[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

<<

Krychu

Posty: 346

Dołączył(a): piątek, 10 maja 2013, 23:05

Lokalizacja: Poznań-Komorniki

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 08:14

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

O, szkoda z tym postem; liczę, że jedna będzie Ci się jutro chciało napisać raport - to jedno z moich źródeł nauki :)
Dzięki za Jarla :) No i gratulacje - Twój Madrak3 siał postrach!
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 29 kwietnia 2017, 10:57

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Dobra zgodnie z własnymi słowami, pora na parę słów ode mnie porpos mastera w Poznaniu. Mam nadzieje, że tym razem nie zje mi posta, bo 3 podejścia nie chcę mi się zaliczać.
Żebyśmy się od razu zrozumieli - mój pozytywny wynik w sporym stopniu zawdzięczam formule mastera(3 listy, przeciwnik banuje jedną) z 2 powodów:
a. mogłem sobie spokojnie banować najbardziej upierdliwe rzeczy
b. nie kusiło mnie, żeby w każdej bitwie zagrać 3 Doomim i dostawać z dupy wpierdziel jak w Berlinie

Listy miałem 3. 3Doomi, 3Madrak i 2 Gryzleda. 3Doomi był po to, żebym nim nie zagrał ani razu - większość lokalnych graczy nie chcę tego widzieć na stole, większość przyjezdnych graczy wie jak to działa i nie chcę się z tym użerać. Gryzelda złożona na kolanie i to był błąd bo nie miałem za bardzo alternatywy i musiałem grać 3Madrakiem, a opieranie gry na 4+ jest średnim planem. Opiszę zresztą pokrótce tylko tę listę bo zagrałem nią wszystkie 5 bitew i właściwie nie licząc pierwszej gry, na wszystkie było w okolicach 50% na poziomie list.

https://conflictchamber.com/#b71b_-0agP ... 6j0b0ccAcA

Trollbloods Army - 75 / 75 points
[Theme] Band of Heroes

(Madrak 3) Madrak, Great Chieftain [+29]
- Dire Troll Mauler [15]
- Earthborn Dire Troll [15]
Fell Caller Hero [0(5)]
Fell Caller Hero [0(5)]
Stone Scribe Chronicler [4]
Trollkin Champion Hero [5]
Trollkin Champions (min) [10]
- Skaldi Bonehammer [5]
Trollkin Champions (min) [10]
Trollkin Fennblades (max) [15]
- Fennblade Officer and Drummer [5]
Trollkin Warders (min) [10]
Trollkin Warders (min) [10]

Ciut przerobiona rozpa względem pierwowzoru. 2xmali championi(+Skladi) i 2 mali wardersi to bardziej wszechstronna opcja niż 2xduzi wardersi + male champy ze skladim. Do tego wpadł 2 fell caller, a to akurat spoko opcja. IMO jest to już raczej finalna opcja na tego castera póki co i liczę, że tier mage hunterów nie będzie się pojawiał na stołach bo jest bardzo niemiły dla tej rozpy.

Pierwsza gra i już z wysokiej półki bo Torres :) Miał 3Caina, 2Haley, Sloan. Zdecydowałem się wywalić 2Haley, bo zarówno Cain jak i Sloan wydawali się nastawieni na eliminacje pojedynczych targetów a nie masową eliminacje piechoty w dodatku z featem. Kamil miał:

https://conflictchamber.com/#b11b_-0ngW ... f6akanaj9c

Cygnar Army - 63 / 75 points
[Theme] Heavy Metal

(Caine 3) Caine's Hellslingers [+20]
- Charger [9]
- Charger [9]
- Charger [9]
- Charger [9]
- Hurricane [39]
- Ace [12]
- Squire [0(5)]
Captain Arlan Strangewayes [0(4)]
Journeyman Warcaster [0(4)]
- Firefly [8]

Scenariusz z dwoma flagami. Klasycznie przegrałem rzut na pierwszeństwo. Torres po machlojkach z Acem z Locomotion zastrzelił mi w swojej pierwszej turze Kronikarza z trick shota. Liczyłem, że bedzie próbował strzelać do fennów bo vengeance jest fajny, ale jak to się po grze śmieliśmy po prostu wybrał modele bliżej :) W swojej pobiegłem i odpaliłem feata :) Kamil się poważnie zastanawiał czy próbować mi założyć assasynacje, ale feat, 2 shield gauardy w zasięgu, 5 transferów i arm 20 go przekonały, że warto poczekać turę. Zwłaszcza, że musiał wyczyścić wcześniej wiaderko fennów. Postrzelał do mnie. Trochę tafów pozdawałem, 1 z fennów związał w combat ace'a i Kamil założył, ze aimując chargerem z boostem zmusi mnie przynajmniej do tafowania. 1 żywy fennblade później i 20 kratek wbitych w ace'a przekonały go do tego, że to przeciętny pomysł. Generalnie zginęło mi parę pkt i tyle. Cain stał też na 0 focusów nawet nie tak daleko, więc po ruchach z vengeance miałem opcje dostawienia do niego 2 fennów :) Tylko trzeba było zabić tego Ace'a. Z Vengeance nie trafiłem żadnego ataku :) No nic, stwierdziłem, że trzeba postawić wszystko na jedną kartę, bo umówmy się, jeśli ja mu nie założonę Ck to Torres założy mi je w swojej, bo nie będzie już feat'a do obrony. +2 do mata na fenny, fortuna na fenny, Madrak campi 3 i kamień. Zabijam Ace'achampem, odpalam minifeat'a i szarża. Po krótkiej zabawie laserami i proxy base'ami ustalamy z Kamilem, że owszem mogę zetknąc 2 fennów z cainem, ale tylko jeden może w niego szarżować. Sad Panda. Na szczęście Kamil obok Caina ustawił Rayn więc Fenn zaszarżował w nią, zabił, odpalił cleave'a, na 9+ z przerzutem trafił, na -1 wbił za 10 :) Szarżujący Fenn trafił i Torres podał mi rękę :) Turbo małe prawdopodobieństwo zrobienia takiej sztuczki, ale oboje wiedzieliśmy, że jak mi się nie uda to będziemy się potem bawić w grę, czy Kamil pod featem 3Caina z mage sightem zastrzeli mi całą armią Madraka z 3 shield guardami. Nie chciałbym tego testować :)


Druga gra i Asia z Olszytyna - jest gdzieś u Fryty na streamie, ale bez głosu.
Asia miała pStrykera, 2Haley i 3 Haley. Zbanowała mi 3Doomiego)szok :!: ), ja bardzo liczyłem, ze wystawi 3Haley, ale się nie dała i po zbanowaniu 2Haley wystawiła pStrykera.
Miała:

https://conflictchamber.com/#b11b7C9Gc0akanaj9cao7zad

Cygnar Army - 74 / 75 points

(Stryker 1) Commander Coleman Stryker [+30]
- Ironclad [12]
- Stormwall [39]
- Squire [5]
Captain Arlan Strangewayes [4]
Journeyman Warcaster [4]
- Firefly [8]
Major Katherine Laddermore [8]
Rhupert Carvolo, Piper of Ord [4]
Storm Lances (max) [20]

Scenariusz The Pit.
Tak dla odmiany przegrywam rzut na pierwszeństwo. Asia zaczyna, biegnie wszystkim do przodu. Na szczęście dla mnie Asia decyduje, że skoro mam Spellpiercera to nie warto rzucać Arcane Shieldów. Dla mnie bomba, mam +2 furie na Madraku co turę, więc nigdy nie stoję przed problemem realnej assasynacji. W swojej biegnę i odpalam feat'a. Piosenka Hero Tragedy na Fennów. Asia w swojej turze ma sporą zagwozdkę. Wiecie, Lance są naprawdę biedne, jak nie wypłacają impactów, przeciwnik ma tafa na 4+, a nawet jeśli zabiją to leżą pod koniec aktywacji :) Koniec końców, tracę z lanc i fireflaya jakąś połowę fennów. Asia wchodzi do strefy Stormwallem, na szczęście nie odpala covering fire'ów tylko bez efektów strzela mi po armii - turbo kiepskie rzuty Asi + taf na 4+ i bodaj nic mi z tego strzelania nie ginie. Stryker odpala Feat'a i campi się za murkiem który jest zaraz przed strefą. Ironclad lockuje mi w combacie prawych Wardersów. W mojej nie ma za dużych matematycznych szans nic zrobić. Madrak ze strzelania oneshotuje leżącą lance, drugą zjada earthborn z ragem i w sumie tyle. Zrzucam z konia Kaskę bo nie jest w featcie. Zalewam strefę, dostawiam 2 champów do Stormwalla. Generalnie mamy na stole festiwal ciekawych rzutów :) W swojej Asia trochę mi czyści. Lance zabijają pare ziomków, ale w nagrodę znów leżą, Stormwall albo nie trafia Champów z def 14, albo zdaje tafa, generalnie ginie tylko 1. W mojej dostawiam do stormwalla 2 szarżującyh champów, champ hero, ebdt z ragem i kulam przeciętnie udanie bo zostaje na 1 hpsie. Ale warders na -8 będący jednym atakiem jaki mogę w to jeszcze wykonać rzuca magiczne 10 na obrażenia i mam problem z głowy. Stefy nie czyszczę bo 2 championów decyduje się w 4 atakach nie trafić ani razu społowionego ze strzelania Madraka fireflaya.... Generalnie Asia nie ma za dużo na stole, Kaśka bez konia reczej nie bije wardersów, Ironclad obija drugich wardersów i Skladiego. W mojej czyszczę strefę, zabijam EBDT ironclada. Asia w swojej coś tak kombinuje, ale bez skucesów. Nie wrzuca niczego do strefy wiec 4:0 dla mnie. Cofa się Strykerem. W mojej EBDT z fortuną i ragem okłada Strykera na pełnym campie, ale zostawia go na paru kratkach, rzucam na Wardersów pathfindera z fellcalera i gang z bestiami od kronikarza i zasadzam CK, punktując strefę do 5 pod koniec. Nie zabijam chyba tylko Rhuperta na stole.

Ostatnia gra w sobotę i Ven z protektoratem. Dla niego to mało przyjemny paring, bo musi mi wywalić 3doomiego. Sam ma Thyre, Raclaimera i 2Seviego. I ja i on wiemy, że wystawi Seviego, bo Thyrę mu sam banuje, Raclaimer średnio działa na tier wyłączający mu wszystko :) I gramy 3Madrak na 2Seviego.

https://conflictchamber.com/#b21b_-0d0X ... 3z3B2_2_3j

Protectorate Army - 75 / 75 points
[Theme] The Creator's Might

(Severius 2) Hierarch Severius [+26]
- Blessing of Vengeance [13]
- Crusader [10]
- Crusader [10]
- Devout [9]
- Devout [9]
- Reckoner [16]
- Reckoner [16]
The Covenant of Menoth [0(4)]
Vassal of Menoth [0(3)]
Vassal of Menoth [0(3)]
Wrack [1]
Choir of Menoth (min) [4]
Choir of Menoth (min) [4]
Visgoth Juviah Rhoven & Honor Guard [9]

Scenariusz Cycki i jedyny raz udaje mi się zacząć :) Biegnę do przodu poza zasięgi. Chwilę kontempluje czy chcę vengeance za d3+1 fennów z Ashes to Ashes, ale jakby zdał tafa to będzie 2d3+1 więc stwierdzam, że nie warto. Ven w swojej podchodzi, raczej poza moja zasięgi. Ustawia tylko 3 modele z Defensive strikiem w moich thread rangach. Odpalam feat'a i heja banana. Zalewam strefy, wbijam trochę demage w Blessinga angażując go. Tyle. W swojej Ven contestuje, ale w sumie dzięki mojemu featowi prawie nic nie robi bo jest maksymalnie zjammowany. Odpala feat'a z nadzieją na uwolnienie Blessinga, ale zdaje kluczowe tafy i jammuje jeszcze bardziej. W swojej punktuje za 2 - dominuje lewą strefę. W prawej został Crusader na 3 życiach bo pokulałem jak pała. Ven w swojej contestuje lewą strefe, zabija mi pare modeli, ale EBDt z arm22 ustaje 2 reckonery. W swojej ponownie czyszczę lewą strefę i jamuje dość mocno uniemożliwiając mu sensowne contestowanie. Zabijam Crusa w prawej, ale nie jestem w stanie wyjąc tam wszystkiego. 4:0 dla mnie. Ven coś tam w swojej kombinuję szarzując casterem, ale za cel ataków boostowanych z czaru obiera sobie model z największym defem w okolicy więc nie trafia 5 zboostowanych 10. Chwilę coś tam kombinuje jeszcze w głowie, dobija mi EBDt i poddaje grę bo nie jest w stanie mi zacontestować dominowanej strefy. 5:0 na scenar dla mnie.

I tak po pierwszym dniu z najwyższym SoSem jestem pierwszy trollami ku rozbawieniu wszystkich :)

CDN :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Torres

Avatar użytkownika

Posty: 5287

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 10:37

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Cygnar

Post sobota, 29 kwietnia 2017, 11:50

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Dodam tylko, że Fenn, który koniec końców zaszarżował na castera zdał wcześniej dwa toughy i tylko dlatego zaangażował Ace'a i go "zabił"!
Powinienem robić to CK ;)
Jeszcze raz wielkie dzięki za grę!

P.S. Swoją drogą... Przyjemnie się czyta raporty, w których teoretycznie najsłabsza frakcja gromi Cygnary i PoMy :D
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 30 kwietnia 2017, 10:18

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Blak

Avatar użytkownika

Posty: 421

Dołączył(a): sobota, 19 lipca 2014, 00:53

Post niedziela, 30 kwietnia 2017, 12:00

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Kevin, dobrze ogarniasz trolle, powiedz mi, masz jakiś ciekawy pomysł na Sacral Vault? W nowym CID doszła opcja, by był dostępny dla trolli. Sam Sacral dużo się nie zmieni: dojdzie 10 kratek i +1RAT.
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 30 kwietnia 2017, 13:33

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Nie mam. 18 punktów na które nie działa kamień, który jest elementarną częścią niestety każdej rozpiski trollowej...
IMO Sacral akurat ma szanse wrócić, ale chyba tylko w minionach. Jeśli meta wróci do podobnych armii co były w MK2, czyli wuchta piechoty + parę bestii/jacków to będzie dobry. Na dzień dzisiejszy w trollach jest bez sensu, jak zresztą każdy BE, ale w Minionach IMO ma szanse w ADR'ach.

Nawiasem po raz kolejny jestem ubawiony działaniem PP w stronę wszystko friendly faction. Jak do tej pory bardzo mnie bawiło, że śnieżyca, która w okół siebie roztacza Glacier King omija modele niefrakacyjne, tak teraz chmury dymu z Meat Trachera też nie ogarniają innych modeli niż miony...
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

yaro

Avatar użytkownika

Posty: 7645

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:25

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Skorne

Post niedziela, 30 kwietnia 2017, 21:44

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Ej, sorry ale ja nie narzekam na cryx tylko nim gram ;)
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 22 maja 2017, 11:39

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Dawno nic nie pisałem :) W międzyczasie miałem okazję zagrać parę gierek na nowego steamrollera i mam nadzieje, że jeszcze coś w nim pozmieniają bo aktualny bardzo mi się nie podoba. Chamski grind fest do 7 tury niestety się z tego robi. Nie premiuje assasynacji, nie premiuje scenariusza, generalnie można sobie wyłapać kilka punktów na początku a potem uparcie dążyć do 7 tury i wygrać z końcem gry. Nie tędy droga IMO.

Ale póki co mamy jeszcze wersje 2016, a za nami Master w Szczyrku. Pojechałem 3Madrakiem i 2Horglem. Mieliśmy jechać się bawić więc nie wziąłem 3 Doomiego mimo, że IMO byłby pewniejszy od przeciętnie ogranego przeze mnie Horgle'a. Inna sprawa, że poza ostatnią bitwą nie dostałem żadnego match up'u na którego chciałem Horgle'a wyjmować, ale cóż poradzić.

Madrak 3 też dokonał pewnych zmian pod kątem drużynówki, a nie wiem czy nie zostaną na dłużej. Miałem:

https://conflictchamber.com/#b71b_-0agP ... 6l6j6j0b0c

Trollbloods Army - 74 / 75 points
[Theme] Band of Heroes

(Madrak 3) Madrak, Great Chieftain [+29]
- Dire Troll Mauler [15]
- Earthborn Dire Troll [15]
Fell Caller Hero [0(5)]
Fell Caller Hero [0(5)]
Stone Scribe Chronicler [4]
Trollkin Champion Hero [5]
Long Riders (min) [12]
Long Riders (min) [12]
Trollkin Champions (min) [10]
Trollkin Champions (min) [10]
Trollkin Fennblades (max) [15]
- Fennblade Officer and Drummer [5]

Madrak3 w tej wersji jest zabawniejszy od Wardersów. Może grać sporą ilość rzeczy, jeszcze lepiej gra na scenariusz i jet szybszy. Brakuje mi 2 pkt na Sorcerera do Fennów, żebym był rozpiską totalnie ukontentowany. Nie wiem skąd je zdobyć.

https://conflictchamber.com/#b71b_-0bgL ... 7d6R0k6n6n

Trollbloods Army - 74 / 75 points
[Theme] The Power of Dhunia

(Horgle 2) Horgle, the Anvil [+29]
- Dire Troll Bomber [19]
- Dire Troll Mauler [15]
- Earthborn Dire Troll [15]
- Slag Troll [10]
- Slag Troll [10]
- Troll Axer [10]
- Trollkin Runebearer [0(4)]
Janissa Stonetide [0(4)]
Troll Whelps [0(4)]
Krielstone Bearer & Stone Scribes (min) [6]
Trollkin Runeshapers [9]
Trollkin Runeshapers [9]

A, to taki nowy tech, mocno pod drużynówkę, ale też IMO może fajnie grać z czymś w parze. Para 3Doomi i 3Madrak jest teoretycznie mocniejsza, ale z kolei jest to dokładnie to samo scew oparte na leczeniu, a bardzo nie chcę grać takimi samymi rozpami. Samą rozpą rozegrałem dopiero 2,5 bitwy, wydaje się być dobra. Zobaczymy jak pójdzie dalej, bo jest bardzo niezadowolony z tego jak dałem się Olafowi wystawić na CK, z którym IMO i wedle jego słów wygrywałem na wszystko, tylko sam tego nie widziałem :) Szkoda, ale dalej do testów. Nie jestem pewien czy tak bardzo jest potrzebna Jannisa i Whelpy, czy nie lepiej 2 Northkinów. Jannisa niby z runkami jest fajna, ale ich mat 5 przeciętnie pozwala odpalać Battle Wizarda, a whelpy nie wiem czy są tak potrzebne.Za to 2 chmury by mi dupę ratowały.

Raporty później, jak mi się będzie chciało :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Młody

Avatar użytkownika

Posty: 306

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 25 maja 2017, 21:31

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Nadal Ci się nie chce? :P
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 26 maja 2017, 09:28

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

O, ktoś to czyta :) Nie chcę, nie chcę - między malowaniem zamówienia i meczykami w HotS'a, którym mnie zepsuł kumpel z roboty nie chciało mi się. I to w wolnym od pracy tygodniu :!: :)

No, ale dobra. Nie będę się jakos wybitnie skupiał na procesie parowania :)
Pierwsza gra i Arhain. Nikt z naszych nie chciał za cholerę grać z Uną2, ja uważam, że miałem mecz wyrównany to zagraliśmy. 3 Flagi,wygrałem zaczynanie, które jest kluczowe dla tego paringu.
Karol miał:
https://conflictchamber.com/#c8201b_-0j ... 4Z525w525w

Circle Army - 75 / 75 points
[Theme] The Devourer's Host

(Una 2) Una the Skyhunter [+29]
- Gorax Rager [7]
- Scarsfell Griffon [8]
- Scarsfell Griffon [8]
- Scarsfell Griffon [8]
- Scarsfell Griffon [8]
- Scarsfell Griffon [8]
Death Wolves [9]
Tharn Bloodtrackers (max) [16]
Tharn Ravagers (max) [16]
- Tharn Ravager Chieftain [0(5)]
Tharn Ravagers (max) [16]
- Tharn Ravager Chieftain [0(5)]

Pobiegłem. Szok :) Fortuna na Fenny. Karol też do przodu, ale względnie chowając się przed moimi zasięgami. Wszystkie Gryfy rzuciły na siebie Dodge. Nie striggerował mi vengeance'a :( W mojej szarże.Fellcalery +2 do mata na fenny i jedne Longi, kronikarz przewracajka na fenny. Dostawiam po Fennie do Gryfa, jednemy nawet coś wyłączam, zmuszony jestem odpalić vengeance'a na Tharnach z obu oddziałałach. Generalnie zabijam chyba 3 Tharny i się bujamy. Madrak odpala feat'a i kamień, bestie podchodzą. Karaol w swojej za dużo nie robi. Czyści jakąś połowę Fennów, ale bez szału. Zdaje trochę tafów, część Tharnów i jedna pizda z Death Wolfsów leży(mój nowy ulubiony oddział do narzekania zaraz po rakietach :P ). W mojej mam mega zajebisty pomysł. Tak sobie patrzę na Tharnów i myślę, że Bull Rush to dobra opcja :) Muszę tylko zabić jednego co leży. Taaa. Pro tip - kid's, don't do that at home :) 2 Fenny z vengeace'a go nie zabijają :) Zdarza się. Podchodzę madrakiem, muszę go zabić na 2 strzały, odpalam kamień, animus EBDT. Kończę aktywacje, mierzę i już wiem, że jesteśmy w dupie. Mam 2 gryfy w zasięgu... Zabijam co się da, punktuje za 2, ale oboje wiemy z Karolem, ze to bez sensu. W swojej Karol puszcza feat'a, rzuca primala i hand of fate, jeden gryf biegnie, 2 szarżują(po uprzednim poczyszczeniu przez DW) i dostaje CK. 3:0 na scenar dla mnie. Trudno powiedzieć czy była to wygrana dla mnie gra, ale na attrition, czas i scenar wygrywałem, więc była realna szansa gdybym nie wystawił się na CK. Z drugiej strony jak na to, że nikt nie chciał z tym grać to IMO nie najgorzej. Drużynowo w plecy. Elros wprawdzie jakieś dziwne i średnio prawdopodobne CK zakłada na Melfiście, ale Maestro w stanie kacowego uwarzywniania przegrywa z Kondziorem, któremu się kac jeszcze nie zaczął :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

m4estro90

Avatar użytkownika

Posty: 1632

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2015, 19:23

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Khador

Post piątek, 26 maja 2017, 10:01

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

ja mogłem ze spokojem grać z tą uną...tylko rzuciliśmy kostką kto idzie na wystawkę i dostałem loda :P ale fakt, kaca to ja miałem potwornego i warzywem byłem :D
Obrazek
<<

Krychu

Posty: 346

Dołączył(a): piątek, 10 maja 2013, 23:05

Lokalizacja: Poznań-Komorniki

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 27 maja 2017, 12:02

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Pisz te raporty, ja też czytam :)
<<

Dziekan

Avatar użytkownika

Posty: 4535

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 11:58

Lokalizacja: Warszawa / Pruszków

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post sobota, 27 maja 2017, 12:20

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

MatDzi#2117

Dodaj mnie
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 27 maja 2017, 12:56

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Działka Maestra mi nie pozwoli w ten weekend tego zrobić ;)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Marr

Posty: 338

Dołączył(a): wtorek, 20 stycznia 2015, 22:35

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post sobota, 27 maja 2017, 15:02

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Działka czego? :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trollbloods: Rozpiski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron