[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - elRoS MK3 - Road to WTC 2018
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

elRoS MK3 - Road to WTC 2018

<<

Elros

Avatar użytkownika

Posty: 1698

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 22:10

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post niedziela, 16 lipca 2017, 08:31

elRoS MK3 - Road to WTC 2018

Hej!

Czas zacząć spisywać swoje rozpiski, przemyślenia i poczynania w tematyce Rosowej.

Ostatnio zagrałem 2 gry z Frytą (obie zresztą, można zobaczyć na jego kanale YouTube WarRoomPl :) )

Pierwsza gra to
Vyros2 vs Caine3

Moja rozpiska:
eVyros: (Forges of War)
-Griffon x4
-Manticore x2
-Imperatus
-Sylys

Battle Mages
-Soulless

Artificier
Magister
3x Arcanist

vs znany już Caine3. graliśmy w wersji Theme z CID więc po stronie Fryty był 1 najemniczy oddział

Caine3 (Heavy Metal)
-Ace
-4x Charger
-Hurricane
-Squire

Junior
-Sentinel

Thorn Gun Mages
Arlan

Wygrałem rzut na zaczynanie więc w 1 turze rozdałem 3 foca na gryfy, rzuciłem decelaracje i pobiegłem do przodu wszystkim, poza Vyrosem. Ten ustawił się poza maksymalnym zasięgiem Fryty, mając 3 SG koło siebie na wypadek gdybym zderpił.

Fryta do przodu, odstrzeliwuje mi jednego gryfa i przewraca jedną mantysię.

Moja tura i patrzę na nagiego caine'a i zastanawiam się jak wpakować w niego Imperatusa. Niby dzielił nas las, ale z easy Riderem i birds eyem miałem go w zadku, lekko mówiąc. Fryta jednka poustawiał się ponad moje zasięgi szarży, ale zapomniał że magowie mają przyciąganie! Plan w głowie, Imperatus dostał 1 foca (3 miał byś od Arcanisty) synergia podtrzymana to jedziemy.

Zaczynam od aktywacji magów, któzy podchodzą i ciągną chargera. Pierwsze dwa ataki przyciągnęły drania o 5 cali - trochę za dużo. WIęc 3 mag skorygował błąd kolegów i odepchnął go o cal - miód, malina. Daje focusik imperatusowi ale myślę sobie - Caine ma 17 defa no to przydałoby się dać przynajmniej punkcik synergii. Aktywuje Vyrosa podjeżdżam bliżej i rzucam easi ridera oraz feat. Arcanista nakarmia gryfa dodatkowym focem i ten rozochocony ciśnie do przodu wbijając kilka kratek chargerowi. Zaczyna się ta niebezpieczna część. Plan zakładał 2 ataki w chargera impkiem by side stepami dojść do Caine'a. Czyt. mało rzucamy na dmg by nie one-shotować drania. Imperatus z 3 focami rzuca się na przód i wbija szarżówkowe 10 dmg. Żyje! Cudownie, w związku z czym impek robi drugi atak, trafia, odbija się od chargera i patrzy w kaprawe oczka Caine'a. Buy, boost - pudło. Nosz ja pierd**** myślę sobie, trudno. mam jeszcze jeden nieboostowany atak to rzucę. I co? I trafiam, ot co. No to caine dostaje tubę w ryj i zostaje na 3? lub 5 kratkach i pali się. huehue. Pozostałę gryfy do przodu, wiążą chargery i magów. Czekamy na turę Fryty, z potencjalnymi 2 CPkami w jego turze.

Oczywiście, Caine zgasł (==), wyslamował imperatusa dzięki sentinelowi i z użyciem feata + grievous wounds zabił go oraz jedną manticorę. Caine siedział na 1 lub 2 kampach zasłonięty Hurricanem, a ja zdobyłem 1 CP. Ale wiem, że nie wygram tego na scenariusz więc dalej patrzę na Caine'a łakomym wzrokiem. Aktywuję pierwszą manticorę z 3 focami, podchodzę do przodu i rzucam na ilość strzałow. 3 :D druga tuba zabija Caine'a (Birds Eye OP).

Rozpiska sprawiła się dobrze, co prawda dalej jeszcze nie grałem w wersji z Heliosem, ale dwie manticor'y są super. Alternatywą jest Hydra+Manticore'a ale wydaje mi się, bardziej potrzebują dla Vyrosa czyszczenia piechoty i charge line'ów a do tego służą manticorki.
Ostatnio edytowano wtorek, 26 września 2017, 21:48 przez Elros, łącznie edytowano 1 raz
<<

Elros

Avatar użytkownika

Posty: 1698

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 22:10

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post niedziela, 16 lipca 2017, 09:55

Re: elRoS MK3

Druga gra: Helynna vs Maddoxx (Storm Division)

Moja rozpiska:

Helynna
-Imperatus
-Discordia
-Sylys

Sentinele z UA i WA x2
Magister
Lanyssa
2x Arcanista
Lys Healerka

vs

Maddox
-Stormclad
-Ironclad
-Squire

2x Lance
Kasia

Storm Strider
Junior
-Firefly

gra strasznie jednostronna, zaczynanie wygrał Fryta i to już był problem. POleciał wszystkim do przodu, buffbot rozdał upkeepy i siedział z tyłu.

Ja wszystko do przodu, minifeat sentineli. rozważam feat Hellyny, ale chcę przeczekać (błąd koszujący grę)

Fryta odpala Feata, szarże lanc i w efekcie na stole zostaje mi może z 6 sentineli, 2 jacki, caster i arcanista. Smutek! Sentinele w vengence zabijają 4 kawalerzystów (rzucałem jak porąbany) ale nie miałem czym walczyć na dłuższą metę, więc dostałem eleganckie CK.

Rozpiska na papierze fajna, ale już wiem że nie chcę tam Imperatusa. 22 punkty to za dużo i wymieniam go na Manticore + Chimere, lub Hemere i coś za 6 pkt.


Natomiast przechodzę do testowania tierowego Ossyana:

Ossyan (Defenders of IOS)
-Hypnos
-Banshee
-Fane Guardian

AFG

2x Stormfalle
1x Halabardnicy z UA i WA

Houseguard Thane
2x Artyleria
Fane Knight

Zamysłem rozpiski jest potężny alpha cripple i jamm scenariuszowy. Halabardy stają w trójkach w shield wallu w 1 turze na 26 calu i uśmiechają się, przyjmując szarzę czy inne gówna na klatę (a mają quicken na sobie, więc teoretycznie coś powinni ustać) podczas gdy HRT, AFG, Stormalle i jacki ustawiają się na pozycji by w następnej turze zmieść z powierzchni ziemi to wbiegnie do stref.
Myślę poważnie and riflemanami małymi jako cel dla Shatterstorma bo kurczę są mega fajni i zawsze to potencjał na 6x RFP.

Hypnos jest super dla Ossyana, a Banshee z AFG to nowy duet miłości. Generalnie AFG po zmianach CIDowych jest w opór dobry i dużo daje tej rozpie.
Najbardziej boje się nią ghost fleet'a i czegoś co może strzelać jeszcze mocniej ode mnie (Caine3?). Ilość placków które mam powoduje że nie powinienem mieć problemu z dużą ilością piechoty, a feat ossyana w połączeniu z 2 HRT i AFG powinno zadbać o zniesienie kilku dobrych Heavy.
Fane Guardian zamiast Sylysa bo jednak Ossyan będzie z przodu by rzucić feata, a w ten sposób daje sobie dodatkowy SG i Guard Doga - bardzo na propsie.
<<

SnoopJon-EpicBart

Posty: 1990

Dołączył(a): czwartek, 5 czerwca 2014, 22:25

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post niedziela, 16 lipca 2017, 19:15

Re: elRoS MK3

Masz 6 pts za mało u ossyana :)
Fane guardian taki ważny? Jak coś się uprze i już ominie admo to i tak go zabije w mele. Sg na ważny strzał wiadomo zawsze fajny, riflemani też są spoko kminą

Mi by się tak widział:

[Theme] Defenders of Ios
(Ossyan 1) Lord Arcanist Ossyan [+28]
- Banshee [18]
- Hypnos [18]
Arcanist Mechanik [2]
Fane Knight Skeryth Issyen [0(8)]
Houseguard Thane [0(4)]
Heavy Rifle Team [0(4)]
Heavy Rifle Team [4]
Houseguard Halberdiers (max) [13]
- Houseguard Halberdier Officer & Standard [4]
Houseguard Riflemen (min) [9]
Stormfall Archers [9]
Stormfall Archers [9]
Arcantrik Force Generator [17]

Choć obawiam się, że na papierze może to wyglądać lepiej niż w praktyce. Czyszczenie piechoty opierające się w dużej mierze na ośmiu 3" aoe z pow 6 brzmi średnio
Tym samym może to nie wyrobić na najpopularniejsze spamy typu gf, rakiety (z tym grałem na podobnej liście tyle że Issyrii i nie było kolorowo)
Na co chciałbyś tym grać? Sam zamysł wydaje się być fajny :) czekam na wnioski
<<

Elros

Avatar użytkownika

Posty: 1698

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 22:10

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post poniedziałek, 17 lipca 2017, 07:25

Re: elRoS MK3

Zobaczyłem, sprawdziłem - naturalnie jest to błąd, jest w tej rozpisce 3 arcanistów. Nadal nie pamiętam kosztów rzeczy z MK3 więc nie liczyłem tylko z pamięci spisywałem wczoraj :)

Co do Fane Guardiana - przede wszystkim jest dodatkowym SG - to jest turbo ważne w nim. ossyan z Admonition i +2 defa z Guard Doga jest irytujący, ale mając dodatkowego SG (w tym momencie 2) powinienem być w stanie przeżyć po turze feata.

Ja widzę w tej rozpisce potencjalne 11 placków :) bo dodajesz do tego 2x strzał z AFG i Hypnosa. Więc nie ma tego aż tak mało jakby moglo się zdawać. Shatterstorm jest trochę niewykoprzystywany w mojej wersji przez brak riflemanów, ale z drugiej strony nie jestem pewien czy warto szukać na nich punktów. z FG nie chcę rezygnować, prawdopodobnie musieliby wejść kosztem jednych Archersów a to brzmi już słabo.

Ta rozpiska powinna grać na cegły głównie. Przy średnich rzutach jestem w stanie zdjąć Stormwalla z AS + jakiegoś centuriona, nie licząc szarż halabardników. Także DMG output jest tu kolosalny (huehueheuehuh).

W środę mam zamiar testować na teoretycznie zły M jakim jest PoM. Plan na grę to zasypanie chóru plackami z Stormfalli, wrzucanie placków z AFG na jacki i przewracanie/kontrolowanie speeda tychże jacków. Opiszę po rozegraniu jak się skończyło :)
<<

Elros

Avatar użytkownika

Posty: 1698

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 22:10

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post niedziela, 23 lipca 2017, 15:37

Re: elRoS MK3

Ok, miałem ostatnio okazję rozegrać kilka gier, więckrótkie podsumowanie:

1. Ossyan (DoI) vs Kreoss3 (Exemplars)

Połasiłem się na assasynację, nie wiedziałem że Gravus daje nieprzewracalność więc w efekcie CK nie wyszło bo nie trafiałem jak chciałem ;p Potem przeanalziowałem tę grę z Martinim i gdybym zagał na CK wyłączałem mu jakieś 40% armii na miękko.

2. Elara2 vs Reznik2 - tragedia, rozpiska pierwsza jaką tesotwałem i po prostu smutek, żałość i ból. Dostałem wpierdol jakich mało.

3. Goreshade4 vs Severius2 na spamie jacków.

Ciekawa gra. Infiltratorzy są spoko z Gorszym 4, szkoda tylko że nie ma niczego co dodawałoby im +2 do defa typu dueslist. Grałem mocno na scenariusz, więc oddałem oba jacki ale revivowane Sentinele (MEGA) + nysski dawały radę i w efekcie wygrałem 7-0 na scenariusz

4. Goreshade4 vs Thyra w spamie.
Ciężki MU. Ven kulał jak chciał więc straciłem wszystkihc infiltratorów w aktywacji jednego unitu daughterek i kawalerii. Przez to moj feat dał mi bardzo mało :< Gra jest do ugrania, popełniłem kilka kluczowych błędów. typu nie przypilnowanie swojej strefy i nie efektywne aktywacje. Mogłem i powinienem wyczyścić resztę piechoty więc na stole zostałyby moje sentinele z revivem, discordia i 2 jacki thyry + Nyssia. Nauczka weszłą, następnym razem się poprawię. Skończyliśmy w 6 turze? może 5; 11-6

5. Vyros2 vs Madrak1 (CID)

Kolega wstawił do strefy tylko 2 modele (graliśmy scenariusz strefa-cycek-strefa) więc zabiłem EBDT z użyciem Imperatusa na pełnej synergii, objective gryfami, 1 fennka gryfami i wstawiłem 2 covering firey mantysiami tak by zablokować mu wchodzenie do strefy 1 woundowa piechotą. Zaskorowałem 3 VP w turę, z featem. Kiedy kolega wprowadził dostrefy champ herosa by blokować zabił z treshera 1 maga więc dopchnąłem 2 gryfa by blokować mu możliwość wejścia do jego strfy gryfami. Efektem tego było wypchnęcie champ hero magami i score 2 pkt. 5-0 dla mnie

Dawno nie grałem tak zdecydowanie na scenariusz. Wbrew naszych pierwszych obaw, te scenariusze są baardzo żywe i trzeba na nie cały czas uważać. Jednak jak pokazałą to moja 1 i 2 gra, można doprowadzić szybko do chorych przewag punktowych na koniec turnieju co może nam dać przewagę przy tie breakach.



Wnioski i przemyślenia.

Vyros2 w obecnej wersji bardzo mnie jara, chociaż mam 3 wolne punkty. Jestem z niego bardzo zadowolony i jedyne co bym zrobił, to muszępokombinować nad punktami, czy nie da radę czegoś dopchnąć.

eVyros
Sylys
4x Gryf
2x Manticore
1x Imperatus

Magister
Artificier
Magowie z Soulesem
3x Arcanista.


Goreshade jest bardzo fajnym casterem, mage sight + hex blast pozwala na usuwanie upierdliwych okultacji więc lubię.
Obecne wersja testowa:

Gorshy4
Sylys
Disco
Phoenix

Nysski
Sentinele z UA i Soulesem
Infiltratorzy

2 Arcanistow
<<

Elros

Avatar użytkownika

Posty: 1698

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 22:10

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post wtorek, 26 września 2017, 21:49

Re: elRoS MK3 - Road to WTC 2018

Dawno mnie tu nie było bo i dawno nie grałem. Jako już zamężny człowiek mam czas więc cce wrócić do grania i jeżdżenia na turnieje. W związku z czym czas szykować rozpiski :)

Na razie wstrzymam się, ale w ciągu tygodnia mają być wypuszczone nowego Theme, a Retka niestety bardzo cierpi w obecnej mecie. Zobaczymy po wyjściu Tierów.
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post wtorek, 26 września 2017, 21:51

Re: elRoS MK3 - Road to WTC 2018

Piona! :)
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Elros

Avatar użytkownika

Posty: 1698

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 22:10

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post wtorek, 26 września 2017, 21:55

Re: elRoS MK3 - Road to WTC 2018

Piąteczka Kucu! :D Ten sam cel,powodzenia
<<

Legenda

Avatar użytkownika

Posty: 344

Dołączył(a): niedziela, 4 października 2015, 13:45

Frakcja: Trollbloods

Post wtorek, 26 września 2017, 23:12

Re: elRoS MK3 - Road to WTC 2018

Wiadomo coś na temat tego nowego Thema?
<<

Elros

Avatar użytkownika

Posty: 1698

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 22:10

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post wtorek, 26 września 2017, 23:15

Re: elRoS MK3 - Road to WTC 2018

tyle że jednym z nich jest Dawnguardowy. mają wyjść w tym tygodniu wszystkie
<<

Legenda

Avatar użytkownika

Posty: 344

Dołączył(a): niedziela, 4 października 2015, 13:45

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 27 września 2017, 00:03

Re: elRoS MK3 - Road to WTC 2018

To Dobra wiadomość :) Mam nadzieję że przez tier kawaleria w końcu znajdzie swoją mete bo od dawna zamierzam ją kupić tylko nie mogłem znaleźć dobrego pretekstu do tego :p
<<

Tutajec

Avatar użytkownika

Posty: 3105

Dołączył(a): wtorek, 26 lutego 2013, 03:18

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post środa, 27 września 2017, 01:08

Re: elRoS MK3 - Road to WTC 2018

Pograj tierowa Issyria na Mage hunterach
<<

Elros

Avatar użytkownika

Posty: 1698

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 22:10

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post środa, 27 września 2017, 08:50

Re: elRoS MK3 - Road to WTC 2018

Tutaj, obecnie w Rosie są 2 rozpiski które określiłbym jako competive - właśnie issyria z 2x MHSF, Inflitratorami, Spearsami, Hemerą i Banshee, oraz eVyros z gryfami. Innymi słowy nuda :(

moim zdaniem Retka cierpi mocno przez brak swojej najlepszej piechoty w jakimkolwiek theme force - Sentinele :(
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post środa, 27 września 2017, 09:04

Re: elRoS MK3 - Road to WTC 2018

Recht recht, ale w obu opcjach wolałbym kolosy ^^ No i bez sentineli trudno się gra
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Dziekan

Avatar użytkownika

Posty: 4535

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 11:58

Lokalizacja: Warszawa / Pruszków

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post środa, 27 września 2017, 09:09

Re: elRoS MK3 - Road to WTC 2018

A co, Rahn jest zły ?
Moim zdaniem to wciąż szef szefów.
Następna strona

Powrót do Retribution of Scyrah

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron