FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

<<

Kat

Post poniedziałek, 7 maja 2018, 13:21

Re: Trolle Kevina - MK 3 od 20 strony.

Z biegiem czasu coraz mniej dokladnie opisane bitwy a prawie kazda sie zaczyna od tekstu ze szkoda pisac ze bez historii i ze zaczynanie zakonczylo bitwe :)

Niemniej jednak dalej to czytam :)
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

Kevin

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 7 maja 2018, 13:46

Nie mam ostatnio czasu na maszynę jakoś za bardzo, więc skrótowe raporty ze sporym opóźnieniem to póki co wszystko co mogę wrzucić, dodatkowo długi weekend był.
Poza tym ja generalnie uważam, że przy tym, że póki co w Poznaniu jest symetryczne rozstawianie stołów więc kto zaczyna jest w opór do przodu. I to obok 7 tur są 2 rzeczy, które mi w tym systemie przeszkadzają.
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

m4estro90

Press Ganger

Frakcja: Khador

Post poniedziałek, 7 maja 2018, 14:05

Kevin napisał(a):Nie mam ostatnio czasu na maszynę jakoś za bardzo, więc skrótowe raporty ze sporym opóźnieniem to póki co wszystko co mogę wrzucić, dodatkowo długi weekend był.
Poza tym ja generalnie uważam, że przy tym, że póki co w Poznaniu jest symetryczne rozstawianie stołów więc kto zaczyna jest w opór do przodu. I to obok 7 tur są 2 rzeczy, które mi w tym systemie przeszkadzają.

Zawsze możesz ruszyć tyłek i pomóc rozstawiać stoły...
Obrazek
<<

Kat

Post poniedziałek, 7 maja 2018, 14:30

Tak z ciekawosci...
7 tur (tez uwazam to za glupote) przeszkadza Ci bo masz ta liste kolgrimy ktora wolno buduje przewage i mogłaby clockowac przeciwnika? Znaczy to lista ktora po prostu nie oddaje punktow ale ich nie zdobywa i mimo malych strat w 7 turze przegrywasz 4:2 czy cos takiego?
Witamy na forum warmachiny
Gift napisał(a):mamy wojowników walczących po stronie dobra, światła i prawa, występujących przeciwko złu i plugastwu, którzy pilnują aby swięty ogień flejmu nie zgasł :D
<<

Kevin

Post poniedziałek, 7 maja 2018, 15:06

Kat napisał(a):Tak z ciekawosci...
7 tur (tez uwazam to za glupote) przeszkadza Ci bo masz ta liste kolgrimy ktora wolno buduje przewage i mogłaby clockowac przeciwnika? Znaczy to lista ktora po prostu nie oddaje punktow ale ich nie zdobywa i mimo malych strat w 7 turze przegrywasz 4:2 czy cos takiego?

Przeszkadza mi dla zasady. Uważam, że przy Death Clocku możliwość stallowania do 7 tury bo tak i wygrania na tie breakery jest nudna i niemiła, ale jestem już do tego przyzwyczajony. Marudzę dla zasady.

Maestro jak masz mi coś do napisania to zapraszam na PM.
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"
ObrazekObrazek
<<

Krychu

Post wtorek, 12 czerwca 2018, 07:54

Kevinie, będą jakieś raporty ze Szczecina? Chociaż krótkie? Króciutkie? :)
<<

DaGreenBoy

Post wtorek, 12 czerwca 2018, 12:21

Raporty , raporty :)
Trollbloods : The Best Faction.
Khador: Only jack-heavy lists.
Chętnie zagram na małe punkty.
Poprzednia strona

Powrót do Trollbloods: Rozpiski