FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

COPY -Nowy sposób wyboru Prezydium - propozycja

Moderator: Loża Masońska Ligi

<<

iRukh

Frakcja: Cygnar

Post wtorek, 19 stycznia 2016, 21:52

COPY -Nowy sposób wyboru Prezydium - propozycja

Ja to już nie ogarniam powoli.
Się kur^&* rozwiązujecie czy proponujecie :?:
Pierdo*&^%$ w bambus. a ch&^ z tego widać.
Spieprzyliście sprawę, podajecie się do dymisji i spadać :!:

Dajcie wypowiedzieć się środowisku, a nie na koniec jak PO jeszcze coś mącicie dla siebie.
Ukrywacie się po kątach (loża)

Nagle jak temat wpier$%^&* na wierzch to wszyscy się tłumaczą że sram to że owamto, a to zdrowie a to życie a to jednak nie dałem rady itd, itp.

PO PROSU DAJCIE NAM SPOKÓJ !!!!

Bo jak widzę że ktoś po 2 tygodniach od zarzutów się nagle się aktywizuje to mnie to rozpierdala.

Zachowujecie się jak w wojsku właśnie jesteście w fazie 5-tej.

PS
1. faza 1 - błogi spokój - mieliście do postu ICeta
2. faza 2 - nagły zryw - nastąpiła pobudka 6 stycznie wpadło 3 króli i rozwaliło teatrzyk cieni
3. faza 3 - szukanie winnych - po 6 stycznia zaczęło się polowanie na czarowników
4. faza 4 - karanie niewinnych - i przepychanki na forum
5. faza 5 - nagradzanie swoich - i nagle rozpoczynają się NEVERENDING STORY głosowanie i pitolenie od nowa

Obrazek
Obrazek
Come to the nightmare, come to me, deep down in the dark where the devil is and me.
<<

nieznajomywd

Sędzia

Frakcja: Cricle Orboros

Post wtorek, 19 stycznia 2016, 22:17

Re: COPY -Nowy sposób wyboru Prezydium - propozycja

Ja mam tylko pytania, cóż takiego mielibyśmy w loży mącić dla siebie, co miałoby to nam dać?

Po drugie, jak widzisz w takim razie dymisję loży? Co, wychodzi te 10 osób z forum w ogóle, albo z działu lożowego i w sumie bez określania kto, gdzie i kiedy ktoś po prostu sobie wchodzi na ich miejsce? Czy w ogóle zwijamy manatki i nie rozmawiamy między ośrodkami?

Po ostatnie, dlaczego nie potrafisz uszanować regulaminu forum, który łamiesz już w pierwszym punkcie?

Loża rozwiąże się, poda się do dymisji. Po prostu nie można zostawić w to miejsce próżni, bo to nie jest jakaś intratna, czy też nawet prestiżowa robota tylko zwykłe działanie graczy dla graczy.

Pozdrawiam, Wojciech.
Obrazek
<<

iRukh

Frakcja: Cygnar

Post wtorek, 19 stycznia 2016, 22:31

Pokaż mi pierwszy punkt. Przeklinanie niby ?
Gdybym chciał użyć słów które kręcą mi się po głowie to na pewno bym go złamał, a tak jesteś kolejnym który bije pianę, a plemniki nie lecą do celu.

ad .akapit 2. Rozwiązujemy. Mówi się przepraszam, a nie nagle aktywizuje i tu podam twoją osobę pod rozważenie naglepo 3 misiącach się aktywizujesz. Jedzieszz jakimś regulaminem forum itp. A co robiłeś tej pory adminem na portalu społecznościowym byłeś :?: Nagle zaczyna boleć, że szaraczki z nizin się wkurzają. :?:

W cytowanym temacie Ice-T dostaliście kilkanaście pomysłów . Nagle okazuje się że uderzono w stół i jęczycie :?: Typowy polski kocioł doje%$^ leżącego.
Obrazek
Come to the nightmare, come to me, deep down in the dark where the devil is and me.
<<

nieznajomywd

Sędzia

Post wtorek, 19 stycznia 2016, 22:45

Hmm... Pierwszy punkt mówi o obrażaniu innych uczestników forum. Proszę Cię o przeczytanie tego regulaminu.

Autentycznie uważasz, że ja biję pianę? Ale chyba rzeczywiście poniekąd tak jest, bo w ogóle wszedłem w tę dyskusję.

Nic mnie nie boli, nawet się cieszę, że jesteśmy w stanie się wypowiedzieć wszyscy i dojść do czegoś wspólnie. Brałem udział w każdym głosowaniu loży, dawałem swoją opinię kiedy czułem że jest potrzebna. Przeprosić, przeprosiłem w swoim poście w poprzednim temacie. Nie wiem też o jakich szaraczkach z jakich nizin mówisz, bo jak już Ci napisałem wcześniej, w byciu w loży nie ma żadnego prestiżu.

Wybacz, ale nie zrozumiałem chyba celu tego tematu, przepraszam. Powodzenia w nie-biciu-piany.
Obrazek
<<

Markow

Post wtorek, 19 stycznia 2016, 22:51

1) w sumie ma trochę racji, bo w sprawie loży powinien być temat dostępny ogólnodostępny temat.
2) nie podoba mi się porównanie, Loża= "Komunikacja między ośrodkami"... Wychodzi na to, że gdyby nie loża to nikt by nawet tutaj nie dyskutował o sprawach między miastowych, w tym turniejach? Trochę słaba argumentacja.
3) 10 osób to troszkę dużo i to stanowi problem, ja proponuje 5. Może głosować każdy z forum kto choć raz był w zeszłym roku na jakimś masterze. Niestety ale trzeba ograniczyć liczbę głosujących.
4) iRukh, też cisną mi się pewne słowa na temat loży no ale opanujmy się. Troszkę kultury...
5) ileż można ciągnąć ten sam temat... Owszem nie sprawdziłem czy już to zrobiła, ale skoro loża nie może przegłosować rozpadu, zróbmy to na forum.
6) ilościowy skład i zasady wyboru loży i inne tego typu sprawy, powinno ustanowić forum ogólnopolskie, a nie loży. Tak teraz mam takie wrażenie, że to tak wygląda...

Gobos :
Propozycja nowego sposobu wybierania członków Prezydium:

1. Prezydium składa się z 5 członków, wybieranych spośród zgłoszonych kandydatów przez graczy, którzy zagrali na turnieju klasy Master w terminie do roku od daty głosowania. W przypadku zgłoszenia się 5 lub mniej kandydatów ochotnicy są wybierani automatycznie;
2. Kadencja członków Prezydium trwa 2 lata;
3. W przypadku rezygnacji któregoś z członków przed upływem kadencji, na jego miejsce wybierany jest kolejny zgodnie z zasadami opisanymi w pkt. 1.;
4. W Prezydium nie może uczestniczyć więcej niż 2 graczy z tego samego ośrodka.

Wszytko fajnie, ale ja bym ograniczył ilość graczy do jednego. Dodatkowo czepiając się słówek trochę słabe byłoby gdyby skład loży wyglądał tak, Warszawa, Katowice Kraków, Bielsko biała, Reszta. Cóż chyba wolałbym uznania Katowic i Bielska jako jeden ośrodek.
Według mnie brakuje 5 i 6 (już nie związane dokładnie z wyborem, ale z działaniem loży) podpunktu:
5. loża może być rozwiązana przez samą siebie lub w wyniku większościowego głosowania najbardziej aktywnych graczy w roku.
6. Na forum, każdy członek loży może i ma uprawnienia do edycji głównych regulaminów i ustaleń loży. (skrócie, każdy dostaje admina do edycji postów innych członków loży, aby uniknąć opóźnień).
Ale powtórzę, to moje osobiste zdanie na ten temat.

Ps. Przede wszystkim nie podoba mi są sama nazwa "Loża", bo od nazw stanowisk to niektórym już w tym kraju się w dupach poprzewracało. NIe chcę tutaj powtórki tego ci widze w tv. :P
<<

Kat

Post wtorek, 19 stycznia 2016, 23:29

slowo loża podchodzi od lzenia wiec kazdy problem trzeba wylezec, odpoczac i dac chwile namysłu:)

co do rozgoryczenia wiele rozumiem ale kolejny temat o tym samym :) dajcie chwile czasu rozwiazemy problem obecnego skladu. Narazie liga działa wszyscy wiedza jak kiedy itd organizowane sa duze imprezy :) wiec sama w sobie dziala. wybierze sie nowych leżących i waleczniejszych ludzi i bedzie ok :)

co do powiazania katowic i bielska :) odwiedz markow chodz raz jakis z osrodków i sie wypowiedz :)
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

Markow

Post wtorek, 19 stycznia 2016, 23:36

Odwiedziłem i to nie raz. :p ale musimy ograniczyć jakoś ilość członków w loży i to pierwsza rzecz jaka mi się rzuca na oczy. :) Moim zamierzeniem było to aby nie było problemów z kłótnią, że południe polski ma większość. :P

Co do nazewnictwa. Lepszym określeniem byłaby rada, od radzić. W wydźwięku i niesionym podtekście wygląda inaczej i troszkę inaczej się do tego podchodzi, a przynajmniej nie leży z tematem... :P
<<

Kat

Post wtorek, 19 stycznia 2016, 23:40

wrocław to jakaś północ kraju? czy ja czegoś nie załapałem ?:)
wrocław w tym roku nie zgłosił kandydata do loży a miał możliwośc każdy więc prosze mi tutaj bez jakiś problemów z wiekszoscią południa ;)
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

Markow

Post wtorek, 19 stycznia 2016, 23:59

Wrocław to raczej zachód (z google maps wygląda, że Wrocław jest na wysokości Lublina i Kielc) i fakt, nie wystawiliśmy nikogo. Nie powiedziałem nic o Wrocławiu, to ty wyciągasz ten argument. Wrocław chyba był podpinany pod południe jakieś 5-6 lat temu, ale tego nie jestem już pewien...

Niedaleko Katowic masz jeszcze Kraków i można pod to podpiąć Rzeszów, bo też południe. Północ, Trójmiasto, Szczecinn, Bydgoszcz, Warszawa i chyba coś jeszcze. :P Z tego co widzę, to południe jest bardziej aktywne na forum. :) Dlatego napisałem, że znając życie, to Kraków, Bielsko i Katowice miały by 3 głosy. :)
<<

Kat

Post środa, 20 stycznia 2016, 00:02

jesli jakaś część jest aktywna na forum to jej nie dajmy głosu mówisz?:)

rzeszów chesz podpiąc pod kraków?:P ja nie wiem czy w karkowie chą tak fajnych pomników i czy tyle alkoholu wypiją ;)
Następna strona

Powrót do Sugestie i pomysły