FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

liga lokalna

<<

Kovi

Avatar użytkownika

Posty: 13

Dołączył(a): poniedziałek, 9 lutego 2015, 22:25

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post środa, 18 lutego 2015, 11:40

Re: liga lokalna

Ja również się dołączam. Jestem za wpisowe na wódę, dziwki, narkotyki i pewnie na teren już nic nie zostanie :D
Ale chyba można jakiś teren zrobić ze staników, torebek foliowych i pusty butelek 0,7??
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post środa, 18 lutego 2015, 15:28

Re: liga lokalna

Z potłuczonych butelek pewnie dałoby się zrobić jakieś kryształy dające cover a górki... hmm ale wracając - liga tak ogólne polega na tym, że wybierasz sobie bohatera z frakcji - w tym sezonie np dla cygnaru jest to gun mage captain, dla retrybucji assasynka, dla cryxu skarlock etc. Zdobywasz punkty doświadczenia za granie bitew ligowych (inne scenariusze mają tylko w sumie), hobbystykę i osiągnięcia specyficzne dla sezonu (np zabicie bohaterem swoim wrogiego itp). Za doświadczenie ulepszasz bohatera, każdy ma swoją tabelkę (weapon master, +2 RNG, stealth, AOE 3 na gun mage np). W skrócie tyle.
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post środa, 18 lutego 2015, 15:49

Re: liga lokalna

Tzn że mam GMCA zamiast castera czy dodatkowo?

Jak zwykle lipa tak wogóe, wy macie jakichś zajebistych, a ja mam gmca (chyba najmniej użyteczny cygnarski solo) -.-

Te bonusy za exp mu zostają po lidze? Bo wtedy może bym się zaczął zastanawiać czy nim grać :)
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post środa, 18 lutego 2015, 17:13

Re: liga lokalna

dodatkowo

Poza tym podałem Ci parę upgrade'ów - nie wiem czy taki słaby będzie z plackem i weapon masterem... i paroma innymi rzeczami. ja skarlocka nie używam i nie biadolę ;)
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post środa, 18 lutego 2015, 17:14

Re: liga lokalna

Placek jest słaby. Nie wiem czy mogę iść po kilka tierów z tej samej półki, ale raczej poszedłbym po +2 rng, lucky coś tam i wszystkie tiery z trójki.

Ale skarlock może grać : ) Te dwa punkty w cygnarze zawsze znajdują lepsze użycie.

Tak wogóle to chociaż normalnie nawet moglibyśmy zagrać, a nie ciągle uciekasz z pełnymi portkami :D
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post czwartek, 19 lutego 2015, 00:08

Re: liga lokalna

duh... placek z weapon masterem słaby raczej nie jest :lol: a zagramy najpóźniej na tym Twoim mini turnieju, są jeszcze w Toruniu ludzie z którymi nigdy nie miałem okazji zagrać więc no wiesz... mają pierwszeństwo ;)
Następna strona

Powrót do Toruń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron