[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - PoMowe słabe kminy Simona
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

PoMowe słabe kminy Simona

<<

Simon99

Avatar użytkownika

Posty: 3209

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 06:52

Lokalizacja: Zabrze

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 18:31

PoMowe słabe kminy Simona

Jako, że parę osób pytało mnie już o raport z Bratysławy to się jednym „pochwalę” moimi wynikami ;) Granie przez ostatni rok CoCem trochę mi się przejadło i chciałem zrobić sobie trochę odmiany. Na szczęście widziałem w PoMie ostatnio parę rozpisek, które mi się podobały i zamierzałem je brutalnie przetestować dopiero na turnieju.
Dochodząc do wyboru rozpisek skupiłem się najpierw na tym, że potrzebuję rozpiski na ciężkie rzeczy typu bradigus lucant itp. Tego typu rozpisek widziałem dwie (obydwie pojawiały się w różnych tematach tej sekcji), czyli Amon ad raza Pruyera oraz eFeora, która cisnęła jakieś większe europejskie turnieje. Koniec końców ze względów modelowych musiałem się zdecydować na eFeorę (brak 6 lekkich jacków to dość dużo). Tutaj jest rozpiska:

System: Warmachine
Faction: Protectorate of Menoth
Casters: 1/1
Points: 50/50
Feora, Protector of the Flame (*6pts)
* Repenter (4pts)
* Judicator (18pts)
* Reckoner (8pts)
* Templar (8pts)
Choir of Menoth (Leader and 5 Grunts) (3pts)
Holy Zealots (Leader and 9 Grunts) (6pts)
* Holy Zealot Monolith Bearer (2pts)
Visgoth Juviah Rhoven & 2 Honor Guard (4pts)
The Wrack (3 wracks) (1pts)
Vassal of Menoth (2pts)
Objective : FUEL CACHE

Pierwszy raz zabierałem się za granie eFeorą z kolosem (Martin pod koniec turnieju skomentował to tak, że ten turniej był moim turniejem „pierwszych razy” co było dość prawdziwe :P ), więc byłem zainteresowany wynikami tej rozpy i na co może się sprawdzać. Jako drugą rozpiskę wziąłem Harby Pruyera, która wyglądała na dość uniwersalną :

System: Warmachine
Faction: Protectorate of Menoth
Casters: 1/1
Points: 50/50
Harbinger of Menoth (*5pts)
* Devout (5pts)
* Redeemer (6pts)
* Reckoner (8pts)
Choir of Menoth (Leader and 3 Grunts) (2pts)
Exemplar Errants (Leader and 9 Grunts) (8pts)
* Exemplar Errant Officer & Standard Bearer (2pts)
Lady Aiyana & Master Holt (4pts)
Gorman di Wulfe, Rogue Alchemist (2pts)
Initiate Tristan Durant (3pts)
* Redeemer (6pts)
Rhupert Carvolo, Piper of Ord (2pts)
Taryn di la Rovissi (2pts)
The Covenant of Menoth (2pts)
The Wrack (3 wracks) (1pts)
Vassal of Menoth (2pts)
Objective : BUNKER

Jeżeli chodzi o MU, których nie chciałem grać to tak naprawdę nie zastanawiałem się nad tym w ogóle i po prostu poszedłem na żywioł . Tyle słowem wstępu i przechodzę teraz do bardziej ogólnego raportu z bitew.
Runda 1. Incursion z Bondar Miklos (CoC) z Tatusiem na kolosie i 3 oddziałach na średnich podstawkach.
Wziąłem Feorę, bo Harby na bank by sobie rady nie dała. Wygrywam rzut na zaczynanie i pozwalam przeciwnikowi być stronę po której chce zaczynać. Jako, że rozpiska Lucanta jest dość wolna to plan na grę był taki by chwycić gdzieś szybko jakieś 1-2 punkty i wygrać walkę na attrition na jednej z flanek i tam dozbierać resztę punktów. Plan przebiegał dość dobrze. Nawet za dobrze… bo się okazało, że w swojej drugiej turze koleś zapomniał odpalić feata lucantem i zostawił axioma na szarżę judicatora z ignitem. Chciałem być trochę chytry i nie zblokować się stając kolosem na fladze, więc zaszarżowałem pod trochę większym kontem niż musiałem i okazało się, że zostałem kolosem z pełnym fokusem na twarzy axioma z nieodpalonym featem lucanta. No to od razu przechodzimy do tego co lubię najbardziej czyli kombinowaniu jak by tutaj nie przegrać. Podbiegam do każdej z flag jakimiś modelami i 3 punkty wpadają. Na szczęście nie miał mnie jak dalej zjamować i w kolejnej rundzie udało mi się doczyścić dwie kolejne flagi i dobić do pięciu punktów. Na szczęście jakby gdzieś mi brakło punkta to nadal miałem dostęp do flagi, której już nie miał jak zjamować. Wygrana na scenariusz 5:0

Runda 2. Close Quarters z Matej Tkac (CoC) z synterionem na kolosie, inwerterze, conservatorze, assimilatorze i po jednym z każdych lekkich jacków.
Kolejny CoC i w miarę ograny przezemnie synterion (czemu w miarę to napiszę później ;) ). Rozpiska skoncentrowana na walkę wręcz, czyli trochę inna od tego czym grałem przez ostatni rok. Wygrałem rzut na zaczynanie i zamierzam wprowadzać plan jamowania i wyciągania modeli suportowych tak żeby zapewnić sobie alpha strike’a. W drugiej turze robię sobie linię nieśmiertelnych zealotów by nie doszedł szarżą do moich jacków (trample jeszcze był do przejedzenia, ale tak naprawdę nic poza kolosem nie mogło dotramplować do jacków, a kolos by się zatrzymał podstawką na zealotach, których nie miał jak zdjąć). Na dodatek zdjąłem jeszcze diffusora i dałem na moje jacki zakaz magowania by nie dostać z magnetic holda na twarz. Tura zagrana prawie idealnie na to czym ja grałem. W turze przeciwnika aktywuje synteriona odpala feata i już zaczynam czuć, że coś jest nie tak … Aktywuje jednego z arcnode’ów i podbiega przed linię zealotów. Następnie aktywuje conservatora i rzuca inwerterem w arcnode’a. Aktywuje prime axioma, który podchodzi i rzuca inwerterem w mojego kolosa… Nagle mam btb z kolosem inwertera na pełnym fokusie i +4 z synergii… Oczywiście udało mu się go zniszczyć i kolejne tury to po prostu dożynanie resztek. Gratki dla Mateja, który przekminił mega myk i zasłużona wygrana dla niego.

Runda 3. Scenariusz z dwoma flagami i objectivami z Pers (Cygnar) eCaine z 2 hunteremi, boomhowlerami, ATGMami i spamem solosów.
Znowu biorę Feorę i granie nie wyglądała jakoś bardzo różnie od szablonowaych rozwiązań tego MU. Kolosowi udało się zdjąć huntera i taryn z podpalenia zanim poszedł do piachu od feata eCaine’a. Zdążył do nawet podpalić i zanim on zgasł to został dojechany do 4 życia. Miałem przewagę na lawej flance i mogłem starać się szybko skończyć tą grę na scenariusz – niestety przez 3 tury zabijałem z celowaniem i bo ostem do trafienia Reinholda i ayanę co kupiło cainowi wystarczająco czasu by wyczyścić drugą flankę i wygrać na scenriusz.

Runda 4. Scenariusz nie miał znacznie z Danielem Pawelka (trollbloods) eGrim z 2 bomberami.
Wziąłem Harby i przeciwnik zaczął biegnąć wszystkim do przodu. Była to pierwsza lub druga gra z tym casterem (nie jestem pewny czy z Ozłem nie grałem jednej gry) W swojej pierwszej turze zaczynam grać na attrition zostawiając harby na 5 focusach i za chwilę przeciwnik pokazuje mi jak to jest jak się przynosi noże na strzelaninę. 5-10 minut po mojej pierwszej turze Harby leży zastrzelona przez 2 bombery i Grima. Zagrałem jak plewa więc zasłużyłem ;)

Runda 5. Scenariusz z strefą na środku i dwoma objective’ami w niej z Wolfgang Weber (Cryx) eDenny raiderki, Black witche, deathjack leviathan pod aikosem.
U mnie znowu Harby. Przeciwnik zaczyna podchodząc do przodu wszystkim i chowając DJa za objectivem. Tutaj dostaję pierwszą nauczkę, bo niespytałem się co ten objective robi, a okazało się, że ten dawał covera. Dowiedziałem się o tym dopiero jak ayana chciała skissować DJa – trochę to było brutalne, bo już przydzieliłem fokusy tak by sciągnąć go w tej turze. Zamiast tego jacki odstrzeliły połowę lewiatana. Podszedłem do przodu wszystkim odpaliłem feata i sprawdzałem co się będzie dziać. Przeciwnik wycofał się i zostawil tylko DJa lekko rannego w strefie z walce z errantem. Przy okazji DJ ten niezboostowanym venomem ściągnął ayanę co miało trochę znaczenia w kolejnej mojej turze. Denny Featuje, ale na szczęście nie ma co za bardzo zrobić ze scenariuszem. Plan na moją turę jest dość prosty – odstrzelić sobie jednego errata i Jackami odstrzelić rannego DJa. Niestety przez dość słabe rzuty DJ został na 6 hp i musiałem skończyć go cataclysem z harby co potem skończyło się tym, że harby zamiast być na 20 arma była na 15stu i dostała assasynację. W tej grze niestety bardzo brutalnie było widać jak kości mnie gwałcą, a przeciwnikowi każda ważna akcja w tym meczu wychodziła (w sumie on wykonał tak naprawdę tylko 10 rzutów w całej grze i żaden nie był taki żeby nie trafił tego co miał trafiać i nie zabijał tego co trafił- poza atakiem na harby, bo tam były potrzebne dwa strzały).

Runda 6. Two fronts z Phil Steiner (Legion) pThagrosh z archaniołem, carnim, ravagore’om, protectorem, nagę I kotłem.
U mnie znowu Harby. Ogólnie gra bez większej historii – byłem drugi i od swojej drugiej tury zacząłem dominować swoją strefę. Przeciwnik nie miał za bardzo pomysłu na grę dając sobie przy okazji zblindować archanioła. W mojej trzeciej turze wypchałem wszystkie jacki fokusami i poszedłem wszystkim do zwary – skończyło się na tym, że zjadłem archanioła carniego i ravagorę przez co nie miał już naprawdę zbyt wielu opcji na kontestowanie stref i w czwartej rundzie wygrałem 5:0 na scenariusz.

Muszę powiedzieć, że grało się naprawdę super i pomimo wyniku bawiłem się dość dobrze. Przy stole jak nie miałem z nikim żadnej spiny i z wszystkimi graczami prowadziłem dość czystą grę. Oczywiście z wyniku nie jestem zadowolony, ale nie miałem się czego innego spodziewać jak wróciłem do frakcji po 16 miesiącach przerwy i to jeszcze nieogranymi rozpiskami. Nie zmienia faktu, że zestaw jak najbardziej dawał radę i żadna z gier nie była skazana od razu na porażkę. Nie zmienia faktu, że będę się zastanawiał nad lekkim przerobieniem Harby by trafiała bardziej w południowe meta. Jakbym miał teraz poprawić którąś z tych rozp to bym pewnie zamienił taryn na szynszyla errantów, bo niestety taryn przez cały turniej nie zrobiła nic, a tak to bym miał przynajmniej jakiś buff do errantów ;)

Później w tym temacie będę starał się wrzucać jakieś moje przemyślania co do rozpisek PoMowych, którymi zamierzam grać lub przetestować.
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Maximus

Avatar użytkownika

Posty: 1149

Dołączył(a): piątek, 22 marca 2013, 09:51

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Grymkin

Post poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 21:17

Re: PoMowe słabe kminy Simona

A co to za rozpiska na 6 lekkich warjackach?
<<

Encaitar

Avatar użytkownika

Posty: 2411

Dołączył(a): piątek, 22 lutego 2013, 12:50

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 21:31

Re: PoMowe słabe kminy Simona

Nie na 6. Chodzi o coś takiego:

Amon Ad-Raza -6
Devout +5
Devout +5
Devout +5
Devout +5
Repenter +4
Repenter +4
Vigilant +4
Vigilant +4
Templar +8
Choir of Menoth (min) +2
Choir of Menoth (min) +2
The Wrack +1
Vassal of Menoth +2
Vassal of Menoth +2
Vassal Mechanik +1
Gorman di Wulfe +2

Ale nie nazwałbym tego listą Mike'a. Ten koncept krąży po forum już od jakiegoś czasu. Mało kto ma modele żeby tym grac teraz, a jeszcze mniej ma odwagę ;) Tak naprawdę ta lista jest potrzebna na bardzo konkretne match-upy i trzeba mieć plan kiedy jej użyć. Też chciałbym się pobawić, ale u mnie również bark modeli w tej chwili.

Fajny raport, zawsze dobrze coś poczytać o PoMie.
<<

Matias

Avatar użytkownika

Posty: 1075

Dołączył(a): piątek, 9 stycznia 2015, 23:24

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 21 kwietnia 2015, 06:25

Re: PoMowe słabe kminy Simona

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak działa ta Amonowa lista ? Bo patrzę i widzę coś kiepskiego - czy przeoczyłem jakieś oczywiste combo ? :P
Obrazek Obrazek
<<

Simon99

Avatar użytkownika

Posty: 3209

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 06:52

Lokalizacja: Zabrze

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 21 kwietnia 2015, 08:10

Re: PoMowe słabe kminy Simona

Encaitar : ja ogólnie wolę napisać kto najwięcej wygrywał daną listą, bo tak ludzie mogą sobie łatwiej ją znaleźć ;) Swoją drogą do BB jadę też PoMem więc pokombinuje również jakiś battle raport.

Matias : ogólnie rozpiska jest dość prosta w swoim działaniu - masz nadzieję, że przeciwnik nie przeje się dość szybko przez wszystkie jacki. Gra się tym raczej na niestrzelające rozpiski, które mają mniejszą ilość modeli (np. taki bradigus czy inne podobne bricki). Rozpiska nie jest jednak aż tak oczywista i dużą rolę odgrywa w niej pozycjonowanie (głównie dlatego, że jest tutaj zarówna mała ilość modeli jak i Amon ma małą ilość focusa przez co trzeba balansować tym gdzie trzeba dawać modele by ich nie tracić oraz mieć zasięg do walki (najlepiej bez szarży ;) ).
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Śliski

Avatar użytkownika

Posty: 2502

Dołączył(a): niedziela, 26 maja 2013, 23:29

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post wtorek, 21 kwietnia 2015, 08:54

Re: PoMowe słabe kminy Simona

I Devouty moga nabijac synergie defensive strikiem!
<<

yaro

Avatar użytkownika

Posty: 7645

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:25

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Skorne

Post wtorek, 21 kwietnia 2015, 08:56

Re: PoMowe słabe kminy Simona

tak, wiec uwaga na 3 i 4 ty hit w turze przeciwnika :)
<<

Simon99

Avatar użytkownika

Posty: 3209

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 06:52

Lokalizacja: Zabrze

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post piątek, 4 grudnia 2015, 20:49

Re: PoMowe słabe kminy Simona

Jako, że zamierzam w najbliższym czasie pobawić się trochę na Iron gauntletach to muszę wymyślić czym jeszcze bym tam grał ;) Na chwilę obecną chcę się podzielić rozpiskami, które ostatnio męczę :

Points: 50/50
Feora, Protector of the Flame (*6pts)
* Repenter (4pts)
* Judicator (18pts)
* Reckoner (8pts)
* Templar (8pts)
Choir of Menoth (Leader and 5 Grunts) (3pts)
Holy Zealots (Leader and 9 Grunts) (6pts)
* Holy Zealot Monolith Bearer (2pts)
Visgoth Juviah Rhoven & 2 Honor Guard (4pts)
The Wrack (3 wracks) (1pts)
Vassal of Menoth (2pts)
Objective : FUEL CACHE

Points: 50/50
Hierarch Severius (*6pts)
* Blessing of Vengeance (7pts)
* Judicator (18pts)
* Reckoner (8pts)
Choir of Menoth (Leader and 3 Grunts) (2pts)
Temple Flameguard (Leader and 9 Grunts) (6pts)
* Temple Flameguard Officer & Standard (2pts)
Visgoth Juviah Rhoven & 2 Honor Guard (4pts)
Kell Bailoch (2pts)
Rhupert Carvolo, Piper of Ord (2pts)
The Covenant of Menoth (2pts)
The Wrack (3 wracks) (1pts)
Vassal of Menoth (2pts)
Objective : FUEL CACHE


Points: 50/50
Harbinger of Menoth (*5pts)
* Devout (5pts)
* Reckoner (8pts)
Choir of Menoth (Leader and 3 Grunts) (2pts)
Exemplar Errants (Leader and 9 Grunts) (8pts)
* Exemplar Errant Officer & Standard Bearer (2pts)
Horgenhold Forge Guard (Leader and 9 Grunts) (8pts)
* Attendant Priest (2pts)
Exemplar Errant Seneschal (2pts)
Gorman di Wulfe, Rogue Alchemist (2pts)
Initiate Tristan Durant (3pts)
* Redeemer (6pts)
Rhupert Carvolo, Piper of Ord (2pts)
The Covenant of Menoth (2pts)
The Wrack (3 wracks) (1pts)
Vassal of Menoth (2pts)
Objective : EFFIGY OF VALOR

Chcę zabrać tą trójkę na najbliższy turniej i niestety jestem dość ograniczony ilością pomalowanych modeli oraz wielkością bagażu, który biorę, więc wielkie zmiany raczej nie wchodzą w grę ;) Severius2 zostaje taki jaki jest co powoduje, że z rozpiski Harby muszę zastąpić czymś książkę i rhuperta, a z rozpiski eFeory trójca.

Jeżeli chodzi o MU to na piechotę może grać prawie wszystko, ale najlepiej w aktualnym buildzie najlepiej radzi sobie Sevi2. Feora2 ma rozkręczać wszystkie mega ciężkie rzeczy. Harby ma grać na Bradigusy, eKrugery i w miarę możliwości odblokować dostęp do różnych dziwnych rzeczy na rundy gauntletowe ;)

Jakieś propozycje?
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post piątek, 4 grudnia 2015, 21:52

Re: PoMowe słabe kminy Simona

vvisigotha masz w obu rozpach :P co za wałek!!:)
<<

SnoopJon-EpicBart

Posty: 1990

Dołączył(a): czwartek, 5 czerwca 2014, 22:25

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post piątek, 4 grudnia 2015, 23:30

Re: PoMowe słabe kminy Simona

Harbi jest świetna na brada ale reckoner i hfg to za mało jak dla mnie
<<

Simon99

Avatar użytkownika

Posty: 3209

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 06:52

Lokalizacja: Zabrze

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post niedziela, 6 grudnia 2015, 09:37

Re: PoMowe słabe kminy Simona

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Ven

Avatar użytkownika

Posty: 1289

Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2013, 10:03

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post czwartek, 10 grudnia 2015, 18:07

Re: PoMowe słabe kminy Simona

Gram sevym bardzo podobnie, i moim zdaniem nie potrzebujesz ksiazki ani rupherta. Masz jeden oddzial, ktory z holy wardem i mfeatem i tak powinien wystarczyc jako tarpit a nie potrzebuje supportu za 4pkt. Ksiazka i ruphert duzo bardziej przydada sie wlasnie harby.
<<

SnoopJon-EpicBart

Posty: 1990

Dołączył(a): czwartek, 5 czerwca 2014, 22:25

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post sobota, 12 grudnia 2015, 18:28

Re: PoMowe słabe kminy Simona

Powiesz mi jaki masz plan grając nią na brada?Chętnie bym taką zagrał, wygląda jakby sobie też mogła radzić z cryxem :)
<<

Simon99

Avatar użytkownika

Posty: 3209

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 06:52

Lokalizacja: Zabrze

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post sobota, 12 grudnia 2015, 23:01

Re: PoMowe słabe kminy Simona

Ven: rhupert jest akurat by dawać +1def. Poprawia to statystykę na przezywalnosci. Tfg z 16 defa to bardzo dobra opcja :) książka musi być na Butchera3, bo Harby ma z nim średnio

Bart: książka podpalanie na errantow po turze feata Harby zadaje jakieś dmg. Poza tym zboostowane strzały z redeemera i reckonera. Zazwyczaj w late gamie jak dochodzą krasie to juz mogą wykończyć je :)
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Tutajec

Avatar użytkownika

Posty: 3105

Dołączył(a): wtorek, 26 lutego 2013, 03:18

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post niedziela, 13 grudnia 2015, 00:51

Re: PoMowe słabe kminy Simona

Ten plan brzmi jakoś słabo. Podpalanie jest losowe, a dmg wbijesz raczej mało bo przeciwnik nie jest zmuszony aby podejść.
Następna strona

Powrót do PoM: Rozpiski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości