[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Maestro Khador (już MK3)
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Maestro Khador (już MK3)

<<

m4estro90

Avatar użytkownika

Posty: 1632

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2015, 19:23

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Khador

Post piątek, 4 listopada 2016, 11:49

Re: Maestro Khador (już MK3)

hejka

już jakiś czas temu byłem w Brnie ale teraz jako, że na delegacji jestem to mam chwile by coś naskrobać.

Pojechałem z Strakovem1 oraz Vladem2. Jako że nie pamiętam wszystkich list przeciwników nie będę zawsze wklejać ich list.

http://conflictchamber.com/#b31b7cdZ7s8CeQ80847Y7W8t

Khador Army - 75 / 75 points

(Strakhov 1) Kommander Oleg Strakhov [+28]
- Grolar [18]
- Kodiak [13]
- Torch [18]
- Ruin [17]
Assault Kommandos (min) [10]
- Assault Kommando Flame Thrower (2) [4]
Winter Guard Rifle Corps (max) [13]
- Winter Guard Rocketeer (3) [6]
Kovnik Jozef Grigorovich [4]

http://conflictchamber.com/#b31b777w0d7 ... 7Y7V8p8p8t

Khador Army - 75 / 75 points

(Vladimir 2) Vladimir Tzepesci, The Dark Champion [+27]
- Behemoth [24]
- Juggernaut [12]
- Reinholdt, Gobber Speculator [4]
Doom Reaver Swordsmen [13]
Kayazy Eliminators [5]
Kayazy Eliminators [5]
Winter Guard Rifle Corps (max) [13]
- Winter Guard Rocketeer (2) [4]
Man-O-War Drakhun [9]
Man-O-War Drakhun [9]
Kovnik Jozef Grigorovich [4]



Pierwszą grę grałem z Cryxem. Scaverus oraz Mortenebra. Graliśmy dwie flagi oraz dwa znaczniki.
Ja Vlad on Mortenebra. W Mortenebrze miał na pewno malica, dj, leviatana, jacka z conterchargem, arc noda i jeszcze jednego ciężkiego jacka.

Ja zacząłem i do przodu Doom Reaverami i cała reszta armi również. Drakhuni na flankach, jugger do flagi i eliminatorki jedne do prawej flagi (jugger do lewej) a drugie panny po środku.
Przeciwnik ustawia się na granicy szarży bazowej doom reaverów DJ oraz resztą jacków. W sumie tyle w jego turze. Ja w swojej feat i 4 Doom Reaverów i Drakhun obok lewej flagi są w formie SSJ :D
Zastrzeliłem Malica przy użyciu behemota oraz rakiet do Winter Guardów. Doom Reaverzy oraz Drakhun złomują DJ, a eliminatorki co szły do przodu związują w Mele dwa jacki (jeden co miał conterchagra). Jugger w styku z lewą flagą a rainholt z prawą. On w swojej zabija eliminatorki oraz drakhuna co zabił DJ. I tyle. Killboxuje się co daje mi z kontrolą flagi przez Juggera 3 CPki. I tak na prawdę koniec gry bo zabijam Objectiv i dalej kontroluje flagę Juggerem. Win by Scenar

Druga gra z Menothem i Sevym2 oraz Thyrą. On Sevy a ja Strakov. Miał bodaj coś takiego
http://conflictchamber.com/#b21b0X22221 ... dS3j2W3k3k

Protectorate Army - 74 / 75 points

(Severius 2) Hierarch Severius [+26]
- Reckoner [16]
- Reckoner [16]
- Redeemer [11]
- Blessing of Vengeance [13]
- Hierophant [3]
Choir of Menoth (min) [4]
Flame Bringers (max) [17]
Visgoth Juviah Rhoven & Honor Guard [9]
Deliverer Sunburst Crew [5]
Allegiant of the Order of the Fist [3]
Allegiant of the Order of the Fist [3]


gramy trzy flagi.
Ja zaczynam i do przodu. On w swojej Sevy za murek i Allegianty do flag oraz Koniki na lewą skrają flagę gdzie czają się komandosi. Ja w swojej zabijam Allegianta z prawej flagi super kombajnem z karabinów i zabijam jakiś typów z Choiru (bodaj miał tam też vasala ale jakoś mi nie pasuje on punktowo). On w swojej bije dalej komandosów i kontesuje jedą panienką na koniu środkową flagę gdzie jest toruch oraz grolar. Ja w swojej złomuje jednego Reconera Ruinem oraz coś wbijam w redeemera oraz kodiakiem połowie drugiego reconera i zabijam jednego z trójcy. Strakov odpalał feata więc stoi w zasięgu eSeviego z ocultacją oraz dwoma focami. On kmini CK. Ale po jednym spellu co rzucił przez blessinga zadaje mi dwie kropki odpuszcza bo miał jeszcze jeden spell oraz musiał wyjść z free strika od kodiaka ostatnim redemerem. Ja w swojej zabijam seviego ruinem bo najpierw podszedł po odpaleniu overruna a potem swoim ruchem wszedł seviemu na plecy. Win by CK

Trzecia gra z niemcem. miał bartolo raz osruma. Graliśmy dwie okrągłe strefy (po Poznańsku Cycki).
on Batrolo a ja Strakov
Mercenary Army - 74 / 75 points

(Montador 1) Captain Bartolo Montador [+26]
- Galleon [39]
Wrong Eye [17]
- Snapjaw
Kayazy Eliminators [5]
Kayazy Eliminators [5]
The Commodore Cannon & Crew [7]
Eiryss, Mage Hunter of Ios [7]
Lord Rockbottom [4]
Ragman [4]
Kell Bailoch [5]
Alten Ashley [5]
Gobber Tinker [2]

Nie chce mi się opisywać tej gry szczerze. Przegrałem bo nie było killboxa. Bo w pewnym momencie rakietami strzeliłem do Bartolo bez foca i zostawiłem go na dwóch kropkach. I tyle go widziałem. Przegrałem bo zrobiłem na koniec próbę assasynacji strakovem, czyli feat szarża w galleona, overrun na siebie, bateling ram w ragmana, którego zabiłem, free strike z galleona przeżyłem i z drugiego bateling rama w bartoli i nie trafiłem. Tyle w temacie. Gość nie grał wybitnie dobrze, ale miał dobre rzuty.

Reszte opiszę później (spoiler nastęne trzy gry wygrałem i skończyłem turniej wynikiem 5-1)
Obrazek
<<

m4estro90

Avatar użytkownika

Posty: 1632

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2015, 19:23

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Khador

Post piątek, 25 listopada 2016, 14:12

Re: Maestro Khador (już MK3)

kontynuacja turnieju w Brnie

4 gra z Amonem vs Strakov

Amon
hierofanta
ze 3 dervisze
jeden ten co ma dwie tarcze
jeden z dzidą
ze 3 crusedery
3x mały choir
mechanik
i może vasal

graliśmy dwie strefy i dwa obj.

On zaczął i do przodu. Jacki nie strzelalne. Ja w swojej zabijam kilku typów z choiru i pozycjonuje się by być poza zasięgiem. On w swojej amona do strefy i zastawia go jackami. Jednego daj do mojej strefy i dalej nie strzelalność. Popełnia błąd bo wystawia mi mechanika do zastrzelenia przez grolara. Ja w swojej strakov dwa na ruina, aktywuje się i rzuca overruna na grolarda. Sam szarżuje jacka w mojej strefie i odpalam feata. Grolar zabija mechanika i ruszam sie z overruna Ruinem. Tourch szarżuje jacka z tarczą i dzidą (mały jack) bo blokuje mi linię szarży dla kodiaka na crusedera co zasłania amona. Zabijam go i ze sprinta się cofa. Kodiak szarżuje i rzuca crusederem by zrobić miejsce dla Ruina. Ruin szarża w dervisza i mam w reachu Amona. Zabijam Amona mając jeszcze jeden Foc na Ruinie. Trace 3 WGRC przez całą bitwę.

5 gra z eAbby vs Strakov

eAbby
Proteus
Scythian
Seraf
Carnivian
2x Shreder
Reak
Black Frost Shard

2x Foresken
1x Pastrka

On zaczął i do przodu. Ja w swojej do przodu poza jego zasięgi. Gra defacto polegała na tym, że on się cofał dwa cale a ja szedłem dwa cale. Flankowałem WGRC i zabijałem serapha i scythiana oraz shredery z nich. Potem on wyleciał do przodu i zabiłem mu całą armię. Przez całą grę zabił mi tylko jednego komandosa.

6 graz z eVyrosem vs Vlad2

Vyros2
2x jack co kładzie covering fire
1x co ma sprejkę
3x gryf

duzi sentinele z atachmentem z gryfem
jacyś mechanicy

Bodaj on rozpczął i do przodu. Ja w swojej do przodu i coś tam strzelam i flankuje z lewej strony WGRC oraz 2x eliminatorki a z prawej dwa drakhuny.
On w swojej dalej do przodu i kładzie mi covernig fire przed Doom Reaverów. Ja w swojej feat. 4 modele. 3 eliminatorki oraz drakhun. Elminatorki zabijają 7 sentineli a drakhun wlatuje w jacka. On w swojej nic nie robi elminatorkom (20 defa w mele) i zabija mi drakhuna oraz feat. Ja strzelam po eVyrosie z WGRC i coś wbijam, po czym szarża eliminatorką oraz druga bieg. Combo Stike i rzucam 6,6,5 i go zabijam. Tracę Drakhuna i 3 Doom Reaverów przez całą bitwę.

ostatecznie 5-1 i 5 miejsce bo mam najgorszego SoSa jako 5-1.

Wyjazd uważam za udany, chociaż pudło mnie ominęło (pomiędzy 2 a 3, 3 a 4, 4 a 5 zawsze była różnica jednego punktu SoSa)
Obrazek
<<

m4estro90

Avatar użytkownika

Posty: 1632

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2015, 19:23

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Khador

Post czwartek, 1 grudnia 2016, 21:56

Re: Maestro Khador (już MK3)

chciałbym się z Wami czymś podzielić...UNA2 WTF!!!!

ale to było tytułem wstępu.

Wczoraj wieczorem wraz z Tomkiem złożyliśmy listę Sorschy2:

(Sorscha 2) Forward Kommander Sorscha [+27]
- Behemoth [24]
- Reinholdt, Gobber Speculator [4]
Iron Fang Uhlans (max) [20]
Winter Guard Rifle Corps (max) [13]
- Winter Guard Rocketeer (3) [6]
Kovnik Jozef Grigorovich [4]
Iron Fang Uhlans (min) [12]
Uhlan Kovnik Markov [7]
Great Bears of the Gallowswood [9]

taka lista do testów czy coś z tego jest.

zagrałem sobie z Kamo. miał;
http://conflictchamber.com/#b81bgM4B4M5 ... 5e5f4ZfF2N

Circle Army - 75 / 75 points

(Una 2) Una the Skyhunter [+29]
- Gorax Rager [7]
- Pureblood Warpwolf [17]
- Scarsfell Griffon [8]
- Scarsfell Griffon [8]
- Scarsfell Griffon [8]
- Scarsfell Griffon [8]
- Scarsfell Griffon [8]
- Scarsfell Griffon [8]
Sentry Stone & Mannikins [5]
Sentry Stone & Mannikins [5]
Shifting Stones [3]
Tharn Bloodtrackers (max) [16]
Swamp Gobber Chef [1]
Swamp Gobbers Bellows Crew [2]


zagrałem dwie gdy z Kamo. Najpierw on zaczął.
To bieg do przodu, ja coś tam strzelam i w sumie nie robie nic, potem on feat szarżo biegi gryfami i trakerkami hand of fate i zabija mi 60% armii i reszte angażuje. Ja zabijam ze strzelania dwa gryfy i tyle. Jedyna rzecz fajna to w turze mojego feata to kawalerzysta praktycznie robi wilka na hita (kości -1 i dmg x2). Koniec opowieści o pierwszej grze.

drugą ja bylem pierwszy.
do przodu pojechałem brickiem kawaleryjskim i gwardia z tafem też do przodu. On w swojej ustawia się poza moje zasięgi. Ja zabijam jednego gryfa ze strzelania w kamień i blat dmg (tak na prawdę to Kamo mi to umożliwił bo inaczej nie byłem wstanie ich zabić), oraz mała kawa zabija 6 trakerek szarżą oraz impaktami. Potem Kamo Una feat, wind wall i jakieś inne śmieszki, aktywuje gryfy, zabijam mi małą kawe i ze sprinta blokuje mi behemota i dużą kawe. No to ja mam jedyną opcje na CK i do tego takie lewe. Sorscha zabija purebloda bo feat, cyklon w Une i nie zabijam jej bo ktoś jeszcze jej dał 15 defa i 15 arma.

konkluzje po grze.

KTO K...A WYMYŚLIŁ UNE2?!

ale co do Sorschy:
1) nie jest to paring dla niej.
2) kawaleria zabija bestie w featcie praktycznie na hita więc fajnie to działa.
3) Gwardia z 22 calami strzelania jest mega fajna
4) trójca jest teraz bardzo żałosna. na pewno do wymiany
5) Markov jest musem, bo biegamy w briku kawalerysjkim i fajnie się szarżuje przez swoich

na pewno będę jeszcze przerabiać ją jakoś bo widze potencjał na granie tym casterem w MK3


a i jeszcze jedno...kupiłem sobie 6 gryfów i Unę2 więc za jakiś czas to ja będę tym kutasem, który będzie latać Uną2 :P
Obrazek
<<

Shonsu

Posty: 1842

Dołączył(a): niedziela, 18 sierpnia 2013, 12:23

Frakcja: Khador

Post piątek, 2 grudnia 2016, 07:33

Re: Maestro Khador (już MK3)

No ja mówiłem. :) Ludzie będą straszyć dzieci maddogami a PP w międzyczasie wypuści 5 innych gietych spamów z tego co im w magazynach leży.

To co brać na tą Unę? Strzelanie przeciw stealth mamy za słabe - zabicie 1 czy nawet dwóch modeli nic nie zmienia a jeszcze trzeba trafiać co może być trudne gdy covery podpasują.

Ktoś wystawi mi na masterze Cheesewooda i Unę to nie wiem co banować. Chyba Unę. Do tego trzeba będzie mieć na wszelki wypadek 2 własne rozpy radzące sobie z tym drugim bo przeciwnik też banuje...
<<

m4estro90

Avatar użytkownika

Posty: 1632

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2015, 19:23

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Khador

Post piątek, 2 grudnia 2016, 10:04

Re: Maestro Khador (już MK3)

uważam, że jakiś caster typu butcher3/harkievicz na 4 devastatorach lub kodiakach na to pogra. Bo gryfy tego nie zabiją i taki butcher dojdzie do tej Uny. Devastatory z buldozem mogą poprzepychać te gryfy. Musimy wtedy iść wielkim klocem gdzie pośrodku jest Caster (chyba butcher3 najlepiej). W dodatku musi być jakieś stado solosów tak by nie przegrać na scenariusz. Albo typowo na jackach ten butcher 3

http://conflictchamber.com/#b31bdI7q7q7q7q7s7s8G8GdHdH

Khador Army - 74 / 75 points

(Butcher 3) Kommander Zoktavir, The Butcher Unleashed [+22]
- War Argus
- Devastator [14]
- Devastator [14]
- Devastator [14]
- Devastator [14]
- Kodiak [13]
- Kodiak [13]
Kayazy Eliminators [5]
Kayazy Eliminators [5]
Gobber Tinker [2]
Gobber Tinker [2]

ja widziałbym coś takiego. Kompletnie się mi nie podoba. Ale może coś z tego być. Te gryfy można zabić w turze feata wybuchając jackamii. Jest to mega lewe ale jak chcemy mieć odpowiedź na Unę2 to warto sprawdzić.
Obrazek
<<

Shonsu

Posty: 1842

Dołączył(a): niedziela, 18 sierpnia 2013, 12:23

Frakcja: Khador

Post piątek, 2 grudnia 2016, 10:29

Re: Maestro Khador (już MK3)

Może się sprawdzić, natomiast grałem w MKIII butcherem z 3 devastatorami i mam mieszane uczucia co do walki tą rozpą z orborosem ogólnie. To nie ten sam butcher co kiedyś - ma mały zasięg a osobiste angażowanie castera mało bezpieczne przy zasięgach i trikach orborosu. Jacki mat6 pow16 marnie biją i jeden buff +2 to mało. Wilki w paru rozpach zabijają zamkniętego clamjacka. Do tego dochodzi de facto list chicken w przypadku Kromaca. Wolałbym przygotować listę na coś więcej niż Unę.

Pytanie też czy Una w takim układzie nie byłaby w stanie zignorować jacków poświęcając parę modeli i użyć feata do zabicia Butchera? Trzeba przetestować.

Ale też skłaniam się ku dewastatorom (którymi i tak już gram ;) ) tylko myślałem o innej taktyce - na przeczekanie feata Uny. Rain of death i tak wymaga użycia dwóch dewastatorów w b2b do zabicia jednego gryfa - marnie. To może lepiej zasłonić castera, wejść do strefy i poczekać nie tracąc czasu a bić później.

Nie brałbym natomiast eliminatorek - przynajmniej dopóki nie sprowadzą sentry stonów na ziemię.
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post piątek, 2 grudnia 2016, 10:49

Re: Maestro Khador (już MK3)

Fajny brick wymyslil mart na harku z kodjakami:) bierzesz z trzy cztery, tramplujesz chmurkujesz i z reposition do tylu +) cloud wall w khadorze :)
<<

m4estro90

Avatar użytkownika

Posty: 1632

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2015, 19:23

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Khador

Post piątek, 2 grudnia 2016, 11:17

Re: Maestro Khador (już MK3)

wszystko Kat pięknie, tylko potem gryfy biegną 18 cali pod featem i jest kupa.

Do tego ja nie mam zamiaru grać ani Karchevem, ani Harkieviczem. Chcę grać czymś bardziej oryginalnym :P przez chwile na mastera w Warszawie chciałem brać Karcheva ale mi przeszło.
Obrazek
<<

MarcinK

Posty: 142

Dołączył(a): sobota, 5 września 2015, 18:16

Lokalizacja: Chorzów

Frakcja: Khador

Post piątek, 2 grudnia 2016, 12:07

Re: Maestro Khador (już MK3)

Na une myśle o Starkowie z Viktorem i paroma bajerami(problem ,że ni jak mi się te bajery nie mieszczą wychodzi ok80 punktów ). :cry:
Mów mi Mart
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post piątek, 2 grudnia 2016, 13:18

Re: Maestro Khador (już MK3)

W warszawie albo una albo casius bedzie mozna wybrac a pozniej bedziemy myslec:p
<<

m4estro90

Avatar użytkownika

Posty: 1632

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2015, 19:23

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Khador

Post piątek, 2 grudnia 2016, 14:02

Re: Maestro Khador (już MK3)

z drzewem mój strakov nieźle sobie radzi. Teraz będzie trzeba wykminić drugą listę co może grać z drzewem bo vlad nie ma zbytnio możliwości. Ja przynajmniej w 99% przypadków będę pokazywać w Warszawie środkowy palec unie i ją banować. Na pewno będę cisnąć vlada2 oraz strakova1 i muszę coś jeszcze trzeciego zabrać. Mam ochotę tą sorsche2 ale to jeszcze nad nią muszę popracować.

teraz spróbuję czegoś takiego:

http://conflictchamber.com/#b31b6Y7w0d7K7J7Y7W8t8x9n

Khador Army - 75 / 75 points

(Sorscha 2) Forward Kommander Sorscha [+27]
- Behemoth [24]
- Juggernaut [12]
Iron Fang Uhlans (max) [20]
Iron Fang Uhlans (min) [12]
Winter Guard Rifle Corps (max) [13]
- Winter Guard Rocketeer (3) [6]
Kovnik Jozef Grigorovich [4]
Uhlan Kovnik Markov [7]
Harlan Versh, Illuminated One [4]

brakuje mi gobbera ale chce spróbować Versha bo może całkiem nieźle postrzelać w turze feata na modele co mają na sobie spella. no i wrzuciłem drugiego jacka do bicia kolosów czy innych ciężkich rzeczy sprawniej w turze feata.
Obrazek
<<

Tutajec

Avatar użytkownika

Posty: 3105

Dołączył(a): wtorek, 26 lutego 2013, 03:18

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post piątek, 2 grudnia 2016, 18:10

Re: Maestro Khador (już MK3)

Jednak bez manhunterow ?
<<

m4estro90

Avatar użytkownika

Posty: 1632

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2015, 19:23

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Khador

Post piątek, 2 grudnia 2016, 18:23

Re: Maestro Khadorś (już MK3)

jak składaliśmy to nawet ich tam nie mieliśmy :P bo ekipa kosztowała 14 a zostało nam 13
Obrazek
<<

m4estro90

Avatar użytkownika

Posty: 1632

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2015, 19:23

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 12 grudnia 2016, 12:15

Re: Maestro Khador (już MK3)

moje trzy listy wstępnie na Mastera w Warszawie. Celem było zrobienie bardzo podobnych list tak, aby zawsze był dylemat co banować:

Piotr'Maestro'Gotowiec

LIST 1

(Vladimir 2) Vladimir Tzepesci, The Dark Champion [+27]
- Behemoth [24]
- Juggernaut [12]
Kovnik Jozef Grigorovich [4]
Man-O-War Drakhun [9]
Man-O-War Drakhun [9]
Kayazy Eliminators [5]
Kayazy Eliminators [5]
Winter Guard Rifle Corps (min) [8]
- Winter Guard Rocketeer (3) [6]
Iron Fang Uhlans (max) [20]

OBJ: ARCANE WONDER



LIST 2

(Strakhov 1) Kommander Oleg Strakhov [+28]
- Behemoth [24]
- Kodiak [13]
- Ruin [17]
- Torch [18]
Winter Guard Rifle Corps (max) [13]
- Winter Guard Rocketeer (2) [4]
Kovnik Jozef Grigorovich [4]
Alten Ashley [5]
Kell Bailoch [5]

OBJ: ARCANE WONDER



LIST 3

(Sorscha 2) Forward Kommander Sorscha [+27]
- Kodiak [13]
- Kodiak [13]
Iron Fang Uhlans (min) [12]
Iron Fang Uhlans (min) [12]
Kayazy Eliminators [5]
Kayazy Eliminators [5]
Winter Guard Rifle Corps (max) [13]
- Winter Guard Rocketeer (3) [6]
Kovnik Jozef Grigorovich [4]
Man-O-War Drakhun [9]
Man-O-War Drakhun [9]

OBJ: FUEL CACHE


Sorscha będzie jeszcze testowana czy taka forma daje radę, bo cały czas szukam złotego środka na nią :P
Obrazek
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post poniedziałek, 12 grudnia 2016, 23:57

Re: Maestro Khador (już MK3)

Vlad mnie sie nie podoba za malo celow pod feata:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Khador: Rozpiski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość