FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Wybor selekcjonerow kadry na WTC 2017 - zgloszenia

Moderator: Loża Masońska Ligi

<<

Chomik

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 21 października 2016, 11:17

Wybor selekcjonerow kadry na WTC 2017 - zgloszenia

Zasady zglaszania sie i glosowania:
1. Kadrę na WTC wybiera dwóch selekcjonerów. Selekcjonerzy mają pełną dowolność w doborze graczy, którzy wyrazili chęć grania w reprezentacji.
2. Selekcjonerzy zgłaszają się parami.
3. Selekcjonerzy muszą pochodzić z różnych ośrodków WMiH w Polsce (przez ośrodek rozumiemy grupę graczy z jednego miasta lub aglomeracji).
4. Pary selekcjonerów zgłaszają się same, poprzez przedstawienie swojej oferty w odpowiednim poście na forum.
5. Selekcjonerów wybierają osoby, którzy uczestniczyły (jako gracze, sędziowie lub organizatorzy) w przynajmniej 2 turniejach rangi Master w sezonie 2015/2016.
6. Głosowanie jest tajne i odbywa się w jednej lub dwóch turach.
7. Para selekcjonerów może wygrać w pierwszej turze, jeśli zdobędzie powyżej 50% oddanych głosów.
8. W przeciwnym wypadku, dwie pary, które otrzymały największą ilość głosów przechodzą do drugiej tury głosowania. Para, która zdobędzie więcej głosów w drugiej turze wygrywa głosowanie.
9. Nad przebiegiem głosowania czuwa bezstronny koordynator.

W tym temacie prosze o posty TYLKO ZE ZGLOSZENIAMI. Jesli ktos chce komentowac, prosze zalozyc osobny temat.
Zgloszenia sa zbierane do 5 listopada 2016.
Glosowanie trwa do 12.11.2016

Lista osób uprawnionych do głosowania (jeśli kogoś niechcący pominąłem - prosze dać mi znać, dopisze do listy:
Herudaio
Chomik
Tutajec
Tadeuszcz
Pomek
Kruker
Ven
Kondziorro
Torres
Encaitar
Skrzyp
Shept
Dziekan
Ice_t
Olaf
Elros
Arhain
Stegadon
Vampaj
Yaro
Maestro
Kevin
Blady
Fluffy
Orkish
Kat
Bart
Młody Szkapa
Sliski
Matias
Gobos
Piotr
Shonsu
Krawat
Piociek
Sasha
Zgubens
Vitu$
Pyra
Duzy Szkapa
Artein
PeterO
Młody
Gift
Krystian
Kfarnagus
Fafel
MJ
LosKamilos
Konee
Krissos
Maxvonlaibach
Necromanter
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Krawat

Frakcja: Mercenaries

Post niedziela, 6 listopada 2016, 18:15

Re: Wybor selekcjonerow kadry na WTC 2017 - zgloszenia

Witam,

Zgłaszam swoją kandydaturę na selekcjonera reprezentacji Polski na turniej WTC 2016 wraz z Arturem Rietz (Chomik) i Tomaszem Tutaj (Tutajec). Odbyliśmy wstępne rozmowy i doszliśmy do wspólnego wniosku że w obliczu braku chętnych stworzymy triumwirat który połączy 3 ośrodki (Centrum w Warszawie, Południe w Katowicach/Krakowie i Zachód w Poznaniu). Z powodu nie zgłoszenia się żadnej pary przewiduję że mogą pojawić się różne napięcie i dlatego grupa 3 osób która będzie mogła rozwiązać impas głosowanie będzie lepsza niż 2 osoby na siłę.

Ja ze swojej strony dam 4-letnie doświadczenie jako kapitan/selekcjoner na ETC i roczne jako kapitan na WTC. Równocześnie z racji tego że jestem nadal dość nowy w naszym środowisku, mam nadzieję że będę głosem rozsądku i pomogę rozsądzać spory które mogą się pojawić (i jestem też najstarszy i najcięższy co się może przydać :D).

Z kolei Chomik i Tutajec do uznane marki grające wiele lat w WM&H w tym na WTC i nie wymagają wiele reklamy.

Razem stworzymy triumwirat który przyniesie polskiej reprezentacji "Cześć i Chwałę" (jak to mówi klasyk).

To tyle i jeśli uda nam się zdobyć zaufanie przedstawicieli ligi w głosowaniu to zabieramy się do roboty.

K.
W życiu jest tylko jeden uniwersalny język - siła.
<<

Simon99

Press Ganger

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post poniedziałek, 7 listopada 2016, 10:46

Krawat, Tutajec, Chomik : mimo, że nie mam głosu w tegorocznym wyborze selekcjonerów to wiem, że będziecie tworzyć naprawdę mocny team i przy okazji będziemy mieli selekcjonerów rozrzuconych po różnych teamach, co w zeszłej edycji mogło być trochę kłopotliwe :) Powodzenia :)

A
Proud member of :
"Może i nie jesteśmy najpotężniejsi, ale za to gramy na remis"

PP Judge od 14.03.2017
<<

tadeuszcz1

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 7 listopada 2016, 13:44

A przechodząc do nudnego tematu Selekcjonerów.
Jakieś głosowanie na zgłoszony Triumwirat czy Panowie przechodzą z "automatu"?
<<

Tutajec

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post poniedziałek, 7 listopada 2016, 13:48

To juz zależy od was, czy wam to nie przeszkadza bo chyba nie było takiej ewentualności w regulaminie.
Pantofel since 1991.
<<

Chomik

Post poniedziałek, 7 listopada 2016, 16:08

@Tadeusz i oficjalna część - policze ile tam było potencjalnych osób do głosowania i jeśli dostaniemy połowe pozytywnych "lajków" to bierzemy się do roboty. Jeśli środowisko uzna że nie nadajemy się i przyniesiemy wstyd - wtedy olewamy WTC. Takie jest moje zdanie. Naprawde uważam że jako środowisko potrafimy wspólnie podjąć decyzje

@Trolling, Kat, śmieszni gracze i teamy:
1) Czy w 2016 pojechali sami topowi gracze ? Nie
2) Czy to wina selekcjonerów ? Nie
3) Czy w przypadku braku "ścislego topu" do kadry, mieliśmy zawęzić skład do 1 teamu a może jednak dać okazje pojechac kolejnym 10 osobom - po to by mogli zaliczyć piękną przygode z grą ? Imo wyjście które podjęli chłopaki - miało sens. O ile team 3ci faktycznie zawierał ścisłego masterowego topu - o tyle - spełniał założenia (cześciowo) - że jest to team który jedzie po nauke, doświadczenie. Może poza Yarem bo on już doświadczenie miał bogate, ale taki Krawat zyskał na tym ogromnie dużo.

Poza tym Kat, po co bawisz się w psucie atmosfery, niestety merytorycznie nie dałeś żadnego argumentu. Jak uważaśz ze jakiś tema był śmieszny - uargumentuj to. Jeśli uważasz że ktoś się nie nadawał - uzasadnij to. Dla mnie krytyka bez uzasadnienia jest do zignorowania. I stosuje tą zasade zarówno w "głupiej grze" jak i w pracy. I bardzo dobrze na tym wychodze ;). Zatem ja rozumiem że 2016 rok nie był idealny pod względem kadr - ale to nie jest wina ani WTC, ani selekcjonerów. A graczy, ich dyspozycyjności i hajsu jaki mieli. Mało kto zrezygnował tak jak Ty bo nie lubi Melfista czy kogoś tam.

BTW. Prosze Was nie kłoćmy się / nie wdawajmy w pyskówki. Skupmy się na podjęciu decyzji jako środowisko czy Ja, Krawat i Tutajec - możemy razem selekcjonować i akceptujecie ten pomysł. Czy wg Was ten pomysł jest z dupy. Głosowanie rozpisze wieczorem.

Pozdrawiam
Artur
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Vampaj

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 7 listopada 2016, 16:13

@Choimik - ja daje okejke/lajka/+1/co tam potrzeba dla takiego skladu selekcjonerow
ObrazekObrazekObrazek
<<

Kevin

Post poniedziałek, 7 listopada 2016, 16:18

Również ja daję lajka.
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

tadeuszcz1

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 7 listopada 2016, 16:26

Ja też "lubię to". ;)
<<

melfist

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 7 listopada 2016, 16:28

Lajk!
Melfist napisał(a):Ty Dziekan, może cygnar kupisz ?

Dziekan napisał(a):NIGDY,Wolałbym umrzeć i srać non-stop rzadką sraką
Następna strona

Powrót do Sugestie i pomysły