FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

35 punktowa liga pGrissel/pGrimm

<<

Mintor

Avatar użytkownika

Posty: 119

Dołączył(a): piątek, 15 marca 2013, 09:46

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 14 września 2015, 10:21

35 punktowa liga pGrissel/pGrimm

Hej,

planuje grać czymś takim w lokalnej lidze:

Grissel Bloodsong (*5pts)
* Pyre Troll (5pts)
* Storm Troll (5pts)
Krielstone Bearer and 5 Stone Scribes (4pts)
* Krielstone Stone Scribe Elder (1pts)
Pyg Burrowers (Leader and 9 Grunts) (6pts)
Trollkin Warders (Leader and 4 Grunts) (8pts)
Trollkin Warders (Leader and 4 Grunts) (8pts)
Fell Caller Hero (3pts)

Grim Angus (*6pts)
* Troll Impaler (5pts)
* Dire Troll Bomber (10pts)
* Earthborn Dire Troll (10pts)
Pyg Burrowers (Leader and 9 Grunts) (6pts)
Horgle Ironstrike (3pts)
* Pyre Troll (4pts)
Janissa Stonetide (3pts)

Ze względu na swoją znikomą wiedzę na temat trolli będę wdzięczny za wszelkie rady, które uchronią mnie grania ligi niegrywalnymi rozpami :)
<<

czarny_mj

Avatar użytkownika

Posty: 809

Dołączył(a): wtorek, 14 maja 2013, 15:48

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 14 września 2015, 10:31

Re: 35 punktowa liga pGrissel/pGrimm

Wbrew temu co sie z poątku wydaje fajnie miec fellcallera do burrowersow, nie jestes wtedy zmuszony synchronizowac tury feata z tura wykopania sie burrowersow by zrobili cokolwiek :)
<<

Mintor

Avatar użytkownika

Posty: 119

Dołączył(a): piątek, 15 marca 2013, 09:46

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 14 września 2015, 10:34

Re: 35 punktowa liga pGrissel/pGrimm

Wiem, ale nie potrafię go zmieścić :/
Mam jeszcze wywrócenie z gnata Grimm'a.
<<

Firen

Avatar użytkownika

Posty: 519

Dołączył(a): wtorek, 28 października 2014, 12:38

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 14 września 2015, 11:36

Re: 35 punktowa liga pGrissel/pGrimm

gryzelda bardzo solidna, grimmem w takiej konfiguracji tez bym zagral,bo lubię bestie, inni mogą stwierdzić, że jest ich jednak za duzo.
Wywrócenie z gnata nie jest pewniakiem, warto mieć alternatywę ;) tylko,że w tej rozpisce rzeczywiście ciężko coś usunąć.
Zawsze możesz liczyć na wykopanie na plecach i jak poswiecisz ruch to juz 8rata, a szarza 6 mata,rewelacji nie ma,ale zawsze ;)
<<

czarny_mj

Avatar użytkownika

Posty: 809

Dołączył(a): wtorek, 14 maja 2013, 15:48

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 14 września 2015, 11:39

Re: 35 punktowa liga pGrissel/pGrimm

Zastanow sie czy chcesz grać an dwoch cięzkich bestaich, keidys też tak zaczynalem i okazalo sie ze grimm ma wtedy troche problemy z rozładowaniem z furii, niewiem czy nie lepiej wywalic earthborna, i upgradować pyrke do slaga, oraz wrzucic fellcallera i naprzyklad sons of bragg. Z drugiej srony jak juz pisał firen zawsze pygi mogą stac i strzelać, wiec jezli Ci sie to będzie sprawdza to graj tym dalej :D
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 14 września 2015, 13:07

Re: 35 punktowa liga pGrissel/pGrimm

Też mi się wydaję, że Pygi jako jedyny unit to trochę mało. Bez Fellcallera poza turą feata za dużo nie robią(albo trzeba je niańczyć za pomocą Mark for Death) chyba, że strzelanie z aimingiem na 4 cale dużo zrobi :)
Gryzelda ma fajną rozpę - chyba, aż przetestuje bo wszystko z niej mam :) Boli brak czegoś wybitnie ciężko bijącego(Mulg, Rok, Mauler, Eearthborn), ale wydaję się byc fajne - z calamity nie mamy problemów aż takich z rozkręcaniem kolosów, zastanowiłbym się ewentualnie nad zmniejszeniem pygów dla runebearera, żeby w tej kluczowej turze Gryzelda miała tą jedną Furię więcej/tudzież żonglowanie calamity. Może przetestuję, bo mój eMadrak na 35 pkt ma swoje minusy :)

W ogóle 3 tematy na podforum trollowym w 2 dni - wow :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Firen

Avatar użytkownika

Posty: 519

Dołączył(a): wtorek, 28 października 2014, 12:38

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Trollbloods

Post wtorek, 15 września 2015, 00:54

Re: 35 punktowa liga pGrissel/pGrimm

na początku używania burrowersów,grałem bez fellcallera,ale jednak to +2 wiele zmienia,ale można pykać i bez tego zwłaszcza pod Grimmem, który ma swoje sztuczki na obniżenie defa;) mali kopacze i tak coś narozrabiają ;)
z bestiami u gryzki nie poszalejmy na takie punkty przy 2 oddzialach wardersów, a lepiej jest mieć 2 lekkie niż jedną ciężką,bo zawsze zostanie nam jakaś bateria furii. Wprawdzie, jakoś nie mogę się przekonać do gry bez cieżkich rzeczy, ale są rozpiski, które nie mają największych bestii i jakoś sobie radzą, więc taka gra jest możliwa.
Też muszę założyć własny topic ;p

Powrót do Trollbloods: Rozpiski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości