FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Propozycja systemu wyboru drużyn na WTC w roku 2016.

Moderator: Loża Masońska Ligi

<<

kondzioro

Frakcja: Cryx

Post środa, 30 września 2015, 14:40

Re: Propozycja systemu wyboru drużyn na WTC w roku 2016.

To trzeba bedzie głosować na tych selekcjonerów, którzy beda popierać trzecia drużyna składająca sie z ludzi, którzy moze nie grają najlepiej, ale mają inne walory, jak np. są bardzo fair play, są na bardzo dużej liczbie turniejów wyjazdowych, lokalnie bądź ogólnokrajowo wspierają środowisko, sa czempionami nowo powstającego środowiska. Wg . mnie mamy szanse wynagrodzić (bo WTC to wyjazd życia) ludzi, którzy współtworzą nam środowisko :)
<<

Ice-T

Press Ganger

Post środa, 30 września 2015, 17:34

kondzioro napisał(a):To trzeba bedzie głosować na tych selekcjonerów, którzy beda popierać trzecia drużyna składająca sie z ludzi, którzy moze nie grają najlepiej, ale mają inne walory, jak np. są bardzo fair play, są na bardzo dużej liczbie turniejów wyjazdowych, lokalnie bądź ogólnokrajowo wspierają środowisko, sa czempionami nowo powstającego środowiska. Wg . mnie mamy szanse wynagrodzić (bo WTC to wyjazd życia) ludzi, którzy współtworzą nam środowisko :)

+1
Może nie uda zebrać się uber gwiazd WMki do 3 teamu ale można tam zebrac ludzi którym takie doświadczenie przyda sie w przyszłości.
<<

Simon99

Press Ganger

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post środa, 30 września 2015, 18:55

kondzioro napisał(a):To trzeba bedzie głosować na tych selekcjonerów, którzy beda popierać trzecia drużyna składająca sie z ludzi, którzy moze nie grają najlepiej, ale mają inne walory, jak np. są bardzo fair play, są na bardzo dużej liczbie turniejów wyjazdowych, lokalnie bądź ogólnokrajowo wspierają środowisko, sa czempionami nowo powstającego środowiska. Wg . mnie mamy szanse wynagrodzić (bo WTC to wyjazd życia) ludzi, którzy współtworzą nam środowisko :)

Kondzior na selekcjonera :D

A tak na serio : to co Kondzior napisał to jest imo sedno. Imo każdy powinien miec możliwość pojechania na WTC (dlatego imo losowanie nie jest takie złe), ale warto nagradzać ludzi którzy w jakiś sposób przyczyniają sie do rozwoju systemu, a wypisane przez Kondziora przykłady na pewno sie łapią :)
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

Mandaryn

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post środa, 30 września 2015, 20:57

Tylko co zrobic zeby znowu nie pojechali koledzy albo rodzina? Ktos bezstronny powinien czuwac nad wyborem.
<<

kondzioro

Frakcja: Cryx

Post środa, 30 września 2015, 21:36

Dzieki za uznanie, ale chyba w tym roku nie bede miec tyle czasu na figurasy zeby sie tym dobrze zając :(

Mandaryn, to moze Ty? Przyjedz na któregoś mastera, obgadaj z chłopakami którzy tam beda, przedstaw sie i bedzie git malina ;)
<<

Śliski

Press Ganger

Frakcja: Legion of Everblight

Post środa, 30 września 2015, 21:43

Jak dla mnie koledzy i rodzina dali sobie radę całkiem nieźle na ostatnim WTC, liczę na podobne rezultaty w przyszłości.
<<

Gobos

Frakcja: Cricle Orboros

Post środa, 30 września 2015, 21:58

apeluje zeby nie karmic trolla... :roll:
Obrazek

pisarczyk napisał(a):Gobos nie spiewa na karaoke. Gobos bustuje do mikrofonu.
<<

yaro

Press Ganger

Frakcja: Skorne

Post środa, 30 września 2015, 22:54

gobos +1 w tym wypadku. Selekconerzy to tez moze byc kolesiostwo ale przynajmniej z rozliczaniem z wynikow- dla mnie lepsze.
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

gobei

Frakcja: Cricle Orboros

Post środa, 30 września 2015, 23:20

Mandarynko kochana, pojaw sie na kilku turniejach, pokaz sie. Podobno z krk jestes wiec masz okazje na masterze. Masz wtedy moj glos jako selekcjoner. Zebys mogl polozyc krec kolesiostwu. A do tego czasu STFU, bo juz mnie nawet zaczynasz wq... denerwowac
Zeby nie bylo totalnie oftopu. 3 team jako mlodzi dobrze zapowiadajacy sie bylby ekstra. Wlasnie jako otrzaskanie sie z impreza.
NIE WYRAZAM ZGODY na uzywanie moich danych, mojego nicka ani wynikow uzyskanych przeze mnie na turniejach na porzeby tak zwanej ,,ligi ogolnopolskiej
<<

m4estro90

Press Ganger

Frakcja: Khador

Post czwartek, 1 października 2015, 10:38

to może idąc tropem tego 3 teamu albo szukaniu nowych talentów, niech ogólnie chętni na występ na WTC (wiadomo, że z czasem się może zmienić ale warto zaznaczyć wcześniej) się jakoś zgłoszą aby selekcjonerzy, którzy będą wybrani można powiedzieć analizowali jak ich postępy. W tym przypadku myślę, o osobach, które jeszcze nie brały udział w takiej imprezie.
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sugestie i pomysły