FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Wybor selekcjonerow kadry na WTC 2018 - Komentarze

Moderator: Loża Masońska Ligi

<<

m4estro90

Press Ganger

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 23 października 2017, 09:54

Re: Wybor selekcjonerow kadry na WTC 2018 - zgloszenia

Mnie osobiście się nie podoba wybór trzeciego teamu. Ten team będzie potraktowany moim zdaniem troszkę po macoszemu. A uważam osobiście, że wszystkie teamy powinny być silnie złożone by godnie reprezentować Polskę na WTC. Zwłaszcza, że to jest w Polsce.
Obrazek
<<

Kat

Post poniedziałek, 23 października 2017, 10:00

Jest calkiem ciekawy przy zalozeniu ze dtmy sa juz po wybraniu skladow 1 i 2
Jesli przed to beda same sklady na wtc ale fakt. Przypadkiem dobre miejsce na dtmach sie nie zrobi a takiej ekipie latwo dobrac dwoch co ich uzupelnia odpowiednio:)
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

Sfetrovsky

Frakcja: Skorne

Post poniedziałek, 23 października 2017, 10:01

Mi się podoba pomysł z DTM'ami. Jest motywujący, żeby próbować ;)
Nie mniej jednak zgadzam się też z Maestrem - trzeci team jest troszkę zostawiony z boku.
We have no gods, only battle. In war is the spirit forged.
Heavyhands napisał(a):Assembling the Skorne battlebox is a necessary part of the experience of playing Skorne. You gain power through pain and suffering.
<<

Chomik

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 23 października 2017, 10:09

Wybor selekcjonerow kadry na WTC 2018 - Komentarze

ok. przeniesione. :)
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

QcDWG

Post poniedziałek, 23 października 2017, 10:32

Re: Wybor selekcjonerow kadry na WTC 2018 - Komentarze

Na teraz nawet nie wiadomo kiedy DTMy będą, więc troche losu w tym jest. Mnie jakos najbardziej w kadrach warmaszynki podobało sie to, że od lutego/marca można stabilnie knuć już side i sidziki. A tak po DTMach będzie tylko jeden master żeby sprawdzić nowe knify (realnie tylko MPki) i będzie sporo czasu mniej na wewnętrzne zgrupowania.

Poza tym nadal to jeden master do tego max 5 bitew, i SOS może decydować - co już przeszkadza przy dwóch gościach z 3-0 na lokalu, a co dopiero przy tak wysokiej (bo imo każdy team w przyszłym roku moze byc mocny przez efekt gospodarza i w każdym będzie trudno się znaleźć) stawce
<<

Elros

Press Ganger

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post poniedziałek, 23 października 2017, 10:41

Zdecydowanie jestem przeciwko pomysłowi na team 3 zaproponowanemu przez Dziekana i Kondzia. Daje to temu teamowi najmniej czasu na wspólne kminienie strategii i rozpisek i stawia nas w kiepskim położeniu.
Dziekan WTC2016 napisał(a):To nie ma prawa się nie udać
<<

m4estro90

Press Ganger

Post poniedziałek, 23 października 2017, 10:43

Qc ma kurcze rację z tym SOSem. SoS jest wredny i tyle.
Obrazek
<<

PeterO

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 23 października 2017, 12:08

Mam kilka zastrzeżeń co do wyboru 3 teamu:

- de facto o tym kto pojedzie w 3 drużynie decydował będzie SOS, ponieważ istnieje duża szansa, że DTMy wygra drużyna złożona z już wyłonionych reprezentantów z pierwszych dwóch drużyn i w tym wypadku do trzeciej drużyny dostaje się ekipa z najwyższym SOS spośród tych "na WTC",
- konstruowanie drużyn może być utrudnione, gdyż osoby aspirujące do 3 drużyny musiałyby unikać osób, które już się dostały do reprezentacji. Wytypowani już reprezentanci raczej będą razem w drużynie (to akurat może pomóc się "dograć" ze sobą),
- przypadkowy wynik SOSa może zadecydować o tym kto pojedzie na WTC,
- obawiam się również zintensyfikowania spin na samych DTMach przez tego rodzaju selekcję.

Dobrze, żeby składy były znane wcześniej, ale czy już w marcu zostaną wyłonione?

Podoba mi się też to, że DTMy miałyby wpływ na wybór reprezentantów, ale nie do końca w taki sposób (na razie trudno mi wskazać inne rozwiązanie).

Nie chcę chłopaki, żebyście mnie źle zrozumieli, ale po prostu obawiam się, że taki sposób wyłaniania kadry może nie być najlepszy i chciałem zabrać głos w dyskusji ;) Może uda znaleźć się jakieś inne rozwiązanie, bo bardzo wam kibicuję :D
<<

m4estro90

Press Ganger

Post poniedziałek, 23 października 2017, 12:18

Najgorsze będzie to, że jak ktoś ugra mega wynik, ale w druzynie będzie ktoś ze składu 1 lub 2 to jest słabo bo już się nie liczą.
Obrazek
<<

yaro

Press Ganger

Post poniedziałek, 23 października 2017, 12:24

ogolnie podzielam zastrzezenia innych. Proponowalbym aby 3-ka z dtmow byla brana jako szkielet 3-go skladu jesli takiej niezakwalifikowanej do tej pory trojce uda sie wygrac DTMy, a w innym wypadku proponuje byscie przedstawili inna idee wyboru 3-go teamu.
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
Następna strona

Powrót do Sugestie i pomysły