FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

turniej marcowy

<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post piątek, 30 stycznia 2015, 20:43

turniej marcowy

Dzień dobry,

Chciałbym pod koniec marca zorganizować turniej w Toruniu, trochę pod kątem nowych graczy, więc zwracam się do szanownego grona z pytaniami kilkoma:

1. Termin - pewnie niedziela, czy komuś jakieś niedziele z końca marca nie odpowiadają?
2. Kto w ogóle byłby zainteresowany :)
3. Format punktowy - ponieważ jest sporo nowych osób sugerowałbym coś małego, np 25 pkt, ale jestem otwarty na propozycje. (jedna lista - for fun)
4. Wpisowe - 5, 10, 15? jak taki program za mojej młodości ;p
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post piątek, 30 stycznia 2015, 21:00

Re: turniej marcowy

Myślę, że w dwa miesiące wszystko może się rozkręcić, toteż format punktowy może zupełnie inaczej wyglądać. Co nie zmienia faktu, że w międzyczasie może jeszcze więcej graczy dojdzie.
Ja nie wiem co ze mną będzie w marcu.(jeśli wszystko będzie spoko, to byłbym zainteresowany).

Apropos turnieju, to może wcześniej coś zorganizujemy? Luty? Niedlugo? Czemu by nie? Można nawet na te mniejsze formaty(mi ich granie przynosi ogromną radość:D)

Możnaby pomyśleć nad jakimiś specjalnymi zasadami. Pomysł z Journeyman'em mi się podobał, chociaż nie sądzę, żeby tutaj był najlepszym wyborem.
<<

simon

Avatar użytkownika

Posty: 60

Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2013, 09:34

Frakcja: Trollbloods

Post piątek, 30 stycznia 2015, 23:32

Re: turniej marcowy

Punkty do 35 max. Termin to nie pasuje mi 22 marca.
Mojżesz nieprzejednanej siły plugawych analiz
<<

konik1988

Avatar użytkownika

Posty: 73

Dołączył(a): środa, 27 lutego 2013, 12:04

Frakcja: Mercenaries

Post sobota, 31 stycznia 2015, 19:00

Re: turniej marcowy

wchodzę w to:) najchętniej 25 pts, małe pkty dla nowych graczy są po prostu lepsze,a jeśli taki ma być plan ( czyli aktywacja nowych graczy) to nie ma co się zastanawiać nad 35.
Obrazek
<<

Kas

Posty: 18

Dołączył(a): czwartek, 4 kwietnia 2013, 07:43

Frakcja: Circle Orboros

Post niedziela, 1 lutego 2015, 00:17

Re: turniej marcowy

Zacny pomysł, jestem za. 25-35 pkt. Mi nie pasuje na chwilę obecną tylko 7-8 marzec. Jak chcecie wpisowe, to trzeba i nagrody ;)
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post niedziela, 1 lutego 2015, 00:22

Re: turniej marcowy

Zróbmy w lutym coś! Po co tracić tyle czasu? Wygląda na to, że najoptymalniej wygląda 25 punktów. Chociaż ja głosuję za tym żeby było 15 :p

Wymyśli się jakieś specjalne zasady, a jak chcecie nagrody, to można się zrzucić na jakąś pamiątkę czy coś tam

Edit: Proszę o nazwę tematu na turniej marcowy/lutowy :D
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post niedziela, 1 lutego 2015, 23:41

Re: turniej marcowy

W lutym możemy coś zorganizować na zasadzie umówionego spotkania w więcej osób o charakterze turniejowym, nie ma opcji na zajęcie całego lokalu z tak prędką datą
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 2 lutego 2015, 00:51

Re: turniej marcowy

Niewiadomo, podejrzewam, że zmieścimy się na 4 stołach, ale nie wiemy czy nowi gracze się nie obudzą i nie zaczną pojawiać na graniu jakimś :p
kto wie, ale myślę, że można będzie się dogadać z włodarzami grajfera i nawet nie wiem czy ze względu na możliwości graczy nie będziemy musieli zrobić tego po normalnych godzinach funkcjonowania sklepu.

Założ temat o tym, ja jestem zajęty :p
A pozatym można byłoby pomyśleć nad jakimiś dodatkowymi zasadami. Albo zrobić z tego serię lokalnych turniejów, raz na 15, 25 i na 35 tak jak chciałeś zrobić journeymana.
Może np, tylko jeden caster na turniej? (wtedy raczej ciężko żeby ktoś poszedł bez przegranej, a na dodatek każdy dużo nowych rzeczy pozna), a co byłoby ciekawiej na każdy turniej inny:D

Edit: W kwestii tego, że nie każdy musi mieć już 3 casterów, możemy dopuścić parę proxów.(więcej do poznania!)
<<

simon

Avatar użytkownika

Posty: 60

Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2013, 09:34

Frakcja: Trollbloods

Post poniedziałek, 2 lutego 2015, 13:00

Re: turniej marcowy

Cześć
Turniej po godzina pracy Grajfera mógłbym zorganizować najwcześniej 7 marca ale ten termin jeszcze Michał musi potwierdzić.
Myślałem o punktach 15 tak na początek. No i liczę na pomoc przy tworzeniu zasad i scenariuszy.
pozdrawiam
simon
Mojżesz nieprzejednanej siły plugawych analiz
<<

Kas

Posty: 18

Dołączył(a): czwartek, 4 kwietnia 2013, 07:43

Frakcja: Circle Orboros

Post poniedziałek, 2 lutego 2015, 13:25

Re: turniej marcowy

7 i 8 marca w Grajferze odpadają ze względu na store'y w Star Wars LCG I X-Winga.
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 2 lutego 2015, 18:32

Re: turniej marcowy

wiem, że im odpada początek marca ale dzięki :) na chwilę obecną najbardziej prawdopodobny wydaje mi się termin 29 marca, 25 pkt, jedna lub dwie listy.
Wpisowe na poziomie 15 zł w dniu turnieju, 10 zł w przedpłacie. Tak, tak, prawdopodobnie będzie przedpłata :lol: , ze względu na to, że przy większej ilości osób będzie trzeba kombinować lokal inny niż grajfer - tam się pomieści max 12 osób.

Jak komuś coś nie pasuje - pisać ;)
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 2 lutego 2015, 18:46

Re: turniej marcowy

Wcześniej.
A jak nie da rady to i tak spoko :p
<<

warJack

Avatar użytkownika

Posty: 136

Dołączył(a): piątek, 16 stycznia 2015, 12:22

Frakcja: Cygnar

Post poniedziałek, 9 lutego 2015, 12:46

Re: turniej marcowy

Może przeformuuj temat i podaj info, które już masz potwierdzone, jak i otwórz listę do zglaszania : )
<<

Kapitan Morderca

Posty: 232

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 21:34

Lokalizacja: Toruń

Frakcja: Cryx

Post poniedziałek, 9 lutego 2015, 15:35

Re: turniej marcowy


Powrót do Toruń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości