[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Duże turnieje w Toruniu
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Duże turnieje w Toruniu

<<

Maryś

Avatar użytkownika

Posty: 639

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 12:48

Lokalizacja: Święte Miasto Toruń

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post czwartek, 28 marca 2013, 22:05

Re: Duże turnieje w Toruniu

No ale właśnie to jest problem, jak chcemy przyjść wpiątek/sobotę to kręcą nosem. O czwartku nic nie mówcie bo mnie za chwilę ch** strzeli, może od razu niech tam siedzą cały tydzień 24h!
Ale Topola ma rację trzeba w mirę wcześnie przychodzić i zajmować stół. Jak zaczną smęcić to trzeba prosto z mostu; "nie ma miejsca? W inne dni też robicie problemy a mi niedziela nie pasuje. Spoko, idziemy do grajfera"
Nienawidzę kartoników, to wszyscy wiecie. A dla czego? Bo mnie niestety wypraszano.... I to nie raz.
<<

Menet

Posty: 217

Dołączył(a): poniedziałek, 11 marca 2013, 12:39

Frakcja: Cryx

Post czwartek, 28 marca 2013, 22:14

Re: Duże turnieje w Toruniu

no ja też może inaczej na to patrze bo jak mnie ktoś z mtg wyprośi to zemsta będzie :twisted: Kręcą nosem no trudno my też czasem kręcimy i się nie przejmują ja pogadam na spokojnie z Kubasem na ten temat bo ja naprawde tego problemu nie widze ale może macie inne doświadczenia co do tych dni tyg...Ale naprawde cięzko mi sobie wyobrazić sytuacje że wpadasz do sklepu o np 16:30 o 17:30 jesteś no np 1/3 gry i nagle podchodzi ktoś i mówi Ci pakuj się bo miejsca nie ma^^
<<

Geto

Avatar użytkownika

Posty: 113

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:42

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post piątek, 29 marca 2013, 00:28

Re: Duże turnieje w Toruniu

No bo nie ma "pakuj się, miejsca nie ma". Jest "Ej, słuchaj, zaraz zaczynamy turniej i potrzebujemy miejsc. Moglibyście zagrać kiedy indziej? Sorry, że ten no ale turniej".
<<

Menet

Posty: 217

Dołączył(a): poniedziałek, 11 marca 2013, 12:39

Frakcja: Cryx

Post piątek, 29 marca 2013, 09:45

Re: Duże turnieje w Toruniu

No bo nie ma "pakuj się, miejsca nie ma". Jest "Ej, słuchaj, zaraz zaczynamy turniej i potrzebujemy miejsc. Moglibyście zagrać kiedy indziej? Sorry, że ten no ale turniej".
To Teraz Geto się ucz :geek:




Ej, słuchaj, zaraz zaczynamy turniej i potrzebujemy miejsc. Moglibyście zagrać kiedy indziej? Sorry, że ten no ale turniej".
odp:No fajnie że gracie turniej ale sorry my tu gramy bitwe i nie możemy zagrać kiedy indziej może kiedy indziej zagracie turniej?No to hej.....I co grasz dalej....To chyba proste :lol:
Moglibyście zagrać kiedy indziej? odp:Nie :lol:
"Ej, słuchaj, zaraz zaczynamy turniej i potrzebujemy miejsc odp:Mało masz?? :lol:
Sorry, że ten no ale turniej odp:Sorry,że ten ale bitwa :lol:

Ja chyba poświęce tego fnema kiedyś i wpadne w piątek na bitwe żeby sobie pograć :twisted:
<<

Majbach

Avatar użytkownika

Posty: 455

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 11:24

Frakcja: Khador

Post piątek, 29 marca 2013, 10:15

Re: Duże turnieje w Toruniu

Tylko, że tego nie usłyszysz od graczy ale od pracowników sklepu...
“She is a perfect example of what a woman should be: pale as the ice that blankets us, beautiful but distant as the starry sky, yet as deadly as a winter storm."
<<

Menet

Posty: 217

Dołączył(a): poniedziałek, 11 marca 2013, 12:39

Frakcja: Cryx

Post piątek, 29 marca 2013, 10:51

Re: Duże turnieje w Toruniu

no majbach to też nie dokońca tak bo pamiętasz jak było to spodkanie co graliśmy też mieli sporo ludzi a nie było problemu żebym wzioł stół rozłożył i graliśmy tylko co do piątku to sprawa wygląda tak że 18 jest turniej o 17-17:30 już się zbierają ludzie więc jak w tedy wpadniesz na bitwe to jest problem ale np jak będziesz o 16 i juz jesteś w czasie gry to też inaczej jest....Po za tym chłopacy ze sklepu to normalni ludzie i naprawde idzie się z nimi dogadać i ida na ręke już nie będe podawał przykładów...Ale jeśli to was boli to jest prosta sprawa trzeba spotkać się z Czekanem i Kubasem i otwarcie z nimi pogadać co wam się nie podoba i razem znaleść rozwiązanie sklep jest duży więc napewno jest wyjście nie koniecznie takie że w piątki nie będzie możliwości zagrania....Zresztą sami mówią że jak jest jakaś kwestia to trzeba z nimi pogadać...To tak samo z Turniejem oni ostatnio krótko powiedzieli chcecie turniej podajcie termin macie turniej tylko u nas szwankuje organizacja też troche ....Tak samo propozycja nocki z maszynką sklep się zgodził jakiś tam termin był podany do negocjaci i temat upadł bo się nikt nie zainteresował tematem a robienie nocki dla 2 osób no to wiesz nie za bardzo....To są kwestie organizacyjne i to jest też ogólny problem między nami wszystkimi bo do puki my się nie dogadamy co do turnieju to sklep sam nie zrobi....A jak ma być jakiś już w miare turniej to musza być ludzie i wszystkim musi pasować....Ale wydaje mi się że jak by wszyscy się umówili na rozmowe z chłopakami to też postarali by się coś pomyśleć i zaradzić jak by nie patrzeć jesteśmy ich klientami i też im zależy żeby u nich zamówienia robić....Nie ma graczy nie ma zamówień nie ma zamówień nie ma kasy....A trzeba oddać że Feniks choć długo to trwało załatwił jakiś dostęp do zamówień więc na pewno nie można powiedzieć że jest im maszynka obojętna....
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post piątek, 29 marca 2013, 13:46

Re: Duże turnieje w Toruniu

Panowie, Panowie... i Panie ;)
I po to się musimy spotkać, ustalimy nasze oczekiwania, wybierzemy sobie przedstawiciela który ponegocjuje w naszym imieniu i zobaczymy jakie są opcje... a tak sobie pisząc na forum obawiam się że nic konstruktywnego nie ustalimy. Co do braku miejsca... trochę asertywności :), 4 lata w handlu pracuję i tyle się przez ten czas nauczyłem - wszystko da się załatwić - to tylko kwestia podejścia i ustalenia konkretnych warunków :)
<<

Maryś

Avatar użytkownika

Posty: 639

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 12:48

Lokalizacja: Święte Miasto Toruń

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post piątek, 29 marca 2013, 14:12

Re: Duże turnieje w Toruniu

Przynajmniej wiem jakie jest wasze stanowisko w tej sprawie. Jak będzie trzeba się spotkać to się pojawię
<<

CG_Feniks

Avatar użytkownika

Posty: 33

Dołączył(a): piątek, 1 marca 2013, 16:35

Post piątek, 29 marca 2013, 21:55

Re: Duże turnieje w Toruniu

Cześć, z tej strony Czekan - postaram się bywać na tym forum częściej i odpowiadać na Wasze wątpliwości czy inne tematy związane ze współpracą na linii WY-sklep :) Bardzo mi zależy na Waszym dobrym samopoczuciu w naszym sklepie i tym by gra w Maszynki rozwijała się w Toruniu - to stanie się dzięki Wam i moja w tym głowa by sklep Was wspierał.

Na dzień dobry potwierdzam rezerwację terminu 5 maja na turniej organizowany przez Marysia - na razie nie mamy jeszcze szczegółów ale liczę na to, że szybko z Marysiem się spotkamy i wszystko ustalimy. Kwestie kolejnych turniejów omawiajcie bezpośrednio ze mną - zapewniam Was, że pomogę Wam w 200% bez ociągania się.

Już teraz w naszym sklepowym kalendarzu wpisujemy sobie każdą niedzielę jako dzień dedykowany Maszynie i Hordom - to się nie zmieni - możemy jednak rozmawiać także o innych dniach - tu wiele zależy od Was i Waszych chęci. Najbardziej wolne są obecnie także wtorki i środy - może któryś z tych dni Was na cykliczne spotkania interesuje? Co do pozostałych dni to są już pewne sceny, które się w nich wygodnie rozsiadły - tak jest np. w czwartki (chociaż tu bywa różnie - i można się jakoś dogadywać) i piątki (zawsze) z MTG - duża liczba graczy, która po prostu wymaga sporej ilości miejsca. Soboty to różne eventy - warsztaty, turnieje Inwazji, Yu-Gi-Oh!, itd. Ciężko wówczas wygospodarować stół. Poniedziałki to Veto, chociaż znów nie jest ono tak rozwinięte by Was nie zmieścić na wygodnej przestrzeni. Wystarczy, że dacie znać. W podpisie znajdziecie numer do mnie - chętnie z Wami pogadam i coś wspólnie ustalimy :) Zgoda?

Z naszej - Feniksowej - strony gwarantuję Wam poprawę relacji i samego podejścia w sklepie. Pogadam zarówno z Wiakiem, jak i Grzegorzem, by nie było sytuacji, że jesteście wypraszani - pierwszy raz o tym słyszę i przyznam, że bardzo mi się to nie podoba. Na obronę Wiaka powiem, że z kolei wiem, że nie raz siedział dłużej ;) tu nie o to jednak chodzi - na pewno jest możliwe znalezienie porozumienia, szczególnie, że nic złego póki co się nie stało. Także - piszcie, dzwońcie, jestem tu dla Was.
Centrum Gier FENIKS
87-100 Toruń, ul. Św. Katarzyny 7

NASZA STRONA:

e-mail: sklep@cgfeniks.pl
telefon: +48 535 564 404
witryna: http://www.cgfeniks.pl
Znajdź nas na FB: na http://www.facebook.com/cgfeniks
<<

CG_Feniks

Avatar użytkownika

Posty: 33

Dołączył(a): piątek, 1 marca 2013, 16:35

Post piątek, 29 marca 2013, 22:15

Re: Duże turnieje w Toruniu

Jeszcze na szybko względem poszczególnych dni:
poniedziałek - jest planowane Veto - ale większość miejsc jest wolna i można działać z Maszyną
wtorek - pełen wolny full wypas dzień - można działać z Maszyną
środa - pełen wolny full wypas dzień - można działać z Maszyną
czwartek - teoretycznie drafty MTG, ale... mało ich, i szczerze? jak dla mnie MOŻNA DZIAŁAĆ Z MASZYNĄ
piątek - niestety dzień FNMowy, czasem blisko 30 graczy, z reguły obecnie 20+ - nie ma szans na zmieszczenie stołów pod Maszynkę
sobota - różne eventy, z reguły nie ma problemu by grać w Maszynę, szczególnie po południu, chyba, że zaplanowane są inne duże eventy - PRE, turnieje Inwazji, Yu-GI-Oh!, warsztaty, itd. - wówczas niestety trzeba albo spotkać się późniejszym popołudniem (po 16/17) albo jak cały dzień jest z głowy to niestety przenieść się na inny dzień.
niedziela - obecnie dzień dedykoway Maszynie.

Ja bym chciał jedną rzecz powiedzieć tak by nie było wątpliwości - dla nas każdy klient jest ważny, każda scena fanowska także. Scent te jednak są mniejsze i większe, w dodatku eventów jest wiele. Pewne większe rzeczy są planowane zawsze z wyprzedzeniem - warto śledzić naszego FB (http://www.facebook.com/cgfeniks - nie trzeba mieć konta by to robić) czy nie ma jakichś większych eventów zaplanowanych. Np. 6 kwietnia w sobotę są Warsztaty i nie ma szans by Maszyna weszła - tak jak nie ma szans by wszedł magic, inwazja, itd. 13 kwietnia w sobotę zaplanowany jest turniej Inwazji, ale raczej miejsce na inne gry także spokojnie się znajdzie. Zawsze zanim się umówicie na grę warto do nas zadzwonić - czy do mnie (odpowiadam za eventy m.in) czy do Wiaka - damy Wam znać jak sytuacja wygląda. Nie miejcie nam jednak za złe jesli coś jest w sklepie zaplanowane, i nagle okazuje się, że nie ma miejsca - to na serio nie jest nasza wina. Rozmawiajmy a na bank wszystko będzie wyglądało o wiele lepiej.
Centrum Gier FENIKS
87-100 Toruń, ul. Św. Katarzyny 7

NASZA STRONA:

e-mail: sklep@cgfeniks.pl
telefon: +48 535 564 404
witryna: http://www.cgfeniks.pl
Znajdź nas na FB: na http://www.facebook.com/cgfeniks
<<

Menet

Posty: 217

Dołączył(a): poniedziałek, 11 marca 2013, 12:39

Frakcja: Cryx

Post sobota, 30 marca 2013, 00:31

Re: Duże turnieje w Toruniu

Dzięki czekan za szybką reakcje z twojej strony i rozmowe na ten temat ale ja będe chciał zebrać chłopaków i niech oni jeszcze pogadają czego oczekują dokładnie mam nadzieje że po swiętach uda nam się jakąś dobrą debate przeprowadzić
<<

Majbach

Avatar użytkownika

Posty: 455

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 11:24

Frakcja: Khador

Post sobota, 30 marca 2013, 01:11

Re: Duże turnieje w Toruniu

Rozumiem, że jest konkretny event i nie ma miejsca wtedy, sklep z gumy nie jest :)

Dzięki za głos na forum :)
“She is a perfect example of what a woman should be: pale as the ice that blankets us, beautiful but distant as the starry sky, yet as deadly as a winter storm."
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post sobota, 30 marca 2013, 04:19

Re: Duże turnieje w Toruniu

Dzięki i ode mnie za szybką reakcję. Piątka z obsługi klienta za jej treść ;p . Tak jak pisałeś Topola - musimy się spotkać tak czy inaczej i zorganizować, to nam sporo może dać odnośnie wyznaczenia naszych celów jako środowiska i rozwoju :D
<<

Maryś

Avatar użytkownika

Posty: 639

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 12:48

Lokalizacja: Święte Miasto Toruń

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post sobota, 30 marca 2013, 08:24

Re: Duże turnieje w Toruniu

Kurw... Przez ten samochód jeszcze nie podszedłem do Feniksa w sprawie turnieju.

Btw. Panowie, turniej na 50pkt/ 2 listy?
<<

Menet

Posty: 217

Dołączył(a): poniedziałek, 11 marca 2013, 12:39

Frakcja: Cryx

Post sobota, 30 marca 2013, 08:27

Re: Duże turnieje w Toruniu

Może być ;) Ale niech się reszta wypowie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Toruń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron