FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

pButcher 50

<<

żyraFFa

Avatar użytkownika

Posty: 6

Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 11:57

Lokalizacja: Jastrzębie/Katowice

Frakcja: Khador

Post sobota, 28 września 2013, 15:37

pButcher 50

Widzę że tu dział Khadorski umiera, to wrzucam temat do dyskusji - rozpiska na pButcherze, bo go lubię i uczyłem się na nim gry :)

The Butcher of Khardov
>Black Ivan
>War dog
Iron Fang Uhlans (Leader and 4 Grunts)
Kayazy Assassins (Leader and 9 Grunts)
>Kayazy Assassin Underboss
Winter Guard Rifle Corps (Leader and 9 Grunts)
Kovnik Jozef Grigorovich
Kovnik Markov
Man-o-war Drakhun (without dismount)
Saxon Orrik
Manhunter
Manhunter


Jest strzelanie, jest bicie, nie powinno być problemu ani z trafianiem ani z zabijaniem armii przeciwnika. Na kolorowo zaznaczone rzeczy które można dowolnie zmieniać. Jeśli kogoś zdziwi wybór jacka - piechota i kawaleria stanowią wystarczającą silę uderzeniową, za którą jack i tak by nie nadążył, a za 1 pkt więcej niż destro mamy +2 def, bulldoze, dodge, +1 rat i rączka z -1 pow, ale z crit brutal dmg (z myślą o full throttle), no i bombarda z arcing fire, przed którą trudniej schować castera, a taki np strzał z 14 pow+4d6 może boleć :)
Grałem tym kilka razy, nie było najgorzej, jednak miałem problem z swarmem bane thralli :D fury na kawalerię, IF na assasynów. Ta rozpiska powstała w mojej głowie jeszcze przed wydaniem collosali i innego zła niszczącego piechotę, więc możnaby ich wymienić na IFP.
Wytykać błędy, komentować, poprawiać, chętnie poznam opinie :)
I will rise up from the chaos
I will rise up from the grave
A brother to the darkness
A master to the slaves
<<

Kuba L

Posty: 101

Dołączył(a): piątek, 12 kwietnia 2013, 22:57

Post poniedziałek, 6 stycznia 2014, 02:18

Re: pButcher 50

Uuuuu bardzo podoba mi sie pomysł rifle core pod pButhcerem. W fazie feata moze byc wesoło :D:D:D. zeby spotegowac effekt mozesz chciec dodac A&H z valachevem przedłuza zasieg kissa Ayany i nagle feat zaczyna dzaiłac rowniez na holta.
<<

Ozło

Avatar użytkownika

Posty: 2299

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:24

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 6 stycznia 2014, 11:14

Re: pButcher 50

Kuba Ty nekrofilu!
Death to the false moderator !!

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

Powrót do Khador: Rozpiski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości