[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Trolle na Maskonie ;)
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Trolle na Maskonie ;)

Moderator: Szkapa

<<

raat

Avatar użytkownika

Posty: 302

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:41

Frakcja: Mercenaries

Post niedziela, 1 grudnia 2013, 00:13

Trolle na Maskonie ;)

Krótka relacja z Maskonu:

Dzień pierwszy
Używałem następujących rozpisek:
Grim Angus (*6pts)
* Pyre Troll (5pts)
* Troll Impaler (5pts)
* Dire Troll Bomber (10pts)
War Wagon (9pts)
Pyg Burrowers (Leader and 9 Grunts) (6pts)
Sons of Bragg (6pts)
Trollkin Fennblades (Leader and 9 Grunts) (8pts)
* Trollkin Fennblade Officer & Drummer (2pts)
Fell Caller Hero (3pts)
Stone Scribe Chronicler (2pts)

Chief Madrak Ironhide (*6pts)
* Troll Axer (6pts)
* Earthborn Dire Troll (10pts)
* Mulg the Ancient (12pts)
* Trollkin Runebearer (2pts)
Bog Trog Ambushers (Leader and 5 Grunts) (5pts)
Krielstone Bearer and 3 Stone Scribes (3pts)
Trollkin Champions (Leader and 2 Grunts) (6pts)
* Skaldi Bonehammer (3pts)
Fell Caller Hero (3pts)
Janissa Stonetide (3pts)
Trollkin Champion Hero (3pts)

Runda 1 - MJ z Damiano, scenariusz Rally Point

Grałem jako drugi. Przeciwnik pobiegł wszystkim. Madrak przelał furię na kamień i pobiegł do objectiva, żeby go dominować, bestie też pobiegły. Ustawiłem ich tak, żeby wyglądało, że zablokowałem sobie drogę Madrakowi w przyszłej turze, bo stał za objectivem, a po obu stronach bestie. Championi schowali się za murkiem (naturalnym), Janissa pobiegła, kamyczek pobiegł z aurą. Przeciwnik pobiegł wszystkim, porzucał czary casterem, dwoma nyssami wbiegł do mojej strefy. Madrak teleportował objective w strefę, żeby dominował, zrobił full advance przez powstałą dziurę i zabił obu nyssów snap firem. Bestie poszły, Janissa postawiła murek, kamyczek odpalił aurę, championi pobiegli i częściowo stali za murkiem, a jeden wysunął się do przodu, by engagować (1 punkt). Opp przypuscił szarże kilkoma nyssami na championów i Mulga, ale nic wielkiego nie zrobił, podobnie 2 forge guardów spudłowało w wysuniętego championa. Scaldi zaszarżował w jakiegoś thralla, bo zobaczyłem, że nie mam nic w drugiej strefie, a nie chciałem, żeby opp score'ował, niestety został zabity w międzyczasie. Ostatecznie opp nie włożył castera do strefy i nie dostał pkt.
W mojej turze rzuciłem carnage, odpaliłem feata, zabiłem kilku nyssów Madrakiem i kilku forge guardów Mulgiem. Fell Caller zbuffował MAT championów do 11 i zacząłem żniwa. Champion, który był wysynięty w tej turze zabił 10 forge guardów, 5 nyssów, 2 gunmagów, A&H i e Eiryss, kończąc atakiem w objective. Janissa osłoniła castera i zdobyłem 2gi pkt. Opp miał już tylko 5 FG i Alexię, więc obstawił swoją strefę i zdobył pkt za dominację, a ja 3ci pkt w mojej strefie. W mojej turze szarża w objective i wygrana 5-2.

Runda 2 - Wojtek z pKayą, Ammunition Run

Tutaj grałem pGrimmem, żeby potestować rozpę, ale trzeba było wziąć Madraka ;). Pierwsza tura opp bieg, u mnie burrowersi się zakopują, reszta bieg. Opp bieg Ghetorixem w strefę (myślał, że go nie dam rady zabić i wybrał Hyper Agressive). W mojej turze odpaliłem feat, niepotrzebnie strzeliłem do Ghetorixa z Grimma, bo przestraszył mi moich burrowersów po zrobieniu ruchu i zapchali mi środek pola. W zamiarze miałem przewrócić go wagonem i zabić bomberem+ szarżą pygów, ale coś mnie pokusiło, żeby nie trzymać się planu. To było kluczowe, bo wagon nie mógł potem przejechać i było tam ogólnie za ciasno. Potem skinwalkerzy wybili pygów i mnie zaspamowali w środku pola, udało mi się jeszcze coś porobić Synami Bragga na flance, ale przyjąłem szarżę Stalkera z animusem Goraxa i było po ptokach.

Runda 3 - Krissos z Terminusem, Supply and Demand

Musiałem wziąć Madraka, bo Grim nic by nie zrobił, gdyby opp wybrał Terminusa i trafiłem. W pierwszej turze opp biegnie, przesuwa swoje modele jakimś kawalerzystą z magią. Ja biegnę i tak samo przelewam furię na kamyczek i rzucam sure foot z runebearera. Opp w kolejnej turze znowu biegnie, wystawiając Erebusa na podpuchę (pod Mulga), za jackiem Terminusa a wokoło bane thralli. Zabijam thralle championmi, Erebusa Mulgiem, caster dominuje objective, Earthborn ustawia się na szarżę w terminusa w przyszłej turze (Mulga wystawiłem tam na podpuchę pod niego :P ). Terminus zabija mi Mulga (bo Madrak był w tłoku modeli), razem z nim zabiera Axera i Championa. odpala feata i połową armii probuje zabić jeszcze 2 championów, z czego jeden zdał 6x tougha i nie dał Terminusowi więcej soul tokenów. Terminus z 3 tokenami spadł od szarży Janissy (13dmg) i Eartborna (8dmg). Wcześniej popełniłe błąd, bo przez nieogranie pozwoliłem zaszarżować Snapjawem na Madraka (chociaż ten ma zasadę, że nie można).

Runda 4 - Michał Kempka z Zerkovą, Chemical Reaction

Pierwszy raz zaczynałem na tym turnieju ;) Oczywiście mój ruch, był to bieg wszystkim, oprócz runebearera i rzucenie surefoota. Championi ukryli się za podłużnym naturalnym murkiem, który dawał im osłonę z jednej strony. Opp ku mojej uciesze ustawił kawalerię mocno na flance, a z drugiej strony widomakerów też na flance. Wiedziałem już, że nie czytał rozpy, którą mu zaprezentowałem :P Widowmakerzy wbili 4 woundy w odsłoniętego championa. W mojej turze pierwszy raz w tym turnieju wyjąłem z walizki ambusherów, którzy z szarży zabili dwóch kawalerzystów. Reszta armii pomaszerowała, rzuciła buffy i animusy, a janeczka ustawiła murek prostopadle do tego naturalnego, żeby za dużo modeli bez reacha nie mogło się wcisnąć (niestety takich nie było). Pozostali kawalerzyści zaszarżowali Mulga z flanki, tylko dwóch trafiło DEF 15 i wbili mu koło 15dmg (tych dwóch co zginęło z zasadzki mogło być tutaj kluczowymi). Beast ustawił się na szarżę w przyszłej turze, Fenris zaszarżował, dwóch solosów kawaleryjaskich zostało z tyłu. Eliminatorki wbiegły mi na tył championów, a Juri flankował kamyczek. W mojej turze poszedł feat, znowu boost championów do MAT 11 i było po eliminatorkach, 4 doomreverach, Jurim, Fenrisie i Uhlanach. Znowu buffy i Madrak został na DEF 18/ MAT 18 za płotem. Opp w desperacji obniżył defa Madrakowi o 2 i szarżował beastem, dwoma solosami kawaleryjskimi. Z beasta użyłem scrolla, drugi atak coś zrobił, z kawalerzysty poszlo przekierowanie w EBDT, drugi kawalerzysta spalił szarżę, podobnie jak desperacko szarżujący doomreaver. W mojej turze Madrak nieco się wycofał, Mulg zeslamował beasta i z 5 ataków wbił chyba z 20dmg w beasta zostawiając mu tylko ręce (średnio 4dmg na rzut). EBDT i championi zabili kawalerię i doomreaverów a także wbili ok.13dmg Zerkovej. Madrak kampił 3 furie i cały czas był po buffach. Opp odepchął championów od Zerkovej, przypuścił rozpaczliwą szarżę na championa, który stał w strefie i hen daleko wybił widowmakerów. Celem było wypchnięcie go ze strefy, ale nie przeżyła free strike'a od Scaldiego.

Podsumowanie: Wbrew moim oczekiwaniom Madrak sprawdza się bardzo dobrze na wiele meczapów nawet na 50pkt. Kluczowe jest posiadanie Runebearera, inaczej nigdy nie starcza furii na kamyczek. Do tego Ambusherzy są średnio użyteczni, 2/3 gry wygrałem grając 45pkt vs 50pkt, zamiast nich przydałby się Pyre Troll, żeby boostować dmg (np. na meczapy z Terminusem). Kamyczek dobrze działa na minimalnym unicie, ale ten +1 siły sie czasami przydaje. Championi to genialny unit, kombi się bardzo z featem, bo nawet jeśli ich łancuszek zostanie przerwany przez nietrafienie/tougha, to mogę wykonać drugi atak i wybijać dalej. Zupełnie nie rozumiem używania tu wardensów, bo chociaż mają reacha, to jednak mają jeszcze mniej speeda od championów - nimi ledwo nadganiałem, nie potrafię sobie wyobrazić jak niby ich dobrze wypozycjonować bez opóźniania bricka, gdyby przez 2 tury biegu zrobili 4 cale mniej niż championi. Scaldi okazał się świetnym modelem po raz któryś z kolei.
Pokrótce, brick na Madraku to jeden z niewielu bricków, który radzi sobie tak dobrze ze spamem piechoty. Szczerze mówiąc Hoarluk czy Borka nie sprawdzili by się tak dobrze i prawdopodobnie by utonęli w morzu modeli.
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post niedziela, 1 grudnia 2013, 11:45

Re: Trolle na Maskonie ;)

Bardzo zfailowałem, że nie wziąłem swojej drugiej rozpy przeciw trolom :P to było chyba jedyne MU przeciw któremu mogłaby być skuteczna. Będę musiał naszego trola poprosić, żeby swoje wyciągnął i sprawdzić co może przeciw eGaspiemu zdziałać.
<<

Młody

Avatar użytkownika

Posty: 306

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 1 grudnia 2013, 21:30

Re: Trolle na Maskonie ;)

Prawda, mój Hoarluk utonął w piechocie MJa... jak będę miał chwilę to też coś naskrobię może, w końcu trolle to najlepiej wypadająca frakcja na konwencie: P
<<

raat

Avatar użytkownika

Posty: 302

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:41

Frakcja: Mercenaries

Post poniedziałek, 2 grudnia 2013, 10:00

Re: Trolle na Maskonie ;)

drugiego dnia nawet nie mam co opisywać ;)

Pierwsza bitwa ze Scarre, Incursion - grałem Madrakiem na spam piechoty i zniknęła środkowa flaga ;)

Druga Bitwa z Cyriss - Opp nie mógł się przebić przez ARM 22-23 mimo synergii i dostał caster killa po stracie większości armii

Trzecia z Rahnem - zapomniałem, że znaczniki są automatycznie trafiane i dostałem templetki z podpaleniem. Za bardzo bałem się caster killa i nie obstawiłem wystarczająco stref (zostałem wypchnięty)

Podsumowując: scenariusz Incursion w ogóle nie powinien istnieć w tej formie i cieszę się, że będzie zmieniony w SR2014. Madrak na 35 pkt nie nadaje się do niczego (ma 2x mniej modeli niż na 50pkt) i nie jest w stanie skutecznie obstawiać stref. Trzeba było wziąć Borkę na tierze, ma 3x więcej modeli niż Madrak ;) W przeciwieństwie do soboty, nie zapoznałem się wcześniej ze scenariuszami i to też był błąd.
<<

Ozło

Avatar użytkownika

Posty: 2299

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:24

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 2 grudnia 2013, 10:07

Re: Trolle na Maskonie ;)

Ale i tak trollaszki nie najgorzej sobie radziły na obu turniejach widzę.
Pytanko jak się sprawdza według Ciebie WarWagon ?
No i z czym wyskoczył jeszcze "Młody" ? :D
Death to the false moderator !!

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

Młody

Avatar użytkownika

Posty: 306

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 2 grudnia 2013, 11:29

Re: Trolle na Maskonie ;)

Pierwszego dnia zagrałem na żabie z mulgiem, maulerem, earthbornem, axerem, supportem i w pełni wypasionymi kirelami, a druga była identyczna do Sylwkowej, ale zamiast SoB miałem scoutów i gobbery. Niesety, druga nie ujrzała stołu, a szkoda, bo na MJa bardziej spradziłaby się. Bałem się arm 18 krasnali, którzy blasty praktycznie ignorowaliby...
Drugiego dnia za to miałem zestaw eMadrak i pMadrak. Jak pierwszego dnia, niestety udało mi się tylko World Enderem grać, bo MU i ogranie rozpy były zawsze na korzyść: P Mówiąc krótko, eMadrak, pali, morduje i nie bierze jeńców. 3/4 bitwy wygrane na scenariusz przy sporym wyniszczeniu przeciwnika.
<<

Ozło

Avatar użytkownika

Posty: 2299

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:24

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 2 grudnia 2013, 15:31

Re: Trolle na Maskonie ;)

Akurat IRON PAPY nie musisz mi przedstawiać w działaniu ;)

A jak ten WarWagon ?? bo zastanawiam się poważnie nad jego zakupem
Death to the false moderator !!

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

MJ

Avatar użytkownika

Posty: 901

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 20:59

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Mercenaries

Post poniedziałek, 2 grudnia 2013, 18:23

Re: Trolle na Maskonie ;)

No nie wiem, jak na mój gust Angus by na ten mój spam też wiele nie pograł. Miałem jak odpowiedzieć ogniem, miałem jak negować knockdown z WarWagona i ciągle było mnie więcej :P pMadrak chyba jest najlepszy na takie MU, ale myślę, że jednak Wardersi mogliby być lepsi od Championów. Champy pocisnęły w sumie tylko dlatego, że zwarzywiłem i im na to pozwoliłem, ale już przy overtake z reachem znacznie ciężej byłoby dobrze się ustawić.
<<

Młody

Avatar użytkownika

Posty: 306

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 2 grudnia 2013, 18:33

Re: Trolle na Maskonie ;)

Tak, Tak, domyślam się, wyjątkowo ciężki MU dla mnie to był... zupełnie nie miałem pojęcia jak to ugryźć.
<<

raat

Avatar użytkownika

Posty: 302

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:41

Frakcja: Mercenaries

Post poniedziałek, 2 grudnia 2013, 21:29

Re: Trolle na Maskonie ;)

Wagon warto kupić! robi niezłą masakrę, szczególnie, że 2/3 jego broni przewraca ;)

Z animusem Impalera albo ride-by attackami strzelasz templetami 5' z knockdown. Co z tego, że pół oddziału bane knightów to nie zraniło, skoro są przewróceni i nie robią vengeanca ani nic sensownego ;) Jest piekielnie mobilny i może strzelać, a potem odjechać 7 cali - jeśli dobrze nim zagrasz, to nigdy nie zginie.

Szarża w wykonaniu wagonu, to zwykle śmierć szarżowanego modelu (w testach przed turniejem zabiłem nim kilku casterów, a cięzkie jacki dobijałem bomberem). Ma MAT6 i 3 kości na impacty (z których przewraca) i POW 14, potem auto trafienie z POW 14, potem trafienie na wyniku 3 z 2k6 działem POW 16 strzelającym pod koła, potem poprawienie sprayem z POW 12. Większość rzeczy z ARM poniżej 18 tego nie przeżywa, albo staje się warzywem. Jeśli coś cięższego to przeżyje, to potem bomber poprawia z autotrafieniem 2x POW16 z boostem. Jak rzucisz animus Pyre, to wkleja POW 16 z mounta.

Można też fajnie łączyć szarżę z SoB, którzy automatycznie trafiają przewrócony cel i wklejają kosmiczne obrażenia. Dobrze działa z grimem (+3 do trafienia i hunter), Jarlem (+2 do speeda), w brickach ma 23 ARM i ciężko mu cokolwiek zrobić itd. O ile w rozpie z Madrakiem go nie upchnąłem, to w każdej w której mam Impalera, Wagon jest auto-include.
<<

Młody

Avatar użytkownika

Posty: 306

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 7 grudnia 2013, 20:23

Re: Trolle na Maskonie ;)

Testowałem dzisiaj wagon, raczej gry funowe, bo i swamp troll i winter się pojawiali, ale wagon wiele nie zrobił RAT 5 na samo strzelanie troszku mało, tytany na 7 trafia, więc niepewne knockdowny. Gdyby inne rozłożenie terenów było, to szarże może gniotłyby przeciwnika, ale niestety płotki przeszkadzały nieco, bo dwa prostopadle do siebie prawie były. Ale za to scouci cisnęli :D do tej pory nie wierzę jak to się stało, ale w jednej grze 4 zwrakowało czystego bronzebacka. a w drugiej grze zostawili go na jakis 10 woundach. ; p
<<

raat

Avatar użytkownika

Posty: 302

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:41

Frakcja: Mercenaries

Post niedziela, 8 grudnia 2013, 00:47

Re: Trolle na Maskonie ;)

z początku tez tak sadziłem o Wagonie, ale on nie służy do strzelania, tylko do szarżowania i przewracania z impactów na 3 kostkach ;) strzelasz w przewrócony cel i zabijasz :)
<<

Młody

Avatar użytkownika

Posty: 306

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 8 grudnia 2013, 01:02

Re: Trolle na Maskonie ;)

Tak, też tak uważam, ale nie miałem możliwości. w jednej grze postrzelał on, grim, pyrcia i warlock martwy, a w drugiej był oblężony gatorkami. A jak się uwolnił i gladiatora zaszarzował, to nie trafiłem go : P No ale będę dzielnie testował dalej.
<<

raat

Avatar użytkownika

Posty: 302

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:41

Frakcja: Mercenaries

Post niedziela, 8 grudnia 2013, 09:17

Re: Trolle na Maskonie ;)

pamiętaj, że masz 2 ataki z szarży: impacty z 3k6 (to poinno trafić), a jak się nie uda, to atak szarżowy z 2k6 (DEF 12 powinien trafić). cały power w Impactach ;)

alternatywnie zawsze możesz przewrócić z Grima, dać animus Pyry i wtedy szarżować z POW 16, zamiast 14.
<<

Młody

Avatar użytkownika

Posty: 306

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 8 grudnia 2013, 17:12

Re: Trolle na Maskonie ;)

Tak, tak, wiem, wpadłem na te wszystkie bajery, Sylwek: P Po prostu na razie nie miałem z nim szczęścia.

Powrót do Bydgoszcz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron