FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Pomoc w rozpie

<<

Tyrael Timura

Posty: 148

Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 22:01

Lokalizacja: Rebelia Łomianki

Frakcja: -

Post sobota, 2 marca 2019, 11:23

Pomoc w rozpie

Cześć
Jestem w miarę świeżym graczem bo gram od połowy listopada 2018. Staram się grać dużo, dodatkowo mam z tego sporo fun'u. Jednak z różnym rezultatem mi to wychodzi. Wiadomo początki są trudne. Ciężko mi ogarnąć jakąś rozsądną rozpiskę na początek. Różni ludzie, różne rzeczy gadają i nie wiadomo już kogo słuchać. Rozpiski turniejowe z ostatnich rozgrywek do wglądu to też nie do końca to bo wielu sytuacjach nie rozumiem pomysłów autorów rozpisek. Prosiłbym któregoś z ogarniętych cryx'owych graczy o pomoc w ułożeniu jakieś prostej na początek do ogrywania rozpiski. Nie będę tutaj wypisywał modeli, proszę o kontakt na priv jeśli ktoś ma ochotę poświęcić mi trochę czasu.

Pozdrawiam
Obrazek
<<

Cyel

Avatar użytkownika

Posty: 1606

Dołączył(a): sobota, 1 marca 2014, 20:46

Frakcja: Grymkin

Post sobota, 2 marca 2019, 11:57

Re: Pomoc w rozpie

Spróbuj może w dziale na górze strony - Cryx:Rozpiski. Jeśli wrzucisz tam swój pomysł/ listę modeli to na pewno cryxowi koledzy podpowiedzą Ci co można z tego wycisnąć a i na pewno też wytłumaczą dlaczego dana opcja ma ich zdaniem więcej sensu niż inne.
<<

Tyrael Timura

Posty: 148

Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 22:01

Lokalizacja: Rebelia Łomianki

Frakcja: -

Post sobota, 2 marca 2019, 13:16

Re: Pomoc w rozpie

No ale już wrzuciłem tutaj, trochę nie opatrznie ale jednak. Mam więc to samo przepisywać teraz do Cryx:rozpiski? Nonsens

Poza tym chyba nie bardzo zależy mi na burzy mózgów z której często nic nie wynika. Wolałbym uwagi jednej doświadczonej osoby.

Celowo nie podałem więcej szczegółów. Jeśli ktoś może i chce pomóc to proszę o pw
Obrazek
<<

Krawat

Avatar użytkownika

Posty: 634

Dołączył(a): sobota, 31 października 2015, 16:38

Frakcja: Mercenaries

Post czwartek, 7 marca 2019, 23:17

Re: Pomoc w rozpie

Cryx. Grałem 1,5 roku cryxem - 2 x na WTC (mistrzostwa swiata). Oto moje 3 grosze dla nowego gracza.

Casterzy - Skarre1 , Deneghra1 , Asphyxious1, Gorshade2 ew Skarre3 .W podanej kolejności sa to dosć łatwi casterzy do grania. Skarre1 to super alfa strike, denny1 podobnie i dobry controlny feat. Gaspy 1 caster kill czarami, shade 2 fajne spelllista, Skarre3 podobnie ale to juz drogi model.

Przykładowe rozpy

https://conflictchamber.com/?c4201b_-0Y ... 1h1h2of0kj

Nie wiem jakie masz modele ale te rozpy moga być ok. Skarre1 chce rzucic feat na jacki i zadac max obrazen. Denny1 chce rzucic feata oslabic przeciwnka i wjechać w niego piechotą szybką.

Jak coś to pisz.

K.
W życiu jest tylko jeden uniwersalny język - siła.
<<

Pablitto

Avatar użytkownika

Posty: 146

Dołączył(a): sobota, 4 listopada 2017, 13:42

Frakcja: Mercenaries

Post poniedziałek, 18 marca 2019, 18:42

Re: Pomoc w rozpie

Bartek masz skarr3 pod niezła naprawdę rospa , odpowiedz jest jedna, nie ma idealnej rospy trzeba grać , grać i .....
ObrazekObrazekObrazek

Powrót do Cryx

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron