FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Lokalne starcia w Lutym/Marcu

<<

Vanswirr

Posty: 306

Dołączył(a): czwartek, 18 kwietnia 2013, 21:23

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post sobota, 14 lutego 2015, 11:32

Re: Lokalne starcia w Lutym/Marcu

Leże z grypą żołądkową. W te niedziele odpadam niestety :(
Papież mrocznych otchłani sexpiwnicy
Obrazek
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post niedziela, 15 lutego 2015, 01:25

Re: Lokalne starcia w Lutym/Marcu

Mnie jednak też jutro nie będzie jak zapowiadalem wcześniej :| jakby co jestem za mini turniejami ;). Mam prośbę - nie wiem czy do turnieju marcowego dopisywać Alfreda i Bartka? Jakby ich ktoś mógł zapytać byłbym wdzięczny.
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post niedziela, 15 lutego 2015, 18:26

Re: Lokalne starcia w Lutym/Marcu

Co do turniejów(15p 25p 35p), ustaliliśmy dzisiaj poniższe rzeczy :

-wpisowe 5 złotych na każde z wydarzeń(czyli 15złotych razem),
-nagrody w postaci bonów do wykorzystanie w grajferze i tylko takie, chyba, że ktoś ma inny pomysł, była jeszcze opcja pamiątkowej koszulki dla najlepszego zawodnika, jednak przy takim wpisowym i zapewne nie ogromnej liczbie graczy zostaniemy pewnie przy bonach,
-data pierwszego turnieju, czyli 15pkt to 28.02, sobota. Raczej wcześniej niż po-południu(pozatym, że czas na ustalanie daty już się skończył, to i tak nie mamy innej opcji)
-na pierwszym turnieju użyjemy albo jakichś prostych scenariuszy, albo tylko killbox'a (opiszę później), na następnych będą scenariusze
-każdy przychodzi na turniej z jedną rozpą, na każdym z turniejów wymagany jest inny caster

Kwestie otwarte:

-Nazwa wydarzenia,
-czy na turnieju 15p killbox czy jakieś scenariusze,
-jak rozdzielimy nagrody, np 1, 2 3 miejsce, 1 miejsce i losowo itp itd
-daty turniejów 25p 35p
-liczba dopuszczalnych proxów(dla mnie może być nawet cała armia)

Macie ostatnie momenty na sugestie i inne. Dzisiaj albo jutro, ew pojutrze umieszczę post z podsumowaniem wszystkiego i zasadami : )

A i jeszcze jedno, im szybciej będziemy mieli listę graczy, tym lepiej, bo trzeba będzie przedyskutować z grajferem ile stołów potrzebujemy i ewentualnie rozwiązać ewentualne trudności.
Ps, piszę na szybko i muszę wychodzić, toteż w razie niejasności nie trzymajcie swoich wątpliwości dla siebie. Wejdę później, a teraz przedstawiam zarys sytuacji.
<<

konik1988

Avatar użytkownika

Posty: 73

Dołączył(a): środa, 27 lutego 2013, 12:04

Frakcja: Mercenaries

Post niedziela, 15 lutego 2015, 18:56

Re: Lokalne starcia w Lutym/Marcu

niestety w sobotę koniec lutego pracuję, więc nie dołączę do turniejowców, ale dziś nauczyłem sie ważnej rzeczy... przychodzić do grajfera wcześniej, bo przybyłem po 17 i już było zamknięte;P

no nic, następnym razem sie uda :)
Obrazek
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post niedziela, 15 lutego 2015, 19:00

Re: Lokalne starcia w Lutym/Marcu

Marchewka zamknął dzisiaj lokal 10 minut przed 17. Spodziewałem się, że dziś powalczymy:p no ale wyszło jak wyszło.
Natomiast co do daty to nie mamy pola manewru ;/
Chyba, że będzie jakoś tragicznie z frekwencją, to przestawimy to jakoś na parę tygodni później, ale z racji marcowego turnieju, to pewnie dopiero po marcu.
Poprzednia strona

Powrót do Toruń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron