FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Warszawski głos w Prezydium Ligi

Moderatorzy: Arhain, Maximus, Dziekan, Mefju

<<

Arhain

Press Ganger

Frakcja: Cricle Orboros

Post czwartek, 12 września 2013, 22:31

Warszawski głos w Prezydium Ligi

Panowie,

Zbliża się koniec kadencji Prezydium Ligi, w której jak ktoś może pamiętać byłem Waszym reprezentantem. Była to pierwsza kadencja Prezydium i sporo rzeczy się jeszcze uciera i wymaga zmian, które mam nadzieję przytrafią się w nowym sezonie Ligi. Starałem się przede wszystkim pchnąć kształt Prezydium w stronę kolegialnego organu tworzącego ramy Ligi.
Z mojej inicjatywy przegłosowano i wprowadzono następującą poprawkę regulującą działanie Prezydium.
Prezydium Ligi napisał(a):§5 Prezydium Ligi
1. Prezydium Ligi Warmachine & Hordes(zwane dalej: Prezydium) zajmuje się organizacją rozgrywek Warmachine oraz Hordes w Polsce.
2. Prace Prezydium prowadzone są za pośrednictwem Internetu na forum warmachina.com.pl.
2.1 Treść dyskusji jest niejawna.
2.2 Przebieg głosowań i wyniki są jawne i dostępne do wglądu dla wszystkich użytkowników Forum.
3. W pracach Prezydium mogą brać udział wyłącznie członkowie Prezydium oraz Koordynatorzy Ligi
4. Wszystkie decyzje Prezydium podejmowane są zwykłą większością głosów w głosowaniach przeprowadzanych na forum Prezydium.
5. Głosowanie zostaje przeprowadzone na wniosek Koordynatora Ligi lub grupy co najmniej 3 przedstawicieli.
6. Głosowanie trwa 2 tygodnie od chwili uruchomienia głosowania.
7. Głosowanie jest ważne jeśli wzięła w nim udział przynajmniej połowa liczby przedstawicieli z dnia zakończenia głosowania.
8. W każdym głosowaniu na prezydium można wstrzymać się od głosu. Głos wstrzymujący tworzy niezbędne dla ważności głosowania quorum. W głosowaniach wymagających wyboru określonej liczby opcji zagłosowanie na inną ilość niż wymagana czyni głos nieważnym.

Moje stanowisko w głosowaniach w tym sezonie można znaleźć tu: Głosowania Prezydium Ligi - sezon 2012/2013.
Co do Challengera w Szczyrku zagłosowałem za, mając nadzieję, że będzie to jednorazowa dyspensa.

Wspólnie z Ice-T oraz Simonem opracowaliśmy także projekt zmian w Regulaminie samej Ligi Ogólnopolskiej, ale z powodu praktycznie zerowego zainteresowania wśród pozostałych reprezentantów dalsze prace nie zostały podjęte. Mam nadzieję, że nowe Prezydium wprowadzi zmiany naprawiające babole w dobrze działającej Lidze.
Klik– link do propozycji
ObrazekObrazek
<<

Arhain

Press Ganger

Post czwartek, 12 września 2013, 22:31

Re: Warszawski głos w Prezydium Ligi

Do 20.09 powinniśmy wyłonić nowego reprezentanta Warszawy do Prezydium Ligi. Chciałbym nadal Was reprezentować i brać udział w pracach Prezydium, ale zdaję sobie sprawę, że chętnych może być więcej :) Z braku ustalonej procedury proponuję następującą formułę.

Do niedzieli włącznie zgłoszenia kandydatów.
Od niedzieli do czwartku glosowanie. Prawo głosu ma każdy, kto ma wpisane „Warszawa” w rankingu Ligi Ogólnopolskiej.
Najłatwiej byłoby przeprowadzić głosowanie jawne na forum głosując w postach. Jeśli któryś z kandydatów wolałby glosowanie tajne można zrobić to mailowo/pmkami do bezstronnego komisarza wyborczego.
ObrazekObrazek
<<

Torres

Frakcja: Cygnar

Post czwartek, 12 września 2013, 22:36

Link do propozycji nie działa.
Nie wiem czy jest sens czekać na kandydatów. Moim zdaniem tylko Ty albo Gift nadajecie się do tej roli z powodu pełnionej funkcji Press Gangera i jeśli spośród was zgłosi się tylko jedna osoba to sprawa załatwiona.
Obrazek Obrazek
Caine zrobi to lepiej.
<<

PoMek

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post czwartek, 12 września 2013, 22:40

Gift się przecież zarzekał, że on z Breslau jest :D . Głosowanie musi być, ale póki Arhainowi się chce, to nie widzę potrzeby zmiany.
ObrazekObrazek Obrazek
Citation needed
<<

Arhain

Press Ganger

Post czwartek, 12 września 2013, 22:44

Już działa, musiałem ją wrzucić :) Trochę mi się zlazło zamieścić ją w miarę dostępny sposób.
ObrazekObrazek
<<

melfist

Frakcja: Cryx

Post czwartek, 12 września 2013, 22:53

Jestem za tym zebys byl w Prezydium dalej.
Melfist napisał(a):Ty Dziekan, może cygnar kupisz ?

Dziekan napisał(a):NIGDY,Wolałbym umrzeć i srać non-stop rzadką sraką
<<

Fafel

Frakcja: Mercenaries

Post piątek, 13 września 2013, 00:08

RSE (Rady Szarych Eminencji) z Warszawy zadecydowala trzymac sie planu z przed roku. W zwiazku z tym zostajesz na nastepny rok.
<<

Arhain

Press Ganger

Post piątek, 13 września 2013, 01:28

tadeuszcz1 napisał(a):Pan Kapitan ma zawsze rację
;)
ObrazekObrazek
<<

Gift

MultiTroll

Frakcja: Skorne

Post piątek, 13 września 2013, 07:13

Tomek_L napisał(a):Gift się przecież zarzekał, że on z Breslau jest :D . Głosowanie musi być, ale póki Arhainowi się chce, to nie widzę potrzeby zmiany.

Nie wiem skąd ten czas przeszły , co do tematu jak wyżej jeśli Ci się chce to ja jestem za
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

Obulus, Mortician’s Guild napisał(a):Farming is a senseless pursuit. You sow what you may reap, then you reap what you may sow. Senseless.

yaro napisał(a):To po co gracie? By narzekac?
<<

bonk

Frakcja: Legion of Everblight

Post piątek, 13 września 2013, 08:40

Ja również popieram pozostanie Arhaina na stołku :)
"Men die. Empires crumble. Only the power of dragons is eternal."
Obrazek
Następna strona

Powrót do Warszawa