[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - Trollowo Firenowo
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Trollowo Firenowo

<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post wtorek, 19 stycznia 2016, 22:44

Re: Trollowo Firenowo

"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Firen

Avatar użytkownika

Posty: 519

Dołączył(a): wtorek, 28 października 2014, 12:38

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Trollbloods

Post wtorek, 19 stycznia 2016, 22:57

Re: Trollowo Firenowo

a FE nie spadaja za szybko,dosc krucho wyglada ten oddzial, do tej pory gralem raz nimi i stracilem 5 w drugiej turze.
Heh no tak Feat pGrima ;p Jak czesto udaje sie wykorzystac te abilitke bralyn?
Croaki sa swietne i sa na mojej liscie zakupowej na pewno. Uwazam,ze argument b bedzie musail powoli odchodzic do lamusa, bo miniony beda dostawaly nowe fajne zabawki, ktore beda do wykorzystania w innych frakcjach.
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post wtorek, 19 stycznia 2016, 23:01

Re: Trollowo Firenowo

"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 20 lutego 2016, 13:30

Re: Trollowo Firenowo

I co Firen miałeś może okazję potestowac już którą z rozpisek z GK :?: Przyznam, że jestem ciekaw tego modelu, głównie dlatego, że jakoś nie za bardzo łapię koncepcję jego design'u i poza jedną rozpiską pGrissel przed nerfem wardersów nie mogę znaleźć powodu dla jego zakupu, a widzę, że w stanach jest strasznie popularny. Przeglądając rozpiski z LVO czy bodaj Captainconu w większości par przewija się jeden GK(w ramach ciekawostek na tym drugim turnieju było całe 6! rozpisek na Gunbjornie :P ). Bardzo popularny jest build pGrima w wersji, o której pisaliśmy - czyli pGrim, GK, 2xCR. Aczkolwiek jako para, głównie do RoW, które od erraty zrobiły się bardziej popularne :) Nie jestem pewien co robi GK w rozpisce pGrima, która chyba jest techowana na Cryx, no ale co ja tam wiem :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Firen

Avatar użytkownika

Posty: 519

Dołączył(a): wtorek, 28 października 2014, 12:38

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 20 lutego 2016, 16:34

Re: Trollowo Firenowo

<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 20 lutego 2016, 16:46

Re: Trollowo Firenowo

"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Firen

Avatar użytkownika

Posty: 519

Dołączył(a): wtorek, 28 października 2014, 12:38

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 20 lutego 2016, 17:17

Re: Trollowo Firenowo

Przynajmniej nerf dla wielu frakcji jak coś ;p
Z tym biciem to sie nie zgadzam, boostujesz pierwszy hit i dalej dokupujesz juz tylko ataki :twisted: A te strzałki też są przyjemne.
U mnie też jest sporo, ale ogarnąłem, że nie potrzbuje wszystkich i dublowanych dodatkowo i trochę wyprzedaje;)
Tak to prawda, że dużo pkt,a modeli mało,ale przy Gargancie zawsze masz 1/3 rozpy z miejsca zajętą. Przetestuje i zobaczę czy to ma szanse cokolwiek.
z tym zastąpieniem to tak nie do końca, ale przy innych lockach to bardzo kusząca opcja :)
To było najlepsze co się dało zrobić ;p zwłaszcza,że później jest druga tura kiedy soulTokeny zmieniaja sie w focusy ;/ żeby go utłuc musiałem kulnąć ostatnim rzutem 12-13 na 3 kościach. Czyli bez tragedii wieekszej, alenie pykło ;p A terminus wyciąga spore zasięgi i z tyloma fokami Gunny nie miał szans.
Tak,ale zauważyłem,że jak się gra to zasięgi szybko topnieja i nie masz tak dużo tych tur strzelania, GF działa tylko na BG więc wypadało by mieć wiecej bestii, a wtedy problem z furia... Nawet przy kamieniu i pyrze max mogłem wykrecac max pow 18 na bestiach,a to troche malo,niby wstawialem sonsów,ale szybko spadali.
Wg mnie Gunnemu przyadloby sie cos do abilitek,bo jak przeglądasz karty jednostek to potrafią byc bardziej zapisane niż Jego ;p
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 20 lutego 2016, 18:09

Re: Trollowo Firenowo

Mówiąc o biciu miałem na myśli, że po prostu Mulg, Mauler, Rok biją podobnie/mocniej, a zdecydowanie taniej.
Problem z Furią to standardowy problem trolli :) Mamy whelpy i wysokie treshholdy i tyle :) no i DK, ale w te pod tym względem średnio wierzę :)
Snipe w Gunnym IMO najlepszy jest albo na HWM albo żabach. Nie za bardzo widzę potrzebę na bestiach - to w wypadku pójścia w GK. Jeżeli gramy na Bomberach to okey, aczkolwiek to IMO jedyny model w trollach, który tak bardzo tego potrzebuje. Guided Fire nawet przy BG złożonej tylko z Gunnego, GK i powiedzmy pyry jest spoko. Zarówno w wypadku Gunnego jak i GK crit na 3 kościach jest sensowny i mile widziany, a przynajmniej na GK sobie boostujesz demage a nie trafianie.
No z tym zasięgiem terminusa to bym nie przesadzał :) - jak nie ma Korby w rozpisce to jest to raptem 11 cali, co nie jest jakąś kosmiczną wartością ;)
Ostatnio jak grałem z Krychem to miał ciekawą BG pod Gunnego - Dozer, Blizer, Mauler - ciekawą, niekoniecznie mocnarną :)
Liczę na EGunnego i Field Marshal jakiś fajny - snipe to za dużo, ale jednorazowy double powder ration albo przerzuty templatek na stałe były by spoko :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Artein

Avatar użytkownika

Posty: 2641

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 12:17

Lokalizacja: City of Sirens

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 20 lutego 2016, 22:02

Re: Trollowo Firenowo

eGunny będzie BE i będzie tak samo grywalny jak Lilo3 czy Reznik2. :roll:

edit:
I tak będzie lepszy od eBorki. :lol:
Obrazek
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 20 lutego 2016, 22:41

Re: Trollowo Firenowo

Zanim pojawiły się płoty o 3doomim chciałem ogrywać eBorke. Bo wydaje się i tak być lepszy od gunnego czy eGrissel bez wardersow; ) ale robi to samo, tylko znacznie gorzej; ) a szkoda bo model zawodowo miał potencjał; )
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Artein

Avatar użytkownika

Posty: 2641

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 12:17

Lokalizacja: City of Sirens

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 21 lutego 2016, 01:13

Re: Trollowo Firenowo

Grałem ostatnio eGrissel na tierach, było fajnie. Da się tym grać i wygrywać nawet. Dużo strzelania, dużo placków, dużo przewracania, do tego szybko.
Obrazek
<<

Firen

Avatar użytkownika

Posty: 519

Dołączył(a): wtorek, 28 października 2014, 12:38

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 21 lutego 2016, 02:44

Re: Trollowo Firenowo

A pod tym względem to się bardzo zgodzę.
Glacier ma 6 thr, więc tutaj sie nie zostawia ;) Nysski ze snipem też fajnie działają.
Bestie, nie potrzebują, a jak chcesz to zawsze możesz wstawić impka tak jak w moich rozpach i z mojżeszem masz nawet 4 snajpy w turze.
Przy GK ten Guided Fire konieczny wrecz jeżeli chcesz mieć max ataków z boostem do dmg i w pelni wykorzystać potencjal strzelecki.
Właściwie to bardzo się opłaca rzuić,bo i tak przeważnie gunny chce tego crita.
Tamten Terminus jeżeli dobrze pamiętam wyciągał 15" no i lata bydle. :?
Ciekawa ta BG, taka zmiksowana i z Ragem wszystko może całkiem sensownie wypłacać z liścia. Blitzer gdyby miał d3 + 1 byłby ciekawy,a tak jakoś nie widze go u siebie, Dozer drogi support do Wagona i innych ciastkowych strzałek, mauler prostacki,solidny i najlepszy z całej tej 3 ;p
EGunny brzmi zabawnie ;p
<<

Firen

Avatar użytkownika

Posty: 519

Dołączył(a): wtorek, 28 października 2014, 12:38

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 13 marca 2016, 03:40

Re: Trollowo Firenowo

Dobra,próbuje zrobić mały raport z gier, które rozegrałem w czwartek. Wszystkie były grane eMadrakiem:
Madrak Ironhide, World Ender (*5pts)
* Pyre Troll (5pts)
* Troll Impaler (5pts)
* Trollkin Runebearer (2pts)
War Wagon (9pts)
Krielstone Bearer and 3 Stone Scribes (3pts)
* Krielstone Stone Scribe Elder (1pts)
Pyg Burrowers (Leader and 9 Grunts) (6pts)
Sons of Bragg (6pts)
Trollkin Fennblades (Leader and 9 Grunts) (8pts)
* Trollkin Fennblade Officer & Drummer (2pts)
Fell Caller Hero (3pts)
Janissa Stonetide (3pts)
Stone Scribe Chronicler (2pts)
Objective: EoV

Pierwsza gra JJ i 3Haley z thornem, lekka i ciężka kawa, squire,ragman,junior,atgm,b13,stormcaller,ayana&holt cos pominałem,ale wiekszosc jest.Sceariusz Two Fronts(?) Przegrałem zaczynanie,więc wybrałem stronę z górką na środku przed strefami.Pierwsza tura JJ-a bieganie i pozycjonowanie,jakieś AS na lance,mnozenie haleyek(jakby jedna nie była uciazliwa;p). Moja pierwsza też jakieś biegi,wszystko na kamień. Najważniejsze postawiłem madraka na górce zrobiłem murek z jannisy, aura z kamienia i jezeli dobrze pamietam to jeden kamieniarz na grimm salvation.Wszystko dość z przodu, ale stwierdziłem "hey, kto jak kto ale Madrak z takimi buffami, na luzie przeżyje" w koncu def 20 na strzelanie arm 19 i jeden przydupas kamieniarz na poswiecenie powinno styknąc....JJ w swojej oznajmia mi, że jest szansa na CK, nie do końca pewne, ale jest. Chwila dyskusji, stwierdziłem,że to będzie interesujące jak pyknie, najwyzej cofniemy ruchy i zagramy dalej,chwila zawahania,ale jest ciśniemy asasynacje ;)...Haleyka feat, force hammer w madraka od 12 - nie trafia ,druga haleyka to samo i niestety wpada. Madrak potknięty,ups. Później szarża lanc,dostawily sie 2chyba3 spalila szarze,strzały z atgmow,blazersow i b13 dokonczyly robote, nie było to pewne i wymagało angazu prawie całej armii, ale ładnie wpadło, Gratulacje :)
Druga gra, w związku z tym, że się nie nagrałem,a po aktywacji całej prawie armii nie dało się cofnąć ruchów ;p to zagaraliśmy ten sam scenariusz, JJ powiedział, że chce iść jako drugi, na próbę, strony te same ;p
pierwsze rundy to tradycyjnie nic specjalnego.Ogólnie zagrałem madrakiem minmalnie z tyłu w porownaniu z poprzednia gra, poźniej w mojej turze chłopaki,ktorzy skonczyli swoje gry powiedzieli,że albo robie CK, albo przegrzmoce na scenariusz,zwlaszcza,ze straciłem całkiem sporo armii...Haleyka daleko za murkiem z fluxem na sobie, przed Nią tak z ok 2-3cale linia z b13 albo resztek atgmow. Fell caller war cry na Madraka, on szarza w unit,10,5 cala uff, trafiam od 7,bo flux. Składam ogólnie 3 gości i dostawiam się do haleyki z Tide of Death na styk,bije niestety przez murek czyli do 20. Trafiam od 10,boost, pierwszy nie trafia,kupuje ostatni atak z boostem,trafiam i składam typiarke. ZdupoCK 1:1 ;)

3 gra Pomek i Legion,scenariusz Destruction, tierowa eVayla. 2 anioły,2 scytheany,seraph,2pasterki,duzy kociol,blackforeshard,spellmartyr,shredder, byc moze cos mi umknelo,ale znowu głowny zarys listy jest xD
Tradycyjnie,przejebane smoki,czyli nie jest dobrze dla Trolli,ale co tam.Po wcześniejszych grach z Pomkiem i Jego scytheanami naczylem sie i nie ustawiam już piechoty blisko w grupach,bo to sie zle konczy ;p Legion zaczyna.Anioły na flankach,scytheany w miare srodkeim. Dla mnie najwazniejszymi momentemi bylo wystawienie wagonu w taki sposob by Pomek się pokusił i poszedł na wymiane za Scytheana i szarza fennami w taki sposob,ze 1 zalapl w zasieg jedna z pasterek. Pozniej juz powoli wycinalem co tam zostalo, nawet Madrakiem pokusilem sie o ostry rush do przodu i moglo mnie to kosztowac gre,bo poszly oblity z dupeczki i szarza z anioła,Madrak zostal na 4albo 6 kropkach. Tomek, stwierdza,ze to koniec,bo nastepnej turze zamiatam. Podsumowanie,poczatek wycykalem,bo legion i powoli podchodzilem, jak spadl kosoreki to troche odwagi zlapalem,ale tak bardzo,ze prawie wpierdziel dostalem. Miałem dodatkowo łatwiej,bo całą gre przeciwnik kiepsko kulal..bardzo...

I 4 najciekawsza gra na 3Doomiego z Arteinem, raz, że to była pierwsza gra przeciwko temu warlockowi(sam tez nim nie gralem),dwa mirrora rozegralem dopiero drugi raz jesli dobrze pamietam. W mojej rozpisce nastapila lekka zmiana, wylecial kronikarz, grałem nim kilka razy i jestem nastawiony raczej na nie,wstawilem pendraka.
rozpiska Arteina zawierała, mulga,earthborna,axera,pyrtka,bouncera,2xNFE,duzy kamien,whelpy. Mysle,ze bedzie slabbo,ale aby przezyc ture feata i sie zobaczy.Doomi zaczyna 5 na kamien,admonition na mulga. Ja spokojnie podszedelm bez szalenczych biegow,bo czekalem na feata i liczylem,ze nawet jak zescoruje,a pojdzie feat to pozniej zablokuje iloscia strefe. Caly czas zapominalem o implacabilty w grze i nieprzewracalnosci,wagon byl,wiec malo uzyteczny w tym matchupie,ale i tak zabłysnął w jakis sposob ;) zapomnialem tez raz o ruchu z vengenca u fennow.W turze feata zabola,skupielm sie na unitach,NFE i kamieniu, a sam dostalem kilka cali przed grupa madrak,jannisa kamien, Mulga i eartborna ;/ axer byl na srodku mniej wiecej na wysokosci AD, bouncer z tylu przy doomim,a pyra jeszcze dalej na lewo wrecz z Nim.Kamien tez calkiem daleko polecial,wiec moglem go przykarcic troche. Zrozumialem tez czemu ludzie irytuja sie na tego tougha ;p jak cos ma zginac i nie ginie,nie jest dobrze ;p
Wracajac, do gry i kluczowych momentow, widzac.ze czeka mnie smierc,aktem desperacji zastawiam ,moja wesola grupke, wagonem i patrze co sie stanie w nastepnej turze. Tutaj mocno znoobilem z jannisa tez,bo chcialem rzucic rock hammera w nadzieji na kryta,ale implacablity, a kryta i tak nie bylo,ale nic.
Earthborn dobija wagon,ktory juz byl mocno klepniety. Mulg dostawia sie do Madraka i kamieniarzy,ale sporo nie trafia i Madrak przezyl(Jego dzien normalnie;p ) w mojej turze, flaming fisty na madraka,sila z kamienia i walimy mulga,bo jak nie spadnie to bedzie zle, trafiam na luzie, i obrazenia tiaaa.. pierwszy atak 11hapow w mulga,drugi atak,10kropek,nastepny atak i mulg zostaje na chyba 2, 4 atak dobija i mam jeszcze 2 furie na transfery w razie co :) unity wyczyszczone,mulga nie ma,pendrake wrzucil beast lore, na burrowersow z Blood fury,a oni zlozyli bouncera i zwiazali doomiego. W rezultacie na stole zostal Doomshaper i pyra. Gra dla Madraka. Ułatwienie dla mnie,Artein zapomniał o whelpach....

Podsumowanie:
Przyfarcilem 3 gry xD
Co do samej rozpiski ruchome sa pkt z impalera wagonu,sonsow i kronikarza,na chwile obecna ten ostatni odpada na stale i za to laduje pendrake.
Mozna by wstawic mulga dla wiekszego wygaru,bo zdaje mi sie,ze wszystko jest spoko, poki nie spotkam 2 kolosow,albo np 3 devastatorow. Prawdopodobnie wyskoczy tez jannisa,bo raz, ze bedzie potrzebna bardziej w drugiej liscie, dwa za punkty z Niej wstawiłybym Dziunia Knotki, bo ta 5 rata przy wagonie czesto jednak wychodzi....
SoB pomimo,ze łatwo spadaja przekonuje sie do nich coraz bardziej i bija naprawde celnie i mocno. trzymam jako druga fale,a nie staram sie zrobic nimi alfy jak do tej pory ;p Niezaleznie od tego sprejkowy zawsze pierwszy dostaje ;p
Kopacze, tutaj wiadomo,ze dobrze ^^ Fenny pomimo tego, ze schodza jak szmaty, tez daja rade.
Nie mniej jednak z rozpiski jestem zadowolony nawet jesli nie jest to top turniejowy,smiga sie bardzo przyjemnie. Grałem tym na lokalnym turnieju, ale slabo mi poszlo dostałem baty na 3-0 i tyle.

Dalej jestem easyfragiem i czesto mam problem z ustawianiem modeli(zle odruchy z warhammca z dostawianiem,faceing itp),ale z kazda gra czuje,ze jest coraz lepiej(mam nadizje),w kazdej ucze sie czegos nowego, dziekuje tez wszystkim za sugerstie,pomoc i wyrozumiałość.
Przepraszam za chaotyczny i malo rozbudowany raport w przyszlosci postaram sie o lepsze,ale od czegoś trzeba zacząć.Jakby były jakieś pomyłki,prosze o poprawienie. Komentarze mile widziane :)
Pozdrawiam
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 13 marca 2016, 11:42

Re: Trollowo Firenowo

Graty :) Aczkolwiek nie zagrałbym taką rozpiską :) Pytanie co masz do pary, bo mi slota Jannisy zjada zawsze Doomi. A u mojego pMadraka by się przydała.
Jakoś tak nie ciekawi mnie Wózek pod eMadrakiem - niby w turze feat'a to dwa ciastka, ale z ratem 5 i brakiem możliwości zboostowania trafienia, albo chociaż obniżenia deafa przeciwnika nie jestem przekonany. Tak samo jak do Impalera :)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Firen

Avatar użytkownika

Posty: 519

Dołączył(a): wtorek, 28 października 2014, 12:38

Lokalizacja: Warszawa

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 13 marca 2016, 15:13

Re: Trollowo Firenowo

Heheh,dokladnie ta rozpiska nie jest jakos super mocna.Wagon jest mieciutki calkiem nawet z arm 21 spada szybko,a za 5 pkt mam boucera,ktory ma +2 defa i 2 hapsy wiecej przy takim samym armie i tez dobrze blokuje, z drugiej strony uwazam,ze Madrak nie potrzebuje ochorniarza.
Jannisa jest zawsze dobra,ale u doomshapera to rzeczywiscie priorytet. Do pary musze stworzyc ;p
Wagon ma sporo defektow, najgorszy jest brak mozliwosci boostowania, Knotki naprawiaja nieco mozliwosc trafienia tym pupet mastrem,ale madrak to nie idealny lock dla niego.Tutaj lepiej wypada pGrimm i Calandra Zauwazylem,ze sporo rzeczy tez jest odpornych na blasty lub nie moze byc knockdownowane.
Z czasem wymienie na cos uzyteczniejszego,kriele z Caberami sie,az prosza,by tam wskoczyc ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trollbloods: Rozpiski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości