FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post piątek, 20 lutego 2015, 21:57

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

Sytuacja się nieco skomplikowała i planowany turniej 28.02 w Grajferze możemy zacząć dopiero o 16. Mamy mieć możliwość zostania po godzinach sklepu. Przykro mi, ale nie mamy innej możliwości, ani dnia, ani godziny.

Poprosiłbym Was o potwierdzenie ewentualnej obecności albo nieobecności.
<<

Vanswirr

Posty: 306

Dołączył(a): czwartek, 18 kwietnia 2013, 21:23

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post sobota, 21 lutego 2015, 00:30

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

Dla mnie idealnie.
Papież mrocznych otchłani sexpiwnicy
Obrazek
<<

Kovi

Avatar użytkownika

Posty: 13

Dołączył(a): poniedziałek, 9 lutego 2015, 22:25

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post sobota, 21 lutego 2015, 15:26

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

Będę również
<<

Kas

Posty: 18

Dołączył(a): czwartek, 4 kwietnia 2013, 07:43

Frakcja: Circle Orboros

Post sobota, 21 lutego 2015, 16:11

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

Ja też dam radę.
<<

Canaton

Avatar użytkownika

Posty: 46

Dołączył(a): sobota, 17 stycznia 2015, 20:15

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 23 lutego 2015, 21:19

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

Będę.
Obrazek
<<

Majbach

Avatar użytkownika

Posty: 455

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 11:24

Frakcja: Khador

Post środa, 25 lutego 2015, 15:17

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

Ja wpadnę popatrzeć jak gracie :)

Kompletnie nie trafia do mnie idea rozbicia turnieju na 3 weekendy... Jak jest jeden to albo pasuje albo nie. A tak..? Niemniej vox populi vox dei. ;)
“She is a perfect example of what a woman should be: pale as the ice that blankets us, beautiful but distant as the starry sky, yet as deadly as a winter storm."
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post środa, 25 lutego 2015, 15:29

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

I tak ledwo udało nam sie na ten weekend wcisnąć w tej miejscówce. Jeśli będzie zainteresowanie maszyną to się pomyśli co zrobić. Na razie Grajfer udostępnia nam lokal koleżeńsko, toteż osobiście nie narzekam : ). Pozatym wielu graczy nie grało jeszcze na scenariusz, więc zagrawszy na turnieju scenariusze z prime może się zainteresują, zaczną je trochę grać i przygotują na następny weekend(czyli nie wiadomo kiedy).
<<

Maryś

Avatar użytkownika

Posty: 639

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 12:48

Lokalizacja: Święte Miasto Toruń

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post czwartek, 26 lutego 2015, 09:54

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

wpadnę zobaczyć
Pochwalam inicjatywę:)
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post sobota, 28 lutego 2015, 22:47

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

Chciałbym wszystkim podziękować za udział w turnieju. Dobrze wiedzieć, że mamy zaangażowanych graczy: )
Dzięki również za gry, wiem matchupy mi podeszły, a do tego kości właściwie nie płatały mi figli.
Zaraz wrzucę wyniki do pierwszego postu.
Co do daty nastepnego spotkania muszę pogadać z Marchewką i dam znać.
Należy również podziękować włodarzom Grajfera za udostępnienie nam miejsca, wszelką pomoc i megapozytywne nastawienie.

Zapraszam do chwalenia się przemyśleniami i wrażeniami.

Co do moich przemyśleń, nie wspominając zasług castera - dwa unity okazały się niezastąpionę, mowa oczywiście o B13, która w każdej grze zrobiła coś megadobrego, zazwyczaj ściągając grono piechoty i Ayianie i Holcie, którzy też byli niewiargodnym wsparciem.
Ostatnio edytowano niedziela, 1 marca 2015, 12:03 przez warJack, łącznie edytowano 1 raz
<<

Maryś

Avatar użytkownika

Posty: 639

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 12:48

Lokalizacja: Święte Miasto Toruń

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post sobota, 28 lutego 2015, 23:37

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

fajnie że to prowadzisz kuba, ze swojej strony dziękuję za event. Następny turniej gram na pewno:)
<<

Kovi

Avatar użytkownika

Posty: 13

Dołączył(a): poniedziałek, 9 lutego 2015, 22:25

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post sobota, 28 lutego 2015, 23:53

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

Dzięki również za grę. Dużo się nauczyłem.
<<

vermin

Posty: 8

Dołączył(a): niedziela, 25 stycznia 2015, 17:29

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post niedziela, 1 marca 2015, 00:14

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

@warJack popraw proszę w wynikach nazwę mojej frakcji - poprawnie to CoC (Convergence of Cyriss), nie CoS.

Wrażenia po turnieju różne. Jako nowy cieszę się że miałem możliwość pograć przeciwko innym frakcjom, niż na co dzień. Co do samego systemu liczenia punktów, to chyba ma jakieś niedociągnięcia - drugie miejsce za: pauzowanie, lekką wygraną po wycięciu się prawie do zera, oraz przegranej do zera - to brzmi mało uczciwie wobec np. 2 legalnych zwycięstw Pawła. Druga sprawa to death clock - rozumiem że musi być, cieszę się że jest wydłużony, dzielę się tylko wrażeniami, że dla mnie to było bardzo mało czasu na grę. Przy oddziale 10 spray'ujących gości to się człowiek namacha tymi kostkami, a jeszcze reszta rozpiski musi kiedyś się wypowiedzieć. Generalnie wyłączyłem podczas gry myślenie - nie było na nie czasu :shock: . No i liczę na większą frekwencję z drugim podejściu - nam wyszło prawie każdy z każdym.
"po co vectorowi dwie nogi lepiej 4 albo 3 ew 0" ~Gift
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post niedziela, 1 marca 2015, 00:20

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

Kwestia punktowa rzeczywiście powinna wyglądać inaczej, bo powinny być jeszcze punkty za scenariusze, niestety takie były do zdobycia tylko podczas jednej rundy.
Co do wyników, niestety wyszło jak wyszło, ma to związek z małą ilością graczy, jednak tylko Ty mogleś być drugi, ponieważ Paweł przegrał ze mną w drugiej rundzie, a Ty w trzeciej, gdzie działa to odrobinę jak w systemie pucharowym.(podwójny bye -czy jak to się tam piszę- zniekształcił to)
Nie przejmuj się, bo zająłeś 2 miejsce całkowicie uczciwie. Na dodatek w ostatniej rundzie to Paweł powienien nie mieć przeciwnika(Kovi powinien grać z Maciejem), ale Maciej nam zdropował więc Paweł jednak grał i wygrał w potyczce zamiast dostać po prostu auto-wina i nie grać. To i tak było lepsze rozwiązanie niż sprawić żeby zamiast tego 3 osoby nie grały :P( Paweł bo tak, Maciej bo zdropował, a Kovi bo Maciej poszedł). Więc po prostu przymknęliśmy trochę oko żeby sobie więcej pograć, ale w kwestii punktowej, musialeś być drugi.
Ostatnio edytowano niedziela, 1 marca 2015, 12:04 przez warJack, łącznie edytowano 1 raz
<<

red

Posty: 5

Dołączył(a): niedziela, 1 marca 2015, 08:45

Lokalizacja: morze

Frakcja: Khador

Post niedziela, 1 marca 2015, 08:49

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

Luz - miejsca są nie są najważniejsze, przy małych turniejach, szczególnie jak jest bye często wychodzi to dosyć specyficznie. Ja mam wniosek jeden - czytać uważnie co robią moje ludki i czytać scenariusze - Borka powinien również się zataczać po strzałach, WM/H to nie Infinity i warunki scenariuszy sprawdza się w innym momencie, ale spoks... w sumie dlatego fajnie by było umożliwić grę tym samym casterem, bo widzę, że ja swojego zwyczajnie nie pamiętam... ale Fennblads z DEF 17 jak dostają szarże na ryja są śmieszni :mrgreen:
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post niedziela, 1 marca 2015, 11:55

Re: Turniej "Wstęp do Warmachine" 28/02

Apropos, Paweł zaproponował żeby ściągnąć bana na castera na innych turniejach. Kwoli wyjaśnienia znaczyłoby to że znów można byłoby grać tym samym casterem. Chciałbym żebyście się wypowiedzieli, ja swoje zdanie wypowiem na końcu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Toruń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron