FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

WTC 2017

Moderator: Loża Masońska Ligi

<<

Kat

Post niedziela, 2 października 2016, 19:23

Re: WTC 2017

no myślę że jak trzeba będzie być w top 30 na prawdę może być ciasno :)
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

Torres

Frakcja: Cygnar

Post niedziela, 2 października 2016, 19:51

Po czym w top30 nie znajdziemy piętnastu osób, które chciałyby pojechać na WTC. Co wtedy? Wystawiamy dwa teamy a reszta niech się wali? Nie mam pojęcia po co kombinujecie. Ci, którzy będą chcieli pojechać, będą cisnąć turnieje tak czy inaczej (dla skilla/żeby się pokazać)... A resztę wolnych miejsc zapełni się znowu osobami, które będą mogły pojechać.
Selekcjonerzy się sprawdzili (nie ukrywajmy; warunki mieli bardzo trudne) i wydaje mi się, że moglibyśmy znowu wystawić Heru i Tutajca na te stanowiska (oczywiście gdyby chcieli). Ale przede wszystkim powinniśmy najpierw poczytać jakie wnioski wyciągnęli z tego roku.
Obrazek Obrazek
Caine zrobi to lepiej.
<<

tadeuszcz1

Frakcja: Khador

Post niedziela, 2 października 2016, 19:52

Pierwszy Master (Poznań) pokaże czy jest się czym martwić.
Brak organizacji Imprezy w W-wie już pokazało, że Środowisko ma doła.
<<

Chomik

Frakcja: Trollbloods

Post niedziela, 2 października 2016, 20:29

1) Będą wybory selekcjonerów, więc od ludzi/środowiska zależy kto będzie selekcjonował. Być może zgłosi się ktoś poza Heru/Tutajem ( o ile oni chcą nadal RAZEM występować ;))

2) Nie mam żadnego problemu by gracze np. top 2 lub top 3 z ligi miało gwarantowany wybór do kadry - pod warunkiem - że w przypadku nie grania turniejowego (umówmy się jeśli liga kończy się we wrzesniu, to minimum te 6 turniejow do marca rozegrać.... Nie chce sytuacji by ktoś jechał tylko dlatego że ma miejsce w lidze a potem przestaje grać. Jeśli jako środowisko pozwolimy selekcjonerowi w wyjątkowej sytuacji zrezygnować z takiego kandydata - to jestme otwarty.

3) Przesuwanie ligi, gwarantowane miejsca, są pod WTC 2018. Ten temat miał służyć WTC 2017. Jako przedstawiciel loży jestem otwarty by głosować wyjątkowe przedłużenie sezonu 2016/2017 np. do grudnia lub stycznia.
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Szugi

Sędzia

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post wtorek, 4 października 2016, 10:44

Tak trochę z ciekawości, bo jestem zaintrygowany. Jaki jest sens wprowadzania zachęty w postaci "TOP5 ligi dostanie się z automatu do drużyny WTC"? Znaczy się, rozumiem, zachęta, przynęta, itp. Ale z drugiej strony mamy selekcjonerów, którzy z tego co czytam wszyscy uważają, że są super. To po co ich ograniczać? Wiadomo, że oni i tak napiszą do tych z TOP5, bo tak będzie (sami tak mówią).
Argument, że to dlatego, żeby ludzie się bardziej starali dla mnie jest o tyle niezrozumiały, że czemu mamy kogoś zachęcać do grania? Czy naprawdę potrzebujemy zaawansowanego systemu motywacji i kary (marchewki i kija) do tego, żeby ludzie chcieli grać? Jasne, miło jest wiedzieć, że np. jak wygrasz ligę to masz z marszu miejsce. Ale i tak tak jest. Tyle, że utrudniamy życie selekcjonerom, którzy potem np, mają Kata i Yaro w druzynie 2, bo jeden był X- w lidze a drugi 3-miejsce na MP (to przykład), i muszą być w tej drugiej, ale nie mogą być i potem ktoś z boku powie "ale dlaczego oni nie grają razem?".
Jak dla mnie albo stwierdzamy, że selekcjonerzy się spisali, i zajebiście niech nam królują, albo stwierdzamy, że się nie spisali i wprowadzamy nowe zasady rekrutacji typu właśnie "Top 30 nie niżej".
Z całym szacunkiem do procesu, czytając te posty mam wrażenie, że zaraz pojawi się Prestiżo-metr, który będzie oceniał prestiż turnieju, potem skomplikowane równania matimatyczne, które będą wyrażały stosunek zwycięstw do prestizu, a na tej podstawie selekcjoner, po rozważeniu, czy gracz ma wystarczającą energię aby uciec ze studni potencjału, czy może grać w drużynie 1, a jak może tylko tunelować to w drużynie 2...
Obrazek Obrazek
<<

Elros

Press Ganger

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post wtorek, 4 października 2016, 10:56

Ja osobiście jestem przeciwnikiem, by top X ligi z automatu miało miejsce w WTC. Mieliśmy tkaie sytuacje 2? czy 3 lata temu i do dziś pamiętam tamten shitstorm, więc bardzo jestem przeciwny temu. Jedynym wyjątkiem dla mnie jest zwycięzca ligi i ew. Mistrz Polski

Obecna forma się sprawdziła, i wolałbym byśmy dali selekcjonerom jeszcze jedną szansę przed wprowadzaniem zmian.

Odnośnie wydłużenia sezonu dla WTC 2018, jest to akceptowalny pomysł, ale musimy szybko podjąć decyzję
Dziekan WTC2016 napisał(a):To nie ma prawa się nie udać
<<

Kruker

Press Ganger

Frakcja: Cricle Orboros

Post wtorek, 4 października 2016, 12:12

Ja osobiście jestem też przeciwny, żeby liga decydowała o miejscu na WTC. Wysokie miejsce w lidze można wypracować grając dobrze w małym środowisku i mając przeciętne do dobrych wyników na masterach. Patrząc po wynikach z tej ligi mam niby 6 miejsce, ale sporo z tego jest zdobyte na lokalach w Rzeszowie i 2 fartownych masterach. Nie sądzę, żeby w jakimkolwiek stopniu kwalifikowało mnie to do reprezentacji na WTC, bo jestem graczem najwyżej przeciętnym.
<<

PoMek

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 4 października 2016, 12:40

Miejsca gwarantowane na WTC z ligi już przerabialiśmy i był burdel. Liga to liga, WTC to WTC.
ObrazekObrazek Obrazek
Citation needed
<<

tadeuszcz1

Frakcja: Khador

Post wtorek, 4 października 2016, 12:45

Niby nie ten temat. Ale co zrobić by Liga miała znaczenie i Ludzie jeździli na turnieje.
Najbardziej absurdalne też byłoby, gdyby Gracze nie grający w turniejach albo prawie wcale jechali na WTC.
<<

Tutajec

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 4 października 2016, 12:59

W takiej sytuacji musisz zaufać selekcjonerom ze dobrze wybiorą.
Pantofel since 1991.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sugestie i pomysły