FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Co zrobić, żeby było dobrze ?

Moderatorzy: Arhain, Mefju

<<

Cyel

Frakcja: -

Post środa, 11 lipca 2018, 13:15

Re: Co zrobić, żeby było dobrze ?

Póki co startujemy zaraz z ligą 5-10-15pkt (3 etapy z rosnącym rozmiarem rozpiski od 5 do 15pkt). Zobaczymy jak to pójdzie.
<<

Whydak

Frakcja: Legion of Everblight

Post środa, 11 lipca 2018, 13:16

Też się zastanawiam nad alternatywą na małe punkty. Bo Battleboxy w Krakowie coraz mniej popularne a JML jest dziwna, w oryginale jest bardzo szybki progress i wymusza modele które nie do końca będę przydatne w listach bez restrykcji.

Pytanie jakbyście widzieli ten mały format? Bez theme forcow pewnie i max 30p. Warto wyrzucić kolosy myślę, BE może też ale nie ma co przesadzać z modyfikacją zasad.
Blak napisał(a):Naszą scenę trzymają nie zasady, nie modele, tylko forumowy flejm. xD
<<

QcDWG

Frakcja: Skorne

Post środa, 11 lipca 2018, 13:19

JML imo byłby fajny jakby miał po prostu swobodę tworzenia rozpisek
<<

Dawid

Post czwartek, 12 lipca 2018, 00:16

W komentarzach recenzji WMH można znaleźć wiele ciekawych opinii graczy, które mogą być pomocne w odpowiedzi na pytanie: "co zrobić, żeby było dobrze?" ; P

Zapraszam do lektury.
Być może warto dać ten artykuł do dyskusji o wmh.
http://bitewniakowepogranicza.blogspot. ... owa-o.html
<<

Cyel

Frakcja: -

Post piątek, 21 września 2018, 08:57

Umówiłem się z Paladynatem na kolejną naukę gry po której będzie liga dla początkujących. Termin - sobota, 6 października od 12. Ostatnio było naprawdę sporo zainteresowanych, moim zdaniem warto!

Bardzo przydałoby się, gdyby był ktoś jeszcze chętny do poprowadzenia takiej nauki podstaw. Nie tylko po to, żeby poprowadzić prezentację/naukę, ale też jako rezerwa, gdybym się akurat rozchorował :| A ryzyko jest spore, bo odkąd pracuję w szkole każdego roku bez wyjątku na przełomie września i października (kiedy pogoda pogarsza się a dzieciaki zaczynają przynosić do szkoły zarazki ;)) choruję.

Mam nadzieję, że akurat w tym roku 6 października będę sprawny (bo, że w ogóle mnie nie dopadnie to raczej niemożliwe, ekstrapolując trend ;] ), ale rezerwa na wszelki wypadek jest w tym terminie moim zdaniem konieczna. W razie potrzeby zapewnię pomalowane figurki z różnych frakcji.
Poprzednia strona

Powrót do Warszawa