FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Przedstaw się!

<<

Nowynick

Frakcja: -

Post piątek, 11 stycznia 2019, 00:23

Re: Przedstaw się!

Powrót po paru latach. Ostatnio grałem w Mk1 legionem (bez sukcesów ). Teraz zastanawiam się nad armią. Jeżeli chodzi o lokalizację to mieszkam w Łasku (zadupie między Łodzią a Sieradzem) wego praktycznie zero sceny bitewniakowej a tym bardziej warmachinohordowej. Na szczęście często pracuje w ramach delegacji więc w sumie mieszkam w całej Polsce :) tak więc myśle że wkrótce będe spamował podfora różnych ośrodków w poszukiwaniu nauczycieli a jak już ogarne system to poszukam przeciwników :)
<<

Tantal

Frakcja: Khador

Post piątek, 11 stycznia 2019, 01:04

Witaj Nowynick! Może się przedstawisz? :)
Obrazek
<<

Nowynick

Frakcja: -

Post poniedziałek, 14 stycznia 2019, 23:56

Ech przepraszam na imię mi Damian :P I czym dłużnj przeglądam stronkę PP tym mniej wiem jaka frakcję chcę wybrać :) trolle convergencja albo cryx... wszystkie trzy w moją estetykę uderzają ... trudne sprawy :P
<<

Karpiu

Frakcja: Khador

Post wtorek, 15 stycznia 2019, 23:57

Jak mieszkasz pod łodzią to zapraszamy na mastera do Pruszkowa. Nie jest to jakaś duża odległość a poznasz masę ludzi z tego forum i będziesz mógł przegadać co jest fajnego w danej frakcji i możne zmacasz sobie interesujące ciebie modele ;) Detale odnośnie turnieju znajdziesz w dziale z turniejami krajowymi. Jeśli masz delegacje wtedy zapraszamy do działów poszczególnych frakcji :)
Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje wszelakie