Strona 1 z 44

Przedstaw się!

PostNapisane: piątek, 22 lutego 2013, 17:48
przez Fafel
Jesteś nowy na forum? Daj się poznać innym fanom wargaming'u. To miejsce - dla każdego kto chce zaprezentować się na naszym forum i zintegrować z innymi użytkownikami.

Re: Przedstaw się!

PostNapisane: piątek, 22 lutego 2013, 18:44
przez Adaś
To może ja zacznę.
Mam na imię Adam i jestem z okolic Bielska-Białej. Dawno temu jeszcze za pierwszej edycji zbierałem Cygnar ale nastała długa przerwa. Teraz wracam do gry ale jako początkujący druid Orborosa.

Re: Przedstaw się!

PostNapisane: piątek, 22 lutego 2013, 20:02
przez Geto
Cześć wszystkim!
Jestem Dominik, funkcjonuję jako Geto i piłuję kości, zeby zdać jak najwięcej tafów :D Mobilizuję ludzi w Toruniu poprzez wyszukiwanie dusz w Feniksie, którzy nieśmiało proszą o blisterek do Maszynki :> Gram rok, ale brak mi ogarnia, więc raczej nie jestem widywany wysoko na turniejach. Mimo to Maszynka jest dla mnie źródłem rozrywki, nie czuję potrzeby podkręcania rozpisek do granic możliwości. Wiadomo, fajnie jest czasem wygrać, ale jednak zdecydowanie bardziej wolę pośmiać się z oponentem i pospędzać miło czas (przy okazji dostając w dupę :D).

Re: Przedstaw się!

PostNapisane: piątek, 22 lutego 2013, 22:29
przez Wariat
Jestem Wariat, dzielnie maluję Warmachinę w Warszawie, gram bardzo rzadko bo nie umiem odpędzać od stołu ludzi którzy grają za mnie. Gram Cygnarem.

Re: Przedstaw się!

PostNapisane: niedziela, 24 lutego 2013, 01:36
przez melfist
Jestem Wiktor, maly dzieciak co w zaden system nieumie grac to i w warmachine gra... Lecz lubi ja chyba najbardziej! Dzielnie maluje modele i jestem chetny na granie. Gram cryxem ;]

Re: Przedstaw się!

PostNapisane: niedziela, 24 lutego 2013, 14:19
przez Dzuki
Jestem Dzuki z Zabrza. Wmk'e grałem odkąd wyszła w Polsce. PoM'em najlepiej mi się grało, potem jak pojawiła się Horda to "Oborą" się grało. Później nastąpiła kilkuletnia przerwa i teraz po namowach drugiej połówki wracam z RoS'em :)

Re: Przedstaw się!

PostNapisane: niedziela, 24 lutego 2013, 21:05
przez Sargo
Strzałka wszystkim.
Sargo
Skorne
Kielce

Re: Przedstaw się!

PostNapisane: niedziela, 24 lutego 2013, 22:05
przez Libra
Heja
Piotrek z Dębicy, kilka dni temu przyszły mi nowe wilczki i właśnie przygotowuje je do gry z bratem. Do Hord przyciągną mnie głównie niesamowity klimat wielkich napakowanych bojowych wilkołaków i ich całkiem ładne modele. Uwielbiam wilkołaki, a teraz mogę poprowadzić całą ich armie na stole:D Orboros oczywiście

Re: Przedstaw się!

PostNapisane: poniedziałek, 25 lutego 2013, 10:27
przez Ciech
Witam,
jestem Piotr, obecnie żyję i pracuję w Warszawie. Dopiero zaczynam grę w Warmachine i zbieram Cygnarów.

Re: Przedstaw się!

PostNapisane: wtorek, 26 lutego 2013, 13:33
przez kenshinio
Witam.

Norbert z Warszawy. W WM grałem od czasów zamierzchłych ;) i po długiej przerwie chcę wrócić do gry ale z czasem kiepsko.
Armia: zazwyczaj Khador albo RoS.