[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Qc Trolluje
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Qc Trolluje

<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post czwartek, 29 września 2016, 20:46

Qc Trolluje

Jest temat merców, będzie i trolli (dopóki mnie za spam nie wyrzuco :D). Miłość do trolli rozbudziło we mnie WTC, konkretnie temat statystyk: http://privateerpressforums.com/showthr ... -Stat-Pics. No bo co tu mamy:

1) Trolle, win rate: 43%. Drugi najgorszy ze wszystkich frakcji. Sic!
2) eMadrak, zwycięzca serc graczy trolli na WTC, ma 37,5% win rate (sic!) Prawie tyle porażek o Wurmwood, tyle, że jednak gier z 20 mniej
3) ten sam Madrak jest 4 na liście największej ilości zwycięstw ilościowo. Czyli niby jest nadzieja ;) Ragnor swoja droga tez wystepuje tu i tu niemal w top20 (14-16 w jego grach)
4) najlepszy win rate z trollowych casterów - Grim2. Ilosć gier: 5 :P 4-1. Niestety kiedy wprowadzic zasade 10+ gier, żadnego castera nie ma w top25
5) popisowy Borka 1 - 30% win rate na 13 gier, Borka 2 okrągłe 0% :D

Jakoś tak mi sie to nie spodobało, więc chciałem zawęzić wyniki tylko do graczy trolli w teamach, które wbiły chociaż 4-2. Graczy okazało się byc niewielu, 8 w tym 2 w jednym teamie. Wyszło w sumie tak:

Obrazek

Czyli juz z więcej optymizmu. Widać, że Szwedzi z Borką trochę się jednak przeliczyli. Statystyki psuje tez Belg (1-5):P Ale generalnie jest duzo pozytywniej. Każdy z graczy jak juz sobie coś wymyślił, o mu to z grubsza wychodziło. Warto wspomniec o ciekawym występie MKa - pojawił się w rozpiskach Anglika (5-1) UsaRed (4-0) UsaBlue (1-0). Jego wyniki psują Włoch (0-1) no i Szwed... (1-5) - ale mimo wszystko swoje potrafił chyba zdziałać, brany pod Gunbjornem (3) Ragnorem (1) i ferelnym Borką (1)

Na pewno wart uwagi jest wzrost winrate'u eMadraka u graczy z poziomem. Widać, ze modny caster w sprawnych rekach jednak swoje robił. Z drugiej strony bardzo rzadko go wybierali jak na jego "popularność". Na pewno ciekawie wygląda Gunbjorn, zwłaszcza jego kombinacja z MK która przyniosła dość wysoki win rate. Wiadomo - mniej danych, ale może (ze względu na poziom graczy teoretycznie wyższy) będa wyższej jakości.

Smutnie nastraja mała ilość casterów, z drugiej strony może to specyfika teamowki.

Jezeli macie jakies fajne przemyslenia albo linki do innych statystyk, dajcie znać :)

http://privateerpressforums.com/showthr ... le-reports - ten pan zaliczyl 6-0 :P Ciekawymi casterami. Uciekł mi, czego żałuje, bład w wyszukiwaniu w docsach
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post czwartek, 29 września 2016, 21:09

Re: Qc Trolluje

Zauwaz jak teoretycznie dzialla eMadrak. To nie jego meta ale. On tu jeszcze wroci:)

W MK2 trole zyly dzieki wielum dziwnym rzeczom. Jak kompletnie zjechane przez zasady pygi, 8hp i poczatkowo wm u wardensow oraz przedewszystkim dzieki tierom pDoomiego czy calandry. A do tego calkiem inaczej dzialajacy tough i mamy przepis na sukces:)

Trole wraz z mk3 nie zyskaly wiele. A wiele nowych mechanik je zabija (jak nowy tough czy miliony rzeczy go omijajacych). Trole zyskaly za to mocno na tym ze bestie maja ten 1" zasiegu:)

Obecnie glowna role gra kamien i rozpiski typu ragnor domi3 bo sa to srogie cegly. Poczatkowy zacwyt nowa idea champow czy shieldguardem dla kazdego w postaci wardensow zniknal.

Nie mam pomyslu gdzie Cie kierowac w ktorym kierunku. Ale przeanalizuj sobie MPki i wystepy troli... przeanalizuj ranking ligowy gdzie kondzioro wygral dwa lokale trollami (nie pamietam ktore mk)

I zycze finezji w odnajdywaniu list:) moze szybki wpierdziel doomiego 3 powinien wrocic do lask?:) a moze postawic na szalona liste na leserwarlockach?:)
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 29 września 2016, 21:16

Re: Qc Trolluje

Adamie - w niedziele na żywo pogadamy ale przede wszystkim pare myśli:
Madrak2, tak jak drzewo czy Kara Sloan - to byli casterzy "pewniacy" że na WTC będą więc na ogół każdy jakąś kontre na to miał. Zatem nie dziw się ze Madrak oglądał w topie rzadziej stół, im lepszy team tym częściej "zwabi" rywala na dobry pairing vs Madraka z myslą że zagra jednak nieMadrakiem.

Poza tym tak trole nie są słabe, aktualnie żadna frakcja nie jest słaba, tylko gracze marudzą niemiłosiernie ;). W trolach osobiście bym szukał czegoś u doomshaperów, grima1, madraka2, calandry, pgrissel czy tam ragnor. A listy trzeba na spokojnie przeanalizować ale w Twoim wypadk uradze znaleźć cokolwiek czym Ci się dobrze gra i dobrać do tego pare ;)
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post piątek, 30 września 2016, 08:50

Re: Qc Trolluje

Obaj wiecie, że jestem na etapie bardzo początkowym :D Ale sam fakt, ze generalne statystyki trolli sa słabsze, niż graczy z topu jest imo bardzo pozytywne. No i ten chłop, który zrobił sobie listy Grima2 Grissel2 i pojechał 6-0 :) Więc cała zabawe ze statystyką zrobiłem w celach optymistycznych :) Na pewno widać co w listach topu sie powtarza:

kamyk - 16 na 16, tylko raz bez Eldera. Widać zresza po raportach, że to kluczowa zabawka i tak po prostu jest, bez zbednej filozofii (na 15 punktów tez go juz wrzucam :D)
Mauler - 13 na 16 list (z czego w jednej podwójnie), widać, że chłopak po prosu działa, najczesciej brana bestia przede wszystkim przez animus i chyba dość niską cenę
Lanyssa - 12 na 16. Praktycznie must have do każdej listy, która sie bije
Fire Eaters - ciekawe, ale 14 na 16 list, najczesciej od razu podwójnie. Cieszy mnie to bo rok temu ten unit kupowałem i czułem, ze przyjdzie jego czas :D zaleta jest chyba niska cena jak za to co robi
Earthborn, bomber, Mulg - pojawiaja sie jako pary do maulera często. Bomber jest tu optymistycznym akcentem, zrobiła sie z niego bardzo uniwersalna bestia w mk3 od kiedy nie musi brac impalera do snipe'a
Lekkie bestie - Axer (pod MK najczesciej) i Bouncer (moda z USA) wiodą prym, po 6 pacynek, ale sa i swamp (ten z tego co czytam przez przyciagnie :D) i winter i pyre trolle.
Fell Caller- w każdym eMadraku :) tendencja wszystkich list na WTC, nie tylko topu
Dobra opinią choc rzadziej wykorzystywanie ciesza się - dhunian Knot, wardersi, whelpy, runebearer (pod konkretnych casterów, czesto ragnora, u anglika ktory wylecial mi poza spis pojawił się w Grimie2

Wiadomo - WTC to teamówka, ma swoje charakterystyki, ale widać że nikt nie kombinuje z 1) kawalerią 2) Championami 3) night/slag trollami 4) burrowersami 5) artyleriami 6) war enginem co już cos mowi. Był tylko jeden RoK a ja - mimo jego ceny - będe próbowal z nim i maulerem kombinowa.

Ja po Xdziesiątej analizie casterów czuje, ze bardzo podoba mi się calandra i doomy1, ale jak tylko dostanę doomiego3 to nim zagram. Ragnr tez jest na mojej liście. Co do eMadraka - czasem chyba warto go miec tylko po to, by kogos postraszyć :) Ale widac, ze to stabilny caster, który ma opcje podczas gry + daje mozliwość pobawić sie piechota co imo też jest ważne
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post piątek, 30 września 2016, 14:38

Re: Qc Trolluje

No zaskoczyles mnie kawaleria. Too super bijacy sie unit ktory zawsze uwazalem za jeden z najlepszych w trollach. Przy opcji slamowania jackow potrafia namieszac na scenariusz a i pow maja calkiem sluszny;)

Przeaanalizuj jeszcze solo masters:)
<<

Śliski

Avatar użytkownika

Posty: 2502

Dołączył(a): niedziela, 26 maja 2013, 23:29

Lokalizacja: Kraków

Frakcja: Legion of Everblight

Post piątek, 30 września 2016, 15:08

Re: Qc Trolluje

Gdzie są listy z solomastera?
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post piątek, 30 września 2016, 17:14

Re: Qc Trolluje

Jak nie bylo to przepraszam:)
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post piątek, 30 września 2016, 17:20

Re: Qc Trolluje

Gracz trolli był tam drugi, ale list ani widu ani sluchy, a na PP sie nie pochwalił :D
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7473

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post piątek, 30 września 2016, 18:01

Re: Qc Trolluje

Jak widzisz.. to kwestia graczy:) zawsze tak jakos bylo w machince ze to gracz a nie frakcja grala:)
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 30 września 2016, 18:20

Re: Qc Trolluje

Taki trochę przeciętny sens opierania "jakości" frakcji na podstawie WTC - taka specyfika turnieju, zwłaszcza, że nowa edycja jest grana jakieś 3 miesiące. Nic w tym szokującego, że eMadrak jest najbardziej popularnym casterem jak i tym z dużą ilością przegranych bitew. Prosty, niekoniecznie wymagający dużo skilla, mocny i wybaczający dużo błędów. W związku z czym każdy szanujący się taem myślący o topie brał coś stechowanego na to, tak samo jak na Wurmwooda.

Nie dziwi mnie brak kawalerii(choć u nas na MP było jej trochę) bo dostała po tyłku w tej edycji - ma najmniejszy zasięg ze wszystkich, porównywalny wygar, jest droga i łatwo ją uwarzywić bo trolle nie mają możliwości zdjęcia upkeepu z oddziału poza casterami, a Ci z casterów którzy to mają(doomi1/2/3 i Ragnor) przeciętnie chcą grać bizonami.

Nie rozumiem czemu uważasz, że dopiero teraz przyszedł czas NFE - kupiłem 2 oddziały jak tylko wyszły, grałem do końca MK2, zacząłem nimi MK3, uważam, że są słabsi niż byli - meta się zmieniła w kierunku ciężkich rzeczy, które pow 12, nawet boostowane rysuje, zmiany działania focusa powodują, że nie są już tak groźni dla casterów, miliard rzeczy ignorujących tafa zabija trochę ich kombinacje tafa i steady.

Ciężki bestie - IMO tu akurat nie jest źle bo w większości są spoko. Niespodzianką jest dla mnie trochę rosnąca popularność EBDT, bo z początkiem MK3 uważałem, że ssie. Dalej tak uważam, ale widzę pewne zastosowania. Najgorzej wypada Blizer, ale zawsze wypadał najgorzej i to się raczej nie zmieni.

Lekkie - a tu akurat po prostu PP zjebało robotę koncertowo bo poza Axerem i Bouncerm, które mają swoje zastosowania, a także sytuacyjnie Pyrą(acz przyznam się szczerze nie rozumiem jej popularności) reszta Light Warbeastów do trolli generalnie ssie. Elementarne dostały po nosie brakiem tierów i zmianą mechaniki ich animusów(do tego Storm nie może boostować leapów), a Impaler to w swoim koszcie punktowym istna parodia. Ja wiem, że opcja strzałki z pow 19 może być fajna, ale bez przesady...

Generalnie również żaden dziw, że Fellcaler znajduje się w sporej ilości list - od MK1 jest to jeden z najbardziej wszechstronnych solosów w grze, a trolle zawsze sygnowały się nakładaniem kolejnych buffów na siebie. Szkoda zmniejszenia mata, ale nie zmienia to faktu, że jak był rewelacyjny, tak jest.
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post piątek, 30 września 2016, 18:58

Re: Qc Trolluje

Uważam, ze NFE sie pojawili, bo zaczynam grac w gre tak około 3 tygodnie temu, a kiedy ich kupowałem z armią 1,5 czy dwa lata temu to nimi tak czesto nie grano :D po prostu było ich masa w rozpach, ktore analizowałem.

Co do fellcaleera, ciekawe jest, ze w tych listach pojawiał sie tylko pod eMadrakiem, i to tendencja wszystkich list.

Pyra funkcjonuje praktycznie zawsze z NFE podpalajac ich
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 30 września 2016, 19:57

Re: Qc Trolluje

NFE pojawiali się w dużej ilości rozp od wyjścia. Równie często co teraz.
Spora część duetów rozpisek dzieli się na eMadrak + coś beast heavy. Beast heavy nie potrzebuje Fellcallera bo po co. Podobnie strzelające kombinacje Grimów czy Gunbjornów. Mało szokujące, więc, że ich tam nie ma.

Wiem w jakim celu jest Pyra, po prostu uważam to za stratę 9 punktów :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

QcDWG

Avatar użytkownika

Posty: 2505

Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2016, 17:39

Lokalizacja: Śląsk

Frakcja: Cygnar

Post niedziela, 2 października 2016, 22:39

Re: Qc Trolluje

Raport z gry z Chomikiem tutaj: viewtopic.php?f=23&p=130267#p130267 - zrobił to pewnie lepiej ode mnie :) generalnie chce wsadzic krieli i pograć na 2 axerach, ale ciekawym (chomiczym :D) pomysłem jest wrzucenie za axera 2xkhitarkow i upu kamienia 5 zubrów, ktore pod grisselke maja spora mobilność

Zagrałem też na format BB+15 do ligi, do BB dodałe bouncera i kamyk. Taki zestaw skutecznie odbił od siebie szarzującego Rastiego, waliłwe mnie 3-4 tury, az sie skonczyl i reszte dokonczyl Ragnor swoim młotem :) W tym wypadkudecyzja na razie wydaje sie spoko, ciekawe jak bedzie na khadorskie jacki ; /
Tylko konstruktywne i merytoryczne opinie
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 3 października 2016, 13:42

Re: Qc Trolluje

Duży kamyk jest generalnie bez sensu w tej edycji. Nasza piechota jednowoundowa i tak ginie niezależnie od tego czy ma arm 14 czy 16, a ciężka i tak ma zasady które premiują trzymanie jest b2b a nie rozciągniętej. Drogi się też zrobił - w MK2 była to kwestia punkta, teraz w 95% lepszą opcją za te 3 jest Lanyssa.
Kitkary niestety są też gorsze niż w poprzedniej wersji - mieli fajny turbo vengeance i lepszego tacticana. Same w tej edycji w sumie przeciętnie biją(w MK2 można było im dać +4 do siły, teraz tylko +1) i w swojej kategorii cenowej mają w trollach sporą konkurencje.
Można rozważyć danie jednym fennom UA - za 5 punktów daje całkiem sporo - thread range 13", niezależny od fellcalera pathfinder(czyli można im dać +2 do mata) i mocno sytuacyjny cleave.

Nie no spoko, że Chomik CI proponuje wsadzenie kawy jak gra Krugerem 2 - rebuke to czar, który ich pokocha :)
Nie wiem czy w tej edycji grałbym na dwóch Axerach - pow 15/17 to znowu za mało żeby rozkręcić coś ciężkiego, sama rozpiska raczej sobie radzi z piechotą(fenny z Matem 8 i opcją na 3 ataki jeśli wrzucisz UA).
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Chomik

Posty: 3659

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 09:29

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 3 października 2016, 16:31

Re: Qc Trolluje

Kevin - jakbym robił liste która ma grać tylko z eKruegerem to też bym inaczej do tego podszedł ;) , osobiscie ogólnie zasdowo hit-and-run kawaleria pod grissel wygląda syto, ale nie mówie że to obowiązek - po prostu ciekawa opcja. Co do UA do fennów - si też o tym myslalem.

Kithkary, duzy kamien - wnioski masz takie same jak my po 1 grze :P - od czegoś trzeba zacząć ja graczem trolli nie jestem, a branie jakiejś tępej cegły mnie nie rajcuje - jako że częściowo sam gram tymi trolami na Siebie (bo Adama ucze) to chce chociaż mieć ciekawą liste do grania :D
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
Następna strona

Powrót do Trollbloods: Rozpiski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron