FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Zielonogórska Liga 2015 (im. Michała Siemasza) Ed.2

<<

Piotr

Avatar użytkownika

Posty: 186

Dołączył(a): czwartek, 14 maja 2015, 20:48

Lokalizacja: Zielona Góra

Frakcja: Cygnar

Post wtorek, 22 września 2015, 19:17

Zielonogórska Liga 2015 (im. Michała Siemasza) Ed.2

Obrazek


Kolejna w tym roku Liga Zielonogórska.


Główny ogaranicz: Piotr Majewski (piomaj4@wp.pl)
Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/432808266879971/

Termin: 01.10.2015 - 25.03.2016

Brak wpisowego, nagrody funduje Muk

Proxy: DOZWOLONE!

Format: 50 pts, 2 list required (wymagana minimum jedna gra każdą rozpiską), deathclock 60 min,

Pierwsza i druga faza turnieju będzie grana w grupach 3osobowych dwumecz każdy z każdym, jedna osoba odpada i następna faza. Potem półfinał i finał pojedyncze gry.

Rounds: Gramy na zasadzie dwumeczu, czyli każdy z każdym po 2 razy.
Remis w dwumeczu daje 1 punkt, wygrana 3, przegrany z pierwszej gry wybiera scenariusz w drugiej grze.
Pamiętajcie o liczeniu Control Point i Army point, będą to tiebreak'ery wyjścia z grup.

Rozpiski: rozpiski wyślijcie mi na FB, albo na maila: piomaj4@wp.pl; uwzględnijcie objectivy.
Macie czas do środy 30.10 do 23:59. Potem opublikuje rozpiski w tym temacie.

Zapisani:
MuK
Olek
Kurka
Jacul
Piotr
Krystian
Snajper
Emil
Sasha

Wyniki proszę mi wysyłać na maila: piomaj4@wp.pl
albo dostarczyć innym środkiem przekazu; wysyłajcie:

Imiona graczy
Grane rozpiski
Wynik (Kto wygrał/Remis)
Control Pointy
Army Pointy
Grany scenariusz
Ostatnio edytowano niedziela, 27 marca 2016, 15:42 przez Piotr, łącznie edytowano 1 raz
<<

Piotr

Avatar użytkownika

Posty: 186

Dołączył(a): czwartek, 14 maja 2015, 20:48

Lokalizacja: Zielona Góra

Frakcja: Cygnar

Post wtorek, 22 września 2015, 19:18

Re: Zielonogórska Liga 2015 (im. Michała Siemasza) Ed.2

--Rozpiski--

Krystian
  Kod:
Faction: Retribution of Scyrah
System: Warmachine
Objective: Fuel Cache
Casters: 1/1
Points: 50/50
Tiers: 4
Rahn - Fires From On High (NQ44)
Adeptis Rahn Shyeel (*6pts)
* Hyperion (18pts)
* Phoenix (9pts)
* Phoenix (9pts)
* Sylys Wyshnalyrr, the Seeker (2pts)
House Shyeel Battle Mages (Leader and 5 Grunts) (5pts)
Stormfall Archers (Leader and 3 Grunts) (5pts)
Arcanist (1pts)
Eiryss, Angel of Retribution (3pts)
House Shyeel Magister (2pts)
House Shyeel Magister (2pts)

Faction: Retribution of Scyrah
Objective: Fuel Cache
Casters: 1/1
Points: 50/50
Objective: Fuel Cache
Issyria, Sibyl of Dawn (*6pts)
* Banshee (10pts)
* Imperatus (12pts)
Dawnguard Sentinels (Leader and 9 Grunts) (9pts)
* Dawnguard Sentinel Officer & Standard (2pts)
House Vyre Electromancer (Leader and 2 Grunts) (4pts)
House Vyre Electromancer (Leader and 2 Grunts) (4pts)
Mage Hunter Strikeforce (Leader and 9 Grunts) (8pts)
* Mage Hunter Commander (2pts)
Arcanist (1pts)
Arcanist (1pts)
Mage Hunter Assassin (2pts)
Soulless Voidtracer (1pts)


Sasha
  Kod:
Asphyxious the Hellbringer
Cankerworm5
Bane Knights (Leader and 9 Gruntts)
Bane Thralls (Leader and 5 Grunts)
Bloodgorgers (Leader and 9 Grunts)
Satyxis Blood Witches (Leader and 9 Grunts)
Satyxis Blood Hag
Satyxis Raiders (Leader and 9 Grunts)
Satyxis Raider Sea Witc
General Gerlak Slaughterborn3
Machine Wraith
Satyxis Raider Captain
Warwitch Siren


Warwitch Deneghra
Nightwretch
Nightwretch
Skarlock Thrall
Bane Knights (Leader and 9 Grunts)
Satyxis Blood Witches (Leader and 5 Grunts)
Satyxis Blood Hag
Satyxis Raiders (Leader and 9 Grunts)
Satyxis Raider Sea Witch
The Withershadow Combine
Bane Lord Tartarus
Darragh Wrathe
Satyxis Raider Captain
Warwitch Siren


Jacul
  Kod:
Chain Gang tier 2
Rasheth +5
Sentry 8
Krea 4
Beast Handlers min 2
Gatormen Posse max 9
Gatormen Posse max 9
Croak Raiders max 8
Croak Raiders max 8
Task Master 2
Task Master 2
Agonizer 2
Swamp Gobbers 1
Bunker


Mordikaar +5
Tiberion 11
Basilisk Drake 4
Cataphract Cetrati max + UA 14
Cataphract Incindiarii max 9
Nihilators max 8
Beast Handlers min 2
Tyrant Commander & Standard 3
Agonizer 2
Willbreaker 2
Stockpile


Olo
  Kod:
Faction: Khador
Casters: 1/1
Points: 50/50
Kommander Harkevich, the Iron Wolf (*5pts)
* Black Ivan (10pts)
* Victor (18pts)
* Victor (18pts)
* Sylys Wyshnalyrr, the Seeker (2pts)
Widowmakers (Leader and 3 Grunts) (4pts)
Yuri the Axe (3pts)


Faction: Vladimir - War Host
Casters: 1/1
Points: 50/50
Tiers: 1
Vladimir, The Dark Prince (*5pts)
* Mad Dog (5pts)
* Mad Dog (5pts)
* Mad Dog (5pts)
* Rager (6pts)
* Berserker (5pts)
* Berserker (5pts)
* Berserker (5pts)
* Berserker (5pts)
* Drago (8pts)
* War dog (1pts)
Great Bears of Gallowswood (5pts)


Piotr
  Kod:
SAERYN, OMEN OF EVERBLIGHT 5 PC
 
*ANGELIUS 9 PC
 
*ANGELIUS 9 PC
 
*SCYTHEAN 9 PC
 
*ZURIEL 10 PC
 
*SHREDDER 2 PC
 
*HARRIER 2 PC
 
SPAWNING VESSEL (7 MODELS) 3 PC
 
STRIDER DEATHSTALKER 2 PC
 
STRIDER DEATHSTALKER 2 PC
 
THE FORSAKEN 2 PC
 
THE FORSAKEN 2 PC
 
BLIGHTED NYSS SHEPHERD 1 PC
 
BLIGHTED NYSS SHEPHERD 1 PC
 
SPELL MARTYR 1 PC
 
OBJECTIVE = ARCANE WONDER
-----------------------------------------------

THAGROSH1(THAGROSH, PROPHET OF EVERBLIGHT) 5 PC
 
* SUCCUBUS 2 PC
 
*CARNIVEAN 11 PC
 
*SCYTHEAN 9 PC
 
*SERAPH 8 PC
 
THE FORSAKEN 2 PC
 
THE FORSAKEN 2 PC
 
BLIGHTED OGRUN WARSPEARS (5 MODELS) 8 PC
 
* WARSPEAR CHIEFTAN 2 PC
 
SPAWNING VESSEL (7 MODELS) 3 PC
 
BLACKFROST SHARD 5 PC
 
MAXIMUS 2 PC
 
FERALGEIST 1 PC
 
OBJECTIVE = EFFIGY OF VALOR


Młody
  Kod:
System: Hordes
Faction: Trollblood
Casters: 1/1
Points: 50/50
Hoarluk Doomshaper, Rage of Dhunia (*6pts)
* Storm Troll (5pts)
* Troll Axer (6pts)
* Earthborn Dire Troll (10pts)
* Mulg the Ancient (12pts)
* Rok (11pts)
* Trollkin Runebearer (2pts)
Krielstone Bearer and 3 Stone Scribes (3pts)
* Krielstone Stone Scribe Elder (1pts)
Swamp Gobber Bellows Crew (Leader and 1 Grunt) (1pts)
Janissa Stonetide (3pts)
Troll Whelps (2pts)

System: Hordes
Faction: Trollblood
Casters: 1/1
Points: 50/50
Calandra Truthsayer, Oracle of the Glimmerwood (*5pts)
* Troll Impaler (5pts)
* Dire Troll Bomber (10pts)
* Dire Troll Bomber (10pts)
* Trollkin Runebearer (2pts)
Cylena Raefyll & Nyss Hunters (Cylena and 9 Grunts) (10pts)
Farrow Bone Grinders (Leader and 3 Grunts) (2pts)
Pyg Burrowers (Leader and 9 Grunts) (6pts)
Swamp Gobber Bellows Crew (Leader and 1 Grunt) (1pts)
Fell Caller Hero (3pts)
Feralgeist (1pts)
Gatorman Witch Doctor (3pts)
Troll Whelps (2pts)


Kura
  Kod:
Major Prime Victoria Haley (*3pts)
* Thorn (8pts)
Storm Lances (Leader and 4 Grunts) (11pts)
Alexia, Mistress of the Witchfire (4pts)
Savio Montero Acosta (3pts)
Lieutnant Allison Jakes (3pts)
* Hurricane (18pts)
Professor Victor Pendrake (2pts)
Rhupert Carvolo, Piper of Ord (2pts)
Stormblade Captain (2pts)

Captain Victoria Haley (*5pts)
* Ol' Rowdy (9pts)
* Squire (2pts)
Arcane Tempest Gun Mages (Leader and 5 Grunts) (6pts)
* Arcane Tempest Gun Mage Officer (2pts)
Black 13th Gun Mage Strike Team (4pts)
Cylena Raefyll & Nyss Hunters (Cylena and 9 Grunts) (10pts)
* Captain Jonas Murdoch (2pts)
Long Gunner Infantry (Leader and 9 Grunts) (10pts)
Tempest Blazers (Leader and 2 Grunts) (6pts)
Journeyman Warcaster (3pts)
Stormsmith Stormcaller (1pts)


Snajper
  Kod:
Faction: Shae - A Pirate's Life
Casters: 1/1
Points: 50/50
Tiers: 3

Captain Phinneus Shae (*6pts)
* Bunkier
*
Galleon (18 pts)

* Commodore Cannon & Crew (Commodore and 3 Crewmen) (4pts)

The Devil's Shadow Mutineers (4pts)

Press Gangers (Leader and 9 Grunts) (6pts)

Press Gangers (Leader and 9 Grunts) (6pts)

Sea Dog Crew (Leader and 9 Grunts) (8pts)

* Mr. Walls Sea Dog Crew Quartermaster (2pts)

Bosun Grogspar (1pts)
Dirty Meg (1pts)
* Buccaneer (3pts)

Doc Killingsworth (1pts)

First Mate Hawk (1pts)
Lord Rockbottom (1pts)



Faction: Highborn Covenant
Casters: 1/1
Points: 50/50

Captain Bartolo Montador (*5pts)
* Bunkier
* Galleon (18pts)

Greygore Boomhowler & Co. (Boomhowler and 9 Grunts) (9pts)

Horgenhold Forge Guard (Leader and 9 Grunts) (8pts)

Lady Aiyana & Master Holt (4pts)
Eiryss, Angel of Retribution (3pts)

Gorman di Wulfe, Rogue Alchemist (2pts)

Master Gunner Dougal MacNaile (2pts)
Ogrun Bokur (3pts)

Rhupert Carvolo, Piper of Ord (2pts)
Savio Montero Acosta (3 pts)
Goblin Tinker (1pts)



Emil
  Kod:
Warcaster #1
Ansphyxious th Hellbringer *4
-Vociferon 0
-Cankerworm 5
-EFFIGY OF VALOR

Units:
Bane Knights (max) 10
MechaniThralls (max, Skarlock Commander) 6
Satyxis Raiders (max, Sea Witch) 10
Satyxis Blood Witches (Blood Hag) 6
Soulhunters (max) 9
Necrosurgeon & Sitches 2

Solos:
Darragh Wrathe 4
Satyxis Raider Captain 2

Warcaster #2
Skarre, Queen of the broken coast (epic) *6
-Skarlock 2
-Deathjack 12
-Reaper 7
-Nightwretch 4
-ARCANE WONDER

Solos:
Bane Lord Tartarus 4
Satyxis Raider Captian 2
Aiakos 3

Units:
Satyxis Raiders (max, Sea Witch) 10
BaneKnights 10
Necrosurgeon&Sitches 2
Ostatnio edytowano czwartek, 1 października 2015, 18:41 przez Piotr, łącznie edytowano 3 razy
<<

Piotr

Avatar użytkownika

Posty: 186

Dołączył(a): czwartek, 14 maja 2015, 20:48

Lokalizacja: Zielona Góra

Frakcja: Cygnar

Post wtorek, 22 września 2015, 19:19

Re: Zielonogórska Liga 2015 (im. Michała Siemasza) Ed.2

--Wyniki--

Faza I

GRUPA 1

Sasha vs Kura Asphyxious3 vs Haley3 1:0
Sasha vs Kura
Sasha vs Olo Asphyxious3 vs Harkevich 1:0
Sasha vs Olo Asphyxious3 vs Vlad1 1:0
Olo vs Kura Haley3 vs Vlad1 1:0
Olo vs Kura

Grupa 2

Jacul vs Muk Rashet vs Calandra 1:0
Jacul vs Muk
Jacul vs Piotr Rashet vs Saeryn 1:0
Jacul vs Piotr Rashet vs Saeryn 1:0
Muk vs Piotr Doomshaper vs Thagrosh 1:0
Muk vs Piotr Calandra vs Saeryn 1:0

Grupa 3

Emil vs Krystian - eSkarre vs Rahn 0:1
Emil vs Krystian - eSkarre vs Isyria 0:1
Emil vs Snajper - Asphyxious3 vs Bartolo 1:0
Emil vs Snajper - Asphyxious3 vs Shae 1:0
Krystian vs Snajper - 1:0
Krystian vs Snajper -

--------------------------------------------------------------------------------------------------

FAZA II

Grupa 1

Jacul vs Sasha Mordikar vs Asphyxious3 1:0
Jacul vs Sasha
Jacul vs Emil Mordikar vs Asphyxious3 1:0
Jacul vs Emil Mordikar vs Asphyxious3 1:0
Sasha vs Emil Asphyxious3 vs Asphyxious3 1:0
Sasha vs Emil Asphyxious3 vs Asphyxious3 1:0

Grupa 2

Muk vs Krystian Doomshaper2 vs Isyria 0:1
Muk vs Krystian Calandra vs Isyria 1:0
Muk vs Kura Doomshaper2 vs Haley3 1:0
Muk vs Kura
Kura vs Krystian
Kura vs Krystian

PÓŁFINAŁ

Sasha vs Krystian 1:0
Muk vs Jacul Doomshaper2 vs Rashet 0:1

Finał
Jacul vs Sasha Mordikar vs Asphyxious3 1:0

Można również śledzić dosłowną tabelę wyników : https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Ostatnio edytowano czwartek, 24 marca 2016, 23:25 przez Piotr, łącznie edytowano 27 razy
<<

MuK

Avatar użytkownika

Posty: 304

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 15:18

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 27 września 2015, 14:23

Re: Zielonogórska Liga 2015 (im. Michała Siemasza) Ed.2

Dawać rozpy!!!
<<

Piotr

Avatar użytkownika

Posty: 186

Dołączył(a): czwartek, 14 maja 2015, 20:48

Lokalizacja: Zielona Góra

Frakcja: Cygnar

Post środa, 30 września 2015, 00:25

Re: Zielonogórska Liga 2015 (im. Michała Siemasza) Ed.2

mam już większość, na ospałych czekam do 23.59
<<

Piotr

Avatar użytkownika

Posty: 186

Dołączył(a): czwartek, 14 maja 2015, 20:48

Lokalizacja: Zielona Góra

Frakcja: Cygnar

Post czwartek, 1 października 2015, 12:22

Re: Zielonogórska Liga 2015 (im. Michała Siemasza) Ed.2

Gotowe, startujemy
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7486

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post czwartek, 1 października 2015, 12:46

Re: Zielonogórska Liga 2015 (im. Michała Siemasza) Ed.2

pany... jak sie czyta te wasze rozpy to jest strach :)
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

yaro

Avatar użytkownika

Press Ganger

Posty: 7142

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:25

Lokalizacja: Krakow

Frakcja: Skorne

Post czwartek, 1 października 2015, 12:53

Re: Zielonogórska Liga 2015 (im. Michała Siemasza) Ed.2

a rozpiska Snajpera na Shae na pewno nie jest T4 chyba ze cos tam brak :P
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

MuK

Avatar użytkownika

Posty: 304

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 15:18

Frakcja: Trollbloods

Post czwartek, 1 października 2015, 13:17

Re: Zielonogórska Liga 2015 (im. Michała Siemasza) Ed.2

pany... jak sie czyta te wasze rozpy to jest strach :)

Życie ostre jak maczeta. :P

a rozpiska Snajpera na Shae na pewno nie jest T4 chyba ze cos tam brak :P

Dzięki za podpowiedź, faktycznie T3 maks.
<<

Kat

Avatar użytkownika

Posty: 7486

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 02:56

Lokalizacja: D-ca

Post czwartek, 1 października 2015, 14:46

Re: Zielonogórska Liga 2015 (im. Michała Siemasza) Ed.2

nie no na prawde... Harki na dwóch wiktorach... jakiś tam funnowy chaingang na 2x żabki 2x gady niezle :)
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
Następna strona

Powrót do Zielona Góra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość