FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Solomaster

Moderator: Ice-T

<<

gobei

Avatar użytkownika

Posty: 675

Dołączył(a): wtorek, 7 maja 2013, 17:18

Frakcja: Circle Orboros

Post czwartek, 29 maja 2014, 20:32

Solomaster

Misie kolorowe, mam prośbę.
Jako że na ostatnim turnieju zostałem zaledwie brokułem, a wychodzi na to że jako jedyny będę reprezentował bielsko na solomasterze zwracam się do was o pomoc. Fakt że teraz będę musiał chwycić się za cohones i częściej grać nie podlega wątpliwości. Prosiłbym tylko o pomoc przy wyborze drugiego warlocka, bo zupełnie nie mam pomysłu. Pierwszy zostaje ultrabrick na eBaldim.
Ogólnie kombinuje głównie nastawiać się ma misje, mniej na rozpy przeciwnika. Dlatego w misjach na strefy wchodzi ultrabrick. Wedle wstępnych planów w misjach ze zniszczeniem znacznika przydałby się jakiś ubernapiedalacz. Dlatego myślę nad kromakiem, Ekayą i pkayą. Któryś z tych warlocków byłby również na rozpy zbyt silne dla baldura, tzn. które zbyt szybko przemieliłyby kamienie. Co o tym myślicie? Jakiś rady?
NIE WYRAZAM ZGODY na uzywanie moich danych, mojego nicka ani wynikow uzyskanych przeze mnie na turniejach na porzeby tak zwanej ,,ligi ogolnopolskiej
<<

Dzuki

Avatar użytkownika

Posty: 1604

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:23

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post czwartek, 29 maja 2014, 21:20

Re: Solomaster

Na kamienie to Kromac na Wilkach ma największy przemiał :P
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

gobei

Avatar użytkownika

Posty: 675

Dołączył(a): wtorek, 7 maja 2013, 17:18

Frakcja: Circle Orboros

Post czwartek, 29 maja 2014, 21:40

Re: Solomaster

Ta, widziałem... Srebrna marcheko...:P A tak na poważnie to pytam co mogłoby uzupełniać tego locka.
NIE WYRAZAM ZGODY na uzywanie moich danych, mojego nicka ani wynikow uzyskanych przeze mnie na turniejach na porzeby tak zwanej ,,ligi ogolnopolskiej
<<

Ozło

Avatar użytkownika

Posty: 2299

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:24

Lokalizacja: Gliwice

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 29 maja 2014, 22:05

Re: Solomaster

Pamiętaj że na solomasterze są 3 rozpy ;P
Death to the false moderator !!

Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

gobei

Avatar użytkownika

Posty: 675

Dołączył(a): wtorek, 7 maja 2013, 17:18

Frakcja: Circle Orboros

Post czwartek, 29 maja 2014, 22:44

Re: Solomaster

WHAT????!!!! Kufa... Więc porady tym bardzij mile widziane.
NIE WYRAZAM ZGODY na uzywanie moich danych, mojego nicka ani wynikow uzyskanych przeze mnie na turniejach na porzeby tak zwanej ,,ligi ogolnopolskiej
<<

gobei

Avatar użytkownika

Posty: 675

Dołączył(a): wtorek, 7 maja 2013, 17:18

Frakcja: Circle Orboros

Post piątek, 30 maja 2014, 17:05

Re: Solomaster

Wiem że post pod postem ale odzew do pomocy słaby więc podbiję żeby się świeciło:P
I Rozpa
EBaldur T4
Woldwatcher
Woldwatcher
Woldwatcher
Megalith
Woldguardian
Woldwarden
Gallows Grove
Gallows Grove
Shifting Stone + Stone Keeper
Shifting Stone
Druids of Orboros
Czyli standardowa rozpa na strefy. Mam ją w miare ograną więc zostaje w takiej formie.
Rozpa druga to prawdopodobnie będzie napierdalacz kromak. Podobała mi się rozpa Dzukiego ( pierwotnie chyba Gobosowa) i myślę że ją przetestuję przy kosmetycznych zmianach ( dzuki miał pureblooda, nie wiem czy nie wymienie na drugiego stalkera, albo ferala dla animusa). Ewentualnie myślę nad Pkayą zamiast kromki. Jako nr 3 wychodzi że muszę mieć jakąś ofensywną kontrolkę. Czyli albo jakaś Ekoza na gargancie , albo któryś z krugerów.
Słucham opinii i propozycji.
NIE WYRAZAM ZGODY na uzywanie moich danych, mojego nicka ani wynikow uzyskanych przeze mnie na turniejach na porzeby tak zwanej ,,ligi ogolnopolskiej

Powrót do Bielsko-Biała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron