FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 1735

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 24 marca 2018, 18:09

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Miał być kolejny raport z Berlina, ale nie będzie. Zacząłem nawet pisać, ale zwróciłem uwagę, że poumykały mi detale z rozpisek przeciwników, więc zrobię tylko po krótkie opisy.

Druga gra i Cygnar. Miał Nemo3 i Haley3.
Haley na trencherach na Kolgrimme. Przegrywam rzut na zaczynanie. Typ robi IMO błąd bo ustawia Longunersów na flance na której mam korzystniejsze ustawienie terenów i mogę położyć tak chmury, żeby za dużo nie robili. Mniejsza. Pobiegł. Ja też. Bałem się trochę jego granadierów i zwykłych trencherów wiec zfeatowałem. Nie bardzo też podejrzewałem, że feat przyda mi się później. Położyłem tak chmury, że, Ci long gunnersi, których i tak nie łapałbym w feat'a nic nie widzieli. Posmyraliśmy się na środku. Tracę jakieś randomowe modele, on też, generalnie udaję mi w którymś momencie zapunktować za 2, zabić oba echa i stać na kampie 2. I błąd. Założyłem, że lepiej się cofnąć z teleportu niż rzucić na siebie animus Bouncera i oczywiście rzuca kryta z express teamu w związku z czym reszta rzeczy we mnie trafia. Ma trochę gorsze rzuty na ranienie, ale ostatniecznie zabija mnie ostatnim strzałem. Przegrywam na attrition, na scenariusz, oboje wiedzieliśmy, ze CK jest jego jedyną szansą no i przez błąd przegrałem.
Zemsta za kryty z poprzedniej gry :) Mega fajna gra, mam nadzieje, że ogarnąłem jak z tym grać i za 3 podejściem już będzie dobrze, bo wydaję mi się, ze mam więcej argumentów na poziomie rozpiski po swojej stronie :)

Trzecia gra i Retrybucja. Kolo miał Vyrosa na Gryfach i Elare na Halabrdach. Bearka wcina Vyrosa i dostaje łupnia od Elary, Kolgrimma ma jakieś 40:60 z Vyrosem(bo ignoruje chmury), ale wciąga nosem Elarę. Byłem prawie pewien, że wystawi Vyrosa, wiec powinnienem wystawić Bearkę, ale stwierdziłem, że jestem w stanie ustać grę Kolgrimma i tak zrobiłem.

Vyros na Kolgrimme. Znów przegrałem zaczynanie. Pobiegł. Ja w swojej tak dla odmiany featuje. Nie strzela, nie ma pathfindera i flighta, featuje tylko po to, żeby móc pobiec te 2 cale dalej. Chmurze, po to, żeby champy miały 16 defa. Generalnie gra wygląda spodziewanie. Są w niej 2 takie mega turning pointy. On w swojej drugiej zamiast zlockować mi oddział champów jednym gryfem stwierdza, że będzie ich zabijał wiec wrzuca tam w sumie 2 gryfy i Hydrę. Błąd o tyle, że w kombinacji defa 16, bonda, retaliation strike'a i tafa, parę tur później zostaje mu w sumie pół Hydry(Long Raidersi pomagali). Z drugiej idzie mu podobnie. Vyros featuje. Drugi mega turning point jest taki, że napakowany synergią na maksa ale bez +2 do siły z mechaników bo za daleko z feat'a się ruszył, nie zabija Maulera. Typ ma problem z defem 14 maulera i sensownym demagem, nawet mi systemu nie wyłącza, a w mojej Mauler zabija Imperatusa po tym jak Kolgrimma robi go ze sprayki stationary. Kończy się gra na tym, że zakładam takie 50;50 CK tylko po to, żeby skończyć grę i nie bujać się dalej, bo wygrywam 3:0 na scenariusz i raczej na lajcie robię to 5:0.

4 gra i Miniony. Jaga Jaga na kolosie i Mealok na spamie kroksów. Bez większego kminienia. Ja miałem 90% pewności, że wystawi Mealoka, on obstawiał Kolgrimme i tak gramy.

Średnia gra. Straszny grind fest. Miałem przewagę w tym, ze ja ten match już zagrałem(pozdrawiam Utesa). Przeciwnik zaczynał. Jakoś tak w drugiej turze doszedłem do wniosku, że trzeba wygrać na zegarek, albo na tie breakery, z czego obstawiałem, że jednak tie breakry. Mocno upierdliwe jest wrzucanie Mortality na oba oddziały champów na turę, ale kroksy dalej potrzebują 8 z re rollem, a z bondem nie chce umierać bez jego spików. Clockuje przeciwnika w 6 turze prawie nie posiadając już modeli, ale stabilnie contestujac wszystko przez cała grę.
Zagram ten paring jeszcze pewnie wiele razy, ale granie z tym jest mało przyjemne i bardzo męczące, więc jak trafiłem na to w 4 grze jednego dnia, po wstaniu o 5 rano to miałem nadzieję się pochlastać. Na szczęście się udało.

5 gra i Menoth. Amon i Harbi. Wiedzieliśmy, że nie zobaczę Amona, ja wystawiłem Bearkę bo nie chciałem sie zlockować, a to nie była Harbi w Vena/Dziekana stylu, tylko taka raptem z oddziałem Idrian i Zealotów, więc uznałem, ze spoko.

Przegrałem na tie breakery. Mega fajna gra, która znów miała 2 turning pointy. Jedna to jak Santifier naładowany soulami pod jack marshalem wszedł w EBDT pod featem Bearki, bo facet zapomniał jak dokładnie działą mój feat, a drugi jak Mulg po tramplu nie zabił połowy Reckonera, który był ostatnią rzeczą, która mogła mi zabijać heaviki. No zdarza się, zamiast kupować 3 ataki i liczyć na 7, było trzeba boostować na maksa 1 i zeslamować albo złożyć na +1. Poza tym trochę błędów głupich z obu stron. Ja np. zostawiłem Maulera jakieś milimetry poza bomblem Arcane Vortexy z Mulga i po dostaniu kissa złożyłem się od preyujących Irdian. Mega fajna gra.

6 gra Grykminy. Wcieło mi opis bitwy, wiec tylko napiszę, ze Bearka rozjechał Babcie na bestiach :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

DaGreenBoy

Avatar użytkownika

Posty: 1961

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 20:09

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 29 kwietnia 2018, 19:41

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Będą raporty z weekendowego mastera ? :)
Trollbloods : The Best Faction.
Khador: Only jack-heavy lists.
Chętnie zagram na małe punkty.
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 1735

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 7 maja 2018, 11:06

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Coś tam mogę skrobnąć jak nie wciągnie mi posta w połowie :)
Master jak master. Wyjątkowo wysoko pozycja jak na to, że jak zwykle wylałem się na jakiekolwiek przygotowanie, a od Berlina zagrałem łącznie 2 gry :)

Para to dalej Kolgrimma + Bearka.

https://conflictchamber.com/#c7201b_-0a ... 0m6l6liTiT

Trollbloods Army - 75 / 75 points
[Theme] Band of Heroes

(Kolgrima 1) Kolgrima Stonetruth, Winter Witch [+28]
- Dire Troll Mauler [15]
- Earthborn Dire Troll [14]
- Trollkin Runebearer [0(5)]
Bog Trog Mist Speaker [4]
Fell Caller Hero [0(5)]
Fell Caller Hero [0(5)]
Trollkin Champion Hero [5]
Krielstone Bearer & Stone Scribes (min) [6]
- Stone Scribe Elder [3]
Long Riders (min) [12]
Long Riders (min) [12]
Trollkin Champions (max) [16]
Trollkin Champions (max) [16]

Kilka małych zmian w stosunku do Berlinowej wersji. 2 Storm Trolle i Gobery na EBDT i Mist Speakera. EBDT bo tak, Bog Troll bo dalej kombinuje - miał być pod kątem Cygnaru, nie trafiłem na żaden :)

https://conflictchamber.com/#c7201b_-0G ... iZezezj5iT

Trollbloods Army - 75 / 75 points
[Theme] Storm of the North

(Borka 2) Borka, Vengeance of the Rimeshaws [+27]
- Rok [19]
- Troll Bouncer [9]
- Trollkin Runebearer [0(5)]
Fell Caller Hero [0(5)]
Valka Curseborn, Chieftain of the North [0(6)]
Krielstone Bearer & Stone Scribes (min) [6]
- Northkin Elder [3]
Northkin Bear Handle & Battle Bears [10]
Northkin Bear Handle & Battle Bears [10]
Northkin Fire Eaters [7]
Northkin Fire Eaters [7]
Northkin Raiders (max) [15]
Trollkin Champions (max) [16]

Zupełnie nowy :) Problem tej rozpiski jest taki, że przed Masterem zagrałem nią raz. Generalnie problem Bearki jest taki, że właściwie poza Grymkinami to nie wiem w co to dropić :)


Pierwsza gra i Utes. Jakoś tak w tym roku na każdym masterze(aż 3!) trafiam na graczy Minionów i za każdym razem mamy obaj zerową przyjemność z tej gry. Utes miał Mealok spam i cyrk Jagi, Kolgrima na Mealoka.

https://conflictchamber.com/#cb201b_-0v ... jVkckckci3

Minion Army - 75 / 75 points
[Theme] The Blindwater Congregation

!!! Your army contains pre-release entries.

(Maelok 1) Maelok the Dreadbound [+28]
- Ironback Spitter [14]
- Ironback Spitter [14]
Bog Trog Mist Speaker [0(4)]
Bone Shrine [2]
Bone Shrine [2]
Gatorman Husk [3]
Gatorman Husk [3]
Gatorman Witch Doctor [0(4)]
Kwaak Slickspine & Gub, Croak Sorcerers [0(4)]
Gatorman Posse (max) [16]
Gatorman Posse (max) [16]
Gatorman Posse (max) [16]
Sacral Vault [17]

Zacząłem, pobiegłem. Generalnie raport krótki bo i gra była nie za długa. Utes wyciągnął jedną lekcję z naszego wcześniejszego warszawskiego rozegrania i nie dał się robić w wała Long Raiderami. Niestety dla niego popełnił 1 zasadniczy błąd i zapomniał w drugiej swojej wstawić bestii do swojej strefy i nie udało mu się zapunktować swojej flagi, bo moje Long Raidersy mu nie pozwoliły na to. I zamiast :1 dla niego zrobiło się 1;0 dla mnie, co dość mocno ustawiało nam paring. Dodatkowo postanowił nie odpalać feata w 2 turze, żeby mnie zjammować, tylko odrobine się cofnął co IMO est dużym błędem w tym paringu, gdzie ja gram chmurami. Generalnie zrobiło się w którymś momencie 4:1. Potem feat Mealoka i już było mniej zabawne, ale nie działa na silnik, więc przy pomocy spreyek kolgrimmy i bizonów udało mi się go wyjąć, potem wyrzucić zółwika EBDT, oraz zabić 4 posse pod featem przy kombinacji champów i Maulera na 2 stronach i zapunktować 3 elementy oddając scorowanie 1 bo zapomniałem coś wstawić :) 7;2 na scenariusz i bujamy się dalej :)

Druga gra i Koka z Mercami. Damiano i Gaston, spodziewałem się Damiano i tak wyszło. Ja Kolgrimma.

https://conflictchamber.com/#c6201b_-0J ... 7y9ubFiqcf

Mercenary Army - 75 / 75 points
[Theme] The Irregulars

(Damiano 1) Captain Damiano [+28]
- Nomad [11]
- Nomad [11]
- Nomad [11]
- Vanguard [10]
- Sylys Wyshnalyrr, The Seeker [4]
Kell Bailoch [0(5)]
Lanyssa Ryssyl, Nyss Sorceress [4]
Orin Midwinter, Rogue Inquisitor [0(5)]
Ragman [4]
Wrong Eye [17]
Horgenhold Forge Guard (max) [16]
Kayazy Assassins (max) [15]

Grę w całości mi ustawiło to, że Koka po przegraniu pierwszeństwa nie pomierzył sobie jak wyglądają stosunki flag w scenariuszu do impassa na środku stołu. Znów gra bez większej historii. Dzięki temu, ze zaczynałem i Koka wybrał złą stronę, byłem w stanie w całości kontrolować scorowanie mimo bycia pierwszym graczem. Byłem w stanie ustawić tak 2 modele(EBDT i jednego champa), żeby zablokować mu scorowanie jednocześnie dość bezpiecznie scorując swoją, jednocześnie dzięki chmurom byłem odporny na szarżujace nomady pod featem Damiano, dzięki czemu nie za bardzo miał jak mi te modele wyjmować. Posmyraliśmy się mocno na attrition(acz straciłem raptem 12 pkt), ale gdzieś od połowy gry wynik był mocno jednostronny, bo Koka praktycznie(poza jedną turą) nie był w stanie zablokować mi scorowania mojej flagi, a po odpalaniu feat'a defensywnie średnio miał mi jak zdjąć blokującego flage EBDT, odpornego na slamy stojacego przy impassie. Stabilne 5:0 i troszkę małych do przodu, bo nie zabijam castera, assasynów, Keila i Vanguarda z Sylysem.

3 gre z szacunku dla siebie i PeterO nie opiszę :) Dość spory błąd komunikacyjny przy stole i przy wzajemnych śmiechach i chichach zakończony arbitralnym rzutem na to kto wygra. Pozytywna gierka Piotruś, nie mam żadnych żali do Ciebie jbc, generalnie moja wina, że to się tak potoczyło :)
Przegrana, ale spalam Bearkę.

4 gra i Semir z Cryxem. 2Denny i 3Skarre, podpuszczam Semira, ze Denny to kiepsko bo nie ma feat'a :) Muszę to zagrać, bo wydaję mi się, że tak źle dla Cryxu nie ma, ale generalnie przekonuję go i gramy Skarre na Kolgrimme :)

https://conflictchamber.com/#c4201b_-0U ... 2k9ukj3232

Cryx Army - 75 / 75 points
[Theme] Black Industries

(Skarre 3) Skarre, Admiral of the Black Fleet [+27]
- Corruptor [14]
- Desecrator [14]
- Leviathan [16]
- Scavenger [0(7)]
- Shrike [0(6)]
- Slayer [10]
- Slayer [10]
- Stalker [8]
Machine Wraith [2]
Machine Wraith [2]
Ragman [4]
Black Ogrun Iron Mongers [6]
Cephalyx Overlords [8]
Cephalyx Overlords [8]

Tak dla odmiany zaczynam :)
W swojej drugiej turze sporo farta w kościach. Jeden odział Biznonów z Bull Rushem - slam bizona w slayra, slam o murek, 3x6 na kościach. Szarża jednego w Shirika - zostaje na 4 kratkach(wszystkie systemy sprawne). Ostatni nie najgorzej slamuje któregoś z krabjacków. Tak dla odmiany szybka gra na scenariusz bez większej historii. Semir próbuje co może, ale największe spustoszenie robi Shrike tramplujący przez impass(bo moze ;o ) i to tyle. Stabilnie punktuje i wybijam co się da. W sumie Semirowi na koniec zostaje Caster i Leviathan, ja tracę 0 małych pkt i 5:0 na scenariusz.

5 bitwa i Kruker. Pośmialiśmy się jeszcze na piwku sobotnim, że 2 Master Krukera w Poznaniu, drugi raz drugiego dnia trafia na mnie w pierwszej grze. Ostatnio turbo zwarzwyniłem przec kaca paring, którego nie powinienem przegrać teraz obiecałem zagrać na poziomie :) Miał Axisa na Legionach, którym oboje wiedzieliśmy, że nie zagra i Lucanta. Lucant na Kolgrimme.

https://conflictchamber.com/#cc201b_-0i ... dedfdgdzdF

Convergence Army - 75 / 75 points
[Theme] Destruction Initiative

(Lucant 1) Father Lucant, Divinity Architect [+28]
- Corollary [6]
- Diffuser [6]
- Diffuser [6]
- Galvanizer [5]
- Galvanizer [5]
- Galvanizer [5]
- Galvanizer [5]
- Galvanizer [5]
- Galvanizer [5]
- Inverter [15]
- Inverter [15]
Accretion Servitors [0(2)]
Algorithmic Dispersion Optifex [2]
Attunement Servitors [0(4)]
Elimination Servitors [0(3)]
Reflex Servitors [0(4)]
Optifex Directive [4]
Transfinite Emergence Projector [19]


Generalnie chciałbym napisać coś dłuższego o tej grze, ale się nie da :) Paweł i ja wiedzieliśmy, że to strasznie kijowy paring dla niego, bo nawet w turze feat'a wszystko poza ciężkimi jackami, casterem i BE i tak mu może spaść. Dodatkowo średnio miał jak mi wyjmować modele, jak nie szarżuje i ma minusy do mata z racji chmurek. Zacząłem, co już w ogóle ustawiało ten paring. Przez moje morze modeli, trudniej się przechodzi niż przez jego, więc tylko 1 turę nie scorowałem flagi. 5:0 na scenariusz, jakieś 50 pkt małych do przodu. Popełniłem 1 istotny błąd przez cała grę, dając Fellcalerem zła piosenkę, a Paweł dodatkowo nie przyfarciłw kluczoym momencie kośćmi - Inverter z positiv chargem wklepał 4 kratki EBDT z armem 22.


Ostatnia gra i Dziekan z grą o pudło. Miałem naprawdę nadzieje, że moze jest zlistlockowany. Grałem tą grę już 2 razy z IMO słabszym wariantem Vena, raz wygrałem(bo Bearka zdał tafa :) ), raz dostałem srogi wpierdziel. Herbi kontra Kolgrimma.

Bez historii. Wiedzieliśmy obaj jak to się skończy na etapie deployu, miałem nadzieje, że może uda się zclockować, ale Dziekan to Dziekan. Nie pomogło, że przeciętnie na 4/5 ataków w turę z Matem 8/9 trafiałem w głupiego Idriana w strefie 1, więc Dziekan mógł sobie spokojnie Martydomować ten jeden model :) przegrywam 4:1 w 7 turze. Właściwie gdyby ni to, że mega fajnie się gra z Mateuszem, to bym pewnie poddał się koło 3/4 rundy, bo nie miało to sensu :)


Ostatecznie 4:2 i 7 miejsce za samą topką Ligii, więc w sumie nie będę narzekał. Jak na, to, że klasycznie jedna lista nie ograna :) Może w Szczecienie będzie lepiej z ogrywaniem 2 listy, ale w sumie mam już 2 nowe pomysły na rozpiski(1 na Jarku :) ) więc pewnie skończy się jak zawsze :)

Koniec na dziś, idę sklejać Jarla :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

Tutajec

Avatar użytkownika

Posty: 3039

Dołączył(a): wtorek, 26 lutego 2013, 03:18

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post poniedziałek, 7 maja 2018, 12:41

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Jak raz zaczniesz grać na chmurkach to ciężko przestać, uwierz mi :)
<<

DaGreenBoy

Avatar użytkownika

Posty: 1961

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 20:09

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 7 maja 2018, 12:51

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Dzięki za rapory
Co ciekawego masz na jarlu? :)
Trollbloods : The Best Faction.
Khador: Only jack-heavy lists.
Chętnie zagram na małe punkty.
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7470

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post poniedziałek, 7 maja 2018, 13:21

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Z biegiem czasu coraz mniej dokladnie opisane bitwy a prawie kazda sie zaczyna od tekstu ze szkoda pisac ze bez historii i ze zaczynanie zakonczylo bitwe :)

Niemniej jednak dalej to czytam :)
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 1735

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 7 maja 2018, 13:46

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Nie mam ostatnio czasu na maszynę jakoś za bardzo, więc skrótowe raporty ze sporym opóźnieniem to póki co wszystko co mogę wrzucić, dodatkowo długi weekend był.
Poza tym ja generalnie uważam, że przy tym, że póki co w Poznaniu jest symetryczne rozstawianie stołów więc kto zaczyna jest w opór do przodu. I to obok 7 tur są 2 rzeczy, które mi w tym systemie przeszkadzają.
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

m4estro90

Avatar użytkownika

Posty: 1534

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2015, 19:23

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 7 maja 2018, 14:05

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Kevin napisał(a):Nie mam ostatnio czasu na maszynę jakoś za bardzo, więc skrótowe raporty ze sporym opóźnieniem to póki co wszystko co mogę wrzucić, dodatkowo długi weekend był.
Poza tym ja generalnie uważam, że przy tym, że póki co w Poznaniu jest symetryczne rozstawianie stołów więc kto zaczyna jest w opór do przodu. I to obok 7 tur są 2 rzeczy, które mi w tym systemie przeszkadzają.


Zawsze możesz ruszyć tyłek i pomóc rozstawiać stoły...
Obrazek
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7470

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post poniedziałek, 7 maja 2018, 14:30

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Tak z ciekawosci...
7 tur (tez uwazam to za glupote) przeszkadza Ci bo masz ta liste kolgrimy ktora wolno buduje przewage i mogłaby clockowac przeciwnika? Znaczy to lista ktora po prostu nie oddaje punktow ale ich nie zdobywa i mimo malych strat w 7 turze przegrywasz 4:2 czy cos takiego?
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 1735

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 7 maja 2018, 15:06

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Kat napisał(a):Tak z ciekawosci...
7 tur (tez uwazam to za glupote) przeszkadza Ci bo masz ta liste kolgrimy ktora wolno buduje przewage i mogłaby clockowac przeciwnika? Znaczy to lista ktora po prostu nie oddaje punktow ale ich nie zdobywa i mimo malych strat w 7 turze przegrywasz 4:2 czy cos takiego?

Przeszkadza mi dla zasady. Uważam, że przy Death Clocku możliwość stallowania do 7 tury bo tak i wygrania na tie breakery jest nudna i niemiła, ale jestem już do tego przyzwyczajony. Marudzę dla zasady.

Maestro jak masz mi coś do napisania to zapraszam na PM.
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

Krychu

Posty: 321

Dołączył(a): piątek, 10 maja 2013, 23:05

Lokalizacja: Poznań-Komorniki

Frakcja: Trollbloods

Post wtorek, 12 czerwca 2018, 07:54

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Kevinie, będą jakieś raporty ze Szczecina? Chociaż krótkie? Króciutkie? :)
<<

DaGreenBoy

Avatar użytkownika

Posty: 1961

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 20:09

Frakcja: Trollbloods

Post wtorek, 12 czerwca 2018, 12:21

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Raporty , raporty :)
Trollbloods : The Best Faction.
Khador: Only jack-heavy lists.
Chętnie zagram na małe punkty.
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 1735

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 30 lipca 2018, 12:02

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Ze Szczecina raportów nie będzie bo mi się nie chciało pisać, a teraz to bym nawet nie pamiętał za dużo :)
Ale jak znajdę nadmiar czasu, który będę chciał na to poświęcić to może będą z MP"ków bo jestem bardzo zadowolony z wyniku, biorąc pod uwagę, że w ostatnim pół roku rozegrałem pewnie koło 30 gier z czego większość na masterach, a tym wariantem Horgle grałem pierwszy raz w Chorzowie właśnie, a nie licząc zmian, to 2x wcześniej :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

DaGreenBoy

Avatar użytkownika

Posty: 1961

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 20:09

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 1 sierpnia 2018, 13:14

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

czekam czekam :)
Trollbloods : The Best Faction.
Khador: Only jack-heavy lists.
Chętnie zagram na małe punkty.
<<

Krychu

Posty: 321

Dołączył(a): piątek, 10 maja 2013, 23:05

Lokalizacja: Poznań-Komorniki

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 2 sierpnia 2018, 23:17

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

DaGreenBoy napisał(a):czekam czekam :)


Ja też!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trollbloods: Rozpiski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość