FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

eHexy gunline

<<

Kruk

Avatar użytkownika

Posty: 711

Dołączył(a): piątek, 5 lipca 2013, 13:51

Lokalizacja: Szczecin

Frakcja: Legion of Everblight

Post niedziela, 19 lipca 2015, 17:41

eHexy gunline

Generalnie nie trawie tego warlocka, jednak ostatnie nowości dały mi troche do myślenia. Sentinele i żaby, oba świetne modele dla Skorna. Oba są w AD. Skorne posiada w takim wypadku możliwość wystawienia swojego gunline w AD i to strzelającego całkiem przyzwoicie. Jednak z doborem warlocka już tak fajnie nie jest. Po głowie chodziły mi właściwie dwie opcje, eHexy i eXerxis. eXerxis ma fajną synergie z aradusami gdzie dzięki mobility i Farstrike raidera, strzelają przeciwnikowi bezpośrednio w linie AD. eHexy jednak miał kilka plusów które zaważyły jak magiczne atak, ogólne odczucie większej szansy na przeżycie CK czy lepsze radzenie sobie ze spamem piechoty.

Złożyłem póki co coś takiego.

eHexy+6
Sentinel 8
Sentinel 8
Krea 4
Raider 5
Marketh 3
Croak Riders 8
Croak Riders 8
Taskmaster 2
Taskmaster 2
Willbreaker 2
Willbreaker 2
Agonizer 2
PBH min 2

Póki co dopiero mam rozegrane tylko 3 gry przeciwko pSorschy oceans 18, standardowej pSkarre i eKromacowi, jednak przez dość lajtowe podejście nie zwracałem uwagi na zrobienie z tego jakichś batrepów. Sentinele - genialne bestie. efektywnie T1 ze snipem mają 23" zasiegu. Jeśli przeciwnik posiada AD, to są to 4 placki z których każdy ma ~50% szansy na dobry znios w linie AD. Żaby raz mi sie spisały, raz nie. AV na jednym unicie i chwytanie sie drugim unitem jakiegoś płotka czy wzgórza daje im sporo przeżywalności a Vitriol ładnie działa z toughem, no ale jednak brakuje tam chyba tego czegoś. Rozpiska strasznie miło strzela, tylko miałem problem z bondem i z testów wychodzi mi, że jednak Raider był najlepszym celem. Troche boli fakt, że rozpiska gorzej radzi sobie z undeadami czy generalnie non living. Myślałem nad zamianą Krei i agonizera na unit slingersów co by zdecydowanie owy matchup polepszyły, jednak Krea okazała sie być dość kluczowa np przeciwko owemu kromacowi, gdzie ten paraliż jednak był nieoceniony. No i z tego miejsca otwiera sie dyskusja na opinie i pomysły.
<<

Shonsu

Posty: 1842

Dołączył(a): niedziela, 18 sierpnia 2013, 12:23

Frakcja: Khador

Post wtorek, 21 lipca 2015, 11:32

Re: eHexy gunline

Fajna rozpa nie chciałbym tego spotkać swoją piechotą. Potencjał CK też jest.

Jedyną wadą może być brak czegoś na opancerzone cele (jacki, collosale). Agonizer może paść. Akurat wczoraj na combosmite widziałem inną wersję tej rozpy - z bestią do bicia. Tylko osobiście nie bralbym bronzebacka tylko coś z reachem.


Lord Arbiter Hexeris (eHexy)
– Cyclops Raider
– Aradus Sentinel x2
– Titan Bronzeback
Croak Raiders (max) + Paingiver Task Master
Incindiarii (max)
Beasthandlers (min)
Willbreaker x2

Powrót do Skorne: Rozpiski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość