Post wtorek, 10 listopada 2015, 06:52

Nowe rozpy Gały

Jako, że siedzę w Państwie Środka i do grudnia nie będę miał możliwości pogrania, to zacząłem sobie na sucho kombinować nowe rozpiski, które będę ogrywał po powrocie, jako że Morghoul i Rasheth trochę mi się ograli. W związku z tym będę wdzięczny za wszelkie sugestie - może wspólnie uda się stworzyć coś jeszcze bardziej sensownego ;-) Założenie jak zawsze u mnie jest takie, żeby była jedna na spam piechoty i druga anty-jackowo/bestiowa

NUMER 1
Xerxis, Fury of Halaak
Basilisk Drake
Basilisk Drake
Basilisk Drake
Basilisk Drake
Basilisk Drake
Basilisk Krea
Aradus Sentinel
Aradus Sentinel
Titan Cannoneer (bond)
Paingiver Beast Handlers (Leader and 3 Grunts)
Paingiver Beast Handlers (Leader and 3 Grunts)
Mortitheurge Willbreaker

tutaj założenie jest takie, żeby zasypać wroga jak najszybciej plackami i sprejami, maksymalnie utrudniając mu kontrolowanie stref. Jednoczesnie wykorzystywac xerxisa do punktowych uderzen w co wytrzymalsze cele majac nadzieje ze ignite pomoze je zabic a darmowy animus kanoniera - przetrwac odwet ;-)

NUMER 2
Makeda and the Exalted Court
Cyclops Savage
Bronzeback Titan
Bronzeback Titan
Molik Karn
Titan Gladiator
Paingiver Beast Handlers (Leader and 3 Grunts)
Paingiver Beast Handlers (Leader and 3 Grunts)
Bloodrunner Master Tormentor
Mortitheurge Willbreaker

Tutaj standardowa rozpiska na granie "do przodu". Makeda z VoD + 2x Bronzeback i Molik mają szanse rozkręcic absolutnie wszystko. Problemem bedzie gra z Cryxem, CoC czy mocno jackowymi rozpami typu Vlad + milion Berserkerow i nie za bardzo potrafie tu znalezc rozwiazanie...
ObrazekObrazek