FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Zielonogórska Liga 2015 (imienia Michała Siemasza)

<<

MuK

Avatar użytkownika

Posty: 304

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 15:18

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 15 maja 2015, 11:51

Zielonogórska Liga 2015 (imienia Michała Siemasza)

Obrazek

Zaczynamy ligę WM&H imienia Michała Siemasza. Tutaj możecie się umawiać na gry, albo wrzucać swoje uwagi.

Główny ogaranicz: Mateusz Bermes (mateuszbermes@gmail.com)
Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/432808266879971/

Termin: 18.05.2015 - 31.07.2015

Wpisowe: 10zł, wszystko idzie na nagrody dla graczy

Proxy: DOZWOLONE!

Format: 50 pts, 2 list required (wymagana minimum jedna gra każdą rozpiską), deathclock 60 min,

Rounds: Gramy na zasadzie dwumeczu, czyli każdy z każdym po 2 razy.
Remis w dwumeczu daje 1 punkt, wygrana 3, przegrany z pierwszej gry wybiera scenariusz w drugiej grze.

Rozpiski: rozpiski wyślijcie mi na FB, albo na maila: mateuszbermes@gmail.com.
Macie czas do niedzieli 17.05 do 23:59. Potem opublikuje rozpiski w tym temacie.

Zapisani:
MuK
Olek
Kurka
Jacul
Świety Piotr
Krystian
Snajper
Emil
Sasha

Wyniki proszę mi wysyłać na maila: mateuszbermes@gmail.com
    Imiona graczy
    Grane rozpiski
    Wynik (Kto wygrał/Remis)
    Control Pointy
    Grany scenariusz
Ostatnio edytowano czwartek, 18 czerwca 2015, 13:03 przez MuK, łącznie edytowano 7 razy
<<

MuK

Avatar użytkownika

Posty: 304

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 15:18

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 15 maja 2015, 12:08

Re: Zielonogórska Liga 2015 (imienia Michała Siemasza)

Rozpiski:

Świety Piotr:
  Kod:
Father Lucant, Divinity Architect (*5pts)
* Corollary (3pts)
* Conservator (7pts)
* Inverter (8pts)
Clockwork Angels (Leader and 2 Grunts) (3pts)
Clockwork Angels (Leader and 2 Grunts) (3pts)
Optifex Directive (Leader and 2 Grunts) (2pts)
Reciprocators (Leader and 4 Grunts) (9pts)
* Transverse Enumerator (2pts)
Reciprocators (Leader and 4 Grunts) (9pts)
* Transverse Enumerator (2pts)
Algorithmic Dispersion Optifex (1pts)
Enigma Foundry (3pts)
Enigma Foundry (3pts)

Axis, the Harmonic Enforcer (*6pts)
* Corollary (3pts)
* Galvanizer (3pts)
* Galvanizer (3pts)
* Conservator (7pts)
* Inverter (8pts)
Clockwork Angels (Leader and 2 Grunts) (3pts)
Eradicators (Leader and 4 Grunts) (9pts)
Obstructors (Leader and 9 Grunts) (6pts)
Reductors (Leader and 9 Grunts) (6pts)
Algorithmic Dispersion Optifex (1pts)
Attunement Servitors (2pts)
Enigma Foundry (3pts)
Steelsoul Protector (2pts)


Emil:
  Kod:
Wraith Witch Deneghra (Epic) -6p
-Arcane Wonder
-Skarlock Thrall 2p
-Deathripper 4p
-Nightwretch 4p
-Nightwretch 4p
-Reaper 7p
Satyxis Raiders (Max unit, Sea Witch attachment) 10p
Bane Knights (Max unit) 10p
Mechanithralls 3p
Mechanithralls 3p
Bilethralls 5p
Satyxis Raider Captain 2p
Warwithc Siren 2p


Witch Coven & Egrogore -5p
-Bunkier
-Stalker 4p
-Stalker 4p
-Deathripper 4p
-Slayer 6p
Banethralls (Max unit, Standard&Officer) 11p
Bilethralls 5p
Satyxis Raiders (Max unit, Sea Witch attachment) 10p
Pistol Wraith 3p
Pistol Wraith 3p
Machine Wraith 1p
Satyxis Raider Captain 2p
Warwitch Siren 2p


Sashul:
  Kod:
eDenny +6
2x nightwretch 8
Skarlok 2
10 bane knights 10
10 satyxis raiders + ua 10
Satyxis raider capitan 2
Aiakos 3
Gerlak 3
Daraght wrath 4
Syeena 2
6 bile trall 5
Machine wright 1
6 Satyxis blood w. + ua 6

Coven +5
2x nightwreth 8
10 bane knight 10
10 satyxis raiders + ua 10
10 bile trall 8
Skarlok 2
Gorman 2
Kombain 5
Syrena 2
Syrena 2
Tartarus 4
Satyxis raider capitan 2


Snajper:
  Kod:
Faction: Shae - A Pirate's Life
Casters: 1/1
Points: 50/50
Tiers: 4
Captain Phinneus Shae (*6pts)
* Bunkier
* Freebooter (6pts)
* Nomad (6pts)
* Nomad (6pts)
* Commodore Cannon & Crew (Commodore and 3 Crewmen) (4pts)
The Devil's Shadow Mutineers (4pts)
Press Gangers (Leader and 9 Grunts) (6pts)
Press Gangers (Leader and 9 Grunts) (6pts)
Sea Dog Crew (Leader and 9 Grunts) (8pts)
* Mr. Walls Sea Dog Crew Quartermaster (2pts)
Bosun Grogspar (1pts)
Dirty Meg (1pts)
* Buccaneer (3pts)
Doc Killingsworth (1pts)
First Mate Hawk (1pts)
Lord Rockbottom (1pts)

Faction: Four Star Syndicate
Casters: 1/1
Points: 50/50
Captain Bartolo Montador (*5pts)
* Bunkier
* Galleon (18pts)
* Sylys Wyshnalyrr, the Seeker (2pts)
Lady Aiyana & Master Holt (4pts)
Press Gangers (Leader and 9 Grunts) (6pts)
Press Gangers (Leader and 9 Grunts) (6pts)
Eiryss, Mage Hunter of Ios (3pts)
Gastone Crosse (3pts)
* Vanguard (4pts)
Goblin Tinker (1pts)
Gorman di Wulfe, Rogue Alchemist (2pts)
Kell Bailoch (2pts)
Master Gunner Dougal MacNaile (2pts)
Ragman (2pts)


MuK
  Kod:
Trollbloods
Standard Army
PCs: 50 / 50
28 models

[00] Madrak Ironhide, Thornwood Chieftain (0 / 6 WB)
[00] >> Arcane Wonder
[05]  >> Pyre Troll
[06]  >> Troll Axer
[06]  >> Troll Axer
[05]  >> Troll Bouncer
[05]  >> Troll Bouncer
[05]  >> Troll Bouncer
[02] Troll Whelps
[03] Krielstone Bearer & Stone Scribes (3 grunts)
[01]  >> Stone Scribe Elder
[08] Trollkin Warders (4 grunts)
[08] Trollkin Warders (4 grunts)
[02] Lanyssa Ryssyl, Nyss Sorceress

Trollbloods
Standard Army
PCs: 50 / 50
26 models

[00] Hoarluk Doomshaper, Rage of Dhunia (0 / 6 WB)
[00] >> Stockpile
[12]  >> Mulg the Ancient
[11]  >> Rök
[10]  >> Earthborn Dire Troll
[06]  >> Troll Axer
[03] Janissa Stonetide
[03] Fell Caller Hero
[02] Troll Whelps
[03] Krielstone Bearer & Stone Scribes (3 grunts)
[06] Pyg Burrowers (9 grunts)


Jacul:
  Kod:
Mordikaar +5
Arcane Wonder
•Bronzeback Titan - 10
•Basilisk Drake - 4
•Basilisk Krea - 4
6 Cataphract Cetrati - 11
•Tyrant Vorkesh - 3
4 Cataphract Incindiarii - 6
10 Nihilators - 8
4 Paingiver Beast Handlers - 2
Tyrant Commander & Standard - 3
Agonizer - 2
Willbreaker – 2


Chain Gang - tier 4
Rasheth +5
Arcane Wonder
•Bronzeback Titan - 9
•Titan Sentry - 8
•Titan Gladiator - 7
•Basilisk Krea - 4
5 Gatorman Posse - 9
5 Gatorman Posse - 9
4 Paingiver Beast Handlers - 2
Agonizer - 2
Agonizer - 2
Paingiver Task Master - 2
Swamp Gobbers – 1


Olo:
  Kod:
Olo:
Faction: Khador, Vlad- War Host
Vladimir, The Dark Prince (*5pts)
* Berserker (5pts)
* Berserker (5pts)
* Berserker (5pts)
* Berserker (5pts)
* Berserker (5pts)
* Berserker (5pts)
* Berserker (5pts)
* Berserker (5pts)
* Drago (8pts)
* War dog (1pts)
Great Bears of Gallowswood (5pts)

Koldun Kommander Aleksandra Zerkova (*6pts)
* Conquest (19pts)
* Sylys Wyshnalyrr, the Seeker (2pts)
Cylena Raefyll & Nyss Hunters (Cylena and 9 Grunts) (10pts)
* Koldun Kapitan Valachev (2pts)
Doom Reavers (Leader and 5 Grunts) (6pts)
* Greylord Escort (2pts)
Widowmakers (Leader and 3 Grunts) (4pts)
Gorman di Wulfe, Rogue Alchemist (2pts)
Man-o-war Drakhun (without dismount) (4pts)
Manhunter (2pts)
Yuri the Axe (3pts)


Krystian:
  Kod:
System: Warmachine
Faction: Rahn - Fires From On High (NQ44)
Casters: 1/1
Points: 50/50
Tiers: 4
Adeptis Rahn Shyeel (*6pts)
* Fuel Cache
* Hyperion (18pts)
* Phoenix (9pts)
* Phoenix (9pts)
* Sylys Wyshnalyrr, the Seeker (2pts)
House Shyeel Battle Mages (Leader and 5 Grunts) (5pts)
Stormfall Archers (Leader and 3 Grunts) (5pts)
Arcanist (1pts)
Eiryss, Angel of Retribution (3pts)
House Shyeel Magister (2pts)
House Shyeel Magister (2pts)

System: Warmachine
Faction: Retribution of Scyrah - Dawnbringers
Casters: 1/1
Points: 50/50
Tiers: 4
Issyria, Sibyl of Dawn (*6pts)
* Bunkier
* Chimera (6pts)
Dawnguard Invictors (Leader and 9 Grunts) (10pts)
* Dawnguard Invictor Officer & Standard (2pts)
Dawnguard Sentinels (Leader and 9 Grunts) (9pts)
* Dawnguard Sentinel Officer & Standard (2pts)
Dawnguard Sentinels (Leader and 9 Grunts) (9pts)
* Dawnguard Sentinel Officer & Standard (0pts)
Houseguard Halberdiers (Leader and 9 Grunts) (7pts)
* Houseguard Halberdiers Officer & Standard (2pts)
Arcanist (1pts)
Dawnguard Scyir (2pts)
* Aspis (4pts)
Houseguard Thane (2pts)


Kurka:
  Kod:
Points: 50/50
STOCKPILE
Captain Victoria Haley (*5pts)
* Stormwall (19pts)
* Squire (2pts)
Arcane Tempest Gun Mages (Leader and 5 Grunts) (6pts)
* Arcane Tempest Gun Mage Officer (2pts)
Black 13th Gun Mage Strike Team (4pts)
Greygore Boomhowler & Co. (Boomhowler and 9 Grunts) (9pts)
Lady Aiyana & Master Holt (4pts)
Gorman di Wulfe, Rogue Alchemist (2pts)
Journeyman Warcaster (3pts)
Professor Victor Pendrake (2pts)
Stormblade Captain (2pts)

Points: 50/50
Effigy of Valor
Artificier General Nemo (*3pts)
* Dymano (10pts)
* Stormwall (19pts)
Storm Lances (Leader and 4 Grunts) (11pts)
Journeyman Warcaster (3pts)
Major Katherine Laddermore (5pts)
Stormblade Captain (2pts)
Stormsmith Stormcaller (1pts)
Stormsmith Stormcaller (1pts)
Reinholdt (1pts)
Ostatnio edytowano środa, 17 czerwca 2015, 13:42 przez MuK, łącznie edytowano 4 razy
<<

MuK

Avatar użytkownika

Posty: 304

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 15:18

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 15 maja 2015, 12:09

Re: Zielonogórska Liga 2015 (imienia Michała Siemasza)

Dotychczasowe bitwy (19.06.2015):

Święty Piotr (CoC - Father Lucant) - Krystian (RoS - Rahn) 1:0, Scenariusz: Outflank
Święty Piotr (CoC - Father Lucant) - Emil (Cryx - eDenegra) 0:1, Scenariusz: Incoming
Święty Piotr (CoC - Father Lucant) - Olo (Khador - pZerkova) 0:1, Scenariusz: Close Quaters
Święty Piotr (CoC - Father Lucant) - Snajper (Mercs - Bartolo) 0:1, Scenariusz: Two Fronts
Święty Piotr (CoC - Father Lucant) - Sasha (Cryx - eDenegra) 0:1, Scenariusz: Close Quaters
Święty Piotr (CoC - Father Lucant) - Sasha (Cryx - eDenegra) 0:1, Scenariusz: Two Fronts

Kurka (Cygnar - pHaley) - Krystian (RoS - Rahn) 1:0, Scenariusz: Outflank
Kurka (Cygnar - pHaley) - Krystian (RoS - Rahn) 1:0, Scenariusz: Destruction
Kurka (Cygnar - pHaley) - Emil (Cryx - Coven) 1:0, Scenariusz: Recon
Kurka (Cygnar - pHaley) - Snajper (Mercs - Bartolo) 1:0, Scenariusz: Incursion
Kurka (Cygnar - pHaley) - Olo (Khador - pZerkova) 1:0, Scenariusz: Recon
Kurka (Cygnar - pHaley) - Święty Piotr (CoC - Lucant) 1:0, Scenariusz: Fire Support
Kurka (Cygnar - pHaley) - Święty Piotr (CoC - Lucant) 1:0, Scenariusz: Two Fronts
Kurka (Cygnar - pHaley) - Olo (Khador - pZerkova) 1:0, Scenariusz: Two Fronts

MuK (Trollbloods - eDoomy) - Jacul (Skorne - Rasheth) 1:0, Scenariusz: Destruction
MuK (Trollbloods - eDoomy) - Sasha (Cryx - eDenegra) 0:1, Scenariusz: Fire Support
MuK (Trollbloods - pMadrak) - Sasha (Cryx - Coven) 0:1, Scenariusz: Two Fronts
MuK (Trollbloods - eDoomy) - Emil (Cryx - eDenegra) 1:0, Scenariusz: Destruction
MuK (Trollbloods - eDoomy) - Jacul (Skorne - Rasheth) 0:1, Scenariusz: Close Quaters

Sasha (Cryx - Coven) - Krystian (RoS - Rahn) 1:0; Scenariusz: Incoming
Sasha (Cryx - eDenegra) - Krystian (RoS - Rahn) 1:0; Scenariusz: Destrucion
Sasha (Cryx - Coven) - Emil (Cryx - eDenegra) 1:0; Scenariusz: Incursion
Sasha (Cryx - eDenegra) - Emil (Cryx - eDenegra) 1:0; Scenariusz: Fire Support

Emil (Cryx - eDenegra) - Snajper (Mercs - Bartolo) 0:1, Scenariusz: Incursion
Emil (Cryx - eDenegra) - Jacul (Skorne - Mordikaar) 1:0, Scenariusz: Recon
Emil (Cryx - eDenegra) - Jacul (Skorne - Mordikaar) 0:1, Scenariusz: Outflank
Emil (Cryx - Coven) - Krystian (RoS - Rahn) 1:0; Scenariusz: Outflank

PUNKTACJA:
Sasha - 12
Kurka - 11
Emil - 3
MuK - 2
Snajper - 2
Świety Piotr - 1
Olek - 1
Jacul - 1
Krystian - 0
Ostatnio edytowano piątek, 19 czerwca 2015, 23:15 przez MuK, łącznie edytowano 21 razy
<<

Snajper

Avatar użytkownika

Posty: 26

Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2015, 09:25

Frakcja: Mercenaries

Post piątek, 15 maja 2015, 12:28

Re: Zielonogórska Liga 2015 (imienia Michała Siemasza)

Rozumiem, że pierwsze gry gramy za tydzień? ;)
<<

Piotr

Avatar użytkownika

Posty: 186

Dołączył(a): czwartek, 14 maja 2015, 20:48

Lokalizacja: Zielona Góra

Frakcja: Cygnar

Post piątek, 15 maja 2015, 15:30

Re: Zielonogórska Liga 2015 (imienia Michała Siemasza)

Tak, zaczynamy od przyszłego tygodnia.
Szukam gier między poniedziałkiem i czwartkiem :)
<<

sasha009

Posty: 419

Dołączył(a): czwartek, 7 marca 2013, 23:08

Frakcja: Cryx

Post niedziela, 17 maja 2015, 04:51

Re: Zielonogórska Liga 2015 (imienia Michała Siemasza)

Muk doszla moja rozpiska?
Winter is coming. Buka !
<<

MuK

Avatar użytkownika

Posty: 304

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 15:18

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 17 maja 2015, 13:15

Re: Zielonogórska Liga 2015 (imienia Michała Siemasza)

Tak, mam już polowe.
<<

kurka.z.podworka

Avatar użytkownika

Local Ganger

Posty: 165

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2013, 23:09

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 18 maja 2015, 18:36

Re: Zielonogórska Liga 2015 (imienia Michała Siemasza)

Rozumiem, że osoby bez podanych objectiwów nie mają na nich specjalnych zdolności.
<<

sasha009

Posty: 419

Dołączył(a): czwartek, 7 marca 2013, 23:08

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 18 maja 2015, 20:38

Re: Zielonogórska Liga 2015 (imienia Michała Siemasza)

Ja sie zapomnialem, jak da rade to 2x bunkier;)


A i popraw rozpy bo ci troche niewyszlo:)
Winter is coming. Buka !
<<

jacul

Posty: 42

Dołączył(a): poniedziałek, 2 grudnia 2013, 16:50

Lokalizacja: Zielona Góra

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 18 maja 2015, 21:28

Re: Zielonogórska Liga 2015 (imienia Michała Siemasza)

Ja podobnie, jeżeli jeszcze można dopisać objectivy, to arcane wonder w obu rozpiskach u mnie.

pzdr
Następna strona

Powrót do Zielona Góra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość