FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Do zaczynajacych

Moderatorzy: Arhain, Mefju

<<

Gift

MultiTroll

Frakcja: Skorne

Post środa, 30 kwietnia 2014, 07:08

Re: Do zaczynajacych

dostalem
QcDWG napisał(a):Cale mk3 jest jedna wielka dobra decyzja. Plus praktycznie kazda errata? A sr17 juz wyglada duzo lepiej niz na poczatku...

Obulus, Mortician’s Guild napisał(a):Farming is a senseless pursuit. You sow what you may reap, then you reap what you may sow. Senseless.

yaro napisał(a):To po co gracie? By narzekac?
<<

Cyel

Frakcja: -

Post niedziela, 15 czerwca 2014, 10:35

Hej :)

Niecałe trzy miesiące temu zainteresowałem się Warmachine i , ponieważ od tego czasu pomalowałem już ponad 50pkt i kilku casterów, chętnie bym pograł częściej niż jak dotąd (póki co moja grupa znajomych też grających w WM&H nie jest duża).

Mogę zagrać na mieście, ale nie mam tez problemu by kulturalnych i miłych graczy (są inni ;P?) zaprosić na grę do siebie (5min spacerem od M.Słodowiec) Mam stoły / tereny / akcesoria...

Chętnie zagram zarówno z weteranami (dzięki czemu nauczę się więcej) jak i z innymi początkującymi (dzięki czemu może okazjonalnie będę mógł jakąś bitwę wygrać ;) ).

Oczywiście tylko pomalowane armie...ewentualnie w znacznej większości pomalowane, jeśli ktoś już bardzo bardzo chce wystawić coś, czego nie miał jeszcze czasu maznąć pędzlem w choćby 2-3 podstawowych kolorkach;)

A, póki jestem początkujący wolałbym grać z bardziej konwencjonalną bronią, póki nie poogarniam podstaw - wiem, że istnieją rozpiski, robiące np szacher-macher-assassination w drugiej turze itp rzeczy. Na pewno z czasem będę chciał nauczyć się grać przeciwko nim, ale póki co preferuję mniejszy udział bardzo trudnych do przewidzenia a kończących się automatyczną katastrofą sytuacji, żeby skupić się na typowych zasadach i ich dobrym zrozumieniu ;)

Jakby co, to najbliższy długi weekend z Boskim Ciałem mam stosunkowo wolny jak na razie :)
<<

Shonsu

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 16 czerwca 2014, 08:53

Cześć, ja chętnie pogram, tylko jeszcze mi trochę malowania zostało, więc raczej dopiero w sierpniu się odezwę.

Co do grania domowego nie ma problemu. W standardowe soboty itp. polecam raczej umawianie się w klubach/sklepach, bo wygodnie i można się przy okazji zintegrować. Ale niestety ja ostatnio nie mogę akurat gdy inni mogą - a w wakacje w weekendy są też inne priotytety niż żołnierzyki. ;) Tak więc jeśli możliwa będzie partyjka np. w jakiś piątek wieczorem to chętnie przyjadę.
<<

Cyel

Post poniedziałek, 16 czerwca 2014, 11:18

Jako nauczyciel też zaczynam wakacje, więc piątki ( i w sumie jakiekolwiek inne dni) też będą wchodzic w grę :)

Co do pomalowania, zawsze też można zagrać na mniejsze punkty (25-35-40-cokolwiek) ...i tak póki co moje gry trwają strasznie długo ;)
<<

Cyel

Post wtorek, 17 czerwca 2014, 16:54

Hmmm, to nikt się nie skusi na potyczkę w długi weekend ?
<<

Torres

Frakcja: Cygnar

Post wtorek, 17 czerwca 2014, 16:57

W sobotę kilka osób spotyka się w klubie Dragon na Bemowie. Szczegóły w odpowiednim temacie. Zapraszamy, na pewno znajdzie się ktoś chętny na grę :)
Obrazek Obrazek
Caine zrobi to lepiej.
<<

PoMek

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 17 czerwca 2014, 17:33

Przyłączam się do zaproszenia - będzie nas kilka osób, stołów jest pod dostatkiem (chyba, że będzie jakiś turniej, ale póki co się nie zapowiada), a ja chce sobie z bliska pooglądać Wasze figsy :D . Jakby kogoś zniechęcała odległość do z Ursynowa i z powrotem mogę kogoś podrzucić.
ObrazekObrazek Obrazek
Citation needed
<<

Cyel

Post środa, 18 czerwca 2014, 19:59

Chętnie bym wpadł i zagrał (tzn dał się pokonać bez stawiania większego oporu...) ale czy prócz soboty też są tam organizowane gry ? Trochę bardziej pasowałby mi piątek lub niedziela (i, jak wspominałem, mogę na grę zaprosić do siebie)
<<

PoMek

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post środa, 18 czerwca 2014, 20:28

Co do zasady można jeszcze grać w niedzielę (sala jest w szkole, więc w tygodniu granie odpada). Nie wiem, jak innym pasuje, ale ja wolałbym sobotę, a w niedzielę raczej wcześnie musiałbym się zbierać.
ObrazekObrazek Obrazek
Citation needed
Poprzednia strona

Powrót do Warszawa