FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Non tier Syntherion.

<<

sHEPT

Avatar użytkownika

Posty: 923

Dołączył(a): niedziela, 6 kwietnia 2014, 19:40

Lokalizacja: międzyświaty

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post piątek, 12 września 2014, 22:39

Re: Non tier Syntherion.

Nigdy nie byłem zwolennikiem jedynej słusznej linii, dlatego pisałem "jak dla mnie" itp. oczywiście że można mieć be 6 vektorów tylko po co :P. (taki żarcik)
Rzeczywiście bez be swobodnie można sobie poradzić, ale wydaje się naprawdę miodna zwłaszcza na piechotne rozpiski. Poza tym pewne rozwiązania tylko na papierze wyglądają dobrze a jak się trochę pogra to ... postanowi się odezwać.
bo
7" to ja się ruszam grając z kolegami
8" jak szanuje przeciwnika
9" jak wałuje
a 6" gdy za bardzo spinasz poślady
<<

Dzuki

Avatar użytkownika

Posty: 1604

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:23

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post sobota, 13 września 2014, 11:57

Re: Non tier Syntherion.

Ja tam męczę syetgo w t4 z primem i vectorami , 2 oddziały naprawiaczy i miny :) i się póki co sprawdza, jakoś bym nie wymienił Prima na BE....
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"
<<

Shino

Avatar użytkownika

Posty: 55

Dołączył(a): niedziela, 1 września 2013, 16:53

Frakcja: Convergence of Cyriss

Post sobota, 11 października 2014, 01:16

Re: Non tier Syntherion.

jak juz grac piechota to mozna wybrac znacznie lepszych do tego casterow. Syntherion ma wybitnie czary po battlegroupe.

Warto juz wtedy wzial lucanta lub tierowego axisa na spamie pralek. Efekt lepszy (choc axis to bardziej rozpiska nie umierajaca niz zabijajaca) a i zabawy chyba wiecej przy tym bedzie.

BE natomiast to cud miod i orzeszki. Nie dosc, ze ustawiasz sobie go pod to co akurat chcesz, to jeszcze bardzo ciezko go ustrzelic przez ignorowanie 3 strzalow na ture.

w sumie aurora tez sie na piechocie sprawdza, choc to juz zupelnie inna piechota i zupelnie inna armia.

Powrót do Convergence of Cyriss

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron