FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Pomysł na trollowanie

<<

Urban

Avatar użytkownika

Posty: 87

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 00:35

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 15 października 2015, 20:02

Pomysł na trollowanie

Cześć.
Założyłem swój temat, coby nie zasypywać tematów innych graczy niepotrzebnym bełkotem.
Otórz pogrywam trochę w warmahordy, a zbliżający się lokal wymusił na mnie zrobienie wkońcu jakiejś działającej rozpiski.
Stworzyłem coś takiego:

System: Hordes
Faction: Trollblood
Casters: 1/15
Points: 50/10000
Grissel Bloodsong (*5pts)
* Troll Axer (6pts)
* Earthborn Dire Troll (10pts)
Krielstone Bearer and 3 Stone Scribes (3pts)
* Krielstone Stone Scribe Elder (1pts)
Swamp Gobber Bellows Crew (Leader and 1 Grunt) (1pts)
Trollkin Champions (Leader and 2 Grunts) (6pts)
* Skaldi Bonehammer (3pts)
Trollkin Long Riders (Leader and 4 Grunts) (11pts)
Trollkin Warders (Leader and 4 Grunts) (8pts)
Fell Caller Hero (3pts)
Trollkin Champion Hero (3pts)

Grałem tym dopiero raz i to w innej konfiguracji. Był Mulg zamiast earthborna i pudzian nie miał staruszka.
Było dobrze, ale miałem problem z defem. Assasynki khadorskie z iron fleshem mnie zagieły, nawet z calamity, no więc wszedł fellcaller.

Do pary pójdzie eDoomie na dość standardowym wysypie bestyjek. Głównie ciężkie badziewia i nasz ulubiony axer.

Co wy na to? Może jakieś sugestie?
Enemies and full kegs are the same to me.
They exist to be killed- the faster, the better!
<<

Młody

Avatar użytkownika

Posty: 306

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 15 października 2015, 23:48

Re: Pomysł na trollowanie

Grałem rozpiską bardzo podobną, ale 3 lekkie w battlegrupie i miałem Horthol'a zamiast Champion Hero'a. I chyba w każdej grze wolałbym niestety mieć Wardersów... niby pod Gryzelką fajnie wyglądają te 3 ataki Championów z dużym powerem, ale w praktycy byli jammowani przez jakąs piechotę lub ja musiałem ich posyłać do przodu, żeby blokować przeciwnika. Trochę drogo było i raczej nie spłacało się te 9 punktów, za mało ciał bez reacha do pokrycia stołu. Masz tutaj 3 drogie oddziały i każdy z nich mocno rani debuff jakiś, niby Grissel może grać na cryxy czy menoth, ale jakiś upkeep przeciwnika i robi się słabo. Z kosmetycznych zmian, to wyrzuciłbym axera, bo i tak raczej nie będziesz potrzebował +2 movementu, a zamiast tego Pyrę i powiększyć kamienie. Gryzlka zawsze ma jakieś furie wolne żeby zrzucić na kamień lub poczarować flaming fisty, które Erathborn, jak i ciężka piechota lubi. Ja w battlegroupie miałem pyrkę + storm + impaler - jakas opcja do dystansowego czyszczenia piechoty lub upierdliwych solosów.

EDIT: horgle = horthol, takie podobne te wszystkie imiona :p
Ostatnio edytowano piątek, 16 października 2015, 21:22 przez Młody, łącznie edytowano 1 raz
<<

Kevin

Avatar użytkownika

Posty: 2173

Dołączył(a): poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:15

Lokalizacja: Poznań

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 16 października 2015, 20:53

Re: Pomysł na trollowanie

Również uważam, że Axer można spokojnie wymienić. Bez opcji buffowania jego demage'a bije słabiej od piechoty z WM, a placek z ogniem i Flaming Fisty są zawsze w cenie. Nie łapię za bardzo koncepcji EBDT w tej rozpie. Ani za mocno nie biję, ani jego animus bez możliwości stawiania murków jakoś wybitnie dużo nie robi. Jak już Long Raidersi to czemu nie Horthol :?: Wydaję się, że sporo im daję.
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
https://www.instagram.com/pamper_malowany/
ObrazekObrazek
<<

Urban

Avatar użytkownika

Posty: 87

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 00:35

Frakcja: Trollbloods

Post sobota, 17 października 2015, 15:50

Re: Pomysł na trollowanie

Dzięki za sugestie. W tej chwili jedyny problem to brak modeli. Myślałem o wyrzuceniu ebdt, bez problemu, ale oprócz niego mam jeszcze inpalerow z podstawki i winter. Właściwie to dokładnie mógłbym go zamienić na te modele. Horthola nie mam, bo sam w sobie model drogi, inaczej byłby auto includem tutaj. A Champion Hero zawsze coś pomaga pieczarom no i thresher zawsze spoko. Chcę tym jeszcze pograć, zobaczyć. Pierwsza gra mi się bardzo podobała, a pieczary z overtakiem dawały radę czyścić i po 3 linie. Jak juz trafiają, to piechotę zabijają.
Enemies and full kegs are the same to me.
They exist to be killed- the faster, the better!

Powrót do Trollbloods: Rozpiski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron