu. Biedy, smutny, pomiatany fluff.

- Pierwszy przegląd ciekawych projektów, które przebiły się przez trudy crowdfundingowych kampanii i za niedługo uderzą na cyfrowe, sklepowe półki. Być może coś wpadnie w oko, czym warto by było się zainteresować?

- Pora na mowę motywacyjną o, cóż... Motywacji właśnie. Zamiast marudzić - działać! Zamiast narzekać - wspierać! Zamiast z rezygnacją poddawać się 'jednego słusznemu systemowi' - promować gry, które Cię interesują!

- Autorski tekst Pisarczyka - świetna relacja turnieju Warmahordes wraz z przemyśleniami gracza, który wraca do hobby po solidnych 'wakacjach' od plastikowych pamperków!

- Pełna prywata, czyli jakby z dawna zapomniany wpis podsumowujący dwuletnią działalność bloga, jego rozwój oraz wskazówki i porady dla tych, co chcieliby prowadzić własny internetowy ogródek!

- Kosmiczne dziecię Spartan Games ma zamiar podbić nowe fronty wraz ze zbliżającą się, mocną premierę drugiej edycji. Now,e piękne modele, ładny, czysty i przejrzysty podręcznik, wzbogacone i poprawione zasady... W sumie, jest na co czekać!

- Czyli jak motywować się samemu do hobbystycznej pracy, jak wykreować mechanizm natychmiastowej gratyfikacji i jak gry komputerowe wpływają na efektywność naszej pracy i realizacji codziennych zadań.
<<

Fireant

Avatar użytkownika

Posty: 87

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:59

Frakcja: Legion of Everblight

Post środa, 20 listopada 2013, 14:32

Re: Fireant.pl - Podsumowania Miesiąca





Gdybym się was, drodzy czytelnicy, zapytał, jaki jest cel powstania Wrót, do czego w ogóle służą takie agregaty, to co byście odpowiedzieli? Do wzmożenia ruchu? Do znalezienia potencjalnych odbiorców? Oczywiście tak… Ale na jakieś to działa zasadzie? Agregaty nie tworzą tak naprawdę treści – nawet ów cotygodniowe podsumowania nie są treścią per se, są zbiorem odnośników do aktualnych treści. Prawdę powiedziawszy cała ta strona to nic innego jak ogromny zbiór odnośników! Czy jednak zdajecie sobie sprawę z tego, jak potężną moc mają takie stosy linków? Dam wam prosty obraz. Wejdźcie proszę teraz w wyszukiwarkę Google i wpiszcie po prostu słowo ‘Wrota’ – i jaki efekt? Tak jest, Wrota są na zabójczo dobrym, ósmym miejscu – są na pierwszej stronie w wyszukanych odnośnikach i wyprzedziły nawet wpis na Wikipedii czy… Cały portal Wrota Lubelszczyzny czy Mazowsza! [...]
<<

Fireant

Avatar użytkownika

Posty: 87

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:59

Frakcja: Legion of Everblight

Post piątek, 22 listopada 2013, 14:26

Re: Fireant.pl - Podsumowania Miesiąca

Obrazek

<<

Fireant

Avatar użytkownika

Posty: 87

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:59

Frakcja: Legion of Everblight

Post niedziela, 1 grudnia 2013, 01:56

Re: Fireant.pl - Podsumowania Miesiąca



Listopad dobiega końca i zgodnie z nową świecką tradycją nadszedł czas na odpowiednie podsumowanie! Listopad, ze smutkiem stwierdzam, był gorszy od wybornego października, acz co mnie pociesza, to fakt, że okazał się on niewiele gorszy w liczbie odwiedzin pomimo smutnej i godnej potępienia liczbie postów – ale cóż, czas to wybredna kochanka, i kiedy była dostępna i w mych ramionach w październiku, w listopadzie wymsknęła się rąk i niestety nie dawała mi możliwości, by tak intensywnie i regularnie pisywać. Tak czy owak na łamach listopada pojawiło się 15 wpisów co daje zdrową realizację starożytnego założenia, by dostarczać jeden wpis co dwa dni. Słodko. 13077 odwiedzin w miesiącu to co prawda niecałe 200 stuknięć mniej, niż w październiku, ale tak naprawdę oznacza to… Więcej odwiedzin! Bo przecież wpisów było mniej o aż dziewięć. Taki dumny, wow, bardzo blog ładny, uszanowanko. No, to uderzamy, cóż to się w listopadzie wydziewało…



Słyszeliście taki termin jak Gamizacja? Tak? Nie? Po krótkie wyjaśnienie – gamizacja to proces przechodzenia mechanizmów nagradzających, intuicyjności i systemu zdobywania doświadczenia czy poziomów z gier do codziennego życia. Jak to działa? Cóż… Spotkaliście się kiedyś z internetowym sklepem, który ma własną listę ‘Osiągnięć’, takich jak wydanie 1000 złotych w ciągu miesiąca, zakup 10 przedmiotów na raz i tym podobne? Każde ‘Osiągnięcie’ jest nagradzane widocznym emblematem czy punktami bonusowymi do wykorzystania w systemach rabatowych. A może widzieliście program do zarządzania dniem, w którym poszczególne zadania, takie jak zrobienie prania, nauka czy zakupy są właśnie wyświetlane w formie zadań rodem z gier fabularnych? Kiedy się takiego questa zrealizuje i odhaczy w programie, ten nagradza nas punktami doświadczenia, nasz level rośnie a my polujemy na ów osiągnięcia, tak jako jak podczas przechodzenia gier na konsolach czy w sumie już od dłuższego czasu – na poczciwym piecu również.



























- traktujcie to jako prywatną wishlistę – oto jestem ja, serwis na który wchodzicie, który odwiedzacie, i teraz personalnie zapytuję się Was, co chcielibyście tutaj widzieć. Jakie treści was interesują. Jaka tematyka? Czego powinno być więcej a czego mniej? Czy może brak jakiejś funkcji wam doskwiera? Czy może jakaś funkcja jest nadprogramowa i was tylko irytuje? Co robione jest dobrze a co źle? Odczytam wszystkie tego typu komentarze czy listy i również zobowiązuje się odpowiedzieć na wszystkie!

- Żywiczne półfabrykaty Games Workshop od początku nie miały łatwego życia… Szczerze powiedziawszy, wynikało to po części z samej winy wydawcy! Oczywiście zrozumiałe jest, że firma nie będzie reklamować swojego produktu jako totalnej kichy, że będzie szczerze klepać potencjalnych klientów po plecach i mówić, że ich produkt nie jest wcale taki dobry… Zrozumiałym jest, że każdy chce reklamować swój produkt jako Ten Najlepszy. […]

- W pierwszym odcinku poruszyłem ekskluzywnie temat tzw. Kosztu Wstępu, czyli ile należy wydać, by w dany system wejść. Choć tekst cieszy się dużą oglądalnością, choć wywiązały się ciekawe komentarze i klaryfikacje, to jednak są osoby, które nie zrozumiały tego, że cel tekstu był jednoznaczny – odpowiedzieć na pytanie, ile pieniędzy należy wyłożyć, by móc w daną zabawę się wepchnąć, i nic poza tym! Dziś chciałbym więc dokładniej określić na jakie pytanie będę się starał odpowiedzieć, a brzmi ono w ten sposób: Ile muszę wydać, by poskładać w pełni funkcjonującą armię na popularny standard punktowy?

- Dziś zaczniemy tydzień niejako tradycyjnie, czyli od nieco szerszego tekstu, ponownie skierowanego pod adresem działalności Games Workshop. Dziś jednak będzie wyjątkowo, bo akurat po głębszym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że – chrońcie bogi! – coś robą dobrze! No, ale spokojnie, nie uprawiajmy radosnego hurraoptymizmu i porozmawiajmy na temat nowego, prężnie rozwijającego się eksperymentu tego wydawnictwa – postępującej cyfryzacji oraz lawinie suplementów.

- Czasem bywa tak, że jak coś uwalić, to na całego. Robią to wszyscy. Każdy z nas z pewnością miał jakiś moment lub kilka w swoim żywocie, gdzie coś spieprzył niemalże koncertowo, gdzie wszystko poszło w rozsypkę niczym brokatowa choinkowa bombka po spotkaniu ze schodami. Zdarza się najlepszym, nie ma powodu do wstydu. Dlatego też wybaczymy Games Workshop wydanie nowych mrocznych elfów, zrozumiemy, że hej, nawet firma znana z dobrej jakości, nawet wydawca, który potrafił przywrócić mrocznych eldarów do życia w takim pięknym stylu jest w stanie wydać totalne kasztany na całej linii. Tak jest, druga fala nowości do odświeżonej wersji niegrzecznych kuzynów spiczastohełmych elfów również nie pokazała, według mnie, żadnej klasy, i niestety nie ratuje słabowitej pierwszej fali, w która choć nie była całkiem szpetna, to jednak do najlepszych i najurodziwszych produktów GW zdecydowanie ów nowinki nie należały.

<<

Fireant

Avatar użytkownika

Posty: 87

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:59

Frakcja: Legion of Everblight

Post piątek, 3 stycznia 2014, 22:03

Re: Fireant.pl - Podsumowania Miesiąca



Grudzień to pierwszy miesiąc prezentujący moje możliwości aktywnego prowadzenia bloga połączonego z nową pracą. Efekty, niestety, póki co są dalekie od zadowalających! I choć nowy zawód bardzo mi się podoba, to przynajmniej do wiosny mocno wyciska ze mnie czas wolny – na dojazd, przede wszystkim! – a przez co wpływa na częstość i regularność aktualizacji. Gdyby nie regularne wsparcie w postaci nadesłanych tekstów i pozbieranie się do kupy w okresie świątecznym, byłoby cieniutko! I choć raczej wątpliwe jest osiągnięcie natężenia nowych wpisów takiego, jak za czasów pracowania z domu, to jednak wydaje mi się, że jestem w stanie zwiększyć ich liczbę jak tylko dobrze się dogram z własnym czasem… I chęciami! 10 374 odwiedziny w ciągu grudnia są może tendencją spadkową, ale cóż… Mniej tekstów oraz święta raczej nie wpływają pozytywnie na buszowanie po blogach, prawda? Oby styczeń był lepszym miesiącem! Ale teraz, czas na krótkie podsumowanie, czyli rzut oka na to, co w grudniu zawitało na łamy bloga.




Pora z początkiem miesiąca popracować troszkę nad moją wyrobioną opinią Pierwszego Hejtera Games Workshop w Rzeczypospolitej Polsce™! Tak, tak, cóż to byłby za miesiąc, gdyby się nie pomarudziło na największego z graczy na rynku gier bitewnych w klimatach SF / Fantasy, prawda? No dobrze, dość lekkiego sarkazmu, pora przejść do konkretów. Szczerze przyznam, że opinia ‘hejtera’ GW jest uderzająco, ale w sumie w pełni zrozumiała – nie wynika to jednak wcale z tego, że pałam do Games Workshop jakąś głęboką urazą. Nie ukradli mi auta, nie przejechali kota. Ot po prostu, zwyczajnie się składa, że spośród wszystkich firm, których poczynania na naszym bitewniakowym ryneczku śledzę, to oni mają najwięcej wpadek i generują najliczniejsze idiotyzmy. Trudno się więc dziwić, że to głównie sztandar Żółto-Czerwonego logotypu dostaje ode mnie werbalne lanie.





















- autor: Quidamcorvus - Zapraszam do lektury pierwszej części świetnej prezentacji i wstępu do autorskiego systemu Quidamcorvusa - Warheimu - rozbudowanej, żywej i wiecznie aktualizowanej wariacji na temat popularnego Mordheim'u.

- autor: Quidamcorvus - "Dziś przygotowałem dla szanownego państwa-draństwa relację z otwarcia pudełka i sklejania modeli wyrzeźbionych i odlanych przez Urmanski Studio. Figurki na dzień dzisiejszy można zamawiać za pośrednictwem FB, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze to w przyszłym roku powinny być dostępne na stronie internetowej producenta [...]"
<<

Fireant

Avatar użytkownika

Posty: 87

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:59

Frakcja: Legion of Everblight

Post sobota, 1 lutego 2014, 19:38

Re: Fireant.pl - Podsumowania Miesiąca

Sobota, dzień pierwszy Luty roku 2014, dziennik pokładowy Okrętu HMS Fireant… Po wzburzonych i trudnych czasach sztormów i bólu związanego z brakiem czasu wraz z mocą przerobową wiernych współautorów i tabletem u boku zechciałem udowodnić, że nawet konieczność spalania godzin na transporcie do miejsca pracy nie jest w stanie nawet nie tyle uśmiercić bloga, co nawet go spowolnić! I chociaż Grudzień odczuł nagły spadek formy, to zaparłem się, i są efekty – styczeń to największy miesiąc w historii bloga, z czego jestem całkiem dumny i z którego to powodu odczuwam osobistą acz dogłębną satysfakcję. Ruch jest wszędzie i wszędzie wyborny – 13 nowych polubieni na Facebook’u owocuje regularnie rosnącym wpływem odwiedzin z tej społecznościówki na blogu. Łączna liczba odsłon strony w styczniu? 15 158, czyli najlepiej w historii bloga i dając średnią 489~ kliknięć na dzień, a jeżeli liczyć tylko na liczbę wpisów – których w tym miesiącu było solidne 21 co daje piękne i zachęcające do dalszego pisania 721~ stuknięć na wpis! Cóż, ‘malifauxowy zryw’ do tego się przyczynił, gdyż każdy wpis traktujący o tej grze spokojnie dobijał do 700 wejść a sama recenzja zerwała ponad 1000… Cóż, jeżeli Lud Pracujący pragnie tego, to ja mu to dostarczę! Miejmy nadzieję, że krótki Luty będzie równie produktywny.



Nie da się ukryć, że tekst ten i w ogóle całościowo temat systemu MalifauX okazał się zapalnikiem dla pokaźnej eksplozji w akcji i promowaniu tego systemu. I to szczerze – w ciągu ostatniego tygodnia z hakiem zagrałem więcej partii w ten system niż łącznie wszystkich gier we wszystkie gry w roku 2013! Co o czymś świadczy… Zresztą, o tutaj, na forum dla Malifaksiarzy można poczytać, jak się wszystko rozkręca i w jakim tempie narastają ośrodki, w których można spokojnie zapoznać się z tą grą i w nią łupać. Recenzja gry podzielona na w sumie dwie duże części –, … Oraz , będąca niejako przejętą przez wpis gościnny Vilowa i świetnym rozpoczęciem wyjątkowo nieregularnej serii traktującej o starterach do drugiej edycji gry! Na blogu znajdziecie więc praktycznie wszystkie informacje jakie mogą być potrzebne do rozpoczęcia zabawy w ten system, co w sumie cieszy mnie wielce i jak wynika z popularności tych wpisów – was także, mili czytelnicy.



























- Kiedy mówimy o recyklingu treści nie chodzi nam wcale o to, by kopiować i bezecnie wklejać do nowych postów materiałów popełnionych gdzieś tam w przeszłości, bo choć może kusić zwyczajny repost czegoś stworzonego rok czy dwa lata temu, to nie dość, że ani to nie wygląda profesjonalnie, to na dodatek nie jest to tworzenie nowego kontentu, świeżej jakościowo treści, która w świecie dzisiejszych wyszukiwarek i systemów klasyfikowania materiałów w sieci w formie automatu (*urocze boty typu crawler!*) jest niejako złotem najczystszej próby! [...]

- Prezentowany poniżej model Lord of Torment & familiar uzupełni szeregi oddanych Slaaneshowi bohaterów Zwierzoludzi do Warheim FS. Figurka została zapakowana firmowo w przeźroczysty blister, który prócz składającego się z sześciu części modelu Lorda i odlanego w jednym kawałku chowańca oraz kwadratowej podstawki 25 x 25 mm zawiera także grubą gąbkę, która chroni zawartość przed uszkodzeniem. Wewnątrz opakowania znajduje się także ulotka z logo firmy, zdjęciem pomalowanego modelu i innymi niezbędnymi informacjami. [...]

- Przedstawiony poniżej model Krasnoludzkiego Lorda Berserkera uzupełni szeregi bohaterów Kultu Pogromców z Karak Kadrin do Warheim FS. Figurka Krasnoluda została zapakowana firmowo w przeźroczysty blister, który oprócz modelu Berserkera i kwadratowej podstawki 25 x 25 mm zawiera także grubą gąbkę, która chroni zawartość przed uszkodzeniem. Wewnątrz opakowania znajduje się także ulotka z logo firmy, zdjęciem pomalowanego modelu oraz innymi niezbędnymi informacjami. Szanowne państwo-draństwo zechce przyjrzeć się podstawce, widzicie slot na magnes neodymowy? [...]

I oczywiście nie zapomnijmy o tekstach Quidamcorvusa o jego systemie - Wprowadzenie do Warheim, oraz !
Następna strona

Powrót do Dyskusje wszelakie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron