Strona 1 z 1

Maszynka w Bydgoszczy

PostNapisane: poniedziałek, 25 marca 2019, 14:12
przez Tyrael Timura
Cześć

Czy aktualnie jest jakaś miejscówka i rzesza graczy w Bydgoszczy? Czy odbywają się jakieś spotkania regularnie? Dosyć często jestem w Bydgoszczy bo mam tam najbliższą rodzinę i nie byłoby problemu jakbym któregoś razu wziął ze sobą do pociągu cały CRYX - phi, jeszcze zniżka na bilety prawdopodobnie by była za bilet grupowy ;)

Proszę o jakieś informacje.

Re: Maszynka w Bydgoszczy

PostNapisane: czwartek, 25 lipca 2019, 09:34
przez SummonedbyHonor
Hej.

Teraz coś się powooooooli rusza, jest 3-4 graczy, którzy chcą regularnie grać (i póki co im się udaje). Jedna osoba jest ogarnięta, trzy są początkujące. Większej ilości graczy jeszcze przez dłuższy czas bym nie przewidywał, ale pograć można ;)
Spotkania są regularnie w środy od 17 i często w niedzielę (z tym, że na niedzlelę trzeba ugadywać się tak parę dni do przodu).

Mam nadzieję, że pomogłem ;)

Re: Maszynka w Bydgoszczy

PostNapisane: poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 15:01
przez Tyrael Timura
No pewnie że pomogłeś i dzięki za info. Z tym że ja pytałem o to w marcu a jest lipiec :)

Cóż ja mieszkam pod Warszawą ale mniej lub bardziej regularnie odwiedzam Bydgoszcz bo stamtąd pochodzę. Nie problem żeby którymś razem zabrać ze sobą figurki i spróbować pograć jeśli ktoś byłby chętny. Bardziej pod tym kątem o tym myślałem. Niestety w środku tygodnia to praktycznie zerowe szanse ale weekendowo to może i tak. SummonedbyHonor, konkretnie Ty grasz z Bydgoszczy?

Nie ma co teraz debatować ale jak będę wiedział kiedy będę to konkretnie będę się odzywał do konkretnych osób i próbował się umówić, dlatego pytam.

Re: Maszynka w Bydgoszczy

PostNapisane: środa, 14 sierpnia 2019, 10:27
przez SummonedbyHonor
Nom wiem, że odpowiedź grubo po czasie, ale dopiero teraz środowisko się reaktywuje :)
Przez dłuższy czas scena była praktycznie martwa, teraz powoli powstaje z martwych. Nowsi gracze nie mają metowego myślenia, a starci są mocno zardzewiali i też jeszcze poruszają się jak dzieci we mgle :)

Weekendy brzmią super, sam nie jestem na codzień w Bydgoszczy, przyjeżdżam z Torunia. Często bywam w weekendy, czasami podjeżdżam w środę. Narazie są 3 osoby, które grają i próbują wciągnąć jakieś nowe osoby. Nawet już jakiś ruch pojawia się na bydgoskiej grupie na fb :)

Re: Maszynka w Bydgoszczy

PostNapisane: piątek, 16 sierpnia 2019, 19:32
przez Tyrael Timura
Świetnie, jak będę miał w planach przyjazd do Bydgoszczy to napiszę wcześniej. Dzięki. Pozdrawiam