FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

<<

simon

Avatar użytkownika

Posty: 60

Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2013, 09:34

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 30 stycznia 2015, 12:43

7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

Zakładam temat, żeby nie umknęło.
Mogę dla maszynkowców pzrygotować dwa stoły na granie wieczorne w Feniksie razem z WH40k.
Jak sa jacyś chętni to proszę sie tu wpisywać, żebym wiedział że warto sie zakręcić przy stolach dla Was.
pozdrawiam
simon

p.s.
gram w WH40k ale wezmę Trolle żeby zagrać jedną bitwę .
Mojżesz nieprzejednanej siły plugawych analiz
<<

Vanswirr

Posty: 306

Dołączył(a): czwartek, 18 kwietnia 2013, 21:23

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post piątek, 30 stycznia 2015, 15:18

Re: 7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

No ja chętnie na nocce znowu zagram. Może nawet na trzeźwo, choć nie obiecuję.
Papież mrocznych otchłani sexpiwnicy
Obrazek
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post piątek, 30 stycznia 2015, 16:39

Re: 7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

akurat 7 nie wiem jak dam radę, jest szansa ale będę wiedział pewnie dopiero 7 czy przyjdę.
<<

konik1988

Avatar użytkownika

Posty: 73

Dołączył(a): środa, 27 lutego 2013, 12:04

Frakcja: Mercenaries

Post sobota, 31 stycznia 2015, 21:23

Re: 7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

będę, ale nie zostanę długo, do 22-23 max. więc może coś małego ? 25 pktów ?
Obrazek
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post piątek, 6 lutego 2015, 12:06

Re: 7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

Będę. A pozatym mam niepotwierdzone informacje, że zjawią się jeszcze 2 lub 3 osoby o niepotwierdzonej tożsamości :p Zobaczymy : )
<<

vermin

Posty: 8

Dołączył(a): niedziela, 25 stycznia 2015, 17:29

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post piątek, 6 lutego 2015, 15:04

Re: 7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

Niepotwierdzone 2-3 tożsamości potwierdzają się ;-). W szczególności mówiąc za siebie: będę.
"po co vectorowi dwie nogi lepiej 4 albo 3 ew 0" ~Gift
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post piątek, 6 lutego 2015, 17:16

Re: 7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

Btw, gdyby coś to będę ok 17.
Edit: Ale w razie co to dzwońcie na wszelki wypadek.
Edit2: Raczej będę, ale to już nie jest takie pewne, bo się rozchorowałem trochę.
<<

Vanswirr

Posty: 306

Dołączył(a): czwartek, 18 kwietnia 2013, 21:23

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post niedziela, 8 lutego 2015, 12:30

Re: 7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

Dziękuję kolegom za przybycie i gry. Było w sumie 8 osób grających w maszynke/hordy. Ładnie nam się środowisko odbudowuje moim zdaniem :)
Papież mrocznych otchłani sexpiwnicy
Obrazek
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post niedziela, 8 lutego 2015, 14:53

Re: 7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

Dzięki, fajnie się grało.
Rany, Ty na naprawdę masz taki podpis :shock:

Maciej, skoro poczułeś się dotknięty moim komentarzem o tym, że do eGaspy'ego nie trzeba mieć skilla to przepraszam.
Niektóre rzeczy powienienem zatrzymać dla siebie i nie mówić o nich głośno. Oczywiście nadal uważam, że nie trzeba mieć skilla, ale przepraszam, że to napisałem. ;)
Edit: Co byś mi nie wierzył to zagraj Khadorem albo cygnarem :p
Edit2: Oczywiście skill zwiększa efektywność tego castera i to bardzo. To nie tak, że bez skilla i ze skillem gra się tak samo, po prostu jest opcja, że nawet bez wielkich umiejętności można grać i wygrywać. ( nie piję do tego czy ktoś ma skilla czy nie, bo nie oszukujmy się, Ty już jakiegoś masz)
<<

Vanswirr

Posty: 306

Dołączył(a): czwartek, 18 kwietnia 2013, 21:23

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post niedziela, 8 lutego 2015, 18:31

Re: 7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

Ano mam , mam taki podpis :)
To zgodnie z układem z Szymonem :)
W ogóle następnym razem trzeba będzie grac na trzeźwo, no najwyżej po piwku i niczym więcej. Szymonowi może wtedy lepiej pójdzie z jego trollami :)
Papież mrocznych otchłani sexpiwnicy
Obrazek
<<

simon

Avatar użytkownika

Posty: 60

Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2013, 09:34

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 8 lutego 2015, 18:59

Re: 7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

Wiek juz mi nie pozwala na picie i granie.
Mojżesz nieprzejednanej siły plugawych analiz
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post niedziela, 8 lutego 2015, 21:54

Re: 7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

Ja sobie już postanowiłem, że teraz jak idę grać w maszynę to biorę ze sobą soczek czy coś i nic innego nie piję :p (chyba, że z jakichś powodów muszę zmienić założenie, np nie da rady z Wami grać bez prądu, ale popracuję nad tym :D)

Szymon, nie wiem czy wiesz, ale starzejesz się gdy organizm zaczyna sobie z tego zdawać sprawę, dlatego bogacze żyją tak długo, bo wiedzą o tym i jeszcze paru innych rzeczach i oszukują organizm, będąc aktywnymi mimo wieku.. Skoro w Twoim wypadku wiek nie pozwala na picie, to wystarczy, że oszukasz organizm i zaczniesz pić i grać więcej, wtedy będziesz się starzeć dużo wolniej : )
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 9 lutego 2015, 02:32

Re: 7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

Kuba, nie traktuj tego co mówię o obrażaniu się aż tak serio :) . Zapisywać się na turniej chłopcy i dziewczynki bo miejsca się skończą zanim się obejrzycie :P

I co to za sofizmaty względem Szymona, chcesz żeby na marskość wątroby zszedł? :lol:

A Gaspy... nie jest zły, ale są Skarry obie - tam mniej myśleć trzeba, Deneghra albo i dwie, Terminus, Scaverous, eeGorek - wszyscy porównywalni albo lepsi moim zdaniem od eAsphyxiousa. Mortenebra też tylko na inne cele
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 9 lutego 2015, 12:35

Re: 7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

W Cryxie featy akurat dzialają tak, że raczej ciężko znaleźć na nie odpowiedź(na eGaspiego wystarczy wyłączyć szarżę, wiem, ale to i tak nie jest Sorsha, kaya i wielu innych). Wielu casterów masz z najwyższych półek, ale wydaje mi się, że to na Gaspy'ego najtrudniej jest znaleźć odpowiedź, bo po prostu idzie. Idzie, a jak armia mu umrze to idzie dalej, a do tego dochodzi masa spelli. Na dodatek jest całkiem twardy, wspomaga nieźle swoją armię, jeśli coś ma ją wystrzelać lub szarżować to kładzie chmury, jeśli coś ma za dużo arma to parasite, a do tego nie ma jakiejś ostrej kontry(może Haley wyłącza szarże, ale to tylko jeden caster, a na dodatek musiałaby być blisko.) Nie traktuj tego jak biadolenie, bo uważam, że eHaley jest porównywalnie wkurwiająca, muszę ją tylko ograć bardziej ;)
Oczywiście nie wspominam o Deathjacku i innych :D

Ale i tak uważam, że dysponuję większą potęgą, muszę się tylko nauczyć ją wykorzystywać :D Np, z Maciejem ostatnio wygrałem, ale bardzo ledwo bo Siege mi został na jednym woundzie, a mogłem temu z pewnością zapobiec. A gra była chyba jedną z przyjemniejszych w ostatnim czasie, jednak B13 przechyliła szalę.

O właśnie, Ty masz swoje rzeczy, a ja mam na przykład B13 :p Żeby nie wspomnieć o defenderze co strzela na 20 cali i samych ATGM. Kawalerią nie grałem jeszcze : )

Edit: Wydaje mi się, że przy eGaspym trzeba mniej myślec niż przy skarrach, u niego łatwiej jest z momentem odpalenia feata chyba.
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 9 lutego 2015, 15:37

Re: 7 luty Warmachine w Fenksie po 20 godzinie

nie odpaliłem jego feata od kilkunastu gier nim nawet ;p. U skarr biegniesz do przodu i odpalasz jak jesteś w zasięgu. i tyle :)
Następna strona

Powrót do Toruń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron