FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Who is Krawat?

<<

Kat

Post środa, 20 czerwca 2018, 07:53

Who is Krawat?

Temat pewnie zostanie usuniety w 5 min ale zrobie jego kopie :)

Na forum pojawiło sie w jednym temacie pytanie o malo znanego gracza. Maybuga wiec postanowile zapytac o innego malo znanego gracza Krawata.

Gosc w chwile został namiestnikiem polskiej warmachiny i robi co mu sie podoba. My (ja i moje drugie ja) wiemy ze fajnie miec kase, sponsorowac co sie da i miec dzieki temu powazanie i szacunek ale zalatujw tu dyktatura. Usuwanie postow to standard naszego (pewnie znow mojego i mojego) srodowiska warmachiny. Ja rozumiem bo trollowanie itd... ale...

W dniu dzisiejszym na FB pod nowosciami pojawila sie dyskusja w ktorej Ice-t (ten juz bardziej znany gracz) zauważył tylko ze pp przesadza z cenami 400 zl za kosciolek i ze nie zaluje ze zostawil poklad pp. Byla do tego mala dyskusja nic obrazajacego ani nic i nagle... post znika :)

My gracze (ja i ja)
Dziekujemy Krawat. Dzieki tobie wiemy ze nie ma co sie odzywac jak nie podążamy ścieżką paladynow PP :)

Pytanie do tematu?
Kto to i kto mu pozwolil na taka dyktature?
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

Herudaio

Frakcja: Khador

Post środa, 20 czerwca 2018, 12:40

Re: Who is Krawat?

Temat został zamknięty i za jakiś czas będzie usunięty z powodu personalnych wycieczek - rażąco narusza Pkt 1 regulaminu forum.

Zachęcam do wyrażania obiekcji w sposób stonowany, bez używania zbędnej pejoratywności. To nie jest trudne, mogę pomóc.

Poniżej zamieszczam fragment szerszej dyskusji z innego tematu:

Herudaio napisał(a):
Sfetrovsky napisał(a):Może nie jestem jakoś super aktywny w środowisku, ale forum i fb staram się w miarę możliwości na bieżąco czytać i ogarniać co w tym naszym bagienku sie dzieje. Wydaje mi się, że krytyka która nikogo nie obraża jest jak najbardziej wskazana, a ograniczanie tego jest złe - w końcu każdy powinien móc się wypowiedzieć.

Dobra uwaga i słuszna.

Nie ma nic złego w wypowiadaniu się merytorycznym. Jest to wskazane i powinno być zachęcane.

Jeśli wypowiedź ma 10% merytoryki i 90% negatywności/hejtu, to mimo merytoryki to jest nadal negatywna hejtowa wypowiedź. Nie ma obiektywnie żadnego powodu by musieć dokładać tego hejtu do merytoryki.
Dodatkowo, jeśli praktycznie jedyne wypowiedzi jakiejś osoby są wiadomości powyższego typu - pada pytanie o faktyczną motywację. Czy chodzi o te 10% merytoryki czy chodzi o znalezienie czegoś do czego mozna przyczepić wiaderko hejtu i dwa słoiki kupy. Nie wiem jak dla innych. Dla mnie jest to hobby i nie chce czytać kupy dla czytania kupy.
Dieta Sosnowiecka napisał(a):Pyry i wyngiel.

"I ask only for an enemy worth fighting,
and a cause worth fighting for."
- Spartan prayer

Powrót do Dyskusje wszelakie