FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Propozycja systemu wyboru drużyn na WTC w roku 2016.

Moderator: Loża Masońska Ligi

<<

RiV

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post środa, 30 września 2015, 06:49

Re: Propozycja systemu wyboru drużyn na WTC w roku 2016.

yaro napisał(a):Chomiku, a dlaczego mamy robic 3-ci team mega-ultra-kompetetywny? moze warto by wykorzystac wtedy opcje 3-go teamu jako mozliwosc otrzaskania sie z duza impreza graczy ktorzy beda mieli chec. Imo zbieranie doswiadczenia na takiej imprezie tylko wzmocni scene graczy.

+1.
ObrazekObrazek
<<

Krissos

Frakcja: Cryx

Post środa, 30 września 2015, 07:02

yaro napisał(a):Chomiku, a dlaczego mamy robic 3-ci team mega-ultra-kompetetywny? moze warto by wykorzystac wtedy opcje 3-go teamu jako mozliwosc otrzaskania sie z duza impreza graczy ktorzy beda mieli chec. Imo zbieranie doswiadczenia na takiej imprezie tylko wzmocni scene graczy.

+1
http://s1251.photobucket.com/user/Krissos/library/
Obrazek

from Battle College napisał(a):Egregore
Weapons and Attacks
•None. It just floats there, silently judging you.
<<

Chomik

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 30 września 2015, 08:30

@Yaro: nie wiem czy mamy, wiem ze jesli byłbym selekcjonerem kiedyś, chciałbym by drużyny które zobowiązuje się stworzyć i poprowadzić jechały tam po wynik,a nie "dla przejechania się". Chciałbym by walczyły o top 10 imprezy a nie "top 40". Nie mówie że trzecia drużyna taka musi być. Dostrzegam sensowny argument w haśle "pojedźmy dla otrzaskania i ogólem samej atmosfery" - ale w takim układzie jestem za tym by przemyśleć sposób w jaki dobrać takich graczy i oczekiwałbym ze nikt nie rozliczy selekcjonera za wynik takiej drużyny (bo wiem ze za wynik pierwszych dwóch rozliczony być musi :)).

Innymi słowy, można robic trzeci team for fun. Zwłaszcza jeśli taka jest wola środowiska. Bo to jest dla nas, ja mam swoje zdanie, alle w sytuacji gdy jednak większość ma ochote zorganizować drużyne "dla samej zabawy uczestnictwa" i znajdą się gracze chcący w takiej drużynie grać - to wg mnie wszystko będzie ok :)
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

yaro

Press Ganger

Frakcja: Skorne

Post środa, 30 września 2015, 09:41

zadna druzyna nie pojedzie tam nie myslac o wyniku - reprezentujesz kraj mimo wszystko. Bardziej chodzi o to ze zamiast celu top5 czy top10 celem jest jak najwyzej. 3-ci team widze jako szanse dla sprawdzenia sie dla tych ktorzy aspiruja w przyszlosci do tych 2 teamow pierwszych.
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

Mefju

Press Ganger

Frakcja: Skorne

Post środa, 30 września 2015, 10:00

A co powiecie na to zeby kazdy mogl sie zapisac do 3 teamu i zeby o przyznaniu miejsca w razie wiecej niz 5 chetnych decydowala liczba zagranych/sedziowanych masterow, jako.drugi tiebreaker liczba turniejow a jako trzeci liczba punktow w lidze?
Proud member of:
"Towarzystwo wzajemnej adoracji wiecznego narzekania"
<<

Chomik

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 30 września 2015, 10:17

Ja z tym nie mam problemu Mefju, dla mnie sposób doboru moze byc dowolny (byle nie losowy). Akceptuje to co mówi yaro i część osób popiera :), ja wiem że to nie dla mnie taki pomysł, ale jeśli sa ludzie którym taka inicjatywa da frajde i satysfakcje - to nie mam nic przeciwko :-)
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Śliski

Press Ganger

Frakcja: Legion of Everblight

Post środa, 30 września 2015, 10:47

tadeuszcz1 napisał(a):Losowanie jest do bani :)

Biorąc pod uwagę, że (o ile dobrze pamiętam) Tadeusz został raz wylosowany na WTC, to jak dla mnie nie trzeba więcej argumentów za tym, żeby kryterium stworzyć inne.

1. Nie wiemy, czy będą 3 teamy.
2. Jeśli wybieramy selekcjonerów, to jestem za tym, aby przygotowali 2 drużyny do walki o mistrzostwo, oraz zdecydowali o sposobie wyboru trzeciej, za którą nie będą ponosić odpowiedzialności.
<<

Arhain

Press Ganger

Frakcja: Cricle Orboros

Post środa, 30 września 2015, 10:56

To teraz Śliski +1 ;)
ObrazekObrazek
<<

RiV

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post środa, 30 września 2015, 11:43

W sumie czemu nie? Jak już zaufaliśmy selekcjonerom, że wybiorą "ciśnieniowe" teamy ponad podziałami to tym bardziej powinni dać radę z "funowym".
ObrazekObrazek
<<

Kat

Post środa, 30 września 2015, 14:24

Oni beda na pewno mieli pare opcji wiecej wiec stworza trzeci z odpadow dwoch pierwszych:)
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sugestie i pomysły