FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Zerkova 2 na 35pkt

<<

schuba

Posty: 6

Dołączył(a): sobota, 6 lutego 2016, 22:45

Frakcja: Khador

Post wtorek, 22 marca 2016, 16:32

Zerkova 2 na 35pkt

Czołem szykuję się na moje drugie starcie i w ramach testowania różnych casterów wybrałem sobie Zerkovą2 (ogólnie klimatyczna jest pani :))

Urodziłem coś takiego:
- Zerkova 2 + 2 gwardzistów
- Berserker
- Mad dog
będą mi potrzebne focusy na czary w związku z tym mamy tanie jacki które biegają same a dodatkowo w promocji do nich dostaję:
- Koldum Lord (za friko i pasuje do tych dwóch wariatów bo możne boostować ataki bez dawania fousa)
- geylodowie na konikach do szybkich akcji zaczepnych
- geylordowei na piechotkę
w bonusie dają mi advanced move dla dwóch wariatów
- doom reaversi
- geylord eskort (wiem ze eskorta nie jest jakaś super ale zawsze to tough i dodatkowy spray attack) ale nie wiem czy czegoś innego się nie opłaca
- ALexia Ciannor i trupy z valachevem (tu tez mam troche mieszane uczucia czy to dobry pomysł)

co myślicie ?
<<

MichelBlade

Avatar użytkownika

Posty: 391

Dołączył(a): środa, 27 marca 2013, 12:15

Frakcja: Khador

Post wtorek, 22 marca 2016, 19:01

Re: Zerkova 2 na 35pkt

Ciekawe, nie widuje zbyt często Zerkovej a wydawało mi sie ze to fajny caster. Jedynie sie zastanawiam czym chcesz przebijac sie przez pancerz? Co zrobisz jest przyjdzie Ci walczyć z jakimś kolosem lub pancerna piechota?
<<

schuba

Posty: 6

Dołączył(a): sobota, 6 lutego 2016, 22:45

Frakcja: Khador

Post wtorek, 22 marca 2016, 19:41

Re: Zerkova 2 na 35pkt

Myślałem ze dwa wariaty i doom reaversi sobie poradzą jakieś sugestie ?
<<

MarcinK

Posty: 142

Dołączył(a): sobota, 5 września 2015, 18:16

Lokalizacja: Chorzów

Frakcja: Khador

Post środa, 23 marca 2016, 07:40

Re: Zerkova 2 na 35pkt

A nie lepiej mieć choć jednego ,,fokus-owalnego" jacusia (warianty mogą wybuchać w najmniej odpowiednim momęcie, a koldum lord daje im fokusa od którego mogą wybuchać, wiem że to tylko 1/6 szans ).
Może tak kodiak zamiast berserka i eskorty ?...( i tak biega za darmo, a w decydującej turze może wykonać full focus szarże bez ryzyka ...)
Mów mi Mart
<<

Shonsu

Posty: 1842

Dołączył(a): niedziela, 18 sierpnia 2013, 12:23

Frakcja: Khador

Post środa, 23 marca 2016, 09:06

Re: Zerkova 2 na 35pkt

Brałbym Ruina, Beast09 nawet kosztem tierow. Ew. Spriggana - reszta ma albo za słabe staty albo zasięg albo oba naraz.
<<

MarcinK

Posty: 142

Dołączył(a): sobota, 5 września 2015, 18:16

Lokalizacja: Chorzów

Frakcja: Khador

Post środa, 23 marca 2016, 10:26

Re: Zerkova 2 na 35pkt

Też raczej nie brał bym tierów na 35, ale zakładam, shuba chce grać na dwóch tanich punktowo i fokusowe jackach to kodiak z mad dogiem są ok.
Mów mi Mart

Powrót do Khador: Rozpiski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość