FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Wybor selekcjonerow kadry na WTC 2017 - zgloszenia

Moderator: Loża Masońska Ligi

<<

m4estro90

Press Ganger

Frakcja: Khador

Post wtorek, 8 listopada 2016, 20:43

Re: Wybor selekcjonerow kadry na WTC 2017 - zgloszenia

Kat, stary, jak już mówiłem pojechali ci co pojechali bo ci, którzy powinni jechać (patrząc na skill) nie mogli/nie chcieli. Więc nie miej pretensji do tego jak te teamy wyglądały bo na pewno jakby inni z większym skillem chcieli jechać to na prawdę część z tych co pojechali by się na tym turnieju nie znalazła. Koniec tematu chyba :P
Obrazek
<<

Kat

Post wtorek, 8 listopada 2016, 20:47

a kto nie chciał to nie jechał :) co nie zmienia ze można źle oceniać prace selekcjonerów. Może nie popełnią następnym razem takich błędów jak np. trzymanie wszystkiego w tajemnicy
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

Arhain

Press Ganger

Frakcja: Cricle Orboros

Post wtorek, 8 listopada 2016, 20:53

Chyba niepotrzebnie odbieracie zastrzeżenia Kata personalnie. Gdybym (o ile dobrze rozumiem) miał skrócić jego wypowiedź wyszłoby mi coś takiego:

Archain czyta Kata napisał(a):Chciałem jechać w teamie co najmniej drugim. Poczyniłem w tym kierunku wyraźne starania. Nie dostałem się mimo, że moim zdaniem, mieli tam grać nie lepsi ode mnie zawodnicy. Na poparcie tego patrzcie na przytoczone wyniki dużych turniejów i bezpośrednie sparingi na zgrupowaniu. Nie dostałem też zadowalającego mnie feedbacku odnośnie wyboru selekcjonerów, co pozwala mi domniemywać, że nie był to do końca merytoryczny wybór.

Jeśli się nie dużo pomyliłem to jest to słuszna uwaga na przyszłość dla ogarniaczy i tyle. Trudno wyczytać tu pretensje do graczy. Bardziej Heru i Tutajca za niedostateczną komunikację. Natomiast za dalsze osobiste wyjazdy będę rozdawać dłuższe bany gdyby ktoś miał ochotę. Piszcie sobie pmki.
ObrazekObrazek
<<

Kat

Post wtorek, 8 listopada 2016, 20:56

Arhain napisał(a):
Archain czyta Kata napisał(a):Chciałem jechać w teamie co najmniej drugim. Poczyniłem w tym kierunku wyraźne starania. Nie dostałem się mimo, że moim zdaniem mieli tam grać nie lepsi ode mnie zawodnicy. Na poparcie tego patrzcie wyniki dużych turniejów i bezpośrednie sparingi na zgrupowaniu. Nie dostałem zadowalającego mnie feedbacku odnośnie wyboru selekcjonerów.

Chciałem jechać w teamie z zawodnikami na podobnym poziomie gry i zaangażowania mógł być to nawet i team III. Poczyniłem w tym kierunku wyraźne starania. Zaoferowany team nie spełniał moich wymagań. Na poparcie tego patrzcie wyniki dużych turniejów. Nie dostałem zadowalającego mnie feedbacku odnośnie wyboru selekcjonerów.
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

Tutajec

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post wtorek, 8 listopada 2016, 23:12

Kat proszę, pisz do mnie na pmki albo zadzwoń jutro, wszystko Ci wytłumaczę. Nie bede pisał tutaj bo sprawa tyczy sie tylko mnie jak sie wydaje.

Jak moje tłumaczenie Ci nie wystarczy to wtedy zacznę rozważać to ze jestem złym selekcjonerem. Potem zrezygnuje i poproszę Kondziora o to by mnie zastapił.
<<

melfist

Frakcja: Cryx

Post środa, 9 listopada 2016, 18:51

Kat to że cały czas piszesz "skład w którym był MELFIST, czaicie??? MELFIST!!!" I ze śmieszny 3 skład jest sto razy bardziej żenujące niz to ze Yaro pisze o twoim 0-6... ja wogole Arhain wez przeżuć ten temat do jakis dyskusji wszelakich czy cos bo sam przyznasz ze popcornu brakuje i normalnie warmachina.com.pl and chill
Melfist napisał(a):Ty Dziekan, może cygnar kupisz ?

Dziekan napisał(a):NIGDY,Wolałbym umrzeć i srać non-stop rzadką sraką
<<

Artein

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 9 listopada 2016, 19:47

Obrazek
Obrazek
<<

Tutajec

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post sobota, 12 listopada 2016, 01:44

W takim razie jest przyklepane i możemy działać ?
<<

tadeuszcz1

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 14 listopada 2016, 10:52

A osławiony PLAN DZIAŁANIA?
<<

yaro

Press Ganger

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 14 listopada 2016, 11:00

dokladnie - plan wyborczy poprosimy i jak bedzie dobrze to klepniemy.
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sugestie i pomysły