FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Wybór LGS

Moderatorzy: Arhain, Cyel, Maximus

<<

szyder

Posty: 202

Dołączył(a): wtorek, 26 listopada 2013, 18:14

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Circle Orboros

Post piątek, 5 sierpnia 2022, 11:34

Wybór LGS

Cześć,
Jesteśmy po rozmowach z kilkoma sklepami, które wyraziły zainteresowanie rozpoczęciem sprzedaży i promocji modeli oraz wydarzeń Mk4. To naprawdę duży krok w kontekście odbudowy środowiska i zwrócenia uwagi graczy na Warmachine. Sklepy te mają możliwość goszczenia nas na gry casualowe (panują tam różne systemy rezerwacji stolików, nie będę teraz ich tutaj przytaczał – sumarycznie nie będzie drożeni niż w przypadku GC) oraz organizacji pokazów/akademii. Jednakże aby powyższe działało niezbędne jest aby środowisko zaczęło się pojawiać w tych miejscach na gierki. Niestety siedząc w GC, bez LGSu jesteśmy skazani na stopniowe wymieranie. Nasze community jest za małe aby się rozpraszać, wiec dobrze by było wybrać jedno miejce jako punkt zborny. Dlatego mam prośbę o oddanie głosu w poniższym temacie:
W którym z poniższych miejsc byłbyś gotowy spotykać się na gry w Wamachine (mk3/mk4):
a) Figurkowe Gry Bitewne, ul. Żelazna 69A (otwarte 13:00 – 21:00) – Wola/Śródmieście;
b) Matisoft ul.Baleya 9 (otwarte 10:00 – 21:00) Ochota/Szczęśliwice;
c) Oba miejsca są dla mnie ok.;
d) Żadne z tych miejsc nie jest dla mnie ok, mam zamiar grać wyłącznie w GC/PX

Zwracam się do was z powyższym tematem wielotorowo aby zebrać jak najwięcej głosów, więc jeżeli ktoś wypowiedział się w innym miejscu, to prośba o niedublowanie swojego głosu na fb/disco.
<<

Captrix

Avatar użytkownika

Posty: 135

Dołączył(a): poniedziałek, 11 czerwca 2018, 21:18

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cygnar

Post środa, 10 sierpnia 2022, 08:27

Re: Wybór LGS

A - bliżej centrum.
ObrazekObrazekObrazek
https://wmhlomianki.blogspot.com/ - raporty z bitew WMH w Łomiankach
<<

szyder

Posty: 202

Dołączył(a): wtorek, 26 listopada 2013, 18:14

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Circle Orboros

Post środa, 10 sierpnia 2022, 08:52

Re: Wybór LGS

Dzięki za głos :)
<<

Seoz

Avatar użytkownika

Posty: 219

Dołączył(a): sobota, 8 czerwca 2019, 18:47

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Khador

Post czwartek, 11 sierpnia 2022, 09:50

Re: Wybór LGS

A - bo bliżej pracy hehe ;)
Spoko obsługa, parę razy u nich grałem. Z tym, że ja już MK3 odpuszczam a MKIV zależy jakie będą ceny, jeśli dalej takie jak na genconie to niestety będę musiał się pożegnać z grą :(
ObrazekObrazekObrazek
https://wmhlomianki.blogspot.com/ - raporty z bitew WMH w Łomiankach

Powrót do Warszawa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron