[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
WARMACHINA • Zobacz temat - [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes
FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

[Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

Moderator: Arhain

<<

Martius

Posty: 19

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:52

Frakcja: Cygnar

Post piątek, 17 maja 2013, 12:56

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

Jaka jest planowana godzina rozpoczęcia i zakończenia?
<<

Młody

Avatar użytkownika

Posty: 306

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 17 maja 2013, 18:42

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

Miło jakby TO zainteresował się tematem, bo na razie brakuje paru informacji, a to za 2 dni... kiedy start? jest jakaś lista uczestników, cokolwiek?
<<

Jasio

Avatar użytkownika

Posty: 485

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:21

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Cryx

Post piątek, 17 maja 2013, 18:51

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

A jak czas liczymy? Ten turniej w ogóle będzie? :roll:
<<

Maryś

Avatar użytkownika

Posty: 639

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 12:48

Lokalizacja: Święte Miasto Toruń

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post piątek, 17 maja 2013, 19:41

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

No nie mówcie mi że turnieju nie będzie:/?!
Jasio, czemu ty tego nie organizujesz?
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post piątek, 17 maja 2013, 19:50

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

<<

raat

Avatar użytkownika

Posty: 302

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:41

Frakcja: Mercenaries

Post piątek, 17 maja 2013, 21:27

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

Hejka,
Ponieważ zabrakło info, z tego co widzę, to się wypowiem celem uzupełnienia:

Start: 10.00 (zedytowałem)

Format 35pkt, 2 rozpy, SR2013

Rundy: 4 (powyżej 16 graczy 5 ;) ), czas rundy (bazowy) 70min, czas na turę 7min.

Scenariusze:
1. Outflank
2. Rally Point
3. Close Quarters
4. Process of Elimination

to kto się wybiera w niedzielę?

tutaj wrzucę skróconą listę obecności:
1. Ja (Bdg)
2.-4. Ludzie z 3miasta
5. Maryś z Krzyżakowa
6. Krzysiek z Bdg
7. Adam z Bdg
8. Michał Młody
9. Jasio ?
10. MJ ?
11. Geto ?
12. Lemur ? (jak mu ktoś z Pzn podrzuci figsy)
13. Szkapa ?
14. Młody Szkapa ?
15. Martius

czy ktoś jeszcze?

Pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano sobota, 18 maja 2013, 06:47 przez raat, łącznie edytowano 1 raz
<<

Geto

Avatar użytkownika

Posty: 113

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 18:42

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Retribution of Scyrah

Post piątek, 17 maja 2013, 22:47

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

Odpadam, brak kasiorki
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post sobota, 18 maja 2013, 00:42

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

Z trójmiasta będą:
- Ja,
- Maximus,
- Samuel.
Nie wiedzieliśmy ze na 9, :/ o ile wiem miała być 10, ja będę bo jadę z poznania i jedyny.pociąg rano jest po 6 więc się wybabiam, ale nie wiem jak chłopaki.
<<

Samuel

Avatar użytkownika

Posty: 727

Dołączył(a): piątek, 19 kwietnia 2013, 16:04

Lokalizacja: Gdańsk/Białystok

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post sobota, 18 maja 2013, 01:19

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

No to najwyżej w pierwszej walce masz Loose.... ale może być tak że będzie nie parzysta liczba graczy wiec wiesz ;)

można kogoś na PM telefon w razie czego jakbyśmy mieli jakieś opóźnienie z Trójmiasta ?
<<

Jasio

Avatar użytkownika

Posty: 485

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 14:21

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Cryx

Post sobota, 18 maja 2013, 02:24

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

606765769 - piszcie/dzwońcie :)

Panowie, serio 9'ta? Oszaleliście, zróbmy 10'tą chociażby :roll:
<<

Maryś

Avatar użytkownika

Posty: 639

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 12:48

Lokalizacja: Święte Miasto Toruń

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post sobota, 18 maja 2013, 02:52

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

Proszę o tą 10:00. Rzeczywiście wcześniejsza godzina to przesada. Gry na 35 są Zdecydowanie krótsze o 50tek.
<<

raat

Avatar użytkownika

Posty: 302

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2013, 16:41

Frakcja: Mercenaries

Post sobota, 18 maja 2013, 06:48

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

wpisałem 9.00, bo od miesiąca było wydarzenie na fejsie wpisane na tą godzinę, ale jak Wam nie pasuje, to gramy o 10.00, nie ma problemu :D już poprawiłem i do zobaczenia w niedzielę
<<

Krissos

Avatar użytkownika

Posty: 1593

Dołączył(a): środa, 13 marca 2013, 22:11

Lokalizacja: Tri City Best City

Frakcja: Cryx

Post niedziela, 19 maja 2013, 06:56

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

Ja pociąg mam tak pechowo ze będę przed 9, będzie można wejść do lokalu wcześniej?
<<

MJ

Avatar użytkownika

Posty: 901

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 20:59

Lokalizacja: Bydgoszcz

Frakcja: Mercenaries

Post niedziela, 19 maja 2013, 18:49

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

No ok, turniej zakończony, grało się bardzo fajnie, chociaż dwie ostatnie gry były cholernie męczące (a ostatnia równie cholernie dramatyczna ;) ).

Moje listy były identyczne jak na ostatnim turnieju w Toruniu, ale we wszystkich rundach zagrałem Durgenem.

System: Warmachine
Faction: Four Star Syndicate
Casters: 1/1
Points: 35/35
Durgen Madhammer (*6pts)
* Grundback Gunner (3pts)
* Grundback Gunner (3pts)
* Ghordson Driller (6pts)
Cylena Raefyll & Nyss Hunters (Cylena and 9 Grunts) (10pts)
Kayazy Eliminators (Leader and Grunt) (3pts)
Kayazy Eliminators (Leader and Grunt) (3pts)
Eiryss, Angel of Retribution (3pts)
Gorman di Wulfe, Rogue Alchemist (2pts)
Master Gunner Dougal MacNaile (2pts)
Reinholdt, Gobber Speculator (1pts)
Thor Steinhammer (2pts)
* Grundback Gunner (3pts)

Bitwa 1 - Maryś z Harbi, Reckonerem, Devoutem, Errantami z UA i Seneszalem, córami Menota, książką, hierofantem, chórem, Vassalem i Rhupertem. Scenariusz Outflank, Maryś zaczynał. Wszytko pobiegło do przodu, tough na Errantów, Harbi odpaliła feata, zaszarżowała przed siebie i teoretycznie zatrzymała mnie w deaploymencie. Ja w mojej turze bieg Eliminatorkami po lewej flance, Nyssi minimalnie przed siebie nie wchodząc do feata. Kurak od Thora ustrzelił jedną córę, Eiryss i kuraki od Durgena ostrzelały Errantów i wymusili kilka martyrdomów, jeden kurak nie oberwał nic od feata, drugi za dwa. Durgen na 4 focach, dodatkowym strzałem i artillerist do przodu, odpala feata i wali po Errantach, ogółem paru zginęło, Harbi mocno zajechała się Martyrdomami, Devout oberwał blastem za 3. Gorman zachmurzył Durgena. Maryś w swojej turze próbował assaulta Reckonerem w Durgena, ale nie trafił. Córy pobiegły angażować Eliminatorki i jedną kurę. Erranci coś tam próbowali zrobić, ale generalnie nic ciekawego się nie podziało. Chór dał blokadę strzelania. W mojej turze Durgen rzucił Explosivo na Gormana i na siebie, Primed na Nyssów, strzelił Case Crackerem w Reckonera za 7, drugim strzałem ustrzelił Erranta. Gorman oślepił Reckonera i Vassala. Eliminatorki powycinały córeczki, Nysski ostrzelały parami Errantów, kury i Eiryss tak samo. Generalnie Harbi zjechała się do 4 woundów Martyrdormami ;P Maryś dał Guided Hand na Errantów oraz Crusaders Call, Erranci szarża ale prawie nic nie zrobili, Seneszal wbił się w Durgena przeżywając freestrike od Nyssa, ale sam nie trafił. No i to w sumie tyle. Ja coś tam znowu pozabijałem i jakoś pod koniec mojej tury skończył się czas. Cóż, Maryś tak się długo się zastanawiał nad każdym Martyrdomem, że za wiele nie pograliśmy ;) Wygrałem przewagą army pointów w strefach.

Bitwa 2 - Martius z eLilo, Ravagorem, Bolt Throwerem, Nagą, Seraphem, małymi raptorsami, sukubem, shepardem, forsakenem. Scaneriusz Rally Point, za znowu jako drugi. Martius wszystkim do przodu, Lilo Shadow Pack. Ja Primed na Nyssów, Nyssi i Eliminatorki biegną tak daleko jak tylko mogą. Dougal odpalił minifeat i kuraki odstrzeliły dwóch Raptorsów, Durgen skampił za górką. Martius odpalił feat i zajął się wycinaniem piechoty, padły Eliminatorki i pięciu Nyssów, tu gratki dla Martiusa, bo jako pierwsza osoba z dziewięciu gier pod rząd dał radę te Eliminatorki wybić :P Ja w swojej turze zabiłem ostatniego Raptorsa, Nyssi szarża, dwóch w Serapha, jeden w Nagę, jeden związał walką Ravagorę, jeden poleciał w znacznik. Seraph prawie padł, Nagi nie trafiłem, znacznik trochę oberwał. Kuraki ostrzelały trochę znacznik. Drugen wskoczył do mojej strefy i zdobyłem punkt za jej dominację. Martius próbował się pozbywać Nyssów, od wybuchów padł Seraph, Ravagora i Naga trochę oberwali. Martius zdobywa punkt za dominację swojej strefy. W mojej turze niszczę znacznik, oślepiam Ravagora Gormanem, zabijam forsakena, na Lilo spada zfeatowana templata i wbija 9 ran. Po tej turze jest 3-2. Martius próbuje rozwalić mój znacznik ale mu się nie udaje, Ravagora nic nie robi i to tyle, zdobywa jeden CP za swoją strefę i ja jeden za moją. Moja tura, biegnę Dougalem do strefy Martiusa, aktywuję wszystko i nic nie robię, wygrywam 5-3.

Bitwa 3 - Jasio z eSkarą, DJ, dwa Stalkery, kurak, laseczki z UA i Capitanką, Pistol, Syrena. Scenariusz Close Quarters, Jachu zaczyna. Generalnie wszystko biegnie, Skarre na siebie Admonition i +2 do arma na DJa. U mnie kurak od Thora odstrzelił Sea Witchkę, Durgen z dodatkowych strzałem, kury i Eiryss dość poważnie uszczuplił liczebność reszty oddziału. Primed na Nyssach. Jasiu odpala feata na Skarre, DJa, Stalkery i kuraka. Perdition ubija Nyssai DJ idzie. DJ szarża w Drillera i go złomuje, wyłącza też movment i cortex kurka od Thora. Resztki biczek coś tam próbują, ale generalnie nic ciekawego nie są w stanie zrobić. Pistol, Syrena i Stalkery przed siebie. U mnie Gorman rzucił Black Oil w kuraka bez movmentu żeby oślepić Dja. Zająłem się dobijaniem resztki biczek kurakami, ubiłem capitankę i Jachowi przypomniało się, że w jego turze DJ może złapał Gormana w zasięg Abomki. Faktycznie kawałkiem podstawki się łapał, chociaż jak na mój gust przypominanie sobie o czymś tak ważnym w połowie tury przeciwnika i po aktywacji tego modelu to troszkę za późno, no ale ok, Gorman oczywiście tej abomki nie zdał i zrobiło się baaaardzo nieciekawie, bo miałem DJa pięć cali od Castera będąc świecie przekonanym, że jest oślepiony, a kuraki, którymi mógłbym się zasłonić już dawno się aktywowały ;) No ale ok, podbiegłem Eiryss zablokować alokację na DJu i zastawiłem go paroma Nysskami, do tego reszta Nyssów związała walką jednego Stalkera, a para Eliminatorek drugiego. Skarre wrzuciła Black Spota na Nyssów, Stalker pozabijał wiążących go Nyssów, sam jednak zleciał od eksplozji. DJ zabił Eiryss i paru Nyssów. Drugi Stalker zabił jedną Eliminatorkę. Pistol Wraith zabił chyba dwóch Nyssów, Syrena chyba jednego. Moja tura, daję focusy na kuraki, Dougal odpala minifeat. Jednen kurak idzie w stronę Skarre, ale jest poza Commandem Dougala. Drugi jednak się łapie, trafia Skarre i rzucając 6,6,2 na dmg posyła ją do piachu.

Bitwa 4 - Topola z Terminusem, 20 mechanithallami, DJem, dwoma necrosurgeonami, Darragiem, WSC i Scarlockiem (i może coś jeszcze, nie pamiętam). Scenariusz Process of Elimination i ja niespodzianka, znowu nie zaczynam. Generalnie ta gra to była droga przez mękę i nie chce mi się znowu przez to przechodzić opisując ją ;) Ogólnie wymiotłem większość zombiaków, Driller zezłomował DJa, Gorman dwa razy oślepiał Terminusa, w którego później wpadł Driller na full focusie z Redlinem i... Terminus zdał dwa razy tough :roll: Driller padł, w następnej turze wpadły w niego 3 Nyssy z Primed... miss, miss i o jedno oczko za mało, żeby zadać wounda :roll: Na szczęście w czasie gry udało mi się dostać punkty za rozwalenie obu znaczników i jeden za kontrolę strefy i kiedy ogłoszono Dice Down wygrałem 3-1.

Tak więc 4-0, wszystko zagrane Durgenem i pierwsze miejsce. Nieźle, zaczynam być w formie :)
Ostatnio edytowano niedziela, 19 maja 2013, 20:55 przez MJ, łącznie edytowano 1 raz
<<

Samuel

Avatar użytkownika

Posty: 727

Dołączył(a): piątek, 19 kwietnia 2013, 16:04

Lokalizacja: Gdańsk/Białystok

Frakcja: Protectorate of Menoth

Post niedziela, 19 maja 2013, 20:30

Re: [Bydgoszcz]19.05 Turniej Warmachine & Hordes

Ok już jestem w Gdańsku więc mogę na świeżo nasmarować co dziś zdziałałem na Turnieju. Atmosfera turnieju była super, ludzie wspaniali, miejscówka wypaśna a no i w końcu mam w czym figsy po ludzku transportować dzięki losowej nagrodzie :D Ogólnie mam nadzieję że nie długo Bydgoszcz odwiedzę ponownie na turnieju ;)

A to czym grałem:
System: Hordes
Faction: Legion of Everblight
Casters: 1/1
Points: 35/35
Saeryn, Omen of Everblight (*5pts)
* Naga Nightlurker (5pts)
* Teraph (5pts)
* Ravagore (10pts)
* Scythean (9pts)
Blighted Nyss Striders (Leader and 5 Grunts) (6pts)
* Blighted Nyss Striders Officer & Musician (3pts)
Blighted Nyss Shepherd (1pts)
Feralgeist (1pts)

I druga rozpa:
System: Hordes
Faction: Legion of Everblight
Casters: 1/1
Points: 35/35
Vayl, Disciple of Everblight (*6pts)
* Shredder (2pts)
* Scythean (9pts)
* Seraph (8pts)
* Typhon (12pts)
Blighted Nyss Striders (Leader and 5 Grunts) (6pts)
* Blighted Nyss Striders Officer & Musician (3pts)
Blighted Nyss Shepherd (1pts)

1. Walka.
Przeciwnik: Jasio.
Jego wybór pDenny, ja natomiast wybrałem Saeryn. Cryx posiadał mnóstwo BT i BK i oczywiście Tartarusa. Popełniłem szereg błędów min. taki że Ravangorę za bardzo z boku postawiłem. Dawno nie grałem na p Danny i w ogóle miałem długą przerwę w graniu co poskutkowało Featem + Cripling Graspem w scytha i wysieczenie piechoty. Przegrana na Scenariusz.

2. Walka.
Przeciwnik: Krzysiek.
Jego wybór eKaya na T2, U mnie znów Saeryn.
Tu poszło lepiej. Od pierwszej tury ostrzelałem Warpbornów, a w 2 turze podpaliłem ravangorką Kayę co zostawiło ją na 6 HP. Po odpaleniu feata w 3 turze wymusiłem na przeciwniku wycofanie się z pod obszaru do kontroli z Scenariusza ponieważ miał ledwo żywą Kaye i Scytheana i Ravangorę przed nosem i 2 ledwie żywe własne bestie i przez co wygrałem na Scenariusz 5-1.

3. Walka.
Przeciwnik: Młody Michał.
Trole i eMadrak z jednej strony, z drugiej strony tym razem pVayl.
Od początku walka wydawała się ciężka. Do momentu rzutów troli. Fenbladzi wykoszeni przez striderów ( 0 Toughów zdanych!) i Trafione tylko 2 ataki z 4 w Typhoona na ich mini Featcie. Po Wykasowaniu Fenów, Feat przesunięcie się do flagi, po drodze jeszcze Rampager w Bombera i wycofanie go w tył. Następnie próba caster killa od madraka z featem, Impalera i Bombera w vayl. Vayl przeżywa ostatni możliwy Atak madraka na 4 hp. W jednym z ataków transfer połowy DMG w Bombera i wyłączenie mu Spiritu tym sposobem( był trochę ranny od transferów z Madraka po spreyach z typhoona) walka została przesądzona. Madrak dostał szarże od 3 ciężkich bestii + Shreedera :D

4. Walka.
Przeciwnik: Maybach.
Znów Saeryn, a teraz vs. eVlad z kawalerią i demolisherami. Walka z początku szła wyrównanie ale kilka przewalonych rzutów przesądziło o tym że dostałem Caster killa :(

wynik:

2-0

No cóż do poprawy wynik :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Turnieje w Polsce

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości