FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Wybor selekcjonerow kadry na WTC 2018 - Komentarze

Moderator: Loża Masońska Ligi

<<

Kat

Post środa, 25 października 2017, 08:36

Re: Wybor selekcjonerow kadry na WTC 2018 - Komentarze

No imo selekcja powinna byc po to by wylonic 15 najlepszych i podzielic. Jeden prosty sposob by podtrzymac dobre wyniki a nie zrobic sympatyczny wyjazd ziomali:)

Wedlog regionalizalizacji sa na prawde spore problemy.
Wyobrazmy sobie sytuacje ze na poludniu w krakowie wraca gobos i cisnie. No i pojawia sie problem chomik kruker gobos w jednym teamie? Trzy orborosy? A spokojnie mozna by jednego oddac innemu teamowi i bylo by na prawde soczyscie :)

No i problem ktory pokazal melfist. W tym sezonie mielec sie ogarnie na super czeste granie z rzeszowem Kruker Mintor Scull i Vitus beda tylko miedzy soba wymieniac lokaty na masterach. To wtedy albo Chomik albo Heru do dobrania (patrze po wynikach bo jeszcze sporo dobrych graczy jak shept encitar itd jest na poludniu) ale no nie kazdy moze jechac...:)

Bedzie glosowanie. Wynik i tak juz jest raczej przesadzony ale z popcornem w reku bede siedzial i patrzyl jak dobrzy gracze ustepuja slabszym bo u nich juz jest zapchane:)
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

QcDWG

Frakcja: Skorne

Post środa, 25 października 2017, 08:37

Kat napisał(a):Jak wygra kandydatura simona i kevina sklady bez wzgledu na wyniki beda znane w postaci 4/5 graczy na pewno :)

Coz... troche mam to w tylku ale ziomki to ziomki trzeba ich pchac:)

No dawaj typy i lecimy do buka xD
<<

Chomik

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 25 października 2017, 08:49

Kat jesli dojdzei do sytuacji ze nagle wroci nam 5-7 osob super aktywnie grajacych i cisnacych wyniki tak jak ja i herudaio to bedize mega zajebiscie bo raz:
- w sumie okaze sie ze to WTC + sposob selekcji ich zachecil (a udowodnisz mi ze nie zachecil?)
- a poza tym bedize z kogo wybierac - jest super :)

Zreszta ja jak bedzie to konieczne nie mam problemu od lutego przesiasc sie na inna armie i grac te 10-15 gier na miesiac zeby ja ograc... Bedzie trzeba to to zrobie ;-)

PS. Take it easy... mimo wszystko z góry zakładace ze musi istnieć mega kolesiostwo i branie kogoś do kadry tylko dlatego ze jest kolegą... naprawde Wy tak byscie wydali 1300zl na WTC tylko po to by wziasc kolega z ktorym ugracie niesatysfakcjonujacy wynik - wiedzac ze on nie jest ograny ? Ktokolwiek tak by zrobił ? Ja wiem ze ja osobiście tak nie postąpiłem i nie mam zamiaru postępować.
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Tutajec

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post środa, 25 października 2017, 08:53

Szkoda....

SRY, musiałem :P
<<

Kat

Post środa, 25 października 2017, 08:55

A przyklad gdzie na polidniu zacznie cisnac wielu graczy i okaze sie ze z swoim poziomem jestes 6-7? A dalej jestes o szesc poziomow wyzej od polowy graczy z innych osrodkow?:)

Auc dla ciebie:
Poznan:
Krawat Ven Maestro jak gra Kevin to on i o piate miejsce bije sie erlos fryta petero skrzyp poznan pewnie nie wystartuje

Wawka sie jakos sama zbierze moze byc ciekawie ale na pewno blady tutaj dziekan

Południe
Kruker Heru Chomik yaro/shept/encitar/mintor/ niezapowiedziani zawodnicy :)
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

m4estro90

Press Ganger

Frakcja: Khador

Post środa, 25 października 2017, 09:02

Kat zagraj w takim razie w totka...zmarnujesz pieniądze.

Nie możesz jednoznacznie stwierdzić kto pojedzie z jakiego ośrodka. Bo jak Simon napisał, to muszą gracze nadal być aktywni, a np. jak ja czy Ven olejemy sprawę i nie będziemy jeździć ani się udzielać to nie zostaniemy dopuszczeni (ale jak Ciebie bardzo boli, że gracze z Zachodniej Polski mają jechać to śmiało powiedz to). Moim zdaniem nadal lepiej albo by zostali wybrani gracze (cała 15stka) albo podział na regiony niż igrzyska śmierci na DTMach. Bo oddzielny turniej jeszcze miałby jakiś sens, ale wypaczanie DTMów jest słabe na maksa jak dla mnie...
Obrazek
<<

Chomik

Frakcja: Trollbloods

Post środa, 25 października 2017, 09:02

Wojtek, ale na ile ja rozumiem jak bedzie zajebista gwiazda Chomik, ktora rzutem na tasme jest wygryziona przez super ograne 5 osob z poludnia, ale on sam przygniata skillem cala reszte kraju, to nie sadze by rozsadny kapitan nie wzial tego biednego Chomika do jego teamu.

Przepraszam Was, ale całe potencjalne ryzyka ktore ja rozumiem sa w duzej mierze zwiazane z brakiem wiary w to ze ludzie jednak maja na celu dobry wynik a bardziej beda patrzec na to kogo lubią ;-).

-----------
O ile ja rozumiem Simona, to on chce wlasnie doprowadzic by naprawde i elros i fryta i ven i maestro (wszyscy kogo sie da) cisneli, tak samo u nas i shept i yaro i encaitar i musza i moje "miniony" cisnely.
Teraz jest _troche tak_ ze tak naprawde w polsce ustala sie top 10, z tego top 10 bierze sie sklady. I zostaje walka o ew. trzecia piatke. W sensie to sa sygnaly i opinie ktore ja od sporej czesci graczy slyszalem. I dlatego czesto wlasnie tym mniej topowym graczom mniej sie chce starac o kadre. Ja nie wiem czy to jest w 100% powód, ale po prostu to jest diagnoza czy opinia cżęści ludzi ( w tym chyba też Simona ). I troche wyglądam może na obrońce Simona, ale przegadałem z nim jego pomysł i swoje obserwacje przez jakieś blisko dwie godziny, i rozumiem jego punkt widzenia, co nie znacza że w 100% się zgadzam :)
Ludzie twierdzący że orboros jest broken cierpią na chroniczny zanik zdrowego rozsądku ;)
<<

Kat

Post środa, 25 października 2017, 09:06

Nie boli mnie ze zachodnia polska jedzie:) jak dla mnie i pcim dolny moze miec swoja repe:) ale mowie o tym ze jest szansa ze lepsi gracze pojada na solomaster bo u nich braknie miejsc :) tak samo moze byc z warszawa czy poludniem:)

Poza tym maestro nie burz sie... jako best buddy kevina i tak pojedziesz:p
<<

yaro

Press Ganger

Frakcja: Skorne

Post środa, 25 października 2017, 09:06

widac ze Kat nie umie w logiczne myslenie -> 15go wrzesnia 2018 yaro bierze slub - narazie zaprosil i czeka na deklaracje Heru, Elrosa, Maestro i Krukera z graczy ktorzy od kopa sa brani pod uwage do reprezentacji. Nie wiem co chlopaki postanowia, ale moze to byc bardzo ciezkie WTC dla teamu z poludnia.
Herudaio napisał(a):Nobody expects the Iosian inquisition!

0-6(1) > 10-7(3) ?
<<

m4estro90

Press Ganger

Frakcja: Khador

Post środa, 25 października 2017, 09:09

Kat napisał(a):Nie boli mnie ze zachodnia polska jedzie:) jak dla mnie i pcim dolny moze miec swoja repe:) ale mowie o tym ze jest szansa ze lepsi gracze pojada na solomaster bo u nich braknie miejsc :) tak samo moze byc z warszawa czy poludniem:)

Poza tym maestro nie burz sie... jako best buddy kevina i tak pojedziesz:p

To widać, nie znasz dobrze Kevina. On jest wstanie mi podczas picia wódki ze mną, którą nawet ja kupię powiedzieć, że jesteś chujowy i nie jedziesz (ale z tego powodu on nadaje się na selekcjonera bo jest obiektywny i dlatego go szanuje). A ja z natury narzekam i burze się więc tyle w temacie...
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sugestie i pomysły